Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

13 571,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10117
 • 395-04540
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise firmy otrzymują nowoczesne i wydajne rozwiązanie do optymalizacji ruchu poczty elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy wiadomości e-mail są wysyłane wewnątrz firmy, czy na zewnątrz. Podobnie, te e-maile nie są już związane ograniczeniami dotyczącymi wielkości. Wersja na rok 2016 jest również idealnym rozwiązaniem w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być używany nie tylko w firmach, ale także na uniwersytetach, w szkołach czy w administracji publicznej.

Jakie inne zalety oferuje Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise?


Wersja na rok 2016 optymalizuje specyficzne dla danej platformy procesy komunikacyjne wewnątrz i na zewnątrz firm. Zespoły mogą pracować razem znacznie lepiej i bardziej produktywnie. Serwery Exchange są również obsługiwane przez wszystkie inne produkty firmy Microsoft. Tak więc, wersja Enterprise jest doskonale zaprojektowana dla Microsoft Outlook. Ponadto Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise zawiera przyjazną dla użytkownika aplikację Outlook dla systemów operacyjnych iOS i Android. Ale także wszędzie użyteczna aplikacja Outlook Web App może być używana funkcjonalnie na wszystkich innych systemach z dostępem do Internetu.

Jakie są specjalne cechy wersji Enterprise dostępnej tutaj?


W bezpośrednim porównaniu z Standard Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise pozwala na obsługę znacznie większej ilości baz danych. Można tu niezawodnie zarządzać nawet 100 skrzynkami pocztowymi, co sprawia, że ta wersja Microsoftu bardzo dobrze nadaje się dla średnich i większych firm. Jeśli kupisz tę wersję Exchange, nie tylko będziesz miał pod kontrolą ruch e-mail we własnej sieci, ale także będziesz mógł zintegrować z nią smartfony i tablety. Co ciekawe, Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise prezentuje się w znajomym interfejsie użytkownika Outlooka. Nie musisz się tu zbytnio uwalniać. Mimo że jest to wersja na rok 2016, została już dostosowana do nowoczesnego Windows.

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise?


Do pracy potrzebny jest tylko komputer z potężnym 64-bitowym procesorem i co najmniej 30 GB pojemności dysku twardego. Każda skrzynka pocztowa musi mieć co najmniej 8 GB i co najmniej 4 GB na dostęp klienta. Dla współdzielonej skrzynki pocztowej i dostępu do klienta, należy zarezerwować 8 GB. Obsługiwane są następujące systemy operacyjne firmy Microsoft:
- Windows Server 2008 R2 Datacenter RTM lub wyższy
- Windows Server 2008 R2 Standard z SP1
- Windows Server 2008 R2 Enterprise z dodatkiem SP1
- Windows Server 2012 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2016 Standard lub Datacenter

Co jest zawarte w zakresie dostawy?


Dla Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise otrzymują Państwo od nas tzw. licencję MLK. Jest to klucz licencyjny firmy Microsoft, za pomocą którego można następnie aktywować wstępnie zainstalowane oprogramowanie. Ta licencja ilościowa jest oferowana bez nośnika danych. Również z tą wersją Exchange, Ty jako kupujący korzystasz z kumulacyjnej dostawy aktualizacji. Dzięki temu można mieć pewność, że aktualizacje programu są dostarczane regularnie, co pozwala uniknąć ewentualnych błędów. Podobnie, w niektórych przypadkach z każdą aktualizacją otrzymasz również nowe, przydatne funkcje. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być używany przez Państwa przez nieograniczony czas po aktywacji.

Zapewnij płynny i bezpieczny ruch poczty elektronicznej w swojej firmie i korzystaj z wielu przydatnych funkcji. Tutaj można zamówić klucz licencyjny Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise w niskich cenach.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany