Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

748,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
MS Office 2016 Professional Plus - decydujący dodatek dla biznesu MS Office 2016...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - decydujący dodatek dla biznesu

MS Office 2016 Professional Plus to najbardziej kompleksowa edycja Office Microsoft Office 2016, zawierająca wszystkie programy potrzebne w firmie nie tylko do realizacji zwykłych, codziennych zadań projektowych, ale także do efektywnej komunikacji z innymi i zarządzania rozbudowanymi bazami danych: Oprócz klasycznych Office Word, Excel, PowerPoint i Outlook, Professional Plus z OneNote i Publisher oferuje możliwość cyfrowego przechwytywania i dzielenia się pomysłami i inspiracjami, a także profesjonalnego projektowania i wydawania publikacji do celów reklamowych i innych.

Decydującym plusem tej Office jest jednak integracja Access, oprogramowania do nieskomplikowanego tworzenia aplikacji bazodanowych, a przede wszystkim jako ekskluzywnego komponentu: Skype for Business - dla szerokiego zakresu możliwości komunikacyjnych.

 

Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu Office 2016 Professional Plus:

 • Word 2016 - tworzenie tekstów w wielu formatach do użytku biznesowego i prywatnego
 • Excel 2016 - kompleksowe obliczenia dla księgowości, statystyki i nie tylko
 • PowerPoint 2016 - projektowanie prezentacji informacyjnych
 • Outlook 2016 - do organizowania e-maili i kontaktów oraz do planowania terminów spotkań i zadań
 • OneNote 2016 - Przechwytywanie i udostępnianie notatek spontanicznie
 • Wydawnictwo 2016 - umożliwia drukowanie wszystkich rodzajów mediów drukowanych
 • Access 2016 - projektowanie aplikacji bazodanowych dla firm
 • Skype for Business 2016 - bezpieczna i wszechstronna komunikacja

 

Office 2016 Professional Plus oferuje również kilka ogólnych innowacji w stosunku do poprzedniej wersji, w tym następujące funkcje:

 • Nowe Office są dostępne dla wszystkich edycji, co pozwala na dostosowanie kolorów poszczególnych programów: W trybie "Dark Grey" silne kontrasty ułatwiają pracę, a projekt "Coloured" nadaje nowoczesny wygląd.
 • Inteligentne kreatory "Insights" łączą wyszukiwanie Bing z poszczególnymi Office, natomiast "Tell Me" sprawia, że wyszukiwanie funkcji edycji jest jeszcze szybsze.
 • OneDrive i SharePoint łączą Office w chmurze w celu elastycznego, bezpiecznego dostarczania dokumentów w czasie rzeczywistym i współpracy.
 • Ochrona przed utratą danych (DLP) zapewnia możliwość centralnego tworzenia polityk dla dokumentów Word, Excel i PowerPoint w celu kontroli wykorzystania i udostępniania poufnych danych.

 

Edycja Office 2016 Professional Plus nie jest pierwotnie przeznaczona dla klientów indywidualnych i dlatego jest zwykle dostępna tylko jako licencja ilościowa, jak to ma miejsce w większych firmach. Wiresoft oferuje również pojedynczym użytkownikom, takim jak osoby pracujące na własny rachunek lub MŚP, Office 2016 Professional Plus w ramach jednej licencji.

 

Zakup pakietu Professional Plus Edition ma tę zaletę, że wersje Office 2016 są nadal obsługiwane przez starsze systemy operacyjne firmy Microsoft od Windows 7 w górę, co czyni go szczególnie interesującym dla tych nabywców, którzy nie korzystają z aktualnej wersji Windows. W sklepie internetowym Wiresoft możesz kupić Office 2016 Professional Plus w zakupionej wersji (bez subskrypcji!) oraz Standard Edition w ramach jednej licencji. Szczegółowy przegląd wszystkich poszczególnych programów zawartych w pakiecie Office 2016 Professional Plus znajduje się poniżej.

 

Indywidualne programy edycji Office 2016 Professional Plus

Każdy program w Office 2016 Professional Plus Edition obejmuje własny obszar działalności z jego specyficznymi funkcjami - uzupełnionymi wieloma optymalizacjami i nowościami:

 

Word in Office 2016 Professional Plus

Program Word w Office 2016 Professional Plus realizuje wszystkie klasyczne zadania komunikacji pisemnej - w miejscu pracy lub online w chmurze. Oprócz większej ilości szablonów, program Word oferuje kilka nowych funkcji:

 

 • Otwórz PDF w programie Word: Pliki PDF mogą być teraz otwierane bezpośrednio w programie Word 2016. Eliminuje to konieczność kopiowania obrazów i grafik, nawet formatowanie i przenoszenie czcionek. Dokument Word może być również ponownie zapisany w formacie PDF.
 • Więcej opcji dla kształtów WordArt: Formularze WordArt do projektowania tekstu oferują jeszcze więcej możliwości w programie Word 2016: Tekst może być przetwarzany w różnych formach lub dowolnie przekształcany w celu dostosowania go do elementów graficznych itp.
 • Wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym: Zoptymalizowane wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym sprawia, że praca nad dokumentem Worda jest jeszcze bardziej przejrzysta: wszyscy pracownicy mogą natychmiast zobaczyć zmiany wprowadzone przez innych użytkowników i w razie potrzeby skorygować je.
 • Funkcja komentarza: Zoptymalizowana funkcja komentarza oferuje możliwość odpowiedzi na poszczególne komentarze bezpośrednio w tym samym polu, co znacznie poprawia przejrzystość.
 • Folderdołączony : Folder, w którym został zapisany dokument programu Word, może być dołączony do dowolnego dokumentu programu Word jako ikona i dostępny nawet dla innych pracowników.

 

Excel 2016 dla Office Professional Plus

Excel 2016 rozszerza możliwości kompleksowych obliczeń i analiz danych o praktyczne funkcje i nowe rodzaje grafiki do wizualizacji:

 

 • Program sugeruje najbardziej odpowiednie typy wykresów dla każdej aktualnie wykonywanej operacji obliczeniowej, gdy tylko użytkownik wybierze odpowiednie dane za pomocą myszy i wyświetli je w podglądzie na żywo.
 • Nowe funkcje obliczeniowe dostępne w programie Excel 2016 obejmują PROGNOSE.ETS, który może być wykorzystywany do generowania krótkoterminowych prognoz na przyszłość, w tym najlepszych i najgorszych przypadków, interaktywne wykresy, takie jak nawigacja drilldown stosowana w procesie analitycznym online (OLAP), dostępne dla tabel przestawnych, a funkcja LET poprawia czytelność formuły. Za pomocą nowego filtra widoku można ukryć filtry innych użytkowników.
 • Następujące nowe rodzaje wykresów są teraz dostępne w programie Excel podczas wizualizacji obliczeń: Histogram może być używany do wyświetlania rozkładów częstotliwości pewnych klas. Wykres Pareto jest dostępny w specjalnej formie, aby pokazać wartości zarówno w wartościach bezwzględnych jak i względnych w formie kolumn. Wykres wodospadu jest również wykresem słupkowym, który może być wykorzystany do wyświetlania dodatnich lub ujemnych zmian wartości początkowej. Mapa drzew służy do wyświetlania poszczególnych proporcji w strukturze hierarchicznej, natomiast wykres sunburst pokazuje dane hierarchiczne w układzie koncentrycznym, dzięki czemu możliwe jest również wyświetlanie odniesień. A wykres boxplot lub box jest używany do wizualizacji danych jako kwartyle i mediany w ocenach statystycznych.

 

PowerPoint dla Office 2016 Professional Plus

Biurowa Office programu PowerPoint na rok 2016 oferuje jeszcze większy wybór w zakresie projektowania slajdów prezentacyjnych, jak również nowe funkcje prezentacji:

 

 • Gdy tylko grafika lub ilustracja zostanie wstawiona do slajdu, program PowerPoint Designer proponuje różne opcje projektowania, które można zastosować od razu po kliknięciu.
 • Do tworzenia dynamicznych przejść między slajdami można wykorzystać funkcję Morpha do animowania obrazów lub grafik, ale także pojedynczych słów, a nawet całych tekstów.
 • Podczas prezentacji, zamiast wskaźnika laserowego, narzędzie pędzla może być również używane do podświetlania pojedynczych słów lub grafik itp. na slajdzie w kolorze. Oryginalny dokument PowerPoint nie jest zmieniany w procesie, ponieważ narzędzie jest używane w trybie prezentacji.
 • Zarządzanie czasem staje się jeszcze łatwiejsze dzięki narzędziu Time Tracking , ponieważ zawsze pokazuje on dostępny czas, dzięki czemu można lepiej dotrzymać danego przedziału czasowego.
 • Funkcja udostępniania umożliwia jeszcze łatwiejsze publikowanie prezentacji w kanałach mediów społecznościowych dla innych zainteresowanych stron.

 

Prognoza netto zatrudnienia w Office 2016 Professional Plus

Outlook 2016 sprawia, że zarządzanie danymi komunikacyjnymi oraz planowanie zadań i harmonogramów jest jeszcze bardziej efektywne. Różne funkcje filtrów nie tylko zarządzają ruchem e-mail, ale także ułatwiają wyszukiwanie treści, kontaktów lub dokumentów:

 

 • Funkcja bałaganu sortuje skrzynkę odbiorczą według ważnych i nieważnych wiadomości e-mail, automatycznie dezaktywując potencjalnie niebezpieczne treści i linki. Clutter analizuje zachowanie użytkownika, zgodnie z którym wiadomości e-mail są odczytywane najpierw, później lub nie są w ogóle odczytywane, dzięki czemu stale ulepszane są kryteria sortowania.
 • Wirtualny Folder Wyszukiwania zbiorczo wymienia wszystkie wyniki wyszukiwania, które odpowiadają danemu kryterium - e-maile, dane osobowe i kontakty, itp.
 • Książka adresowa automatycznie sugeruje odpowiednie kontakty z książki adresowej po wpisaniu pierwszych liter imienia w nowym e-mailu lub tych, z którymi nadawca e-maila często się komunikuje po kliknięciu w pole "Do".
 • Podczas wysyłania załączników , Outlook 2016 wyświetli listę wszystkich ostatnio używanych plików po kliknięciu na "Dołącz plik". Każdy załącznik zawiera rozwijane menu do otwierania, zapisywania, kopiowania i usuwania.
 • Zamiast wysyłać pliki jako załącznik, pliki mogą być wysyłane za pomocą OneDrive, a SharePoint może być wysyłany jako link, jeśli są tam przechowywane. Przyspiesza to proces wysyłania i zmniejsza ilość danych w skrzynce nadawcy i odbiorcy.

 

OneNote in Office 2016 Professional Plus

OneNote to popularny notatnik cyfrowy, który można wygodnie używać na smartfonach i tabletach do przechwytywania lub przechowywania i udostępniania własnych pomysłów, a także zdjęć, stron internetowych itp. z Internetu. Notebooki OneNote mogą być również przechowywane na dysku OneDrive i udostępniane innym użytkownikom. Inne zalety:

 

 • OneNote może być zsynchronizowany na wszystkich urządzeniach. W przypadku urządzeń wyposażonych w funkcje dotykowe można również wprowadzać teksty itp. za pomocą palca lub pióra cyfrowego.
 • Zintegrowane rozpoznawanie tekstu i głosu przeszukuje również obrazy (np. zrzuty ekranu), pliki wideo i głosowe w poszukiwaniu słów kluczowych.
 • OneNote może być zintegrowany z innymi Office w celu bezpośredniego sporządzania notatek itp.
 • Treści pochodzące ze źródeł internetowych są automatycznie łączone z oryginalnym źródłem. Notatki mogą być również łączone ze sobą.

 

Wydawca w Office 2016 Professional Plus

Microsoft Publisher to wszechstronny Office do tworzenia wszelkiego rodzaju mediów drukowanych w jakości wydruku. Oprogramowanie wydawnicze jest dodatkowym elementem składowym wydania Office 2016 Professional Plus i nie jest zawarte w większości pozostałych wydań.

Intuicyjnie użyteczne narzędzia do układania, rozmieszczone w przyjazny dla użytkownika sposób na interfejsie użytkownika, wspomagają użytkowników w projektowaniu szerokiej gamy typów dokumentów, jak również w edycji obrazów.

Efekty takie jak cienie, blask, odbicia, itp. są dostępne dla obrazów, ale również dla tekstu, w celu wizualnej modyfikacji. W obszarze projektowania dostępna jest osobna kolumna do edycji wielu obrazów. Można je łatwo wymieniać za pomocą metody "przeciągnij i upuść" lub wstawić z biblioteki Microsoft ClipArt, za pomocą wyszukiwania obrazów Bing z Internetu lub z internetowego albumu fotograficznego. Dodatkowe funkcje i cechy Wydawnictwa 2016:

 

 • Podczas otwierania programu dostępne są szablony projektowe w najbardziej popularnych formatach, jak również typowe bloki konstruk cyjne - takie jak nagłówki, ramki i kolumny tekstowe itp. - dla różnych typów dokumentów: od prostych ulotek A4 do wielostronicowych broszur i katalogów. Wszystkie predefiniowane elementy szablonu mogą być indywidualnie dostosowywane i zapisywane, tak aby były ponownie dostępne do dalszych publikacji.
 • Wydawnictwo zawiera skalowalne grafiki wektorowe SVG oraz obiekty 3D, które można powiększać lub obracać o 360 stopni bez utraty ostrości.
 • Dzięki funkcji linijki, teksty i grafiki są umieszczane w dokumencie z milimetrową dokładnością.
 • Narzędzie pól tekstowych wskazuje, kiedy dłuższy tekst jest wstawiany do zbyt małej ramki tekstowej; poszczególne pola tekstowe mogą być z nią połączone w taki sposób, że tekst jest do nich automatycznie dystrybuowany podczas wstawiania.

 

Dostęp w Office 2016 Professional Plus

Access 2016 to praktyczne oprogramowanie Microsoft do stosunkowo nieskomplikowanego projektowania własnych baz danych firmy do zarządzania projektami, ale także do zarządzania towarami i innymi zadaniami. Dzięki intuicyjnym narzędziom i funkcjom, Access jest przeznaczony zarówno do użytku komercyjnego przez użytkowników biznesowych, jak i prywatnego. Oprogramowanie bazodanowe jest dodatkowym komponentem edycji Office 2016 Professional Plus i nie występuje w prawie wszystkich pozostałych Office.

Dzięki przejrzystemu układowi funkcji, uporządkowanych według obszarów zastosowań, oraz plikom Access, użytkownicy mogą szybko odnaleźć swoje miejsce, np. na ekranie startowym wyświetlane są ostatnio używane bazy danych, które są natychmiast dostępne za pomocą jednego kliknięcia. Lista poleceń wyświetlana na pasku menu może być konfigurowana indywidualnie według własnych wymagań, łącznie z dostępem do często używanych funkcji. W programie Access 2016 dostępnych jest wiele szablonów umożliwiających szybkie i łatwe tworzenie aplikacji bazodanowych do typowych zadań.

Microsoft Access 2016 oferuje możliwość tworzenia aplikacji bazodanowych (aplikacji) również dla urządzeń mobilnych, do których dostęp mają inni pracownicy za pośrednictwem połączenia SharePoint. Następujące funkcje i narzędzia są również dostępne w wersji Access na rok 2016:

 • Zapytania do bazy danych w Access 2016 są kontrolowane za pomocą posiadaczy miejsc - tzw. jokerów, takich jak * ? # - dla nieznanych elementów zapisu danych.
 • Podczas importowania tabel z różnych źródeł bazy danych, Access 2016 wspiera wyszukiwanie nadmiarowych danych, pozwalając na połączenie odpowiednich tabel w celu usunięcia ich duplikatów.
 • Formularze w programie Access 2016 są przydatną funkcją umożliwiającą przejrzyste wyświetlanie danych. W porównaniu z tabelami, wyświetlany jest tylko jeden rekord, co upraszcza ręczne wprowadzanie danych i konserwację. Te AutoFormy mogą być tworzone za pomocą narzędzi do układania formularzy.
 • Typ danych BigInt "duża liczba" z jednej strony poprawia kompatybilność z serwerami MS SQL, a z drugiej strony może być również używany do obliczania dużych liczb: Z ośmioma bajtami BigInt ma znacznie większy zakres obliczeń niż poprzedni typ danych z zaledwie czterema bajtami.
 • Dzięki odnowionej obsłudze plików dBASE i ODBC - Open Database Connectivity Protocol - możliwości aplikacji Access są rozszerzone o odpowiednie bazy danych.

 

Skype for Business in Office 2016 Professional Plus

Skype for Business oferuje szerokie możliwości łączenia się z innymi użytkownikami wewnętrznie lub zewnętrznie, które wykraczają daleko poza wykonywanie połączeń telefonicznych. Oprogramowanie komunikacyjne jest wyłączną częścią edycji Office 2016 Professional Plus. Skype for Business jest przeznaczony do efektywnej, szybkiej komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy:

 • Poza telefonią (IP), program umożliwia prowadzenie rozmów i wideokonferencji, a także przesyłanie plików, a nawet prezentacji - jak zawsze obsługa jest intuicyjna. Skype for Business może być używany lokalnie lub w chmurze, aplikacja i zakres funkcjonalny są identyczne.
 • Komunikacja przez Skype'a dla Firm jest bezpieczna dzięki ścisłym wytycznym dotyczącym uwierzytelniania i szyfrowania; program oferuje również możliwość centralnego administrowania kontami użytkowników pracowników. W spotkaniach Skype'a mogą jednak uczestniczyć również pracownicy lub uczestnicy zewnętrzni nieposiadający konta.
 • Status obecności użytkownika jest wskazywany przez ikonę na zdjęciu profilowym. Tutaj są różne opcje informowania innych, czy jesteś dostępny, ale zajęty, nieobecny lub nieaktywny; nawet jeśli jesteś obecny, ale nie chcesz być zakłócany, możesz poinformować innych - w zależności od Twojego wyboru, opcje komunikacji również się zmienią.

Wymagania systemowe dla Office 2016 Professional Plus:

MS Office Professional Plus jest dostępny w standardzie w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Zazwyczaj wersja 64-bitowa jest automatycznie instalowana na komputerze PC - na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86, jednak tylko wersja 32-bitowa może być zainstalowana. W związku z tym poszczególne wymagania sprzętowe różnią się od siebie - patrz informacje na temat pamięci i miejsca na dysku twardym. Należy przestrzegać następujących minimalnych wymagań:

 • System operacyjny: Windows 7 lub wyższy lub Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy z 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 3,0 GB
 • Wyświetlacz: rozdzielczość 1.024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki 

Kup MS Office 2016 Professional Plus tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Edycja MS Office 2016 Professional Plus nie jest dostępna w innych sklepach z oprogramowaniem, ale można ją nabyć jedynie jako licencję ilościową dla firm. W sklepie internetowym Wiresoft Office 2016 Professional Plus jest również dostępny jako licencja dla jednego użytkownika, w zakupionej wersji - bez aktualizacji lub innych zobowiązań, jak w przypadku abonamentu firmy Microsoft; dlatego też płacisz tylko jednorazową cenę przy zakupie w sklepie Wiresoft! Pełna wersja Office oferuje ten sam zakres programów i funkcji, co licencja woluminowa - z tą tylko różnicą, że ta pojedyncza licencja Office 2016 Professional Plus jest używana wyłącznie przez Państwa.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Dla Ciebie, jako klienta, zakup Office 2016 Professional Plus lub jakiejkolwiek innej wersji Office 2016 Edition od Wiresoft jest nie tylko szczególnie tani i wygodny, ale także bezpieczny: Twoja licencja pojedynczego użytkownika oprogramowania Office 2016 Professional Plus była częścią większej ilości licencji, ponieważ firma Microsoft sprzedaje je tylko większym firmom. Przedsiębiorstwa te nabywają więc również prawo do odsprzedaży nadwyżek licencji na oprogramowanie na przykład firmie Wiresoft.

Licencje te albo nie zostały wykorzystane, albo zostały zastąpione nowszą wersją programu lub mogą nie być już obsługiwane przez firmę ze względu na ogólną zmianę sprzętu lub aktualizację systemu operacyjnego. W momencie sprzedaży oryginalna licencja ilościowa jest rozpuszczana i przekształcana na poszczególne licencje - są one wówczas określane jako używane oprogramowanie. Podział na pojedyncze licencje nie zmienia zakresu programów w tej edycji Professional Plus, ani ich funkcjonalności, ponieważ nie zużywają się one w trakcie użytkowania.

Wszystkie pełne wersje programów MS Office Professional Plus lub innych programów Microsoft oferowanych przez Wiresoft są identyczne z odpowiadającymi im oryginalnymi wersjami i wydaniami Microsoft i pochodzą od pierwszych nabywców (firm) znajdujących się w Europie. Dokonując zakupu pakietu Office 2016 Professional Plus w sklepie internetowym Wiresoft Software Shop, użytkownik nie ponosi również żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało wyraźnie potwierdzone w licznych orzeczeniach.

To używane oprogramowanie Office 2016 Professional Plus może być zainstalowane na Państwa komputerze natychmiast po dokonaniu zakupu i pobraniu, aktywowane za pomocą dostarczonego klucza Multi-Activation-Key (volume license key), a następnie używane bez ograniczeń czasowych.

 

Zakup używanego oprogramowania z Office Microsoft Office jest nie tylko wygodny dla klientów Wiresoft, ponieważ mogą oni zakupić Office, które nie są normalnie dostępne, ale są również szczególnie tanie. Wielu samozatrudnionych i prywatnych użytkowników, jak również małych i średnich przedsiębiorstw korzysta z naszej oferty oprogramowania: ponieważ dzięki Wiresoftowi nie tylko uzyskują oni wszystkie ekskluzywne korzyści z Office 2016 Professional Plus Edition, ale również oszczędzają pieniądze!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz Office 2016 Professional Plus Edition, inne wydania i wersje, a także wiele innych Office jako wersję zakupową.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pakietu Office 2016 Professional Plus lub dowolnego innego pakietu Microsoft Office 2016 Edition wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
2 sty 2021

School use!

10

4 kwi 2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

trailor85@hotmail.de

30 mar 2020

Top

Für mich perfekt

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany