Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - kompleksowe oprogramowanie biurowe w wersji do zakupu MS Office-Edition 2010 Standard należy do najpopularniejszych Office-wersji firmy Microsoft, której obszerne portfolio programów i funkcji zawiera...
132,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - kompleksowy pakiet dla profesjonalistów biznesowych w wersji do zakupu Z MS Office-Edycja 2010 Professional Plus profesjonaliści biznesowi mają do dyspozycji wszystkie programy firmy Microsoft w...
162,90 zł *

Microsoft Office 2010 - klasyczne, potężne oprogramowanie biurowe

Pakiet MS Office 2010 jest nadal jednym z najpopularniejszych pakietów oprogramowania firmy Microsoft do wykonywania codziennych zadań w biurze i w domu: od profesjonalnego tworzenia tekstów w wielu formatach za pomocą programu Word 2010 i automatycznego obliczania obszernych tabel w programie Excel 2010 , przez tworzenie znaczących prezentacji za pomocą programu PowerPoint 2010 , po komunikację i planowanie za pomocą programu Outlook 2010, intuicyjne tworzenie i korzystanie z notatek za pomocą programu OneNote 2010 oraz publikowanie w formie gotowej do druku za pomocą programu Publisher 2010 - wszystkie te programy znajdziesz w edycji MS Office 2010 Standard.

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej funkcji, masz do dyspozycji MS Office 2010 Professional Plus : dzięki Access 2010 możesz tworzyć złożone bazy danych, a dzięki InfoPath 2010 możesz projektować formularze dla wielu aplikacji. Professional Plus obsługuje również MS SharePoint do komunikacji w sieci i zarządzania treścią, a także Lync - znany również jako Skype dla firm.

Główną zaletą obu edycji MS Office 2010 jest szeroka kompatybilność ze starszymi systemami operacyjnymi Windows: począwszy od Windows 7 lub 8, poprzez XP SP3 do Windows 10, przy czym Office 2010 jest najstarszą wersją obsługiwaną przez ten system operacyjny, dzięki czemu pakiet oprogramowania może być używany na dużej liczbie komputerów. Szczególnie MŚP i osoby samozatrudnione, ale także użytkownicy prywatni, którzy nadal używają starszych komputerów do wykonywania wszystkich codziennych zadań w biurze w domu, mogą zatem skorzystać z jednego z tych potężnych pakietów biurowych.

Office 2010 został również zoptymalizowany pod kątem współpracy z innymi użytkownikami, a zatem nie tylko umożliwia współpracę za pośrednictwem serwera Microsoft Exchange lub Lync, na przykład, ale także obsługuje odpowiednie wersje internetowe poszczególnych programów z systemu Windows 10. Za pośrednictwem OneDrive dokumenty mogą być również udostępniane innym pracownikom w chmurze, niezależnie od ich lokalnej lokalizacji komputera lub stacji roboczej w biurze.

W przeciwieństwie do wielu dostawców oprogramowania pakietów Microsoft Office, którzy oferują tylko ich najnowsze wersje, w Wiresoft nadal możesz znaleźć MS Office 2010, a także wiele innych wersji Office w sklepie internetowym. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze na koniecznym w innym przypadku zakupie nowego komputera lub systemu operacyjnego, ale także na zakupie jednej z oferowanych tutaj edycji Office 2010 Standard i Professional Plus. Ze względu na szczególnie korzystną cenę, otrzymujesz więcej programów Office za mniejsze pieniądze, które oferują te dwie edycje. Poniżej znajdziesz przegląd wielu funkcji i zalet, które oferują.

MS Office 2010 Standard

Edycja Standard pakietu Office 2010 oferuje już więcej programów niż Office 2010 Home and Student lub Home and Business: zawiera również Outlook i Publisher, które są niezbędne do komunikowania się i publikowania mediów drukowanych i internetowych. Rozszerza to możliwości poza czysto prywatny użytek i umożliwia profesjonalną pracę w każdym obszarze. Ponadto interfejs pulpitu został zmieniony i zmodernizowany, dzięki czemu jest jeszcze bardziej intuicyjny w użyciu.

MS Office 2010 Standard zawiera następujące programy:

  • Word 2010 do przetwarzania tekstu
  • Excel 2010 do arkuszy kalkulacyjnych
  • PowerPoint 2010 do prezentacji
  • Outlook 2010 do zarządzania wiadomościami e-mail, kalendarzami i kontaktami
  • OneNote 2010 do tworzenia i używania notatek
  • Publisher 2010 do publikowania na pulpicie

Word 2010 - wszechstronny edytor tekstu

Word to klasyczny składnik każdej wersji pakietu Office. Wszechstronny edytor tekstu zawiera szeroką gamę funkcji i szablonów, które można intuicyjnie wykorzystać do stworzenia profesjonalnego, atrakcyjnego dokumentu z dowolnego tekstu - w dowolnym celu: od korespondencji biznesowej w firmie, przez referaty i prace dyplomowe w szkole i na uniwersytecie, po ulotki i książki, które można następnie opublikować gotowe do druku.

Excel 2010 - dla rozbudowanych arkuszy kalkulacyjnych

Excel to potężna podstawa do przeprowadzania złożonych obliczeń i analiz matematycznych, ekonomicznych i statystycznych. Oprogramowanie arkusza kalkulacyjnego oferuje w tym celu szeroki zakres funkcji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, program zawiera również szeroki wybór typów wykresów do przejrzystej prezentacji wyników analiz.

PowerPoint 2010 - dla przekonującego projektowania prezentacji

PowerPoint oferuje wszystko, co jest potrzebne do wizualizacji różnorodnych informacji. Wiele szablonów slajdów i elementów prezentacji ułatwia projektowanie profesjonalnych prezentacji w celu przejrzystego przedstawienia treści podczas wykładów, a tym samym przyciągnięcia uwagi słuchaczy. PowerPoint może być używany do tworzenia prezentacji nie tylko w firmach, ale także w badaniach, szkołach i na uniwersytetach.

Outlook 2010 - zarządzaj wiadomościami e-mail, kontaktami, spotkaniami i nie tylko

Outlook stanowi niezbędną podstawę nowoczesnej komunikacji w firmach: Obejmuje to nie tylko profesjonalną organizację ruchu e-mail, ale także centralne administrowanie i koordynację spotkań i kontaktów biznesowych - co jest jednym z typowych zadań nowoczesnej rutyny biurowej.

OneNote 2010 - cyfrowy notatnik

OneNote daje użytkownikom największą elastyczność w gromadzeniu tekstu, obrazów, cyfrowego pisma odręcznego oraz nagrań audio i wideo w jednej centralnej lokalizacji. Potężne funkcje wyszukiwania pomagają użytkownikom szybko znaleźć przechowywane tam informacje, umożliwiając im efektywną współpracę z innymi użytkownikami.

Publisher 2010 - do profesjonalnego publikowania na pulpicie

Dzięki Publisherowi użytkownicy Office 2010 Standard mają do dyspozycji wszechstronne oprogramowanie DTP do profesjonalnego tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych itp. W tym celu oprogramowanie zapewnia szeroką gamę opcji projektowania, nie tylko dla firm, ale także dla użytkowników prywatnych, w tym edycję obrazów - do drukowania ulotek i listów itp. oraz biuletynów online.

MS Office 2010 Professional Plus

Oprócz poszczególnych programów już zawartych w MS Office 2010 Standard, Professional Plus Edition oferuje również:

  • Access 2010 do tworzenia baz danych
  • InfoPath 2010 do tworzenia formularzy i zarządzania nimi

Access 2010 - aplikacje bazodanowe dla profesjonalistów i początkujących

Microsoft Access to potężny i łatwy do zrozumienia program, za pomocą którego można tworzyć złożone bazy danych i aplikacje oraz zarządzać nimi w zaledwie kilku krokach zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, aby udostępnić je innym użytkownikom w firmie, ale także klientom. System zarządzania bazami danych oferuje różne narzędzia do strukturyzowania i zarządzania nawet dużymi ilościami danych w znaczący sposób.

InfoPath 2010 - tworzenie zaawansowanych formularzy

InfoPath to wszechstronne narzędzie umożliwiające korzystanie z indywidualnie tworzonych formularzy w celu przyspieszenia procesów biznesowych obejmujących gromadzenie i organizowanie informacji. Oprócz użytkowników biznesowych w firmach, działy IT i programiści również korzystają z potężnych funkcji, które InfoPath oferuje do tworzenia formularzy do rejestrowania czasu, ankiet lub ubezpieczeń, na przykład. Potężny moduł edycji XML w połączeniu ze zintegrowanymi standardowymi kontrolkami umożliwia automatyzację wielu procesów dzięki połączeniu z SharePoint Server 2010.

Wymagania systemowe dla MS Office 2010 Standard / Professional Plus

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, edycje Office 2010 są teraz dostępne do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. Domyślnie podczas pobierania instalowana jest wersja 32-bitowa, aby uniknąć problemów z kompatybilnością z wersją 64-bitową na starszych komputerach lub systemach operacyjnych. Wersja 64-bitowa nadaje się głównie do edycji plików Excel lub MS Project o rozmiarze większym niż 2 GB, ponieważ oferuje ponad 4 GB pamięci. Nowy interfejs wstążki wymaga również więcej miejsca na dysku twardym niż starsza wersja. Poza tym obowiązują następujące wymagania minimalne:

  • Systemy operacyjne: min. Windows 7 do maks. Windows 10 lub min. Windows Server 2003
  • Procesor: min. 500 MHz - 1 GHz jest zalecany, aby móc korzystać z Microsoft Outlook
  • Pamięć RAM: min. 256 MB RAM - min. 512 MB zalecane do korzystania z usług Outlook
  • Miejsce na dysku twardym: min. 3,5 GB dla Office 2010 Professional Plus
  • Rozdzielczość obrazu: min. 1024 x 576, min. karta graficzna z akceleracją DirectX9c

Kup MS Office 2010 Editions Standard i Professional Plus tanio w Wiresoft

W Wiresoft Software-Shop możesz znaleźć Standard- a także edycję Professional Plus wersji Office 2010 jako licencję dla jednego użytkownika - są one zwykle dostępne tylko w formie licencji zbiorczej  dla firm.

Twoje korzyści przy zakupie oprogramowania Office 2010 z Wiresoft:

  • Dzięki tym edycjom uzyskujesz dostęp do dodatkowych programów pakietu Office, które nie są zawarte w zwykle dostępnych bezpłatnie edycjach.
  • Licencje na programy dla pojedynczego użytkownika oferowane dla obu edycji Office 2010 są czystymi wersjami zakupu, które nie zobowiązują Cię do wykupienia subskrypcji oprogramowania, co jest coraz częściej oferowane w nowszych wersjach, ale co zwykle oznacza aktualizacje, za które pobierana jest opłata.

Z tych powodów zakup oprogramowania od Wiresoft jest podwójnie opłacalny, zwłaszcza jeśli nie chcesz przechodzić na nowszy system operacyjny. Oznacza to, że w szczególności użytkownicy prywatni, a także osoby samozatrudnione i MŚP, korzystają ze wszystkich zalet edycji MS Office 2010 dostępnych w sklepie z oprogramowaniem, a także oszczędzają pieniądze, ponieważ otrzymują je w szczególnie korzystnej cenie. Jak to działa?

Kup Microsoft Office 2010 jako używane oprogramowanie

Wiresoft oferuje MS Office 2010 w wymienionych edycjach, a także inne wersje jako używane oprogramowanie. Oznacza to, że jako tak zwane używane oprogramowanie, pochodzą one od poprzedniego użytkownika - zazwyczaj większej firmy - dzięki czemu w Wiresoft są one znacznie tańsze niż licencja tego samego oprogramowania - jeśli jest ono nadal dostępne u innego sprzedawcy.

Takie używane oprogramowanie niekoniecznie musi być zainstalowane lub używane. Prawie każda licencja na oprogramowanie oferowana przez Wiresoft - zwłaszcza ta na MS Office 2010 - pochodzi z licencji zbiorczej, która zawsze jest przeznaczona dla większej liczby stacji roboczych lub użytkowników i została zakupiona przez firmy w pewnych stałych skalach. Są one uprawnione do sprzedaży takich licencji zbiorczych lub ich części, które nie są wymagane firmie Wiresoft. W ten sposób są one dzielone na licencje indywidualne.

Nie wpływa to ani nie ogranicza ich ogólnej funkcjonalności, ale sprawia, że niektóre edycje, takie jak Standard i Professional Pro, są dostępne do zakupu przez naszych klientów.

Podział i odsprzedaż licencji zbiorczych MS Office 2010 i innych programów Microsoft jest legalna i została wyraźnie potwierdzona przez sądy.

Bezpieczeństwo przy zakupie oprogramowania z Wiresoft

Aby aktywować oprogramowanie Office na Twoim komputerze, wymagany jest klucz licencji zbiorczej - zwany również kluczem wielokrotnej aktywacji (MAK). Jest on ważny dla dokładnie takiej liczby komputerów, jaka została zdefiniowana w licencji zbiorczej. Dzięki Wiresoft zawsze możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni użyteczne oprogramowanie, które działa funkcjonalnie i przez nieograniczony czas na Twoim komputerze!

Oprócz tych edycji Office 2010, w sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz również nowsze wersje i inne oprogramowanie Microsoft na sprzedaż. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Office 2010 Standard i Professional Plus lub jakiegokolwiek innego programu MS, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.