Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
604,90 zł * 670,90 zł * (9,84% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  64bit


Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Enterprise, zwłaszcza większe firmy, które mają szczególnie wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa systemu operacyjnego, otrzymują maksimum funkcji i możliwości efektywnego zarządzania wszystkimi istotnymi zadaniami. Windows 11 Enterprise został specjalnie opracowany dla hybryd pracujących w takich firmach i organizacjach, które wymagają zwiększonego bezpieczeństwa, a także bardziej kompleksowej administracji. Ta edycja oferuje wyższy poziom ochrony, w tym zabezpieczenia oparte na wirtualizacji i integralność kodu chronioną przez hiperwizora. Zamiast haseł, użytkownicy logują się wygodnie i bezpiecznie za pomocą Windows Hello for Business z wielopoziomowym uwierzytelnianiem.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - najbardziej wszechstronny system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych

Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Enterprise większe firmy, które stawiają szczególnie wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa systemu operacyjnego, otrzymują maksimum funkcji i możliwości efektywnego zarządzania wszystkimi istotnymi zadaniami. System Windows 11 Enterprise został opracowany specjalnie dla użytkowników hybrydowych pracujących w takich firmach i organizacjach, które wymagają zwiększonego bezpieczeństwa i bardziej wszechstronnego zarządzania. Ta edycja oferuje wyższy poziom ochrony, w tym zabezpieczenia oparte na wirtualizacji i integralność kodu chronioną przez hypervisor. Zamiast używać haseł, użytkownicy logują się wygodnie i bezpiecznie za pomocą usługi Windows Hello for Business z uwierzytelnianiem wielopoziomowym.

System Windows 11 Enterprise oferuje maksymalną liczbę funkcji i jest dostępny w dwóch wersjach:

 • System Windows 11 Enterprise E3 zawiera więcej funkcji zabezpieczeń i kontroli oraz zaawansowane funkcje zarządzania.
 • W systemie Windows 11 Enterprise E5 dostępny jest także program Microsoft Defender for Endpoint z jeszcze bardziej zaawansowanymi funkcjami zarządzania.

W systemie Windows 11 Enterprise zastosowano nowy interfejs pulpitu, dzięki któremu praca na komputerze jest jeszcze bardziej intuicyjna, a tym samym bardziej przyjazna dla użytkownika. Najbardziej rzucające się w oczy innowacje to atrakcyjny "float design" z pływającymi elementami, zmienione menu startowe z centralnym sterowaniem, integracja "Zespołów" na pasku zadań, jeszcze bardziej ulepszona funkcja wyszukiwania, zoptymalizowane opcje pracy z dotykiem, piórem cyfrowym i rozpoznawaniem głosu oraz "Tryb ciemny" do pracy wymagającej skupienia.

Te 64-bitowe pełne wersje systemu Windows 11 Enterprise nie są dostępne w regularnym handlu oprogramowaniem dla klientów prywatnych lub indywidualnie: Dzięki firmie Wiresoft masz możliwość zakupu tych wersji jako oprogramowania używanego, a więc również jako licencji indywidualnych, i w ten sposób możesz korzystać z zalet funkcji biznesowych oraz wydajności.

Więcej informacji na temat nowych cech i funkcji systemu Windows 11 Enterprise można znaleźć w poniższym przeglądzie - a także kontaktując się osobiście z pracownikiem firmy Wiresoft za pośrednictwem czatu na żywo.

Windows 11 Enterprise po prostu oferuje więcej dla firm

Nowy system Windows 11 Enterprise oferuje maksymalną liczbę funkcji i narzędzi, które mają ogromne znaczenie dla administrowania użytkownikami i urządzeniami końcowymi, zwłaszcza w dużych firmach zatrudniających wielu pracowników.

System Windows 11 Enterprise jest dostępny w dwóch wariantach - dostosowanych do różnych rozmiarów i potrzeb firm w zakresie bezpieczeństwa:

Windows 11 Enterprise E3 - z następującymi funkcjami:

 • Wszechstronne opcje wdrażania systemu operacyjnego, w tym kontrolowane aktualizacje
 • Wszechstronne opcje zarządzania urządzeniami i aplikacjami
 • Bezserwerowe zarządzanie drukiem zapewniające uniwersalne drukowanie
 • Zaawansowana ochrona przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa

Windows 11 Enterprise E5 - zawiera również:

 • Microsoft Defender - holistyczne rozwiązanie typu "wszystko w jednym" przeznaczone specjalnie dla większych przedsiębiorstw korzystających z zabezpieczeń punktów końcowych dostarczanych przez chmurę, dzięki takim funkcjom jak:
 • Ochrona punktów końcowych oraz wykrywanie i reagowanie
 • Zarządzanie ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa
 • Mobile Threat Defense (MTD) do wykrywania zagrożeń i ryzyka na urządzeniach mobilnych, takich jak phishing mobilny

Jeszcze bardziej kompleksowa ochrona przed zagrożeniami dzięki programowi Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5

Dzięki programowi Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5 organizacje uzyskują unikalny wgląd w zagrożenia i mogą korzystać z wiedzy światowej klasy ekspertów ds. bezpieczeństwa dzięki zaawansowanemu monitorowaniu, analizie i wsparciu.

To całościowe, zautomatyzowane rozwiązanie zabezpieczające chroni punkty końcowe w chmurze - w tym wykrywanie i reagowanie na punkty końcowe - dzięki takim funkcjom jak:

 • ocena oparta na ryzyku, redukcja powierzchni ataku i ochrona behawioralna nowej generacji, bogate w funkcje interfejsy API i ujednolicone zarządzanie podatnościami, umożliwiające podejmowanie natychmiastowych i odpowiednich działań
 • szczególnie ochrona przed nowym polimorficznym i metamorficznym złośliwym oprogramowaniem, a także przed zagrożeniami bezplikowymi i opartymi na plikach
 • Zaawansowana analityka behawioralna i uczenie maszynowe pozwalają wykrywać ataki i exploity zero-day dzięki monitorowaniu behawioralnemu
 • Zmniejszenie powierzchni ataku w organizacjach, które są podatne na zagrożenia cybernetyczne
 • Izolacja sprzętowa zapewniająca ochronę integralności systemu - zarówno przy uruchamianiu, jak i w trakcie wykonywania operacji, poprzez lokalne i zdalne dowody
 • Izolacja kontenerów dla Microsoft Edge w celu ochrony przed złośliwymi witrynami

Inne nowe funkcje w systemie Windows 11 Enterprise

Użytkownicy skorzystają także z wielu innych funkcji nowego systemu Windows 11 Enterprise Edition - duża część z nich to dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, ale oprócz ogólnych optymalizacji wprowadzono także wiele ciekawych innowacji w dziedzinie administracji systemem.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w systemie Windows 11 Enterprise dostępne są następujące funkcje:

 • Hyper-V to technologia wizualizacji, która umożliwia uruchamianie systemów operacyjnych jako komputerów wirtualnych. Do zalet Hyper-V należy mniejsze wykorzystanie pojemności serwerów i wynikające z tego mniejsze zużycie energii - a także większe bezpieczeństwo dzięki oddzielnemu wykonywaniu usług wirtualnych.
 • BitLocker to skuteczna technologia szyfrowania, która pozwala bezpiecznie zaszyfrować dyski twarde - zwłaszcza w urządzeniach przenośnych, takich jak tablety i laptopy. Za pomocą narzędzia "BitLocker To Go" można również szyfrować pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde.
 • Piaskownica Windows umożliwia korzystanie ze zwirtualizowanej wersji systemu Windows 11 bez konieczności instalowania dysku VHD (wirtualnego dysku twardego) w celu testowania nieznanych programów i aplikacji.
 • Funkcja Windows Defender Application Guard (WDAG) umożliwia również korzystanie z przeglądarki w swego rodzaju piaskownicy. Umożliwia to zapobieganie atakom podczas surfowania po Internecie poprzez izolowanie stron internetowych uznanych za niegodne zaufania oraz plików Word, PowerPoint i Excel, a tym samym uniemożliwienie im dostępu do godnych zaufania danych w firmie.

Zarządzanie

W większych firmach zróżnicowane administrowanie dużą liczbą indywidualnych użytkowników lub grup stanowi wyzwanie, którego nie należy lekceważyć. System Windows 11 Enterprise udostępnia w tym celu nowe funkcje:

 • Zasady grupowe do zarządzania urządzeniami końcowymi oraz kontami użytkowników i grupami użytkowników, zarówno w zakresie praw dostępu do danych i urządzeń, jak i aktualizacji - np. z uwzględnieniem terminów zgodności z przepisami - oraz optymalizacji pamięci masowej (Storage Sense).
 • W trybie kiosku każdy pracownik otrzymuje konto użytkownika o odrębnej tożsamości, co upraszcza konfigurację urządzeń końcowych.
 • Dzięki aplikacji Remote Desktop App możliwy jest zdalny dostęp z komputera, tabletu lub smartfona z odległej lokalizacji w celu korzystania z własnego komputera w siedzibie firmy.
 • Sklep Microsoft Business Store udostępnia aplikacje w centralnej lokalizacji, które można udostępniać konkretnym użytkownikom.

Ogólne nowości w systemie Windows 11 Enterprise

System Windows 11 zawiera również wiele funkcji z wersji Enterprise Edition, a także dodatki, które oferują użytkownikom nowy wygląd i sposób pracy - np. z:

 • "Floating Design": nowy wygląd interfejsu pulpitu systemu Windows 11 wyróżnia się przezroczystymi, pływającymi oknami, które nadają mu trójwymiarowy wygląd, a także nową tapetą przypominającą złożoną tkaninę oraz wieloma nowymi ikonami systemowymi.
 • "Segoe Fluent" to nowy wzór wyświetlania glifów. Segoe Fluent opiera się na trzech zasadach: Glif zawiera tylko te szczegóły, które są niezbędne do przekazania znaczenia (minimum). Każdy glif jest oparty na prostych kształtach geometrycznych (Basic) i ma łatwy do zrozumienia nowoczesny styl (Evolved).
 • Nowy wygląd "Doliny Słońca" wyróżnia się zaokrąglonymi narożnikami elementów. Ponadto z menu zniknęły rzadziej używane funkcje, dzięki czemu można szybciej dotrzeć do ważniejszych.
 • Nowe menu startowe systemu Windows 11 Enterprise nie wyświetla już "żywych kafelków", jak to miało miejsce wcześniej, ale jest bardziej zorientowane na wygląd i działanie smartfonów firmy Microsoft - w rezultacie użytkownicy znajdą teraz jednolity interfejs użytkownika na wszystkich typach urządzeń końcowych.
 • Pasek zadań - wraz z nowymi ikonami - jest teraz wyśrodkowany na dole ekranu, a jego położenie można, tak jak poprzednio, wyrównać do lewej strony. Zawiera również platformę komunikacyjną Teams, która obecnie zastępuje Skype'a; użytkownicy mogą za pomocą jednego kliknięcia rozmawiać na czacie lub uczestniczyć w wideokonferencjach.
 • W centrum informacji centrum powiadomień jest oddzielone od szybkich ustawień, a kliknięcie daty powoduje wyświetlenie kalendarza.
 • Powróciły widżety, za którymi wielu tęskniło - do paska wiadomości "Wiadomości i ciekawe tematy" można dodawać widżety od innych dostawców.
 • Nowy tryb tabletu obejmuje więcej gestów dotykowych i ulepszoną klawiaturę ekranową.
 • W systemie Windows 11 można również korzystać z aplikacji dla systemu Android lub połączyć smartfon.
 • Wśród dodatków do systemu Windows 11 Enterprise znajduje się także nowe narzędzie do wycinania zrzutów ekranu, a także nowy kalkulator z dodatkowymi funkcjami, nowy wygląd przeglądarki Microsoft Edge itd.

Sprawdzone wyjątkowe funkcje systemu Windows 11 Enterprise

W obecnej wersji systemu Windows 11 Enterprise będą prawdopodobnie ponownie dostępne sprawdzone funkcje poprzedniej wersji, przy czym:

 DirectAccess dla użytkowników zdalnych, umożliwiający korzystanie z łączności z zasobami sieciowymi nawet bez połączenia VPN

 • Windows To Go Creator, który umożliwia użytkownikom korzystanie z systemu Windows 11 Enterprise na pamięci USB lub dysku twardym USB nawet na obcym urządzeniu końcowym,
 • AppLocker: definiuje zasady korzystania z aplikacji na komputerze przedsiębiorstwa, w tym białą listę
 • BranchCache optymalizuje szerokość pasma i zwiększa prędkość
 • Uniwersalny filtr zapisu przechowuje dane w pamięci głównej, dzięki czemu są one dostępne do czasu ponownego uruchomienia
 • Credential Guard zabezpiecza dane logowania za pomocą "zabezpieczeń opartych na wirtualizacji", odizolowanych od reszty systemu operacyjnego
 • Device Guard umożliwia skonfigurowanie stacji roboczych w taki sposób, aby można było uruchamiać tylko określone aplikacje
 • Desktop Analytics to usługa oparta na chmurze, która dostarcza informacji o przydatnych aktualizacjach klientom systemu Windows.

Więcej informacji na temat dostępności tych i innych funkcji wersji przedpremierowej systemu Windows 11 Enterprise można uzyskać na czacie z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11 Enterprise

System Windows 11 Enterprise można zainstalować w wersji 64-bitowej. Aby bez ograniczeń korzystać z jednego z nich na lokalnym komputerze PC lub laptopie, jego sprzęt musi spełniać pewne wymagania, które różnią się od wymagań stawianych poprzednim wersjom. Ponadto w systemie Windows 11 Enterprise Edition można teraz zainstalować do 2 TB pamięci RAM zamiast 128 GB, a ponadto obsługiwane są maksymalnie 2 pełne procesory lub 128 rdzeni CPU. Aby uzyskać więcej szczegółów, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wiresoft. Obowiązują następujące wymagania minimalne:

 • Procesor: Dwurdzeniowy procesor (1 GHz) z obsługą 64-bitów
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 64 GB (64-bitowe)
 • System: UEFI w wersji 2.3.1 lub nowszej z włączoną funkcją Secure Boot do bezpiecznego uruchamiania
 • Oprogramowanie sprzętowe: Trusted Platform Module (TPM) wersja 2.0
 • Karta graficzna: DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0
 • Wyświetlacz: wysoka rozdzielczość (720p), większy niż 9 cali, 8-bitowy kanał koloru

Kup Windows 11 Enterprise E3 i E5 już dziś jako używane oprogramowanie w niskich cenach w sklepie internetowym firmy Wiresoft

Nowy system operacyjny Windows 11 Enterprise jest obecnie dostępny w dwóch wersjach Enterprise E3 oraz Enterprise E5 jako oprogramowanie używane w Wiresoft Software Shop - są one zatem nie tylko dostępne po znacznie niższej cenie niż porównywalne nowe towary, ale również nie obowiązują już ograniczenia dotyczące nowych licencji na oprogramowanie Enterprise, które dotyczą sprzedaży klientom prywatnym, jak również ogólnie pojedynczych licencji. Ponadto, kupując używane oprogramowanie w firmie Wiresoft, korzystasz z następujących korzyści:

 • Wraz z zakupem systemu Microsoft Windows 11 Enterprise Edition klienci firmy Wiresoft otrzymują oryginalną licencję na oprogramowanie, która została wcześniej zakupiona przez firmę i sprzedana firmie Wiresoft.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Windows 11 Enterprise jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż oprogramowania firmy Microsoft, a także na jego zakup i użytkowanie.
 • Oprogramowanie Windows 11 Enterprise jest określane jako "używane" w przypadku odsprzedaży, a określenie "używane" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności ani tego, że było ono rzeczywiście używane.
 • Jeśli oprogramowanie Windows 11 Enterprise zostało już zainstalowane lub aktywowane przez poprzedniego nabywcę, przed sprzedażą firmie Wiresoft zostało ono ponownie usunięte, aby można było z niego korzystać w 100% od nowa.
 • To używane oprogramowanie Windows 11 Enterprise oferowane do odsprzedaży przez firmę Wiresoft zostało również przetestowane pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Licencja oprogramowania Windows 11 Enterprise oferowana do sprzedaży jako używana przez firmę Wiresoft, jak również inne używane oprogramowanie firmy Microsoft, nie jest ani limitowaną wersją użytkową, ani ograniczoną czasowo wersją testową, lecz autoryzowanym dla Ciebie produktem programowym, który zostanie aktywowany po zakupie.
 • Po dokonaniu zakupu oprogramowanie Windows 11 Enterprise jest natychmiast dostępne do pobrania w formie elektronicznej (Electronic Software Download - ESD).
 • Kupując używaną licencję oprogramowania Microsoft od firmy Wiresoft, możesz mieć pewność, że zawsze kupujesz i używasz oryginalnego i legalnego produktu firmy Microsoft.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakupu systemu Windows 11 Enterprise E3 lub E5 jako oprogramowania używanego lub jakiejkolwiek innej edycji nowego systemu operacyjnego Windows 11, a także starszych wersji systemu Windows lub innego oprogramowania firmy Microsoft, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie