Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

12 890,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10117
 • 395-04540
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise dostarcza firmom nowoczesne i wydajne rozwiązanie do optymalizacji ruchu poczty elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy e-maile są wysyłane wewnątrz firmy, czy też poza nią. Podobnie, te e-maile nie są już związane z ograniczeniami rozmiaru. Ale również pod względem bezpieczeństwa korporacyjnego, wersja 2016 jest idealnym rozwiązaniem. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być wykorzystywany nie tylko w firmach, ale również na uczelniach, w szkołach czy w administracji publicznej.

Jakie inne korzyści oferuje Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise?


Wersja 2016 optymalizuje specyficzne dla platformy procesy komunikacyjne wewnątrz i na zewnątrz firm. Zespoły mogą pracować razem znacznie lepiej i bardziej produktywnie. Exchange Server jest również obsługiwany przez wszystkie inne produkty firmy Microsoft. Na przykład wersja Enterprise jest doskonale zaprojektowana dla programu Microsoft Outlook. Ponadto, Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise zawiera przyjazną aplikację Outlook dla systemów operacyjnych iOS i Android. Wszechobecny Outlook Web App może być jednak funkcjonalnie wykorzystywany także na wszystkich pozostałych systemach z dostępem do Internetu.

Jakie specjalne funkcje oferuje dostępna u nas wersja Enterprise?


W bezpośrednim porównaniu z wersją Standard, z Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise można obsługiwać znacznie więcej baz danych. Można tu niezawodnie zarządzać nawet 100 skrzynkami pocztowymi, dzięki czemu ta wersja Microsoft bardzo dobrze nadaje się dla średnich, a nawet większych firm. Jeśli kupisz tę wersję Exchange, będziesz miał pod kontrolą nie tylko ruch e-mail w sieci wewnętrznej, ale także będziesz mógł zintegrować z nią smartfony i tablety. Co ciekawe, Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise prezentuje się w znanym z Outlooka interfejsie użytkownika. Nie musisz się tu wiele uczyć na nowo. Mimo, że jest to wersja z 2016 roku, została już dostosowana do nowoczesnego wyglądu Windows-10.

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise?


Do jego uruchomienia wystarczy komputer z wydajnym 64-bitowym procesorem i co najmniej 30 GB pojemności dysku twardego. Na każdą skrzynkę pocztową musi przypadać co najmniej 8 GB, a na dostęp kliencki co najmniej 4 GB. W przypadku współdzielonej skrzynki pocztowej i dostępu do klienta należy mieć pod ręką 8 GB. Obsługiwane są następujące systemy operacyjne firmy Microsoft:
- Windows Server 2008 R2 Datacenter RTM lub nowszy
- Windows Server 2008 R2 Standard z SP1
- Windows Server 2008 R2 Enterprise z SP1
- Windows Server 2012 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2016 Standard lub Datacenter

Co dostajesz w pudełku?


W przypadku Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise otrzymujemy tzw. licencję MLK. Jest to klucz licencyjny firmy Microsoft, który może być użyty do późniejszej aktywacji wstępnie zainstalowanego oprogramowania. Ta licencja objętościowa jest oferowana bez nośnika danych. Jako nabywca tej wersji programu Exchange, korzystasz również z dostaw aktualizacji zbiorczych. Dzięki temu możesz być pewien, że aktualizacje programu są dostarczane regularnie, co pozwala uniknąć ewentualnych błędów. Równocześnie z każdą aktualizacją otrzymujesz nowe, przydatne funkcje. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być używany przez Ciebie przez nieograniczony okres czasu po aktywacji.

Ty też możesz zapewnić płynny i bezpieczny ruch poczty elektronicznej w swojej firmie i korzystać z wielu przydatnych funkcji. Zamów klucz licencyjny Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise w niskich cenach tutaj.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany