Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

994,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 11 Enterprise - najbardziej wszechstronny system operacyjny firmy Microsoft dla...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - najbardziej wszechstronny system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych

Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Enterprise większe firmy, które stawiają szczególnie wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa systemu operacyjnego, otrzymują maksimum funkcji i możliwości efektywnego zarządzania wszystkimi istotnymi zadaniami. System Windows 11 Enterprise został opracowany specjalnie dla użytkowników hybrydowych pracujących w takich firmach i organizacjach, które wymagają zwiększonego bezpieczeństwa oraz bardziej kompleksowego zarządzania. Ta edycja oferuje wyższy poziom ochrony, w tym zabezpieczenia oparte na wirtualizacji i integralność kodu chronioną przez hypervisor. Zamiast używać haseł, użytkownicy logują się wygodnie i bezpiecznie za pomocą usługi Windows Hello for Business z uwierzytelnianiem wielopoziomowym.

Windows 11 Enterprise oferuje maksymalną liczbę funkcji i jest dostępny w dwóch wersjach:

 • System Windows 11 Enterprise E3 zawiera więcej funkcji zabezpieczeń i kontroli oraz zaawansowane funkcje zarządzania.
 • Windows 11 Enterprise E5 posiada również Microsoft Defender for Endpoint z jeszcze bardziej zaawansowanymi funkcjami zarządzania.

Windows 11 Enterprise prezentuje się z nowym interfejsem pulpitu, który sprawia, że praca na komputerze jest jeszcze bardziej intuicyjna, a przez to i bardziej przyjazna dla użytkownika. Najbardziej rzucające się w oczy innowacje to atrakcyjny "float design" z pływającymi elementami, zmienione menu startowe z centralnym sterowaniem, integracja "Teams" na pasku zadań, jeszcze bardziej ulepszona funkcja wyszukiwania, zoptymalizowane opcje pracy z dotykiem, piórem cyfrowym i rozpoznawaniem głosu oraz "Dark Mode" do pracy wymagającej skupienia.

Te 64 bit pełne wersje Windows 11 Enterprise nie są dostępne w regularnym handlu oprogramowaniem dla klientów prywatnych lub indywidualnie: Wiresoft daje Ci możliwość zakupu tych wersji jako oprogramowania używanego, a więc również jako licencji indywidualnych, a tym samym skorzystania z dodatkowych funkcji biznesowych i wydajności.

Więcej informacji o nowych cechach i funkcjach systemu Windows 11 Enterprise można znaleźć w poniższym przeglądzie - a także kontaktując się osobiście z pracownikiem firmy Wiresoft za pośrednictwem czatu na żywo.

Windows 11 Enterprise po prostu oferuje więcej dla firm

Nowy system Windows 11 Enterprise oferuje maksimum funkcji i narzędzi, które mają ogromne znaczenie w administrowaniu użytkownikami i urządzeniami końcowymi, zwłaszcza w dużych firmach zatrudniających wielu pracowników.

System Windows 11 Enterprise jest dostępny w dwóch wariantach - dostosowanych do różnych rozmiarów i potrzeb firm w zakresie bezpieczeństwa:

Windows 11 Enterprise E3 - z następującymi funkcjami:

 • Wszechstronne opcje wdrażania systemu operacyjnego, w tym kontrolowane aktualizacje
 • Wszechstronne opcje zarządzania urządzeniami i aplikacjami
 • Bezserwerowe zarządzanie drukiem zapewniające uniwersalne drukowanie
 • Zaawansowana ochrona przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa

Windows 11 Enterprise E5 - zawiera również:

 • Microsoft Defender - holistyczne rozwiązanie typu "wszystko w jednym" przeznaczone specjalnie dla większych przedsiębiorstw korzystających z zabezpieczeń punktów końcowych dostarczanych przez chmurę, dzięki takim funkcjom jak:
 • Ochrona punktów końcowych oraz wykrywanie i reagowanie
 • Zarządzanie ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa
 • Mobile Threat Defense (MTD) do wykrywania zagrożeń i ryzyka na urządzeniach mobilnych, takich jak mobilny phishing

Jeszcze bardziej kompleksowa ochrona przed zagrożeniami dzięki programowi Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5

Dzięki Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5 organizacje zyskują unikalny wgląd w zagrożenia i korzystają z wiedzy światowej klasy ekspertów ds. bezpieczeństwa, oferując zaawansowane monitorowanie, analizę i wsparcie.

To holistyczne, zautomatyzowane rozwiązanie bezpieczeństwa chroni punkty końcowe w chmurze - w tym wykrywanie i reagowanie na punkty końcowe - dzięki funkcjom obejmującym:

 • ocena oparta na ryzyku, redukcja powierzchni ataku i ochrona behawioralna nowej generacji, bogate w funkcje interfejsy API i ujednolicone zarządzanie podatnościami w celu podjęcia natychmiastowych i odpowiednich działań
 • w szczególności ochrona przed nowym polimorficznym i metamorficznym złośliwym oprogramowaniem - oprócz zagrożeń bezplikowych i opartych na plikach
 • Zaawansowana analityka behawioralna i uczenie maszynowe pozwalają wykrywać ataki i exploity zero-day poprzez monitorowanie behawioralne
 • Zmniejszenie powierzchni ataku w organizacjach, które są podatne na zagrożenia cybernetyczne
 • Sprzętowa izolacja chroniąca integralność systemu - zarówno przy uruchamianiu, jak i podczas wykonywania operacji poprzez lokalne i zdalne dowody
 • Izolacja kontenerów dla Microsoft Edge w celu ochrony przed złośliwymi witrynami

Inne nowe funkcje w systemie Windows 11 Enterprise

Użytkownicy skorzystają także z wielu innych funkcjonalności nowego Windows 11 Enterprise Edition - duża część z nich to dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, ale oprócz ogólnych optymalizacji jest także szereg ciekawych innowacji w obszarze administracji systemem.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w systemie Windows 11 Enterprise dostępne są następujące funkcje:

 • Hyper-V to technologia wizualizacji, która umożliwia uruchamianie systemów operacyjnych jako komputerów wirtualnych. Zalety Hyper-V to mniejsze wykorzystanie pojemności serwerów i wynikające z tego mniejsze zużycie zasobów energetycznych - oraz większe bezpieczeństwo dzięki oddzielnemu wykonywaniu usług wirtualnych.
 • BitLocker to skuteczna technologia szyfrowania, która pozwala bezpiecznie zaszyfrować dyski twarde - zwłaszcza w urządzeniach przenośnych, takich jak tablety i laptopy. Dzięki "BitLocker To Go" można również szyfrować pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde.
 • Windows Sandbox umożliwia korzystanie ze zwirtualizowanej wersji systemu Windows 11 bez instalowania VHD (wirtualnego dysku twardego) w celu testowania nieznanych programów i aplikacji.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) umożliwia również korzystanie z przeglądarki w swego rodzaju piaskownicy. Umożliwia to zapobieganie atakom podczas surfowania po Internecie poprzez izolowanie stron internetowych uznanych za niegodne zaufania oraz plików Word, PowerPoint i Excel, a tym samym uniemożliwienie im dostępu do godnych zaufania danych w firmie.

Zarządzanie

W większych firmach zróżnicowane administrowanie dużą liczbą pojedynczych użytkowników lub grup stanowi wyzwanie, którego nie należy lekceważyć. System Windows 11 Enterprise udostępnia w tym celu nowe funkcje:

 • Polityki grupowe do zarządzania urządzeniami końcowymi oraz kontami użytkowników i grupami użytkowników, zarówno w zakresie praw dostępu do danych i urządzeń, jak i aktualizacji - np. z uwzględnieniem terminów zgodności - oraz optymalizacji pamięci masowej (Storage Sense).
 • W trybie kiosku każdy pracownik otrzymuje konto użytkownika o odrębnej tożsamości, co upraszcza konfigurację urządzeń końcowych.
 • Dzięki aplikacji Remote Desktop App możliwy jest zdalny dostęp z komputera, tabletu lub smartfona z odległej lokalizacji w celu korzystania z własnego komputera w siedzibie firmy.
 • Microsoft Business Store udostępnia aplikacje w centralnej lokalizacji, które można udostępniać konkretnym użytkownikom.

Ogólne nowości w systemie Windows 11 Enterprise

Windows 11 zawiera również wiele funkcji z wersji Enterprise Edition, a także dodatki, które oferują użytkownikom nowy wygląd i sposób pracy - np. z:

 • "Floating Design": nowy projekt interfejsu pulpitu systemu Windows 11 wyróżnia się przezroczystymi, pływającymi oknami, które nadają mu trójwymiarowy wygląd, wraz z nową tapetą przypominającą złożoną tkaninę, a także wieloma nowymi ikonami systemowymi.
 • "Segoe Fluent" to nowy projekt wyświetlania glifów. Segoe Fluent opiera się na trzech zasadach: Glif zawiera tylko te szczegóły, które są niezbędne do przekazania znaczenia (minimum). Każdy glif jest oparty na prostych kształtach geometrycznych (Basic) i ma łatwy do zrozumienia nowoczesny styl (Evolved).
 • Nowy design "Sun Valley" wyróżnia się zaokrąglonymi narożnikami elementów. Ponadto z menu zniknęły rzadziej używane funkcje, dzięki czemu można szybciej dotrzeć do ważniejszych funkcji.
 • Nowe menu startowe Windows 11 Enterprise nie pokazuje już "żywych kafelków" jak dotychczas, ale jest bardziej zorientowane na wygląd i sposób działania smartfonów Microsoft - w rezultacie użytkownicy znajdą teraz jednolity interfejs użytkownika na wszystkich typach urządzeń końcowych.
 • Pasek zadań - w tym nowe ikony - jest teraz wyśrodkowany na dole ekranu, a jego położenie może być wyrównane do lewej, tak jak poprzednio. Zawiera również platformę komunikacyjną Teams, która obecnie zastępuje Skype'a; użytkownicy mogą czatować lub uczestniczyć w wideokonferencjach za pomocą jednego kliknięcia.
 • W centrum informacji centrum powiadomień jest oddzielone od szybkich ustawień, a kliknięcie na datę powoduje wyświetlenie kalendarza.
 • Widżety, za którymi wielu tęskniło, powróciły, z paskiem wiadomości "Aktualności i ciekawe tematy", można dodawać widżety od innych dostawców.
 • Nowy tryb tabletu zawiera więcej gestów dotykowych i ulepszoną klawiaturę ekranową.
 • W systemie Windows 11 można również korzystać z aplikacji na Androida lub połączyć smartfon.
 • Nowe narzędzie do robienia zrzutów ekranu, nowy kalkulator z dodatkowymi funkcjami, nowy wygląd przeglądarki Microsoft Edge itd. to także jedne z dodatków w Windows 11 Enterprise.

Sprawdzone ekskluzywne funkcje systemu Windows 11 Enterprise

W aktualnej wersji Windows 11 Enterprise prawdopodobnie ponownie będą dostępne sprawdzone funkcje z poprzedniej wersji, przy czym:

 DirectAccess umożliwia użytkownikom zdalnym korzystanie z łączności z zasobami sieciowymi nawet bez połączenia VPN

 • Windows To Go Creator, który pozwala użytkownikom na korzystanie z Windows 11 Enterprise na pamięci USB lub dysku twardym USB nawet na obcym urządzeniu końcowym,
 • AppLocker: definiuje zasady korzystania z aplikacji na komputerze Enterprise, w tym białą listę
 • BranchCache optymalizuje przepustowość i zwiększa prędkość
 • Uniwersalny filtr zapisu przechowuje dane w pamięci głównej tak, że są one dostępne aż do ponownego uruchomienia
 • Credential Guard zabezpiecza dane logowania poprzez "bezpieczeństwo oparte na wirtualizacji", odizolowane od reszty systemu operacyjnego
 • Device Guard umożliwia skonfigurowanie stacji roboczych w taki sposób, aby można było uruchamiać tylko określone aplikacje
 • Desktop Analytics to oparta na chmurze usługa, która dostarcza klientom systemu Windows informacji o przydatnych aktualizacjach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności tych i innych funkcji wersji przedpremierowej systemu Windows 11 Enterprise, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11 Enterprise

System Windows 11 Enterprise może być zainstalowany w wersji 64-bitowej. Aby móc bez ograniczeń korzystać z jednego z nich na lokalnym komputerze PC lub laptopie, ich sprzęt musi spełniać pewne wymagania, które różnią się od wymagań dla poprzednich wersji. Ponadto w systemie Windows 11 Enterprise Edition można teraz zainstalować do 2 TB pamięci RAM zamiast 128 GB, a także obsługiwane są maksymalnie 2 pełne procesory lub 128 rdzeni CPU. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Wiresoft. Obowiązują następujące minimalne wymagania:

 • Procesor: Dwurdzeniowy procesor (1 GHz) z obsługą 64-bit
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 64 GB (64-bit)
 • System: UEFI w wersji 2.3.1 lub wyższej z włączoną funkcją Secure Boot dla bezpiecznego rozruchu
 • Oprogramowanie sprzętowe: Trusted Platform Module (TPM) wersja 2.0
 • Karta graficzna: DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0
 • Wyświetlacz: Wysoka rozdzielczość (720p), większy niż 9 cali, 8-bitowy kanał koloru

Kup Windows 11 Enterprise E3 i E5 już dziś jako używane oprogramowanie w niskich cenach w sklepie internetowym firmy Wiresoft

Nowy system operacyjny Windows 11 Enterprise jest już dostępny w dwóch wersjach Enterprise E3 oraz Enterprise E5 jako oprogramowanie używane w Wiresoft Software Shop - są one nie tylko dostępne dla Państwa po znacznie niższej cenie niż porównywalne nowe towary, ale również nie obowiązują już ograniczenia dotyczące nowych licencji na oprogramowanie Enterprise, które dotyczą sprzedaży klientom indywidualnym, jak również ogólnie pojedynczych licencji. Ponadto, kupując używane oprogramowanie w firmie Wiresoft, zyskujesz następujące korzyści:

 • Wraz z zakupem systemu Microsoft Windows 11 Enterprise Edition klienci Wiresoft otrzymują oryginalną licencję na oprogramowanie, która została wcześniej zakupiona przez firmę i sprzedana Wiresoft.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Windows 11 Enterprise jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż oprogramowania Microsoft, jak również na jego zakup i użytkowanie.
 • Oprogramowanie Windows 11 Enterprise jest określane jako "używane" w przypadku odsprzedaży, a określenie "używane" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności ani tego, że było ono rzeczywiście używane.
 • Jeśli oprogramowanie Windows 11 Enterprise zostało już zainstalowane lub aktywowane przez poprzedniego nabywcę, przed sprzedażą do firmy Wiresoft zostało ono ponownie usunięte, aby można je było ponownie wykorzystać w 100% od nowa.
 • To używane oprogramowanie Windows 11 Enterprise oferowane do odsprzedaży przez firmę Wiresoft zostało również przetestowane pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Oferowana do sprzedaży używana przez Wiresoft licencja oprogramowania Windows 11 Enterprise, jak również inne używane oprogramowanie Microsoft, nie jest ani limitowaną wersją użytkową, ani ograniczoną czasowo wersją testową, lecz autoryzowanym dla Ciebie produktem programowym, który zostanie aktywowany po dokonaniu zakupu.
 • Po pomyślnym dokonaniu zakupu oprogramowanie Windows 11 Enterprise jest natychmiast dostępne do pobrania w formie elektronicznej (ESD).
 • Kupując używaną licencję oprogramowania Microsoft w firmie Wiresoft, możesz mieć pewność, że kupujesz i używasz zawsze oryginalnego i legalnego produktu Microsoft.

W przypadku dalszych pytań dotyczących zakupu używanego oprogramowania Windows 11 Enterprise E3 lub E5 lub jakiejkolwiek innej edycji nowego systemu operacyjnego Windows 11, a także starszych wersji systemu Windows lub innego oprogramowania firmy Microsoft, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany