Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - kompleksowy pakiet dla profesjonalistów biznesowych w wersji do zakupu Z MS Office-Edycja 2010 Professional Plus profesjonaliści biznesowi mają do dyspozycji wszystkie programy firmy Microsoft w...
179,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - kompleksowe oprogramowanie biurowe w wersji do zakupu MS Office-Edition 2010 Standard należy do najpopularniejszych Office-wersji firmy Microsoft, której obszerne portfolio programów i funkcji zawiera...
146,90 zł *

MS Office 2010 Standard

Nawet Standard wersji Office 2010 oferuje więcej programów w porównaniu z Office 2010 Home and Student lub Home and Business: zawiera również Outlook lub Publisher, które są niezbędne do komunikowania się i publikowania mediów drukowanych i internetowych. Rozszerza to możliwości poza czysto prywatny użytek i umożliwia profesjonalną pracę w każdej dziedzinie. Ponadto, interfejs pulpitu został poprawiony i zmodernizowany, co czyni go jeszcze bardziej intuicyjnym w obsłudze.

Standard MS Office 2010 zawiera te poszczególne programy:

  • Program Word 2010 do edycji tekstów
  • Excel 2010 do obliczania arkusza kalkulacyjnego
  • PowerPoint 2010 do prezentacji
  • Outlook 2010 w zakresie zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami i kontaktami
  • OneNote 2010 do tworzenia i wykorzystywania notatek
  • Wydawnictwo 2010 dla wydawnictw stacjonarnych

Word 2010 - wszechstronny program do edycji tekstów

Word jest klasycznym elementem każdej wersji Office. Wszechstronne oprogramowanie do edycji tekstów zawiera szeroki zakres funkcji i szablonów, które można intuicyjnie wykorzystać do stworzenia profesjonalnego, atrakcyjnego dokumentu z dowolnego tekstu - w dowolnym celu: od korespondencji biznesowej w firmie, przez prezentacje i prace dyplomowe w szkole i na uczelni, po ulotki i książki, które następnie można opublikować w formie gotowej do druku.

Excel 2010 - dla obszernych arkuszy kalkulacyjnych

Excel jest potężną podstawą do wykonywania skomplikowanych obliczeń i analiz matematycznych, ekonomicznych i statystycznych. Oprogramowanie arkusza kalkulacyjnego oferuje w tym celu szeroki zakres funkcji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, program zawiera również szeroki wybór typów wykresów dla przejrzystej prezentacji wyników analizy.

PowerPoint 2010 - do przekonywującego projektowania prezentacji

PowerPoint oferuje wszystko, co jest niezbędne do wizualizacji różnych informacji. Wiele szablonów slajdów i elementów prezentacyjnych pozwala na łatwe zaprojektowanie profesjonalnych prezentacji w celu przejrzystego przedstawienia treści wykładów, a tym samym przyciągnięcia uwagi publiczności. PowerPoint może być wykorzystywany do tworzenia prezentacji nie tylko w firmach, ale także w badaniach naukowych, szkołach i na uniwersytetach.

Outlook 2010 - zarządzanie wiadomościami e-mail, kontaktami, spotkaniami i innymi informacjami

Perspektywy stanowią niezbędną podstawę nowoczesnej komunikacji w przedsiębiorstwach: Obejmuje to nie tylko profesjonalną organizację ruchu poczty elektronicznej, ale również centralną administrację oraz koordynację terminów i kontaktów biznesowych - co jest jednym z typowych zadań współczesnego, codziennego życia biurowego.

OneNote 2010 - notatnik cyfrowy

OneNote daje użytkownikom największą elastyczność w gromadzeniu tekstu, obrazów, cyfrowego pisma odręcznego, audio i wideo w jednym, centralnym miejscu. Zaawansowane funkcje wyszukiwania pomagają szybko odnaleźć zapisane tam informacje, a tym samym efektywnie współpracować z innymi użytkownikami.

Wydawnictwo 2010 - dla profesjonalnego wydawnictwa stacjonarnego

Dzięki wydawnictwu, użytkownicy Office 2010 Standard mają do dyspozycji wszechstronne oprogramowanie DTP do profesjonalnego tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych itp. zarówno online jak i offline. W tym celu oprogramowanie oferuje szeroki wachlarz możliwości projektowania, nie tylko dla firm, ale także dla użytkowników prywatnych, w tym edycję zdjęć - dla drukowanych ulotek i listów itp. oraz biuletynów online.

MS Office 2010 Professional Plus

Oprócz poszczególnych programów zawartych już w MS Office 2010 Standard, Professional Plus Edition oferuje również

  • Dostęp w 2010 r. do tworzenia baz danych
  • InfoPath 2010 do tworzenia i zarządzania formularzami

Dostęp 2010 - aplikacje bazodanowe dla specjalistów i początkujących

Microsoft Access jest potężnym i jednocześnie łatwym do zrozumienia programem, za pomocą którego można tworzyć i zarządzać złożonymi bazami danych i aplikacjami w kilku krokach, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, w celu udostępnienia ich innym użytkownikom w firmie, ale także klientom. System zarządzania bazą danych oferuje różne narzędzia do uporządkowania i zarządzania nawet dużymi ilościami danych w sensowny sposób.

InfoPath 2010 - Tworzenie potężnych form

InfoPath jest wszechstronnym narzędziem, które wykorzystuje niestandardowe formularze do przyspieszenia procesów biznesowych, które obejmują zbieranie i organizowanie informacji. Oprócz użytkowników biznesowych w firmach, działy IT i programiści korzystają również z potężnych funkcji, które InfoPath oferuje na przykład do tworzenia formularzy do rejestracji czasu pracy, ankiet, a nawet ubezpieczeń. Wydajny moduł edycji XML w połączeniu ze zintegrowanym standardowym sterowaniem umożliwia automatyzację wielu procesów po podłączeniu do SharePoint Server 2010.

Wymagania systemowe dla MS Office 2010 Standard / Professional Plus

EdycjaOffice 2010 jest teraz dostępna do pobrania w dwóch wersjach - w przeciwieństwie do poprzedniej: 32-bitowe i 64-bitowe. Domyślnie podczas pobierania instalowana jest wersja 32-bitowa, co pozwala uniknąć problemów z kompatybilnością z wersją 64-bitową na starszych komputerach lub systemach operacyjnych. Wersja 64-bitowa nadaje się głównie do przetwarzania plików w formacie Excel lub MS Project o wielkości 2 `GB, ponieważ oferuje więcej pamięci niż 4 `GB. Nowy interfejs wstążki wymaga również większego miejsca na dysku twardym w porównaniu ze starszą wersją. W przeciwnym razie obowiązują następujące wymagania minimalne:

  • Systemy operacyjne: min. Windows 7 do max. Windows 10, lub min. Windows Server 2003
  • Procesor: min. 500 MHz - 1 GHz jest zalecany do korzystania z programu Microsoft Outlook
  • Pamięć robocza: min. 256 MB RAM - do korzystania z usług Outlook'a zalecane jest min. 512 MB
  • Miejsce na dysku twardym: min. 3,5 GB dla Office 2010 Professional Plus
  • Rozdzielczość obrazu: min. 1.024 x 576, min. karta graficzna z akceleracją DirectX9c

Kup MS Office 2010 Editions Standard i Professional Plus tanio w Wiresoft

W Wiresoft Software Shop znajdziesz Standard oraz Professional Plus wersjiOffice 2010 jako licencje jednoużytkownikowe - są one zazwyczaj dostępne tylko jako licencje ilościowe  dla firm.

Twoje korzyści przy zakupie oprogramowania Office 2010 z Wiresoft:

  • Dzięki tym edycjom uzyskasz dostęp do dodatkowych Office, które nie są zawarte w zwykłych, ogólnodostępnych edycjach.
  • Licencje jednoużytkownikowe oferowane dla obu edycji Office 2010 to wyłącznie wersje zakupowe, które nie obligują do subskrypcji oprogramowania, co jest coraz częściej oferowane dla nowszych wersji, ale co zwykle oznacza aktualizacje z kosztami.

Z tych powodów kupno oprogramowania od Wiresoftu jest warte dwa razy więcej, zwłaszcza jeśli nie chcesz przechodzić na nowszy system operacyjny. W ten sposób szczególnie użytkownicy prywatni, jak również osoby prowadzące działalność na własny rachunek i MŚP korzystają ze wszystkich zalet edycji MS Office 2010 dostępnych w sklepie z oprogramowaniem, a także oszczędzają pieniądze, ponieważ otrzymują je po szczególnie korzystnej cenie. Jak to zrobić?

Kup pakiet Microsoft Office 2010 jako używane oprogramowanie

Wiresoft oferuje MS Office Version 2010 we wspomnianych wydaniach, jak również inne wersje jako używane oprogramowanie. Oznacza to, że jako tak zwane Oprogramowanie Używane pochodzą one od poprzedniego użytkownika - zwykle większej firmy - dzięki czemu są znacznie tańsze w cenie Wiresoftu niż licencja na to samo oprogramowanie - jeśli w ogóle jest jeszcze dostępne u innego sprzedawcy.

Takie używane oprogramowanie niekoniecznie musi być zainstalowane lub używane. Prawie każda licencja na oprogramowanie oferowana przez Wiresoft - zwłaszcza ta dla MS Office 2010 - pochodzi z licencji wolumenowej, która zawsze jest przeznaczona dla większej liczby stacji roboczych lub użytkowników i została zakupiona przez firmy w pewnych stałych wagach. Firmy te są uprawnione do sprzedaży firmie Wiresoft takich licencji ilościowych lub ich części, które nie są potrzebne. W ten sposób są one podzielone na poszczególne licencje.

Nie narusza to ani nie ogranicza ich ogólnej funkcjonalności, ale sprawia, że niektóre edycje, takie jak Standard i Professional Pro, są dostępne do nabycia przez naszych klientów.

Podział i odsprzedaż licencji ilościowych MS Office 2010 i innych programów Microsoftu jest zgodna z prawem i również została wyraźnie potwierdzona w sądzie.

Bezpieczeństwo przy zakupie oprogramowania z Wiresoft

Do aktywacji Office na komputerze PC wymagany jest klucz licencji woluminu - znany również jako klucz wieloaktywacyjny (Multi-Activation Key, MAK). Klucz ten jest ważny dokładnie dla liczby komputerów zdefiniowanych na licencji woluminowej. Z Wiresoft zawsze możesz być pewien, że otrzymasz w pełni użyteczne oprogramowanie, które działa funkcjonalnie i przez nieograniczony czas na Twoim komputerze!

Oprócz tych edycjiOffice 2010, w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz również nowsze wersje i inne programy firmy Microsoft do zakupu. Jeśli masz pytania dotyczące Office 2010 Standard i Professional Plus lub innego programu MS, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i na czacie.