Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10004
 • 021-09707
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
132,90 zł * 146,90 zł * (9,53% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Edycja MS Office 2010 Standard  to jedna z najpopularniejszych wersji pakietu biurowego firmy Microsoft. Jego kompleksowe portfolio programów i funkcji zawiera wszystko, czego użytkownicy potrzebują do profesjonalnej pracy, zarówno prywatnej, jak i przede wszystkim zawodowej - we wszystkich dziedzinach: od tworzenia dokumentów tekstowych w różnych formatach za pomocą programu Word 2010 i analizy obszernych danych tabelarycznych w programie Excel 2010, przez wszechstronną komunikację i planowanie za pomocą programu Outlook 2010 i projektowanie pouczających prezentacji za pomocą programu PowerPoint 2010, po spontaniczne zapisywanie i dzielenie się pomysłami za pomocą programu OneNote 2010 i ich twórczo wyrafinowaną publikację za pomocą programu Publisher 2010 - wszystko to w pakiecie z edycją MS Office 2010 Standard.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - kompleksowe oprogramowanie biurowe w wersji do zakupu

MS Office-Edition 2010 Standard należy do najpopularniejszych Office-wersji firmy Microsoft, której obszerne portfolio programów i funkcji zawiera wszystko, czego użytkownicy potrzebują prywatnie, ale przede wszystkim zawodowo, aby móc pracować profesjonalnie - we wszystkich dziedzinach: od tworzenia dokumentów tekstowych w różnych formatach za pomocą programu Word 2010 i analizowania obszernych danych tabelarycznych w programie Excel 2010, przez wszechstronną komunikację i planowanie za pomocą programu Outlook 2010 i projektowanie pouczających prezentacji za pomocą programu PowerPoint 2010, po spontaniczne przechwytywanie i dzielenie się pomysłami za pomocą programu OneNote 2010 oraz ich twórcze i wyrafinowane publikowanie za pomocą programu Publisher 2010 - wszystko to w pakiecie MS Office 2010 Standard edition.

Microsoft Office 2010 Standard Edition jest oferowany w regularnym handlu tylko jako licencja wolumenowa, ponieważ są one wykorzystywane przez większe firmy z wieloma stanowiskami pracy. Wiresoft oferuje jednak również edycję jako pojedynczą licencję, dzięki czemu użytkownicy prywatni, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą również zakupić wszystkie programy wchodzące w skład pakietu Office-Edycja Standard 2010 może być zakupiona i używana.

Zakup samochodu z 2010 r Office-Edition ma również tę zaletę, że jest nadal wspierany przez system operacyjny firmy Microsoft Windows 7 - który jest nadal używany przez wielu nabywców i dlatego jest to cecha decydująca o zakupie. W Wiresoft Onlineshop można kupić wydanie 2010 Office Standard oraz inne wydania i inne wersje Office. Poniższe zestawienie zawiera szczegółową prezentację wszystkich poszczególnych programów zawartych w Office 2010 Standard.

MS Office 2010 Standard

Oprócz sprawdzonych programów Standard: Word, Excel, PowerPoint i Outlook, pakiet Office zawiera Standard 2016 zawiera praktyczny notatnik cyfrowy OneNote oraz program Microsoft Publisher, za pomocą którego można tworzyć drukowalne publikacje o niemal dowolnym przeznaczeniu. Aplikacje te rozszerzają możliwości profesjonalnego wykorzystania, a tym samym pozwalają na wszechstronną pracę zawodową w każdej dziedzinie. Zmodernizowany został również interfejs desktopowy, który jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze.

Przegląd poszczególnych programów w MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Publisher 2010

Word 2010

Niedościgniony edytor tekstu z domu Microsoft oferuje ponownie w wersji 2010 dużą liczbę cech i funkcji do tworzenia dokumentów i listów dla najróżniejszych obszarów zastosowań, do profesjonalnego formatowania tekstów w zależności od wymagań i wstawiania grafiki, obrazów, itp.

 • Format pliku XML sprawia, że dokumenty programu Word są nie tylko bardziej zwarte, ale także bezpieczniejsze i kompatybilne z innymi systemami.
 • Menu w stylu zakładek, uporządkowane według funkcji, ułatwiają dostęp do poleceń i opcji formatowania. Nowo zaprojektowana wstążka wyświetla jeszcze więcej funkcji niż dotychczas. Wstążkę i zakładki można również dostosować do własnych potrzeb i na przykład wszystkie niepotrzebne funkcje można nawet ukryć.
 • W widoku Backstage wyświetlane są podstawowe informacje o aktualnie otwartym dokumencie.
 • Standardowe szablony można dostosować do indywidualnych potrzeb za pomocą zaledwie kilku kliknięć: dotyczy to czcionki lub jej rozmiaru, wielkości akapitu i odstępów między wierszami. Wszystkie zmiany można również zapisać jako nowy spersonalizowany szablon domyślny.
 • Większość funkcji programu Word może być również dostępna za pomocą skrótów klawiaturowych, co zapewnia przewagę szybkości podczas pracy z tekstem, zwłaszcza w przypadku użytkowników profesjonalnych.
 • Sprawdzanie pisowni: W punkcie menu "Sprawdzanie dokumentów" można zmieniać lub dezaktywować różne opcje autokorekty.
 • W programie Word 2010 możesz nie tylko udostępniać dokumenty innym osobom, ale także śledzić zmiany wprowadzane przez innych i dodawać komentarze. Można je następnie zaakceptować lub odrzucić klikając na nie.
 • Szczególnie praktyczna jest funkcja mail merge z trzema elementami "Main Document" - który zawiera identyczny tekst dla wszystkich mail merge - jak również "Mail Merge Fields" dla spersonalizowanych danych oraz "Data Source", który służy do zarządzania wszystkimi danymi adresowymi - np. z Outlooka. Kreator Mail Merge Wizard" wspiera użytkowników instrukcjami krok po kroku.

Excel 2010

Potężny program obliczeniowy zawiera duży zbiór formuł, za pomocą których można szybko wykonać obliczenia - jest to niezbędna zaleta przy analizie i zarządzaniu danymi ze szczególnie dużych tabel. Program Excel 2010 zawiera wiele nowych funkcji i narzędzi, które pomogą Ci jeszcze szybciej filtrować dane, tworzyć minikarty w komórce, korzystać z interfejsu WWW i nie tylko:

 • Nowa wstążka programu Excel 2010 w zgrabny sposób konsoliduje wiele ustawień i funkcji, które wcześniej były rozproszone w licznych podmenu.
 • Sparklines pozwalają na zintegrowanie całych wykresów w jednej komórce jako wizualne podsumowanie, zapewniając większą przejrzystość.
 • Plasterki danych filtrują duże ilości danych w tabelach przestawnych bez konieczności otwierania listy w celu wyświetlenia każdego filtra
 • Odzyskiwanie wersji wspiera ponowne wykorzystanie przypadkowo zamkniętych arkuszy danych za pomocą nowych szablonów i pomocników wykresów.
 • Widok za kulisami wyświetla wszystkie ważne funkcje na rozwiniętym pasku stanu.
 • Wspólna praca nad arkuszami kalkulacyjnymi jest również możliwa dzięki aplikacji internetowej lub bezpłatnemu dodatkowi.
 • Excel 2010 obsługuje następujące formaty: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla oraz .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint jest wszechstronnym narzędziem do tworzenia pouczających prezentacji, zarówno prywatnych, jak i przede wszystkim biznesowych. Program Office oferuje szeroki zakres funkcji i szablonów Standard, które można wykorzystać do szybkiego tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych slajdów, nawet bez dużego doświadczenia. Wystarczy kilka kliknięć, aby zintegrować grafikę, zdjęcia i filmy, nadając każdej prezentacji indywidualny charakter. Co nowego w programie PowerPoint 2010:

 • Nowy format XML dla prezentacji jest nie tylko bardziej kompaktowy, ale także bardziej niezawodny i wymaga mniej miejsca do przechowywania.
 • Wszystkie elementy slajdu są osadzone bezpośrednio w dokumencie w programie PowerPoint 2010 - dla płynnego i pozbawionego opóźnień odtwarzania.
 • Grafika SmartArt zapewnia dynamiczne efekty, takie jak płynne przejścia, które zwiększają zaangażowanie odbiorców.
 • Integracja filmów wideo i muzyki zapewnia dalsze urozmaicenie wrażeń multimedialnych. Menu funkcji umożliwia różne opcje podczas odtwarzania, w tym odtwarzanie bez końca.
 • Nowe narzędzia Shape pozwalają na swobodne projektowanie różnych obiektów dla grafiki informacyjnej.

Outlook 2010

Ten najpopularniejszy na świecie klient poczty elektronicznej ponownie przekonuje w Office Wersja 2010 tego najpopularniejszego na świecie klienta poczty elektronicznej po raz kolejny zachwyca swoimi wszechstronnymi funkcjami, które obejmują nie tylko wysyłanie e-maili, ale także zarządzanie kontaktami, terminami, zadaniami i notatkami. Multitalent firmy Microsoft oferuje bogaty zestaw funkcji, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące komunikacji w pracy, ale także w życiu prywatnym.

 • Dodawanie podpisu e-mail do wiadomości: Opcje projektowania podpisów dla wiadomości e-mail obejmują nie tylko tekst, ale także np. osobiste zdjęcie lub logo, elektroniczną wizytówkę, a nawet plik graficzny podpisu odręcznego.
 • Widok "Rozmowy" umożliwia grupowanie lub sortowanie wiadomości e-mail według tematu/podmiotu, zapewniając lepszy przegląd w skrzynce pocztowej. Proces usuwania może być również zastosowany do całej konwersacji.
 • QuickSteps pozwalają na grupowanie typowych, często używanych rutynowych zadań w celu automatyzacji procesów.
 • Wygodne funkcje wyszukiwania oferują ulepszone opcje filtrowania - w tym według kategorii - które można również zapisać w celu ponownego wykorzystania.

OneNote 2010

OneNote to elektroniczna alternatywa dla obszernych zbiorów notatek - ale program ten oferuje znacznie lepszy przegląd i jest przeznaczony również do współpracy z kolegami z pracy za pośrednictwem chmury. Ważne dokumenty są centralnie zapisywane i zawsze dostępne, np. do przygotowywania prezentacji, robienia notatek i wyszukiwania informacji w Internecie. Program do robienia notatek jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, posiada m.in. następujące funkcje:

 • Program OneNote automatycznie tworzy notatnik osobisty, który zawiera już zakładki "Ogólne" i "Notatki nieopracowane", a także wstępnie ustawione strony: "Biznes", "Najczęściej używane" i "Wiadomości".
 • Wszystkie notatniki można personalizować i dzielić na kolejne sekcje, które następnie pojawiają się jako zakładki pod odpowiednim paskiem narzędzi. Można je również w każdej chwili ponownie zmienić.
 • Oprócz tworzenia pustych stron istnieje również możliwość korzystania ze standardowych szablonów stron, np. "Biznes", i w razie potrzeby podzielenia ich później na dalsze sekcje.

Publisher 2010

Oprogramowanie do publikowania na papierze jest zawarte w MS Office 2010 Standard i jest przeznaczone do tworzenia wysokiej jakości publikacji dla szerokiego zakresu dziedzin w sposób profesjonalny i gotowy do druku.

 • Oprócz prostych dokumentów, takich jak wizytówki i kartki okolicznościowe, można za jego pomocą tworzyć ulotki, katalogi do druku, a także informacyjne biuletyny e-mailowe.
 • W tym celu dostępny jest duży wybór szablonów, które są bardzo zbliżone do typowego wyglądu publikacji i mogą być dalej indywidualnie dostosowywane.
 • Obrazy mogą być wstawiane z komputera, bezpośrednio z Internetu lub jako ClipArt przez Office.com.
 • Dostępna jest cała gama efektów, takich jak cień, światło i 3D, które umożliwiają dalszą obróbkę obrazów. Wiele efektów można zastosować również do tekstu.

Wymagania systemowe dla MS Office 2010 Standard

The Office 2010 Standard Edycja jest dostępna do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowe i 64-bitowe. Domyślnie na komputerze PC instalowana jest wersja 32-bitowa, co pozwala uniknąć problemów z kompatybilnością z wersją 64-bitową na starszych komputerach lub systemach operacyjnych. Dzięki 4 GB pamięci, wersja 64-bitowa oferuje korzyści szczególnie przy edycji plików Excela o rozmiarze większym niż 2 GB. Nowy interfejs wstążkowy wymaga również więcej miejsca na dysku twardym w porównaniu do poprzedniej wersji. W przeciwnym razie obowiązują następujące wymagania minimalne:

 • Systemy operacyjne: Windows 7 do max. Windows 10, lub min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - zaleca się 1 GHz, aby móc korzystać z wszystkich funkcji programu Microsoft Outlook
 • RAM: min. 256 MB RAM - 512 MB zalecane do korzystania z wszystkich usług Outlooka
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3,5 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.024 x 576, min. karta graficzna z akceleracją DirectX9c

Kup MS Office 2010 Standard tanio w Wiresoft w sklepie internetowym

Niniejszy Office 2010 Standard Edition nie jest dostępny w konwencjonalnym handlu, ponieważ jest oferowany wyłącznie jako licencja zbiorcza dla firm. W sklepie internetowym Wiresoft oprogramowanie Office 2010 Standard jest dostępne również jako licencja jednostanowiskowa, w formie zakupu i bez dalszych zobowiązań abonamentowych; w związku z tym przy zakupie za pośrednictwem Wiresoft ponosisz tylko jednorazowe koszty i nabywasz pełną wersję programu, która posiada identyczny zakres programów, jak te zawarte w odpowiedniej licencji wolumenowej Office.

Kupuj bezpiecznie oprogramowanie od Wiresoft: MS Office 2010 Standard jest nie tylko dostępny w Wiresoft w szczególnie niskiej cenie, zakup jest również wygodny poprzez natychmiastowe pobranie, a także bezpieczny: ta jednostanowiskowa licencja Office 2010 Standard była częścią większej licencji wolumenowej, takiej, jaką Microsoft oferuje tylko większym firmom. Zakup licencji wolumenowej obejmuje prawo do odsprzedaży nadwyżki licencji oprogramowania lub całej licencji wolumenowej - niezależnie od tego, czy poszczególne licencje lub wszystkie licencje nie zostały wykorzystane. Przy sprzedaży licencja objętościowa jest rozbijana i zamieniana na licencje indywidualne - przy czym są one określane jako oprogramowanie używane. Podział ten nie ma wpływu na funkcjonalność lub zakres zawartych programów.

Zakup oprogramowania w firmie Wiresoft to dla naszych klientów przystępny sposób na zakup edycji Office, takich jak MS Standard 2010. Dlatego z naszej oferty tanich programów korzystają nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą i MŚP, ale także użytkownicy prywatni!

Wiresoft sprzedaje wyłącznie pełne wersje MS Office Standard lub inne wersje Microsoft Office oraz programy, które są identyczne z oryginalnymi produktami Microsoft; pochodzą one wyłącznie z legalnych źródeł.

Zakup Office 2010 Standard jako oprogramowania używanego w sklepie Wiresoft Software-Shop nie oznacza dla Państwa żadnego ryzyka prawnego, ponieważ obrót używanym oprogramowaniem jest prawnie dozwolony, co zostało potwierdzone licznymi wyrokami.

Oprogramowanie Office 2010 Standard może być zainstalowane na komputerze natychmiast po zakończeniu procesu zakupu i pobrania oraz może być aktywowane i w pełni wykorzystywane za pomocą dostarczonego klucza licencji objętościowej (MAK).

W Wiresoft Software-Shop można znaleźć oprócz Office 2010 Standard Edition również inne Office-Editions lub wersje, jak również inne programy Microsoft w wersji do zakupu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Office 2010 Standard lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Microsoft Office, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie