Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Standard Microsoft Office 2016 - dla nowoczesnej organizacji biura i biznesu Standard Office 2016 jest przeznaczony do realizacji wszystkich typowych zadań współczesnego życia biznesowego - i wiele innych: wiele praktycznych, intuicyjnie...
421,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - decydujące więcej dla biznesu MS Office 2016 Professional Plus to najbardziej wszechstronna edycja programu Microsoft Office-Versja 2016, zawiera wszystkie programy, które są potrzebne w firmie, nie...
473,90 zł *

Microsoft Office 2016 - dla efektywnej organizacji biura i biznesu

Podobnie jak jego poprzednik, pakiet Office 2016 ponownie oferuje wszystkie niezbędne funkcje do organizowania i zarządzania wszystkimi zadaniami we współczesnym codziennym życiu biznesowym - i wiele więcej: MS Office 2016 wspiera użytkowników wieloma praktycznymi narzędziami, z których można również korzystać intuicyjnie, co przyspiesza i jednocześnie ułatwia pomyślne zakończenie projektów.

Należą do nich w szczególności inteligentni asystenci "Insights", nowa funkcja wyszukiwania, która łączy kilka Office bezpośrednio z indeksem wyszukiwania Bing, oraz "Tell Me", która wspiera niedoświadczonych użytkowników, w szczególności podczas edycji dokumentów.

Co więcej, oprogramowanie Office jeszcze bardziej optymalizuje współpracę nad dokumentami i ich udostępnianie w czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu czy w podróży: OneDrive i SharePoint łączą wszystkich użytkowników w chmurze, a także sprawiają, że udostępnianie danych jest szczególnie elastyczne. Jest to możliwe natychmiast po kliknięciu odpowiedniego przycisku na pasku wstążki, a pliki są natychmiast przesyłane do chmury.

Office 2016 wprowadził również pewne zmiany w zakresie przyjazności dla oka: nowe projekty Office są dostępne dla wersji 2016: Użytkownicy mogą teraz wyświetlać okna Office także w "ciemnoszarym" kolorze z mocnymi kontrastami lub w "kolorowym" designie o nowoczesnym wyglądzie.

Oczywiście istnieje również wiele praktycznych optymalizacji i nowych interesujących funkcji w poszczególnych programach dostępnych w każdej edycji pakietu Office, które warto poznać i wypróbować.

Microsoft Office 2016 jest dostępny w sklepie Wiresoft Software Shop w rozsądnej cenie jako pojedyncza licencja dla edycji Standard i Professional. Poniższy przegląd przedstawia pełen zakres korzyści, jakie oferuje pakiet Office 2016, gdy go kupisz.

Nowe funkcje w programach pakietu Office 2016

Office2016 uzupełnia poprzednią wersję o szereg indywidualnych funkcji, z których niektóre są również dostępne we wszystkich programach i zapewniają użytkownikowi przydatne wsparcie w pracy.

Office 2016 - "Chcesz" (Powiedz mi) - dla programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook oraz Access

Na wstążce pakietu Office 2016 znajduje się asystent operacyjny o nazwie "Powiedz mi" (niem.: "Sie wünschen"), rozpoznawalny po ikonie w kształcie żarówki. Aby z niego skorzystać, użytkownicy po prostu wpisują to, co chcą znaleźć lub zrobić, w polu wprowadzania obok niego, a asystent pokazuje odpowiednią procedurę lub oferuje dalsze wsparcie.

Kup pakiet Office 2016 - Insights - dla programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook

Aby sprawdzić terminy lub fakty znajdujące się w dokumencie Office lub uzyskać wyjaśnienia, wystarczy je zaznaczyć, a następnie uzyskać odpowiednie wyniki wyszukiwania, klikając za pomocą inteligentnego wyszukiwania obsługiwanego przez Bing. Są one następnie wyświetlane w bocznym obszarze okna pakietu Office.

Office 2016 - Uproszczone udostępnianie - dla programów Word, Excel i PowerPoint

Dokumenty w programach Office Excel, Word i PowerPoint można teraz udostępniać jeszcze łatwiej, w tym indywidualnie przypisywać uprawnienia. Wystarczy kliknąć przycisk "Udostępnij" na wstążce.

Office 2016 - Ulepszona historia wersji - dla programów Word, Excel i PowerPoint

Zwłaszcza gdy kilku współpracowników pracuje razem nad tym samym dokumentem, ważne jest, aby wcześniejsze wersje pozostały dostępne. Dzięki funkcji "Historia wersji" można je łatwo wyświetlić i oczywiście przywrócić odpowiednie stany edycji.

Office 2016 - Nowe typy wykresów - dla programów Word, Excel i PowerPoint

Z pomocą nowych typów wykresów TreeMap, Waterfall, Pareto (wykres kolumnowy), Histogram, Box Chart i Sunburst zintegrowanych z pakietem Office, użytkownicy mają do dyspozycji dodatkowe grafiki informacyjne, za pomocą których można wyraźnie wizualizować dane statystyczne, hierarchiczne i ekonomiczne.

Office 2016 - integracja z OneDrive - dla programów Word, Excel i PowerPoint

Dzięki integracji OneDrive w Office 2016 użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do dokumentów Office z dowolnego miejsca, a także z dowolnego urządzenia końcowego, zapisując je w OneDrive. Umożliwia to pracę nad nimi z dowolnego miejsca bez konieczności wcześniejszego zapisywania ich lokalnie na komputerze PC lub podobnym urządzeniu lub pamięci USB - nawet wspólnie z innymi osobami.

Office 2016 - Ochrona przed utratą danych (DLP) - dla programów Word, Excel i PowerPoint

Funkcja DLP jest teraz dostępna również w pakiecie Office 2016 dla wszystkich dokumentów Word, Excel i PowerPoint za pośrednictwem SharePoint Online i OneDrive dla Firm. Pozwala to administratorom na centralne tworzenie i zarządzanie zasadami tworzenia treści i udostępniania dokumentów. Użytkownicy końcowi otrzymują powiadomienia lub ograniczenia dotyczące udostępniania dokumentu, jeśli aplikacja wykryje potencjalne ryzyko.

Poszczególne funkcje specyficzne dla programu w pakiecie Office 2016

Oprócz tych nadrzędnych funkcji, Office 2016 zapewnia również indywidualne nowe funkcje i ulepszenia dla programów dostępnych w każdej edycji:

Nowe funkcje programu Word w pakiecie Office 2016

Następujące funkcje sprawiają, że wspólna praca nad dokumentem Word jest jeszcze bardziej produktywna:

 • Wprowadzanie wczasie rzeczywistym: jeśli kilku współpracowników pracuje razem nad tym samym dokumentem Word, wprowadzanie w czasie rzeczywistym pokazuje, gdzie aktualnie wprowadzają zmiany, dzięki czemu można je natychmiast sprawdzić lub śledzić.
 • Zapisz w przypiętym folderze : Przypinając folder do dokumentu Word, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do niego i dokumentów jeszcze szybciej i wygodniej za pomocą listy skrótów.
 • Funkcja komentarzy: Przetwarzanie tekstu w programie Word 2016 jest teraz znacznie wygodniejsze dzięki ulepszonej funkcji, ponieważ nie tylko wszystkie komentarze znajdują się w odpowiednim dokumencie programu Word, ale można na nie również odpowiedzieć bezpośrednio, bez konieczności pisania wiadomości e-mail. Dzięki temu wspólna praca nad dokumentem jest jeszcze bardziej przejrzysta.
 • PDF w Wor dzie: Zamiast kopiować zawartość pliku PDF, w Word for Office 2016 jeszcze łatwiej jest otworzyć go bezpośrednio w Wordzie; nie tylko tekst, ale także wszystkie elementy graficzne są przenoszone i można je teraz dowolnie edytować. Wreszcie, ten plik Word można również zapisać ponownie w formacie PDF.

Nowe funkcje programu Excel w pakiecie Office 2016

Oprócz wspomnianych już nowych typów wykresów, Excel zawiera również ulepszenia istniejących funkcji, a także nowe narzędzia:

 • Office 2016 - PROGNOSE: Dzięki funkcji PROGNOSE.ETS możliwe jest ekstrapolowanie szeregów czasowych w danych opartych na wygładzaniu wykładniczym przy użyciu ustalonego algorytmu ETS (Exponential Smoothing) w celu wygenerowania krótkoterminowych prognoz alternatywnych, a następnie udostępnienie ich jako tzw. arkusza prognozy.
 • Office 2016 - Interaktywne wykresy w tabelach przestawnych: Te nowo zintegrowane rozwiązania oprogramowania Business Intelligence zapewniają lepszy przegląd, zwłaszcza w przypadku złożonych tabel przestawnych. Obejmuje to takie funkcje, jak automatyczne grupowanie wartości czasowych według kwartałów lub miesięcy, a także nawigację w dół, co jest często stosowane zwłaszcza w przetwarzaniu analitycznym online (OLAP).
 • Office 2016 -Funkcja LET : Umożliwia nazywanie zakresów w formule, co poprawia moc obliczeniową programu Excel, a także czytelność i możliwość łączenia.
 • Office 2016 -Filtr widoku : Aby zachować przejrzystość pliku Excel podczas pracy zespołowej, sortowanie i filtry innych użytkowników można ukryć za pomocą widoku filtra.

Nowe funkcje programu Outlook w pakiecie Office 2016

Poniższe funkcje nie tylko skutecznie organizują codzienny zalew wiadomości e-mail, ale także ułatwiają znajdowanie treści i dokumentów.

 • Office 2016 - Przegląd załączników plików: Podczas wysyłania załącznika w Outlooku 2016 pocztą elektroniczną, program oferuje ostatnio używane dokumenty przejrzyście ułożone na liście.
 • Office 2016 - Udostępnianie dokumentów: Dokumenty mogą być również udostępniane za pośrednictwem OneDrive lub SharePoint, włącznie z konfiguracją uprawnień do udostępniania.
 • Office 2016 -Funkcja Clutter : To narzędzie automatycznie sortuje nieistotne wiadomości e-mail do osobnego folderu. Aby jednak nie zostały one przeoczone, Outlook wysyła codzienne podsumowanie przechowywanych tam wiadomości e-mail.
 • Office 2016 - Uproszczone wyszukiwanie: Korzystając z listy rozwijanej "Nowy obszar wyszukiwania", wyszukiwanie można zmienić, przełączając bieżący folder lub skrzynkę pocztową.

Nowe funkcje programu PowerPoint w pakiecie Office 2016

Nowe funkcje Outlooka usprawniają między innymi zarządzanie czasem podczas prezentacji i

oferują praktyczną opcję wyróżniania treści:

 • Bardziej zwięzła ilustracja za pomocą pędzla: Aby wyróżnić określone elementy lub procesy podczas prezentacji, zamiast używać wskaźnika laserowego lub nawet różdżki, jak wcześniej, prezenterzy mogą użyć zintegrowanego pędzla, aby zwrócić uwagę odbiorców. Robiąc to w trybie prezentacji, oryginalna prezentacja PowerPoint pozostaje niezmieniona.
 • Funkcja udostępniania: Dzięki bardziej przejrzystemu projektowi funkcji udostępniania, prezentacje mogą być teraz łatwiej i szybciej publikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Śledzenie czasu: Koniec z długimi prezentacjami i trudnościami w efektywnym wykorzystaniu czasu prezentacji: Timetracking usprawnia osobiste zarządzanie czasem, pokazując prezenterowi czas podczas prezentacji, dzięki czemu może on reagować i wprowadzać poprawki w dowolnym momencie.

Nowe funkcje OneNote w pakiecie Office 2016

OneNote sprawia, że dzielenie się informacjami i pomysłami z innymi jest jeszcze wygodniejsze:

 • Udostępniaj notatniki: Ważne informacje, takie jak zdjęcia, rysunki, filmy itp. mogą być gromadzone i synchronizowane w jednej centralnej lokalizacji w celu wydajniejszej współpracy nad projektami.
 • Wstawiaj filmy: Filmy z Office Mix, Vimeo i YouTube można teraz łatwo zintegrować ze stroną w OneNote.
 • Twórz notatki bezpośrednio na stronie internetowej: Dzięki nowej przeglądarce dla Windows 10, Microsoft Edge, użytkownicy mogą łatwo pisać notatki lub wyróżnienia na stronie internetowej i udostępniać je za pośrednictwem OneNote.

Nowe funkcje programu Access w pakiecie Office 2016

Access oferuje również kilka dodatków w pakiecie Office 2016. Obejmują one nowy typ danych BigInt, który sprawia, że program jest bardziej kompatybilny z Windows SQL Server, a także ponownie wprowadzono obsługę dBASE. Co więcej, możliwe jest teraz eksportowanie źródeł danych połączonych z Accessem jako odniesienie jako listy w Excelu. Tabele można teraz łatwo dodawać podczas pracy, aktywując opcję "Dodaj tabele".

Nowe funkcje wydawcy w pakiecie Office 2016

Dzięki intuicyjnym koncepcjom obsługi i licznym szablonom, oprogramowanie Microsoft DTP Publisher 2016 może być również używane przez początkujących do tworzenia wysokiej jakości mediów drukowanych, takich jak ulotki lub broszury. Obrazy mogą być edytowane bezpośrednio w programie, szablony druku mogą być tworzone z milimetrową precyzją i płynnie wykorzystywane przez inne programy i usługi.

Wymagania systemowe dla pakietu Office 2016:

MS Office jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej; indywidualne wymagania sprzętowe mogą się zatem różnić.

 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesor: procesor x86 lub x64 bit z co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć: 1 GB RAM (wersja 32-bitowa), 2 GB RAM (wersja 64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3,0 GB wolnego miejsca
 • Wyświetlacz: min. 1024 x 768
 • Karta graficzna: wymagana karta graficzna DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki

Kup MS Office 2016 tanio w Wiresoft w sklepie internetowym

W Wiresoft możesz znaleźć następujące dwie edycje wersji Office 2016 - z odpowiednimi zintegrowanymi programami:

Office 2016 Standard

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • Publisher 2016

Office 2016 Professional Plus

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • OneNote 2016
 • Outlook 2016
 • Publisher 2016
 • Access 2016

Kupując edycję Office 2016 w Wiresoft, korzystasz nie tylko z fantastycznej ceny Używanego Oprogramowania, ale także z następujących dodatkowych korzyści:

 • Z każdą licencją Microsoft Office 2016 zakupioną w Wiresoft otrzymasz oprogramowanie używane wyłącznie przez siebie.
 • Wszelkie oprogramowanie Office używane wcześniej przez pierwotnego nabywcę zostało odinstalowane w momencie sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu licencja jest w 100% wolna i można z niej ponownie korzystać.
 • Wszystkie indywidualne licencje pochodzące z licencji zbiorczych zostały dokładnie sprawdzone przez Wiresoft, aby upewnić się, że faktycznie nadają się do użytku po zakupie.
 • Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje w swoim sklepie internetowym wersji testowych, które są ważne tylko przez ograniczony czas lub mają ograniczone funkcje.
 • Kupując licencje od Wiresoft, zawsze możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt Microsoft zgodny z przepisami prawa i że nie znajdujesz się w prawnej szarej strefie.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zakupu licencji Microsoft Office 2016 Standard, Professional lub innych produktów firmy Microsoft skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.