Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard to nowa wersja sprawdzonej, wydajnej platformy do obsługi wiadomości, wykorzystywanej do scentralizowanego zarządzania ruchem poczty elektronicznej,...
1 794,90 zł *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise to zaktualizowana wersja bezpiecznej i wydajnej platformy do obsługi wiadomości, która jest używana zwłaszcza w większych firmach do centralnego...
10 592,90 zł *

Udowodnione korzyści z Microsoft Exchange Server 2019

Poprzez tzw. rolę serwera skrzynek pocztowych, serwer Exchange łączy ścieżki transportowe takie jak Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery oraz Frontend Transport, tym samym znacznie poprawiając wydajność procesora.

Exchange Server 2019 - Sprawna administracja i organizacja poczty elektronicznej, spotkań i zadań

Inteligentna skrzynka odbiorcza zapewnia większą wydajność i efektywność pracowników. Dzięki możliwości personalizacji i rozbudowanej funkcji wyszukiwania, można szybko odnaleźć nie tylko e-maile, ale także kontakty, terminy i zadania. Dzięki Microsoft Exchange Server 2019 Standard masz wszystkie ważne dane na pierwszy rzut oka. Sprawdzony program klienta poczty elektronicznej Microsoft Outlook oferuje znajomy interfejs Windows.

Exchange Server 2019 - Zabezpieczenia z Windows Server 2019 Core

Windows Server Exchange 2019 działa w oparciu o Windows Server 2019 Core, zapewniając najbardziej niezawodną i zaufaną platformę dla Twojej infrastruktury komunikacyjnej. Bardziej efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów systemowych, takich jak rdzenie procesora, pamięć i przestrzeń dyskowa, zwiększa produktywność. Dzięki zastosowaniu najnowszych algorytmów szyfrowania i haszyszowania, ochrona Twoich danych jest jeszcze lepsza. Zarządzanie rutynowymi zadaniami staje się jeszcze łatwiejsze. A Outlook Mobile zapewnia bezpieczny mobilny dostęp do Exchange Online w podróży.

Exchange Server 2019 - Najważniejsze innowacje Microsoft Exchange Server 2019 w skrócie

Nowe i ulepszone technologie, funkcje i usługi w najnowszych wydaniach Windows Server pomagają użytkownikom i organizacjom przenieść punkt ciężkości ich pracy z komunikacji na współpracę. W rezultacie serwer Exchange 2019 pomaga również obniżyć całkowity koszt posiadania poprzez dostarczanie aplikacji serwera Exchange zarówno lokalnie jak i w chmurze.

Zapewnia również zwiększoną wydajność, zwiększone bezpieczeństwo w celu ochrony przed atakami oraz rozszerzone możliwości zarządzania dla administratorów serwerów.

Exchange Server 2019 działa w oparciu o Windows Server 2019 Core, co czyni go jedną z najbardziej bezpiecznych i niezawodnych platform dla infrastruktury komunikacyjnej Twojej organizacji.

Zarówno użytkownicy końcowi jak i administratorzy skorzystają z innowacji w Microsoft Exchange Server 2019:

Exchange Server 2019 - Meta Cache Database (MCDB)

Exchange 2019 oferuje firmom możliwość korzystania z Meta Cache Database przy obsłudze własnego serwera fizycznego z dyskami SSD. Ten skrypt automatyzacji zabezpiecza meta-informację, taką jak struktura folderów skrzynki pocztowej i przyspiesza zarówno dostęp, jak i wyszukiwanie. Umożliwia to również administratorom tworzenie przestrzeni dla większej liczby użytkowników w instancji serwera. Zastosowanie MCDB przyczynia się zatem do zmniejszenia kosztów.

Exchange Server 2019 - Pamięć podręczna dynamicznej bazy danych (Dynamic Database Cache, DDC)

Dynamic Database Cache w Server Exchange 2019 pozwala na dynamiczne dostosowywanie pojemności pamięci masowej do sytuacji. Pozwala to na lepsze wykorzystanie dostępnej pojemności pamięci masowej, nawet przy zmianie liczby aktywnych baz danych, a także daje serwerowi Exchange większą szybkość działania.

Exchange Server 2019 - Indeks wyszukiwania

W serwerze Exchange 2019 nastąpiła całkowita reorganizacja indeksu wyszukiwania. Podczas gdy w poprzednich wersjach była ona oddzielona od bazy danych skrzynki pocztowej, teraz znajduje się tam bezpośrednio. Ta innowacja ma dwie decydujące zalety: Z jednej strony znacznie upraszcza się administrację, z drugiej strony zwiększa się szybkość wyszukiwania.

Exchange Server 2019 - Windows Server Core

Za pomocą Windows Server Core, Exchange Server Edition umożliwia wszystkim administratorom uruchomienie standardowej wersji systemu serwerowego w uproszczony sposób. Dzięki prostszej konstrukcji, konfiguracja jest łatwiejsza, a niepotrzebne usługi, które zużywają zasoby, mogą zostać zneutralizowane. Ponadto, Windows Server Core oferuje również większe bezpieczeństwo, ponieważ z jednej strony ma mniej punktów ataku dla intruzów, a z drugiej strony ryzyko instalacji błędów, które zagrażają bezpieczeństwu jest znacznie zmniejszone.

Exchange Server 2019 - Zasady dostępu do klienta

Nowa wersja Exchange daje administratorom z regułami dostępu do klienta rozszerzone możliwości ograniczania dostępu do obszaru konfiguracji serwerów. Dotyczy to nie tylko samego Centrum Administracyjnego, ale także PowerShell, który jest odpowiedzialny za konfigurację, administrację i automatyzację systemów.

Administratorzy mogą korzystać z aktualnych reguł dostępu do klienta, aby kontrolować połączenie z Exchange na podstawie adresu IP, konkretnego typu autentykacji oraz właściwości użytkownika - również w zależności od kraju lub regionu - i w razie potrzeby blokować je bezpośrednio przez serwer, bez konieczności korzystania z firewalla. Mogą oni również korzystać z reguł dostępu klienta, aby umożliwić zdefiniowanym użytkownikom korzystanie z programu PowerShell przez określony czas.

Exchange Server 2019 - Rozszerzenia kalendarza

Dzięki wersji Exchange 2019, użytkownik końcowy korzysta z nowych praktycznych funkcji dotyczących kalendarza, w szczególności organizacji spotkań:

  • Domyślna data zakończenia. Funkcja ta wpływa na organizację powtarzających się spotkań w rozsądnej liczbie.
  • Nie naprzód. Funkcja ta pozwala organizatorowi uniemożliwić uczestnikom spotkania przekazywanie żądań do innych odbiorców.
  • Ulepszone zarządzanie kalendarzem. Pozwala to administratorom na odwoływanie spotkań organizowanych np. przez osobę, która wyjechała na wakacje lub opuściła firmę.
  • Konfiguracja nieużywanych komunikatów zawiera teraz trzy dodatkowe opcje: Zablokuj własny kalendarz na dany okres czasu; Odrzuć wszystkie żądania spotkań wysłane w danym okresie czasu; Odrzuć wszystkie żądania spotkań wysłane w tym okresie czasu.
  • Calendar - Remove-CalendarEvents cmdlet: Pozwala administratorom na odwoływanie spotkań, które zostały zorganizowane przez użytkownika, który opuścił firmę.
  • Przypisywanie serwera proxy za pomocą programu PowerShell: Ta funkcja umożliwia administratorom przypisywanie uprawnień do serwera proxy.
  • Umiędzynarodowienie adresów e-mail (EAI): Ta funkcja umożliwia przesyłanie lub przekazywanie adresów e-mail zawierających znaki inne niż angielski.

Exchange Server 2019 - Lepsza współpraca w zakresie dokumentów

Nowa wersja serwerowa zawiera również możliwość wgrywania i przechowywania plików na dysku OneDrive for Business, z uwzględnieniem plików lokalnych, jak i internetowych na liście ostatnio używanych plików.

Exchange Server 2019 - Cechy, które nie są już obsługiwane w ramach Giełdy 2019

Nowa edycja serwerowa usuwa również niektóre znane funkcje z poprzednich wersji Exchange.

ujednolicony system przekazywania informacji

Dzięki serwerowi Exchange 2019 Microsoft nie oferuje już usługi Unified Messaging (UM). Zamiast tego, Skype for Business jest teraz dostępny z podobnym zestawem funkcji. Firmy mogą następnie użyć go do przełączenia się na pocztę głosową w chmurze.

Protokół TLS

Wersja 2019 obsługuje tylko protokół TLS od wersji 1.2 i oferuje tym samym większe bezpieczeństwo protokołu szyfrującego.

Exchange Server 2019 - Wymagania systemowe dla serwera Windows Exchange 2019

Pomyślna instalacja serwera Exchange 2019 wymaga spełnienia określonych wymagań sieciowych, sprzętowych, programowych i klienckich. Ponadto, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie giełdy, konieczne może być również uwzględnienie pewnych scenariuszy współistnienia z wcześniejszymi wersjami.

Microsoft Outlook jest zalecany do komunikacji z klientem. Oprócz przeglądarki Internet Explorer 11 i Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox i Safari są również obsługiwane jako przeglądarki.

Wymagania sprzętowe dla serwera Exchange 2019

Aby zapewnić bezproblemowe korzystanie z nowej wersji Exchange, komputer powinien mieć 64-bitowe procesory firmy Intel lub AMD, 200 MB wolnego miejsca na dysku systemowym i 500 MB wolnego miejsca na dysku z bazą danych kolejki wiadomości.

Scenariusze współistnienia wspierane przez Exchange 2019

Exchange 2019 częściowo obsługuje wcześniejsze wersje Exchange, np. wdrożenia hybrydowe ze wszystkimi klientami Office 365, które zostały zaktualizowane do najnowszej wersji Office 365. Kreator konfiguracji hybrydowej (Hybrid Configuration Wizard - HCW) z Exchange Server 2013, który służy do konfiguracji hybrydowej jest konwertowany do aplikacji w chmurze.

Obsługiwane są również następujące przestrzenie nazw DNS (Domain Name System): Contiguous; Non-Coherent; Separate; oraz One-Piece Domains.

Jakie wersje Windows Exchange Server 2019 są dostępne w firmie Wiresoft?

Microsoft Exchange Server 2019 jest dostępny w firmie Wiresoft w dwóch wersjach: Standard i Enterprise. 

Windows Exchange Server 2019 Standard Edition

Standard została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb małych i średnich firm oraz Office domowego Office. Obsługuje do pięciu baz danych skrzynek pocztowych i oferuje szereg praktycznych funkcji zarządzania i organizowania współpracy zespołowej.

Windows Exchange Server 2019 Enterprise Edition

Enterprise Edition jest idealnym rozwiązaniem dla dużych firm, które potrzebują większej liczby baz danych skrzynek pocztowych. Obsługuje do 100 baz danych skrzynek pocztowych. To oprogramowanie do pracy grupowej i serwera poczty elektronicznej oferuje optymalną wydajność: wszyscy pracownicy mogą jednocześnie uzyskiwać dostęp, zarządzać i edytować wszystkie dostępne dane. Cały ruch e-mailowy, w tym zarządzanie spotkaniami, jest zorganizowany bez wysiłku. Wersja Enterprise serwera Exchange 2019 przeznaczona jest dla firm, uczelni wyższych, szkół i administracji publicznej.

Elastyczne licencjonowanie Windows Exchange Server 2019

Licencja na Microsoft Exchange Server 2019 Standard może być wykorzystana jako rozwiązanie serwerowe zarówno we własnym centrum danych jak i w chmurze. W każdym przypadku Microsoft dostarczy Ci odpowiednie rozwiązanie hostingowe. Aby uzyskać licencję, można skorzystać z odpowiedniej usługi online firmy Microsoft lub z własnego serwera.

Przy zakupie Microsoft Exchange Server 2019 Wiresoft nie udostępnia fizycznego nośnika danych, lecz zestaw licencji dla pojedynczego użytkownika (Single User Medialess License Kit, MLK). Po udanej instalacji należy zarejestrować się online na stronie internetowej firmy Microsoft. Twoja licencja Możesz używać swojej licencji na Microsoft Exchange Server 2019 po tym terminie bez żadnych ograniczeń czasowych.

Chętnie udostępnimy Państwu wszystkie dane wymagane do rejestracji przy zakupie. Jeśli chcesz korzystać ze Standard oprogramowania klienckiego Outlook, będziesz musiał zamówić go oddzielnie, jeśli to konieczne. Oczywiście możesz również korzystać z Outlooka w sieci, który jest częścią tego wydania. Będziesz korzystać z regularnych aktualizacji oprogramowania i zawsze będziesz na bieżąco.

Niezależnie od tego, czy licencja Microsoft Exchange Server Standard czy Enterprise: Wszystkie produkty firmy Microsoft dostępne w serwisie Wiresoft zawierają wyłącznie oryginalne prawa licencyjne z obszaru Europy. Wiresoft oferuje licencje na oprogramowanie zakupione przez firmy, ale jeszcze nie używane, do zakupu - i to całkowicie legalnie. Wszystkie licencje zostały sprawdzone przez Wiresoft pod kątem autentyczności i funkcjonalności. Potwierdza to wielu z naszych entuzjastycznych klientów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.