Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10117
 • 395-04540
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
8 651,90 zł * 9 611,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja CU Aktualne
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Dodatkowe informacje Do 100 baz danych skrzynek pocztowych


Windows Server 2016 to sprawdzona platforma komunikacyjna do centralnego zarządzania pocztą elektroniczną i kontaktami, a także terminami i zadaniami oraz wersja . 10. Szczególnie duże firmy i instytucje korzystają z wysokiej skalowalności i wielu praktycznych funkcji umożliwiających elastyczne, nawet lokalnie niezależne użytkowanie, co wspiera współpracę zespołową i zwiększa bezpieczeństwo. Server Windows

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Windows Server 2016 to sprawdzona platforma komunikacyjna do centralnego zarządzania pocztą elektroniczną i kontaktami, a także terminami i zadaniami oraz serwerowa wersja systemu Windows 10. W szczególności większe firmy i instytucje korzystają z wysokiej skalowalności, a także z wielu praktycznych funkcji umożliwiających elastyczne, nawet lokalnie niezależne użytkowanie, co wspomaga współpracę zespołową i zwiększa bezpieczeństwo.

Jako potężny system komunikacyjny, Exchange Server 2016 jest ważnym elementem każdej nowoczesnej firmy, służącym do kontrolowania i zarządzania typowymi procesami pracy. Oprogramowanie serwerowe funkcjonuje jako interfejs wewnętrzny i zewnętrzny, niezawodnie łączy pracowników i działy, nawet w różnych lokalizacjach, a także przyczynia się do zwiększenia ogólnej efektywności w firmach: pocztą elektroniczną, kontaktami i terminami można zarządzać centralnie, a także archiwizować je i przeszukiwać w przejrzysty sposób. Zróżnicowane zarządzanie prawami definiuje indywidualny dostęp pracowników do danych i terminów, dzięki czemu Microsoft Exchange Server 2016 zapewnia maksymalną kontrolę i przejrzystość jednocześnie.

Dzięki optymalizacji architektury serwerów liczba ról serwera w Exchange Server 2016 Enterprise została zredukowana do dwóch ról - skrzynki pocztowej i transportu brzegowego - a ponadto uproszczono skalowanie i poprawiono obsługę usług w chmurze.

Edycja Enterprise programu Exchange Server 2016 jest szczególnie przydatna do komunikacji w dużych firmach lub organizacjach zatrudniających wielu pracowników, ponieważ obsługuje do 100 baz skrzynek pocztowych na serwer.

Firma Wiresoft oferuje wersję Enterprise Edition programu Exchange Server 2016 jako oprogramowanie używane - po niższej, obniżonej cenie w porównaniu z nowym oprogramowaniem - jeśli jest ono jeszcze dostępne. Używane oprogramowanie jest zatem szczególnie atrakcyjne dla tych dużych firm i organizacji, które szukają oszczędnego i ekonomicznego sposobu na wykorzystanie w swojej działalności bardziej zaawansowanych programów, takich jak Exchange 2016 Enterprise. Ponieważ nawet jako oprogramowanie używane Exchange Edition oferuje typowe maksimum pod względem skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa, ponieważ może być używany w całości.

Dla każdego serwera Exchange należy zakupić osobną licencję, podobnie jak licencje na dostęp klienta. Nawet w przypadku używanego oprogramowania Exchange Server Enterprise licencjonowanie odbywa się zgodnie z oficjalnymi zasadami zarządzania licencjami firmy Microsoft. Więcej informacji na temat optymalnego licencjonowania oraz ulepszeń i nowych funkcji programu Exchange Server 2016 Enterprise można znaleźć w poniższej sekcji.

Porównanie Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise i Standard

Największą różnicą edycji Enterprise Exchange Server 2016 w porównaniu z edycją Standard jest możliwość obsługi i zarządzania do 100 baz danych skrzynek pocztowych o pojemności do 2 terabajtów każda na serwer, co czyni edycję Enterprise szczególnie interesującą dla większej liczby użytkowników. Inne różnice to:

 • Korzystanie z funkcji Data Loss Prevention za pośrednictwem Centrum administratora Exchange: Zapobieganie utracie danych zapobiega przekazywaniu poufnych informacji osobom nieupoważnionym; dzięki zintegrowanemu inteligentnemu filtrowi wiadomości (IMF) i technologii filtrowania SmartScreen potencjalnie szkodliwe wiadomości są odfiltrowywane, zanim trafią do skrzynki pocztowej.
 • Użytkownicy korzystają ze scentralizowanego przechowywania danych, kontroli potrzeb w zakresie przechowywania oraz aktualnych wymogów zgodności.
 • Bardziej rozbudowane uprawnienia do wirtualizacji umożliwiają obsługę nieograniczonej liczby maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V.
 • Inne funkcje obejmują: Storage Spaces Direct, Storage Replica, a także Shielded Virtual Machines, nowy stos sieciowy oraz OneDrive for Business do edycji, aktualizacji i udostępniania danych w czasie rzeczywistym.

Kolejne zalety Microsoft Exchange Server 2016 w skrócie

Wersja 2016 systemu Windows Server zawiera wiele ważnych innowacji oraz ulepszeń istniejących funkcji. Najważniejszym z nich jest optymalizacja architektury serwera poprzez zmniejszenie liczby serwerów do dwóch: skrzynki pocztowej i transportu brzegowego - więcej na ten temat poniżej. Ponadto uproszczono skalowanie i udoskonalono obsługę usług w chmurze. Inne funkcje obejmują:

Ulepszone wyszukiwanie w ramach eDiscovery

Architektura wyszukiwania eDiscovery została przebudowana w Exchange Server 2016 i działa zarówno asynchronicznie, jak i decentralnie, wykorzystując wiele serwerów, dzięki czemu wyszukiwanie jest znacznie szybsze. Podczas wpisywania wyszukiwanego hasła w programie Outlook 2016 lub w programie Outlook on Web pojawiają się sugestie oparte na najczęściej używanych kontaktach, wiadomościach e-mail w skrzynce pocztowej i poprzednich zapytaniach wyszukiwania. Ponadto filtry kontekstowe - np. dotyczące zakresu dat i powiązanych nadawców - pomagają łatwiej znaleźć określone informacje. Dzięki programowi Outlook on the Web można wyszukiwać zarówno we własnym kalendarzu, jak i w kalendarzach innych osób.

Współpraca w chmurze

W programie Outlook 2016 lub Outlook w sieci Web pliki zapisane w usłudze OneDrive dla Firm lub SharePoint 2016 można wstawiać do wiadomości e-mail jako łącze, a nie jak dotychczas jako załącznik pliku. Odbiorca może otworzyć połączony plik bezpośrednio na swoim komputerze jako załącznik. Prawa dostępu można indywidualnie dostosowywać i automatycznie aktywować.

Obsługa chmury hybrydowej

Exchange Server 2016 obsługuje scenariusze hybrydowe - nie ma różnicy, czy skrzynka pocztowa znajduje się na serwerze lokalnym, czy w chmurze. Lokalne skrzynki pocztowe mogą być również używane z rozszerzeniami chmurowymi Exchange Online Archiving i Azure Rights Management.

DLP - zapobieganie utracie danych

Zapobieganie utracie danych (DLP), rozszerzenie Reguł transportowych, zwiększa bezpieczeństwo danych w programie Exchange Server 2016 i pomaga chronić je przed nieuprawnionym dostępem. Dostępne w programie Zapobieganie utracie danych metody klasyfikowania lub wysyłania informacji poufnych nie zakłócają przepływu pracy: gdy tylko pojawi się ryzyko odczytania danych bez upoważnienia lub gdy w skrzynce pocztowej wylądują zmanipulowane wiadomości e-mail z załącznikami zawierającymi złośliwe oprogramowanie, użytkownicy, których to dotyczy, otrzymują odpowiednie powiadomienie zarówno w programie Outlook, jak i Outlook on the Web.

Program Outlook w Internecie

Outlook on the Web to nowa nazwa internetowego dostępu do serwera Exchange, znanego wcześniej pod nazwą "Outlook Web Access" lub "Outlook Web App". Została ona gruntownie zmieniona i zoptymalizowana przez firmę Microsoft, dzięki czemu z programu Outlook można korzystać także na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS bez konieczności instalowania aplikacji Outlook. Funkcja wymiatania upraszcza zarządzanie wiadomościami e-mail od określonego nadawcy: na przykład wiadomości te są przechowywane tylko przez określoną liczbę dni lub zapisywana jest tylko najnowsza wiadomość.

Z programu Outlook on the Web można także bez większych ograniczeń korzystać w przeglądarkach Google Chrome, Safari i Firefox, a nie w przeglądarkach Microsoft Edge i Internet Explorer 11.

Nowe funkcje kalendarza

Kalendarz zyskał nie tylko nowy wygląd, ale także nowe funkcje, takie jak przypomnienia e-mailowe o określonych wydarzeniach z kalendarza oraz możliwość zaproponowania innej godziny przy zaproszeniach na spotkania.

Informacje techniczne dotyczące serwera Exchange 2016 Enterprise

Poniższe informacje szczegółowe zawierają różne informacje na temat scenariuszy obsługiwanych przez program Exchange Server 2016, a także minimalne wymagania dotyczące serwerów oraz sprzętu i oprogramowania w celu zapewnienia optymalnego działania oprogramowania Exchange.

Zmiany w architekturze serwera w porównaniu z poprzednią wersją

Najważniejsze zmiany w Exchange Server 2016 w porównaniu z poprzednią wersją to:

 • Zmniejszenie liczby ról serwera: W Exchange 2016 rola Client Access Server (CAS) została usunięta, w związku z czym istnieje tylko rola Mailbox. Dostęp do serwera MBX2016 jest kontrolowany za pomocą load balancerów. Klienci logują się do usługi Client Access Service na serwerze skrzynek pocztowych i są przekierowywani do odpowiedniego serwera skrzynek pocztowych z aktywną bazą danych. Komunikacja nadal odbywa się na poziomie protokołu.
 • Domyślny protokół MAPI over HTTP: Dom yślnym protokołem do komunikacji w Exchange Server 2016 za pośrednictwem programu Outlook jest teraz MAPI over HTTP. MAPI over HTTP oferuje zoptymalizowaną niezawodność i stabilność połączeń z programami Outlook i Exchange oraz sygnalizuje błędy transportu. Ponadto po hibernacji lub zmianie sieci Outlook łączy się z serwerem znacznie szybciej niż wcześniej, ponieważ MAPI over HTTP obsługuje również kontynuowanie przerwanych połączeń i w przypadku krótkich przerw nie jest wymagane ponowne nawiązywanie połączenia.
 • Ulepszona skalowalność wyszukiwania: Kolejną zaletą Exchange Server 2016 jest zoptymalizowana skalowalność wyszukiwania. Liczba skrzynek pocztowych i archiwalnych skrzynek pocztowych, które można przeszukiwać, została zwiększona z 5 000 do 10 000, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne przeszukiwanie 20 000 skrzynek pocztowych.
 • Scenariusze koegzystencji: W przypadku Exchange 2016 jest to możliwe zarówno w przypadku Exchange Server 2010 SP3 RU11, jak i Exchange Server 2013 CU11. Żądania klientów za pośrednictwem serwera dostępu klienta Exchange 2013 CU11 są przekazywane do serwera skrzynek pocztowych Exchange 2016. Starsze wersje programu Exchange nie są już obsługiwane.

Wymagania systemowe dla serwera Windows Exchange Server 2016

Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition, należy spełnić określone tutaj wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania. Do komunikacji z klientem za pośrednictwem komputera stacjonarnego niezbędna jest także instalacja programu Microsoft Outlook. Obowiązują następujące specyfikacje minimalne:

 • Systemy operacyjne: min. Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter, Windows Server 2016 Standard lub Datacenter
 • Procesor: procesor 64-bitowy, alternatywnie procesor AMD z obsługą platformy AMD64
 • Dysk twardy: co najmniej 30 GB miejsca na dysku instalacyjnym, a także
 • min. 500 MB na instalację pakietu głosowego Unified Messaging; min. 500 MB na bazę danych kolejek
 • Rola skrzynki pocztowej: 8 GB
 • Edge Transport role: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: min. 1 024 x 768 pikseli
 • Active Directory: co najmniej Windows Server 2008 R2 lub nowszy
 • Poziom domeny i poziom funkcjonalny lasu: co najmniej Windows Server 2008 R2

Licencjonowanie serwera Exchange 2016 Enterprise Edition

Edycja Enterprise programu Microsoft Exchange Server 2016 została zaprojektowana z myślą o spełnieniu wymagań dużych przedsiębiorstw w zakresie skrzynek pocztowych; oddzielna licencja na serwer jest wymagana dla każdej działającej instancji programu Exchange Server 2016 Enterprise - niezależnie od tego, czy działa ona w środowisku fizycznego czy wirtualnego systemu operacyjnego. Instancja serwera Exchange jest uważana za uruchomioną, gdy oprogramowanie jest ładowane do pamięci lub wykonywane są jego instrukcje.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Exchange Server 2016 Enterprise Edition jako oprogramowania używanego przez firmę Wiresoft

Kupując Exchange Server 2016 Enterprise jako oprogramowanie używane, możesz mieć pewność, że jest to legalne i że ta licencja na serwer oferuje takie same możliwości użytkowania, jak odpowiadająca jej nowa licencja na serwer - nie tylko dlatego, że oprogramowanie się nie zużywa, ale przede wszystkim także pod względem ogólnej funkcjonalności oraz uprawnień do korzystania z niego. Poniżej znajdują się odpowiedzi na typowe pytania dotyczące zakupu używanego oprogramowania Exchange Server.

Skąd pochodzi oprogramowanie Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise used?

Używane oprogramowanie Exchange Server 2016 Enterprise oferowane przez firmę Wiresoft w sklepie z oprogramowaniem zazwyczaj pochodzi od firm, które wcześniej zakupiły oprogramowanie jako nowe i odsprzedały je firmie Wiresoft. Powodem sprzedaży jest często fakt, że nadwyżki lub inne niewykorzystane licencje nie są potrzebne lub całe oprogramowanie zostało zastąpione innym typem lub edycją i w związku z tym nie jest już potrzebne. Wiresoft oznacza wszystkie licencje, które były już używane lub odsprzedane, jako oprogramowanie używane, chociaż, jak już wspomniano, mogą być one używane jak nowe licencje serwerowe.

Czy używane oprogramowanie dla programu Exchange Server 2016 Enterprise zapewnia bezpieczeństwo kupującym?

Tak: Zakup używanego oprogramowania, takiego jak licencja Exchange Server 2016 Enterprise, oferuje klientom firmy Wiresoft te same korzyści, co nieużywane oprogramowanie serwerowe: z bezpieczeństwem kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego, nieograniczonego klucza licencyjnego.

Czy zakup i użytkowanie programu Exchange Server 2016 Enterprise jako oprogramowania używanego jest legalne?

Tak: Używane oprogramowanie oferowane przez firmę Wiresoft pochodzi z zapasów licencyjnych firm. Zarówno handel, jak i faktyczne użytkowanie używanego oprogramowania podlega zwykłej jurysdykcji: obie te formy zostały uznane przez tę jurysdykcję za legalne - zostało to również wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Jakie inne zalety ma oprogramowanie używane przez firmę Wiresoft?

Dzięki używanemu oprogramowaniu firmy Wiresoft firmy i organizacje mogą na przykład aktualizować lub uzupełniać istniejące zapasy oprogramowania po korzystnej cenie, ponieważ cena używanego oprogramowania jest niższa niż cena odpowiednich nowych towarów. Dlatego w sklepie z oprogramowaniem firmy Wiresoft można znaleźć również starsze wersje programu Exchange Server, które nie są już oferowane jako nowe, co ma tę zaletę, że można uniknąć droższych aktualizacji. Dodatkową zaletą oprogramowania używanego przez firmę Wiresoft jest to, że zapewnia ono również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnej ewidencji wszystkich nabywców

Oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft obejmuje nie tylko Exchange Server 2016 Enterprise Edition, ale także Standard Edition - wraz z odpowiednimi wymaganymi licencjami dostępu klienckiego oraz nowszymi wersjami. Ponadto można znaleźć korzystne oferty na wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi zaletami wymienionymi powyżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania Exchange Server 2016 Enterprise, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie