Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
94,90 zł * 103,90 zł * (8,66% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  32bit/64bit


Windows 8.1 Professional to przekonująca odpowiedź Microsoftu dla wszystkich użytkowników, którzy nie byli zadowoleni z poprzedniej wersji. Głównym powodem tego był całkowicie zmieniony tak zwany projekt Metro, który w stylu interfejsów tabletów i smartfonów wyświetlał programy i inne funkcje w wizualnie zmniejszonych, jednokolorowych ikonach, znanych również jako kafelki ze względu na ich kwadratowy kształt podstawowy.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - potężna wersja innowacyjnego systemu operacyjnego Microsoft jako oprogramowania używanego

Windows 8.1 Professional to przekonująca odpowiedź firmy Microsoft dla wszystkich użytkowników, którzy nie byli zadowoleni z poprzedniej wersji. Głównym tego powodem był całkowicie zmieniony projekt tzw. metra, który w stylu interfejsów tabletów i smartfonów wyświetlał programy i inne funkcje w zredukowanych wizualnie, monochromatycznych ikonach, zwanych również kafelkami, ze względu na ich kwadratowy, podstawowy kształt.

Oprócz powrotu znanego ekranu głównego  , Windows 8.1 oferuje szereg innych usprawnień, a zwłaszcza w wersji Pro Edition dla przedsiębiorstw, cały szereg niezbędnych funkcji biznesowych, które są niezbędne do zarządzania sieciami i związanymi z nimi zasadami bezpieczeństwa, a także do ochrony danych. Windows 8.1 Pro - przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw - oferuje takie funkcje, jak Domain Join, umożliwiający urządzeniom końcowym dostęp do sieci w trybie offline, BitLocker do ochrony danych, zwłaszcza na urządzeniach przenośnych, oraz potężną technologię wirtualizacji Hyper-V. 

Zakup 8.1 Pro Edition ma tę wielką zaletę, że ten system operacyjny Windows może być używany również na starszych systemach sprzętowych. W Wiresoft Onlineshop znajdziesz Windows 8.1 Pro w wersji do samodzielnego zakupu przez jednego użytkownika, inne wersje, jak również starsze lub nowsze systemy operacyjne i wiele innych programów firmy Microsoft. Poniższy przegląd przedstawia w pierwszej kolejności najważniejsze nowości w zakresie Windows 8.1 Pro wcześniej, a następnie ważne funkcje całej wersji Windows 8.1.

Cechy Windows 8.1 Pro Edition

Windows 8.1 Pro ze swoimi dodatkowymi cechami i właściwościami jest skierowany przede wszystkim do tych przedsiębiorstw i użytkowników energii, dla których bezpieczeństwo sieci i wirtualizacja odgrywają ważną rolę. Wszechstronne możliwości oferują tutaj następujące funkcje:

Dołączanie do domeny w Windows 8.1 Pro

Jedną z kluczowych funkcji Windows 8.1 Pro jest funkcja Domain Join - niezbędna organizacjom do zarządzania punktami końcowymi w sieci.

Dzięki łączeniu domen, komputery mogą być podłączone w trybie offline do sieci firmowej za pośrednictwem katalogu Access Directory bez potrzeby fizycznego lub VPN. Dołączenie domeny offline jest regulowane przez politykę DirectAccess, która definiuje również zasady zdalnego rezerwowania.

Wszystkie komputery w sieci zjednoczone pod domeną są zarządzane przez administratora IT za pośrednictwem kontrolera domeny - serwera, który centralnie uwierzytelnia komputery i użytkowników w sieci komputerów, nadając im wspólną bazę danych i politykę bezpieczeństwa oraz unikalną nazwę.

Korzystając ze zintegrowanej konsoli zarządzania polityką grupy (GPMC), mogą oni zmieniać politykę domenową lub tworzyć nowe. W przypadku Windows 8.1 Pro proces ten jest również łatwiejszy niż w przypadku starszych wersji. Ułatwia to również administratorom zarządzanie scenariuszami BYOD (Bring your own Device) za pomocą urządzeń, które nie należą do konkretnej domeny, zazwyczaj prywatnych urządzeń mobilnych, takich jak laptopy, tablety czy smartfony.

Hyper-V dla Windows 8.1 Pro

Zintegrowany również z Windows 8.1 Pro to nowa wersja technologii wirtualizacyjnej Hyper-V. Oprócz możliwości całkowitego odizolowania poszczególnych systemów, oferuje to wykorzystanie różnych funkcji bezpieczeństwa, takich jak zapobieganie wykonywaniu danych (DEP) na poziomie sprzętowym oraz translacja adresów sieciowych (NAT) do zarządzania adresami IPv4.

Hyper-V służy do wirtualizacji centrów danych, jak również mniejszych środowisk. Dzięki wersji dostępnej w Windows 8.1 Pro, Hyper-V może być również używany do wirtualizacji klienta. Serwery wirtualne mogą być przenoszone lub kopiowane pomiędzy hostami Hyper-V podczas pracy systemu. Ponadto, Hyper-V obsługuje również obrazy dysków twardych w formacie Virtual Hard Disk (lub VDHX).

Bezpieczne szyfrowanie dysku twardego za pomocą BitLocker

Jak szybko dochodzi do zgubienia lub nawet kradzieży tabletu i laptopa. Znacznie bardziej krytyczny niż utrata urządzenia mobilnego jest fakt, że przechowywane na nim dane wrażliwe lub nawet osobowe nie mogą być dłużej używane lub niewłaściwie wykorzystywane. BitLocker zintegrowany z Windows 8.1 Pro przynajmniej zapobiega przeglądaniu tych danych przez osoby nieupoważnione lub wykorzystywaniu ich do celów przestępczych poprzez bezpieczne szyfrowanie.

W tym celu, praktyczne narzędzie "BitLocker To Go" oferuje również możliwość szyfrowania pamięci USB i zewnętrznych dysków twardych.

Dalsze funkcje w Windows 8.1 Pro

Ponadto, Pro-Edycja Windows 81. zwiększone kompleksowe bezpieczeństwo dzięki Trusted Boot i Secure Boot, zaporze Windows Firewall oraz Windows Defender i Microsoft SmartScreen, filtrowi wykrywającemu złośliwe oprogramowanie, które może zostać załadowane za pośrednictwem adresu URL.

A dzięki systemowi szyfrowania plików (EFS), pliki na nośnikach pamięci NTFS mogą być bezpiecznie szyfrowane w systemach operacyjnych Windows, dzięki czemu pozostają poufne i chronione nawet w przypadku uzyskania do nich dostępu przez osoby nieupoważnione poprzez słabo zabezpieczone prawa dostępu lub kradzież nośników danych.

Najważniejsze ogólne innowacje i funkcje wersji Windows 8.1

Wersja 8.1. zachowuje wiele podstawowych innowacji poprzedniej wersji Windows 8, ale poprawia wiele szczegółów, z którymi użytkownicy nie byli zadowoleni lub nie byli z nich zadowoleni. Zasadniczo zachowana została koncepcja oferowania jednolitego interfejsu użytkownika na wszystkich urządzeniach z Windows 8.1.

Wygląd płytek "Modern UI

Typowy kafelkowy wygląd nowego systemu operacyjnego jest najbardziej uderzającą cechą dla użytkowników: zamiast dotychczasowej listy wszystkich często używanych programów itp., wszystkie używane i Standard pojawiają się teraz w tzw. projekcie "Modern UI" - gdzie UI oznacza "User Interface" - który Microsoft nazywa również projektem Metra.

W wersji 8.1 Pro, ale również w pozostałych edycjach, użytkownicy mogą przejść do widoku menu startowego znanego ze starszych wersji systemu operacyjnego, klikając na widoczny przycisk z flagą. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy daje im bezpośredni dostęp do ważnych ustawień Windows oraz możliwość ponownego uruchomienia lub wyłączenia systemu. Użytkownicy z Windows 8.1 mają również możliwość uruchomienia systemu operacyjnego z interfejsem kafelkowym lub natychmiastowego załadowania pulpitu.

W celu wyboru tła, zamiast zintegrowanego wstępnego wyboru zdjęć itp., użytkownicy mogą teraz wyświetlać również własne zdjęcia itp. Istnieje również możliwość wyświetlenia kilku zdjęć po kolei.

Nowość: Rozmiar i kształt płytek można teraz dostosować do własnych pomysłów. Celem całkowicie nowego projektu Modern UI było pierwotnie stworzenie jednolitego wyglądu we wszystkich urządzeniach - od komputerów PC i laptopów po tablety i smartfony - przy czym projekt płytki jest bardziej widoczny na mniejszym telefonie komórkowym niż na ekranie komputera stacjonarnego. Wersja 8.1 Pro itd. oferuje teraz cztery rozmiary płytek: Duże, szerokie, średnie i małe. Ułatwia to wyświetlanie nieważnych lub rzadko używanych aplikacji w mniej widoczny sposób, podczas gdy popularne aplikacje, takie jak nowa aplikacja pogodowa, mają funkcję podglądu, która jest łatwiejsza w użyciu ze względu na większy wyświetlacz, ponieważ pokazuje również wiele informacji na żywo. Większe wyświetlacze zawierają również krótką informację tekstową o tym, który program to jest, co jest pomocne w orientacji z bardziej technicznych aplikacji.

Pomocne: Dla użytkowników, którzy nie są (jeszcze) zaznajomieni z koncepcją kafelków Windows 8.1, Microsoft zintegrował własną aplikację "Pomoc i wskazówki", zawierającą wskazówki dotyczące obsługi, a także teksty objaśniające i filmy wideo.

Wyświetlanie czterech aplikacji jednocześnie w Windows 8.1 Pro

Kiedy aplikacje są otwarte Windows 8.1 wyświetla obok siebie aktywne programy kafelkowe w dowolnie wybranych rozmiarach - w porównaniu z wersją 8.1, która wyświetlała pierwszą aplikację na jednej trzeciej szerokości ekranu, a drugą na dwóch trzecich ustalonej szerokości. Wyświetlacz jest szczególnie przydatny w przypadku urządzeń końcowych z ekranem o wysokiej rozdzielczości. Na ekranach biurka o rozdzielczości 1 920 x 1 200 pikseli można wyświetlać nawet cztery otwarte aplikacje. Przesuwając linię podziału, można zmieniać rozmiar aplikacji nawet po jej otwarciu. Trzy kropki na linii podziału wskazują, która aplikacja jest aktualnie aktywna.

Nowe aplikacje w Windows 8.1

Windows 8.1. oferuje - oczywiście również w wersji Professional Edition - szereg nowych aplikacji, które niektórzy użytkownicy prawdopodobnie przegapili m.in. na swoim smartfonie:

 • Aplikacja kalkulatora: Za pomocą tej aplikacji można łatwo obliczyć i przeliczyć wymiary takie jak kilometry na mile. Aplikacja ma również naukowe spojrzenie z bardziej skomplikowanymi formułami.
 • Aplikacja Budzik: Oprócz typowych funkcji alarmowych budzik oferuje zegar odliczający i stoper.
 • Aplikacja Sound recorder: Znany rejestrator dźwięku jest teraz częścią Windows Blue: Za pomocą aplikacji można tworzyć i edytować nagrania dźwiękowe, które mogą być również zapisywane na SkyDrive.
 • Aplikacja "Gotowanie i przyjemność": Tutaj miłośnicy gotowania znajdą wiele ilustrowanych przepisów na wiele okazji. Zintegrowana funkcja listy zakupów czyni ją szczególnie praktyczną w użyciu na smartfonie.

Aby śledzić zalew starych i nowych aplikacji, można je pogrupować w Windows 8.1, co sprawia, że nie trzeba przechodzić przez długie listy.

Charms Bar w Windows 8.1

Ponadto dostępne są opcje ustawień pozwalające na wyłączenie typowych nowych elementów sterujących Windows 8, takich jak pasek znaków. Ideą Charms Baru, wprowadzonego w Windows 8, jest zapewnienie użytkownikom bezpośredniego dostępu do pięciu ważnych funkcji "Wyszukiwanie, udostępnianie, uruchamianie, urządzenia i ustawienia". Staje się on aktywny, gdy tylko użytkownik przesunie wskaźnik myszy do prawego górnego rogu ekranu i zostanie wyświetlony. Na stronie Windows 8.1 Pro, itp. Charms Bar jest łatwiejszy do dezaktywacji, gdy nie jest używany. Możesz również wyłączyć funkcję przełączania między aplikacjami, klikając na lewy górny róg monitora.

SkyDrive

Internetowa pamięć masowa firmy Microsoft, SkyDrive, została ponownie opracowana dla wersji 8.1. Jest to szczególnie widoczne w przypadku synchronizacji: Podczas gdy wcześniej, podczas kopiowania plików w SkyDrive za pomocą Eksploratora Windows, wykonywana była automatyczna synchronizacja danych wszystkich przechowywanych tam plików ze wszystkimi urządzeniami końcowymi, SkyDrive w Windows 8.1 teraz synchronizuje tylko foldery i miniatury. Dopiero dwukrotne kliknięcie pliku powoduje pobranie go przez usługę pamięci masowej. To nowe ustawienie jest szczególnie przydatne, gdy niektóre z używanych urządzeń końcowych mają mniej miejsca na dysku twardym, a połączenie internetowe jest słabsze. Wszystkie dane, zarówno lokalne, jak i w systemie SkyDrive, są zarządzane przez nową aplikację SkyDrive. Windows 8.1 przechowuje również ważne ustawienia komputera i niektóre pliki kopii zapasowych w SkyDrive.

Wymagania sprzętowe dla instalacji Windows 8.1 Pro itp.

Aby Windows 8.1 Pro działał bezproblemowo na urządzeniu końcowym, musi on spełniać określone wymagania sprzętowe. Windows 8.1 Pro jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Tylko wersja 64-bitowa gwarantuje, że niektóre programy i aplikacje mogą być używane w pełnym zakresie. Przy instalacji Windows 8.1 muszą być spełnione następujące podstawowe wymagania techniczne:

 • Procesor: co najmniej 1 GHz, z obsługą PAE, NX, i SSE2
 • Pamięć RAM: co najmniej 1 GB na 32 bity lub 2 GB pamięci RAM na 64 bity
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 16 GB na 32 bity lub 20 GB na 64 bity
 • Karta graficzna: Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

KupWindows 8.1 Pro od Wiresoft w dobrej cenie w naszym sklepie internetowym

Windows 8.1 Pro jest - jeśli w ogóle - nadal oferowany w konwencjonalnych sklepach jako nowa pojedyncza licencja w niedużej cenie. W sklepie internetowym Wiresoft możesz kupić Windows 8.1 Professional jako licencję dla jednego użytkownika, jednak w znacznie niższej cenie niż tzw. oprogramowanie używane - otrzymasz identyczny produkt programowy.

To działa w następujący sposób: Oferowana pojedyncza licencja Windows 8.1 Pro Edition była wcześniej częścią licencji ilościowej zakupionej przez firmę. Poprzez jego odsprzedaż - proces całkowicie legalny w UE - został on rozwiązany i przekształcony w indywidualne licencje, które są następnie nazywane i oferowane jako używane oprogramowanie. Jednakże, ten podział licencji na woluminy lub etykietowanie jako używane oprogramowanie nie ma żadnego negatywnego wpływu na funkcjonalność tego systemu operacyjnego Windows 8.1 Pro Desktop, między innymi dlatego, że oprogramowanie nie podlega zużyciu.

Kupowanie oprogramowania z Wiresoftem jest zawsze tanie i bezpieczne! Ten system operacyjny Windows 8.1 Pro można kupić w sklepie Wiresoft nie tylko po szczególnie korzystnej cenie - zakup jest również bezpieczny: Wiresoft sprzedaje tylko oryginalne oprogramowanie Windows 8.1 Professional, które jest identyczne z produktem firmy Microsoft. Dlatego licencja na Windows 8.1 Pro może zostać pobrana i zainstalowana na urządzeniu natychmiast po pomyślnym zakończeniu procesu zakupu i aktywowana za pomocą dostarczonego klucza licencji wolumenu ważnego tylko dla użytkownika - bez ograniczeń czasowych. Zakup używanego oprogramowania, takiego jak Windows 8.1 Pro, w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft nie stanowi żadnego ryzyka prawnego dla użytkownika, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało potwierdzone licznymi prawnie wiążącymi wyrokami.

Zakup używanego oprogramowania od Wiresoft oferuje naszym klientom korzystną alternatywę dla innych ofert w celu korzystania z systemu operacyjnego Windows 8.1 Professional dla komputerów stacjonarnych. Naszymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, jak również osoby prywatne, które chętnie korzystają z naszej niedrogiej oferty oprogramowania!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz system operacyjny Windows 8.1 Pro, inne wersje systemu operacyjnego Windows na pulpit oraz inne programy firmy Microsoft w postaci niedrogiej wersji do natychmiastowego pobrania. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego lub innego oprogramowania firmy Microsoft, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad na czacie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie