Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE

MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE

47 000,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10103
 • 7JQ-01275
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core to...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core to system zarządzania relacyjną bazą danych zgodny z aktualnym standardem SQL. Rozwiązanie SQL Server jest dostępne w różnych wersjach. Wersja 2017 Enterprise oferuje wiele nowych funkcji i ulepszeń. Należy podkreślić moduł OLTP w pamięci, który obsługuje 30 razy szybsze aplikacje i do 100 razy szybsze zapytania do bazy danych.

W tej wersji wszystkie funkcje bezpieczeństwa zostały ulepszone w porównaniu z poprzednią. Baza danych jest teraz zaprojektowana dla środowiska hybrydowego. Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core może być używany zarówno lokalnie na kliencie jak i w chmurze. Zaletą rozwiązania w chmurze jest to, że można tam przechowywać wszystkie swoje dane, tworzyć ich kopie zapasowe i przywracać je w razie potrzeby.

Co jeszcze oferuje Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core?

Ta wersja SQL Server może być używana jako magazyn danych bez żadnych problemów. W ten sposób pracownicy Twojej firmy mogą łatwo uzyskać wgląd w istotne dane biznesowe i odpowiednio reagować. Zapewnia również platformę business intelligence, która oferuje skalowalną infrastrukturę. Dzięki temu Business Intelligence jest oferowane wszędzie tam, gdzie jest potrzebne.

Rzeczywisty serwer SQL oferuje wiele użytecznych usług. Obejmują one na przykład funkcje analityczne, generowanie raportów, usługi integracyjne, a nawet sprawdzone narzędzie SQL Server Data Tool. Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core obsługuje zapytania bazodanowe Transact-SQL, przy czym obsługiwane są również OLE DB i ODBC.

Innowacyjny system zarządzania bazą danych Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

Dzięki zaawansowanym technikom, ten system zarządzania bazą danych pozwala na jeszcze szybszy dostęp do istotnych dla Twojej firmy danych. Zapasy danych mogą być analizowane, sortowane, filtrowane, zmieniane, a także wizualizowane. Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać do jeszcze lepszego i bardziej zyskownego dostosowania swojej firmy.

Więcej informacji na temat Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

Wersja 2017 została po raz pierwszy wprowadzona na rynek 2 października 2017 roku. Serwer SQL może być teraz używany przez kilka wersji Linuksa działających na kontenerach Docker i maszynach wirtualnych SQL w Azure. Tak więc obsługuje Red Hat Enterprise, Ubuntu i SUSE Linux Enterprise. Zaletą jest to, że Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core oferuje automatyczną optymalizację baz danych.

Microsoft SQL został pierwotnie stworzony w 1989 roku dla systemu operacyjnego IBM OS/2, a dla Windows NT został stworzony dopiero w 1993 roku. Od 2000 roku system ten jest oferowany zarówno w wersji Enterprise jak i Standardition. Obie wersje różnią się zakresem funkcji, a także wymaganiami sprzętowymi.

Co masz z tym oprogramowaniem?

Otrzymasz jednoosobową licencję MLK Volume License w wersji wielojęzycznej. Oznacza to, że możesz używać swojego oprogramowania w wielu językach. Nośnik danych nie jest już potrzebny do instalacji. Wystarczy pobrać i zainstalować Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core.

Co ciekawe, możesz nadal korzystać z tej licencji woluminowej bez żadnych ograniczeń. Zgodnie z orzeczeniem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, od 2012 r. używane oprogramowanie może być bez problemu odsprzedawane. Ta licencja woluminowa jest darmową licencją, która nie jest potrzebna innej firmie. Za pomocą klucza licencyjnego ta wersja jest zarejestrowana na Twoje nazwisko. Po aktywacji będziesz korzystać z regularnych aktualizacji oprogramowania.

System zarządzania bazą danych jest gotowy do natychmiastowego użycia po pobraniu. Zapraszamy również do kontaktu z nami. 

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany