Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
473,90 zł * 525,90 zł * (9,89% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


MS Office 2016  Professional Plus to najbardziej wszechstronna edycja pakietu Microsoft Office w wersji 2016, zawiera wszystkie programy potrzebne w firmie nie tylko do zarządzania zwykłymi codziennymi zadaniami projektowymi, ale także do skutecznej komunikacji z innymi i zarządzania rozległymi bazami danych: Oprócz klasycznych programów Office: Word, Excel, PowerPoint i Outlook, Professional Plus oferuje także OneNote i Publisher opcje cyfrowego zapisywania pomysłów i inspiracji oraz dzielenia się nimi z innymi, a także profesjonalnego projektowania i wydawania publikacji do celów reklamowych i innych.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - decydujące więcej dla biznesu

MS Office 2016 Professional Plus to najbardziej wszechstronna edycja programu Microsoft Office-Versja 2016, zawiera wszystkie programy, które są potrzebne w firmie, nie tylko do zarządzania zwykłymi, codziennymi zadaniami projektowymi, ale także do efektywnej komunikacji z innymi i zarządzania rozbudowanymi bazami danych: Poza klasycznymi programami Office- Word, Excel, PowerPoint i Outlook, Professional Plus oferuje za pomocą OneNote i Publisher sposoby cyfrowego zapisywania i dzielenia się pomysłami i inspiracjami, a także profesjonalnego projektowania i wydawania publikacji na potrzeby reklamy i innych celów.

Decydującym plusem tej edycji Office jest jednak integracja Access, oprogramowania do nieskomplikowanego tworzenia aplikacji bazodanowych, a przede wszystkim, jako ekskluzywny komponent: Skype for Business - dla szerokiego zakresu możliwości w komunikacji.

Wszystkie programy zawarte w Office 2016 Professional Plus:

 • Word 2016 - tworzenie tekstów w wielu formatach do użytku biznesowego i osobistego
 • Excel 2016 - skomplikowane obliczenia dla księgowości, statystyki i nie tylko
 • PowerPoint 2016 - tworzenie pouczających prezentacji
 • Outlook 2016 - do porządkowania poczty elektronicznej i kontaktów, a także planowania terminów i zadań
 • OneNote 2016 - sporządzanie notatek na bieżąco i udostępnianie ich innym
 • Publisher 2016 - projektowanie wszystkich rodzajów mediów do druku
 • Access 2016 - projektowanie aplikacji bazodanowych dla biznesu
 • Skype for Business 2016 - bezpieczne i różnorodne opcje komunikacji

Office 2016 Professional Plus generalnie oferuje również kilka nowości w stosunku do poprzedniej wersji - między innymi następujące funkcje:

 • Dla wszystkich edycji dostępne są nowe wzory Office, dzięki którym poszczególne programy mogą być indywidualnie projektowane pod względem kolorystycznym: W trybie "Dark Grey" mocne kontrasty ułatwiają pracę, natomiast "Coloured" nadaje nowoczesny wygląd.
 • Dzięki inteligentnym kreatorom "Insights" wyszukiwanie Bing jest powiązane z poszczególnymi Office-Programy, a funkcja "Tell Me" jeszcze bardziej przyspiesza znajdowanie funkcji edycyjnych.
 • OneDrive i SharePoint łączą użytkowników Office w chmurze - dla elastycznego, bezpiecznego udostępniania i współpracy w czasie rzeczywistym nad dokumentami.
 • Data Loss Protection (DLP) oferuje możliwość centralnego tworzenia polityk dla dokumentów Word, Excel i PowerPoint w celu regulacji wykorzystania i udostępniania wrażliwych danych.

Edycja Office 2016 Professional Plus nie była pierwotnie przeznaczona dla klientów indywidualnych i dlatego jest zwykle dostępna tylko jako licencja wolumenowa, stosowana w większych firmach. W firmie Wiresoft pojedynczy użytkownicy, tacy jak osoby prowadzące działalność gospodarczą lub MŚP, mogą również zakupić Office-Edition Professional Plus 2016 jako pojedynczą licencję.

Zakup tej edycji Professional Plus ma tę zaletę, że wersje Office 2016 są nadal obsługiwane przez starsze systemy operacyjne firmy Microsoft od Windows 7; czyni ją to szczególnie interesującą dla tych nabywców, którzy nie korzystają z aktualnej wersji Windows. W sklepie internetowym firmy Wiresoft oprócz Office 2016 Professional Plus w wersji do zakupu (bez abonamentu!) można nabyć również Standard Edition jako pojedynczą licencję. Szczegółowy przegląd wszystkich pojedynczych programów zawartych w Office 2016 Professional Plus można znaleźć poniżej.

Pojedyncze programy edycji Office 2016 Professional Plus

Każdy z programów pakietu Office 2016 Professional Plus Edition obejmuje odrębny obszar biznesowy z jego specyficznymi funkcjami - uzupełnionymi o wiele optymalizacji i nowych funkcji:

Word w Office 2016 Professional Plus

Program Word w Office 2016 Professional Plus spełnia wszystkie klasyczne zadania w komunikacji pisemnej - w miejscu pracy lub online w chmurze. Oprócz większej liczby szablonów, Word oferuje kilka nowych funkcji:

 • Otwórz plik PDF w programie Word: Pliki PDF można teraz otwierać bezpośrednio w programie Word 2016. Eliminuje to konieczność kopiowania obrazów i grafiki, nawet formatowanie i czcionki są przyjęte. Dokument Word można również ponownie zapisać w formacie PDF.
 • Więcej opcji dla kształtów WordArt: Kształty WordArt do projektowania tekstu oferują jeszcze więcej opcji w programie Word 2016: Teksty mogą być przekształcane w różne kształty lub dowolnie dopasowywane do elementów graficznych itp.
 • Wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym: Zoptymalizowana funkcja wprowadzania danych w czasie rzeczywistym sprawia, że jednoczesna praca nad dokumentem Word jest jeszcze bardziej przejrzysta: wszyscy pracownicy mogą natychmiast zobaczyć zmiany wprowadzone przez innych użytkowników i w razie potrzeby poprawić je.
 • Funkcja komentarzy: Zoptymalizowana funkcja komentarzy oferuje możliwość odpowiadania na poszczególne komentarze bezpośrednio w tym samym polu, co znacznie poprawia przejrzystość.
 • Przypięty folder: Folder, w którym został zapisany każdy dokument Worda, może być przypięty jako ikona i dostępny - nawet dla innych pracowników.

Excel 2016 dla Office Professional Plus

Excel 2016 rozszerza możliwości w złożonych obliczeniach i analizie danych o praktyczne funkcje i nowe rodzaje grafiki w wizualizacji:

 • Program sugeruje najbardziej odpowiednie typy wykresów dla każdej aktualnie wykonywanej operacji obliczeniowej, gdy tylko użytkownik podświetli myszką odpowiednie dane, i pokazuje je w podglądzie na żywo.
 • Nowe funkcje obliczeniowe dostępne w programie Excel 2016 to między innymi PROGNOSE.ETS do generowania w szczególności krótkoterminowych prognoz na przyszłość, w tym najlepszych i najgorszych przypadków.W tabelach przestawnych dostępne są interaktywne wykresy, takie jak nawigacja drill-down używana w Online Analytical Processing (OLAP), a funkcja LET poprawia czytelność formuły. Nowy filtr widoku może być używany do ukrywania filtrów innych użytkowników.
 • Podczas wizualizacji obliczeń w programie Excel dostępne są teraz następujące nowe typy wykresów: Za pomocą histogramu można wyświetlić rozkłady częstotliwości pewnych klas. Jako forma specjalna dostępny jest tutaj wykres Pareto, który w formie kolumnowej pokazuje wartości zarówno bezwzględne jak i względne. Diagram wodospadowy jest również diagramem kolumnowym, który może być używany do wyświetlania dodatnich lub ujemnych zmian wartości początkowej. Mapa drzewa wyświetla poszczególne wskaźniki w strukturze hierarchicznej, podczas gdy wykres słoneczny wyświetla dane hierarchiczne koncentrycznie, umożliwiając pokazanie zależności. A boxplot lub wykres pudełkowy jest używany do wizualizacji danych jako kwartyli i median w analizach statystycznych.

PowerPoint dla Office 2016 Professional Plus

PowerPoint oferuje w Office-Versja 2016 jeszcze większy wybór w projektowaniu slajdów prezentacji, jak również nowe funkcje podczas prezentacji:

 • Już podczas wstawiania grafiki lub ilustracji do slajdu program PowerPoint Designer proponuje różne opcje projektowania, które są stosowane natychmiast po kliknięciu.
 • Aby stworzyć dynamiczne przejścia między slajdami, można użyć funkcji morfemu do animowania obrazów lub grafiki, a także pojedynczych słów, a nawet całych tekstów.
 • Podczas prezentacji, zamiast wskaźnika laserowego można użyć narzędzia pędzla, aby zaznaczyć na slajdzie poszczególne terminy, grafiki itp. Oryginalny dokument PowerPoint nie jest zmieniany, ponieważ narzędzie jest używane w trybie prezentacji.
 • Zarządzanie czasem staje się jeszcze łatwiejsze dzięki narzędziu do śledzenia czasu, ponieważ zawsze pokazuje ono dostępny czas, dzięki czemu można lepiej przestrzegać danych ram czasowych.
 • Funkcja udostępniania jeszcze bardziej ułatwia publikowanie prezentacji na kanałach mediów społecznościowych dla innych zainteresowanych.

Outlook w Office 2016 Professional Plus

Outlook 2016 sprawia, że zarządzanie danymi komunikacyjnymi oraz planowanie zadań i terminów jest jeszcze bardziej efektywne. Różne funkcje filtrowania nie tylko zarządzają ruchem w poczcie elektronicznej, ale także ułatwiają wyszukiwanie treści, kontaktów lub dokumentów:

 • Funkcja Clutter sortuje skrzynkę odbiorczą według ważnych i nieważnych wiadomości e-mail, automatycznie dezaktywując potencjalnie niebezpieczne treści i łącza. Clutter analizuje zachowanie użytkownika w zależności od tego, które e-maile są czytane najpierw, później lub wcale, i w ten sposób stale ulepsza kryteria sortowania.
 • Wirtualny folder wyszukiwania zawiera wszystkie wyniki wyszukiwania, które odpowiadają wcześniej zdefiniowanemu kryterium - wiadomości e-mail, dane osobowe i kontakty itp.
 • Książka adresowa automatycznie sugeruje pasujące kontakty z książki adresowej przy wpisywaniu pierwszych liter nazwiska w nowej wiadomości e-mail lub osoby, z którymi nadawca wiadomości e-mail często się komunikuje przy klikaniu w polu "Do".
 • Podczas wysyłania załączników , Outlook 2016 sugeruje listę wszystkich ostatnio używanych plików po kliknięciu "Załącz plik". Każdy załącznik zawiera menu rozwijane, z którego można go otworzyć, zapisać, skopiować lub usunąć.
 • Zamiast załączników, pliki mogą być wysyłane przez OneDrive i SharePoint , mogą być wysyłane jako linki, jeśli są tam przechowywane, przyspiesza to wysyłanie i zmniejsza ilość danych w skrzynce mailowej zarówno nadawcy jak i odbiorcy.

OneNote w Office 2016 Professional Plus

OneNote to popularny notatnik cyfrowy, którego można wygodnie używać na smartfonach i tabletach do przechwytywania lub przechowywania i udostępniania własnych pomysłów, a także obrazów, stron internetowych itp. z Internetu. Notatniki OneNote można również przechowywać w usłudze OneDrive i w ten sposób udostępniać innym użytkownikom. Pozostałe zalety:

 • Program OneNote może być synchronizowany na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach z obsługą dotykową teksty itp. można wprowadzać również palcem lub piórem cyfrowym.
 • Zintegrowany system rozpoznawania tekstu i mowy przeszukuje również obrazy (np. zrzuty ekranu), pliki wideo i pliki głosowe w poszukiwaniu słów kluczowych.
 • Program OneNote można zintegrować z innymi programami Office, aby bezpośrednio z nich sporządzać notatki itp.
 • Treści ze źródeł internetowych są automatycznie linkowane do oryginalnego źródła. Notatki można również łączyć ze sobą.

Publisher w Office 2016 Professional Plus

Microsoft Publisher to wszechstronny program Office do tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych w jakości wyjściowej. Oprogramowanie do publikacji jest dodatkową częścią edycji Office 2016 Professional Plus i nie jest dołączane do większości innych edycji.

Intuicyjne narzędzia układu, rozmieszczone w przyjazny dla użytkownika sposób na interfejsie użytkownika, wspierają użytkowników w projektowaniu różnych typów dokumentów, jak również w edycji obrazów.

Efekty takie jak cienie, blaski, odbicia itp. są dostępne zarówno dla obrazów, jak i dla tekstów, aby zmienić ich wygląd. W celu edycji wielu obrazów w obszarze projektowania dostępna jest osobna kolumna. Za pomocą metody "przeciągnij i upuść" można je łatwo wymieniać lub wstawiać z biblioteki Microsoft ClipArt, poprzez wyszukiwanie obrazów Bing w Internecie lub w albumie fotograficznym online. Inne funkcje i cechy programu Publisher 2016:

 • Po otwarciu programu dostępne są szablony projektów w popularnych formatach, jak również typowe elementy konstrukcyjne - takie jak nagłówki, ramki tekstowe, kolumny itd. - dla różnych typów dokumentów: od prostych ulotek A4 po wielostronicowe broszury i katalogi. Wszystkie predefiniowane elementy szablonu można indywidualnie dostosować i zapisać, aby były dostępne ponownie przy kolejnych publikacjach.
 • Publisher oferuje skalowalną grafikę wektorową SVG i obiekty 3D, które można powiększać lub obracać o 360 stopni bez utraty ostrości.
 • Dzięki funkcji linijki teksty i grafiki mogą być umieszczane w dokumencie z milimetrową precyzją.
 • Narzędzie pola tekst owego wskazuje, kiedy dłuższy tekst jest wstawiany do zbyt małej ramki tekstowej; można również połączyć z nim poszczególne pola tekstowe, aby po wstawieniu tekst był w nich automatycznie rozmieszczany.

Access w Office 2016 Professional Plus

Access 2016 to praktyczne oprogramowanie firmy Microsoft do projektowania własnych baz danych do zarządzania projektami, a także zarządzania towarami i innych zadań w stosunkowo prosty sposób w firmie. Dzięki intuicyjnym narzędziom i funkcjom Access jest przeznaczony do komercyjnego wykorzystania zarówno przez użytkowników biznesowych, jak i osoby prywatne. Oprogramowanie bazodanowe jest dodatkowym elementem edycji Office 2016 Professional Plus i nie jest dołączane do prawie wszystkich innych edycji Office.

Dzięki przejrzystemu układowi funkcji, uporządkowanych według obszarów zastosowań, oraz plików Access, użytkownik może szybko się w nich odnaleźć; na przykład ekran startowy pokazuje ostatnio używane bazy danych, które są natychmiast dostępne po kliknięciu, a lista poleceń wyświetlanych na wstążce może być indywidualnie skonfigurowana zgodnie z własnymi życzeniami, łącznie z dostępem do często używanych funkcji. W programie Access 2016 dostępne są liczne szablony umożliwiające szybkie i łatwe tworzenie aplikacji bazodanowych do typowych zadań.

Microsoft Access 2016 oferuje również możliwość tworzenia aplikacji bazodanowych (apps) na urządzenia mobilne, które są dostępne dla innych pracowników poprzez połączenie z SharePoint. Ponadto w wersji 2016 programu Access dostępne są następujące funkcje i narzędzia:

 • Zapytania do bazy danych w Access 2016 są wzbogacone o użycie symboli wieloznacznych - tzw. jokerów, takich jak * ? # - dla nieznanych elementów zbioru danych.
 • Podczas importowania tabel z różnych źródeł baz danych program Access 2016 wspomaga wyszukiwanie zbędnych danych, umożliwiając łączenie odpowiednich tabel w celu usunięcia duplikatów.
 • Formularze w programie Access 2016 to praktyczna funkcja umożliwiająca przejrzyste wyświetlanie danych. W porównaniu do tabel, wyświetlają one tylko pojedynczy rekord, co upraszcza ręczne wprowadzanie i obsługę. Te AutoFormy mogą być tworzone przy użyciu narzędzi układu formularza.
 • Z jednej strony, typ danych BigInt "Large Number" poprawia kompatybilność z serwerami MS SQL, a z drugiej strony, może być używany do obliczania dużych liczb: BigInt ma znacznie większy zakres obliczeniowy z ośmioma bajtami niż poprzedni typ danych z tylko czterema bajtami.
 • Odnowiona obsługa plików dBASE oraz protokołu ODBC - Open Database Connectivity - rozszerza możliwości aplikacji Access z odpowiednimi bazami danych.

Skype for Business w Office 2016 Professional Plus

Skype for Business oferuje wiele sposobów nawiązywania wewnętrznych lub zewnętrznych kontaktów z innymi użytkownikami, które wykraczają daleko poza prowadzenie rozmów telefonicznych. Oprogramowanie komunikacyjne jest wyłączną częścią edycji Office 2016 Professional Plus. Skype for Business został opracowany specjalnie z myślą o skutecznej i szybkiej komunikacji wewnątrz firmy oraz na zewnątrz:

 • Dzięki programowi, oprócz telefonii (IP), możliwe jest również prowadzenie czatów i wideokonferencji, a także przesyłanie za jego pośrednictwem plików, a nawet prezentacji - obsługa jest jak zawsze intuicyjna. Skype for Business może być używany zarówno lokalnie, jak i w chmurze, aplikacja i zakres funkcji są identyczne.
 • Komunikacja za pomocą Skype for Business jest bezpieczna dzięki dedykowanym wytycznym dotyczącym uwierzytelniania i szyfrowania; program oferuje również możliwość centralnego administrowania kontami użytkowników pracowników. Jednak pracownicy lub uczestnicy zewnętrzni nieposiadający konta mogą również brać udział w spotkaniach Skype.
 • Status obecności użytkownika jest wskazywany przez ikonę na zdjęciu profilowym. Tutaj istnieją różne możliwości przekazania innym, czy jest się dostępnym, ale zajętym, czy też nieobecnym lub nieaktywnym; nawet jeśli ktoś jest obecny, ale nie chce, aby mu przeszkadzano, można to przekazać - w zależności od wyboru, zmienia to również możliwości komunikacji.

Wymagania systemowe dla Office 2016 Professional Plus:

MS Office Professional Plus domyślnie dostępny jest w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Zwykle na komputerze automatycznie instalowana jest wersja 64-bitowa - jednak na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86 można zainstalować tylko wersję 32-bitową. W związku z tym indywidualne wymagania sprzętowe różnią się - patrz specyfikacje dotyczące przestrzeni roboczej i miejsca na dysku twardym. Proszę zwrócić uwagę na następujące minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy lub Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: procesor x86 lub x64 bit z 1 GHz i SSE2
 • Pamięć: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 3,0 GB
 • Wyświetlacz: rozdzielczość 1.024 x 768
 • Karta graficzna: karta graficzna z DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki 

Kup MS Office 2016 Professional Plus tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Edycja MS Office 2016 Professional Plus nie jest dostępna w pozostałym handlu oprogramowaniem, można ją nabyć jedynie jako licencję wolumenową dla firm. W sklepie internetowym Wiresoft Office 2016 Professional Plus jest również dostępna jako licencja jednostanowiskowa, czyli jako wersja zakupowa - bez aktualizacji i innych zobowiązań, jak w przypadku subskrypcji Microsoft; przy zakupie przez Wiresoft płacisz więc tylko cenę jednorazową! Kupujesz pełną wersję edycji Office, która oferuje taki sam zakres programów i funkcji jak licencja wolumenowa - z tą różnicą, że ta Office 2016 Professional Plus pojedyncza licencja jest używana wyłącznie przez Ciebie.

Bezpieczny zakup oprogramowania w firmie Wiresoft: Dla Ciebie jako klienta zakup Office 2016 Professional Plus lub dowolnej innej edycji Office 2016 w firmie Wiresoft jest nie tylko szczególnie korzystny i wygodny, ale także bezpieczny: Twoja jednostanowiskowa licencja oprogramowania Office 2016 Professional Plus była częścią większej licencji wolumenowej, sprzedawanej przez Microsoft tylko większym firmom. Nabywają one również prawo do odsprzedaży nadwyżki licencji na oprogramowanie np. do firmy Wiresoft.

Licencje te albo nie były używane, albo mogły zostać zastąpione przez nowszą wersję programu lub przestać być wspierane z powodu ogólnej zmiany sprzętu lub aktualizacji systemu operacyjnego w firmie. Przy sprzedaży oryginalna licencja zbiorcza zostaje rozbita i zamieniona na licencje indywidualne - są one wówczas określane jako oprogramowanie używane. Podział na pojedyncze licencje nie zmienia zakresu programów w tej edycji Professional Plus ani ich funkcjonalności, ponieważ nie zużywają się one w trakcie użytkowania.

Wszystkie pełne wersje programów MS Office Professional Plus lub innych programów firmy Microsoft oferowanych przez firmę Wiresoft są identyczne z odpowiednimi oryginalnymi wersjami i wydaniami firmy Microsoft i pochodzą od pierwszych nabywców (firm) z Europy. Kupując Office 2016 Professional Plus w sklepie Wiresoft Software Shop nie ponosisz również żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel z używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało wyraźnie potwierdzone w licznych orzeczeniach.

To używane oprogramowanie ze strony Office 2016 Professional Plus można zainstalować na komputerze natychmiast po dokonaniu zakupu i pobraniu oraz aktywować za pomocą dostarczonego klucza aktywacji wielostanowiskowej (volume license key), a następnie używać bez żadnych ograniczeń czasowych.

Zakup używanego oprogramowania z pakietów Microsoft Office jest dla klientów Wiresoft nie tylko wygodny, gdyż mogą oni nabyć normalnie niedostępne edycje Office, ale również szczególnie korzystny. Z naszej oferty oprogramowania korzysta wielu użytkowników prowadzących działalność gospodarczą i prywatną oraz małych i średnich przedsiębiorstw: ponieważ dzięki firmie Wiresoft nie tylko otrzymują oni wszystkie ekskluzywne zalety Office 2016 Professional Plus Edition, ale również oszczędzają pieniądze!

W Wiresoft Software-Shop można znaleźć Office 2016 Professional Plus Edition, jak również inne edycje i wersje oraz wiele innych Office-programów w wersji do nabycia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Office 2016 Professional Plus lub innych produktów Microsoft Office 2016 Edition wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
2 sty 2021

School use!

10

4 kwi 2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

30 mar 2020

Top

Für mich perfekt

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie