Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

1 815,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10107
 • 9EM-00118
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE Microsoft Windows jest obecnie Standard na...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

Microsoft Windows jest obecnie Standard na rynku komputerowym od około trzydziestu lat i jest używany nie tylko przez osoby prywatne, ale także w rozwoju i badaniach. Oprócz zwykłej wersji Microsoft Windows, użytkownik ma do dyspozycji również tzw. wersję serwerową: Microsoft Windows Server 2016 Standard. Ten artykuł wyjaśnia dokładnie czym jest to oprogramowanie i gdzie może być używane.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core i do czego może służyć to oprogramowanie?

Microsoft Windows Server to system operacyjny dla komputera wyprodukowanego przez firmę Microsoft. Jest to tzw. serwerowy system operacyjny, który pozwala użytkownikowi na konfigurację i monitorowanie serwera. Sam system operacyjny jest zazwyczaj instalowany na komputerze, który działa jako serwer i musi skonfigurować dużą liczbę połączeń z innymi komputerami lub urządzeniami. Od wersji 2012 Microsoft Windows Server został również przystosowany do ekranów dotykowych, dzięki czemu do samego serwera nie trzeba podłączać dodatkowego monitora ani myszy i klawiatury. Co więcej, Microsoft Windows Server może być również zainstalowany jako wersja czysto rdzeniowa. Oznacza to, że graficzny interfejs użytkownika nie jest dostępny i wszystkie wejścia muszą być wykonywane przez terminal. Ten rodzaj instalacji jest przydatny przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników.
Microsoft Windows Server posiada również Task Manager, który pozwala na monitorowanie i kontrolę wszystkich procesów, które są aktualnie aktywne na serwerze.
Ten system operacyjny nadaje się nie tylko do tworzenia serwera do hostingu strony internetowej, ale także do tworzenia chmury w większej firmie lub do tworzenia serwera, który jest dostępny dla grupy osób w większej firmie, aby pliki mogą być przechowywane tam. Im potężniejszy jest sam serwer, tym więcej żądań może obsłużyć i tym szybsze jest przesyłanie i pobieranie plików.

Jak zainstalować Microsoft Windows Server na komputerze?

Instalacja może być przeprowadzona z płyty CD lub pamięci USB. W tym celu należy włożyć płytę CD do komputera. Komputer powinien natychmiast rozpoznać i rozpocząć instalację. Jeśli tak nie jest, płyta CD musi być ustawiona jako priorytet w BIOS-ie, aby komputer nie uruchamiał się natychmiast z dysku twardego. Kreator prowadzi użytkownika przez instalację, która może trwać nawet do godziny. Po zakończeniu instalacji wykonywany jest restart i serwer Microsoft Windows jest gotowy do pracy.

Jakie są wymagania co do pracy komputera w Standard Microsoft Windows Server 2016?

Komputer powinien być wyposażony w procesor o prędkości zegara co najmniej 1,4 GHz i obsługiwać operacje 64-bitowe. Ponadto, wymagane jest co najmniej 512 MB pamięci RAM, chociaż wyższa pamięć RAM lub lepsze taktowanie procesora może znacznie przyspieszyć pracę systemu. Podobnie, wymagane jest około 32 GB miejsca na dysku twardym, dzięki czemu dysk SSD może również przyspieszyć pracę serwera Microsoft Windows Server. Do połączenia z siecią wymagana jest również karta Ethernet, która zazwyczaj jest już wbudowana w sprzęt.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany