Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10129
  • 543-06601
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
232,90 zł * 257,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Outlook 2019 to najnowsza wersja sprawdzonego programu służącego do profesjonalnej organizacji ruchu e-mailowego, ale także do centralnego planowania i koordynowania spotkań i kontaktów, co jest typowe dla współczesnego życia codziennego . w porównaniu z innymi programami do obsługi poczty elektronicznej Office Business Outlook Outlook 2019 przekonuje szerokim zakresem narzędzi i opcji, dzięki którym można zarządzać nawet skomplikowanymi projektami i rozbudowaną komunikacją. jest wspierany przez intuicyjnie użyteczny i przyjazny interfejs użytkownika, który umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy z programem. Co więcej, zoptymalizowana pod kątem dotyku obsługa sprawia, że program jest łatwy w użyciu nawet na tabletach i smartfonach. User

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - wszechstronne oprogramowanie Office do zarządzania wiadomościami e-mail, kontaktami, zadaniami i innymi - jako samodzielny program

Microsoft Outlook 2019 jest najnowszą wersją sprawdzonego programu Office-program do profesjonalnej organizacji ruchu e-mail, ale także do centralnego planowania i koordynacji spotkań i kontaktów, ponieważ należy do typowych zadań w nowoczesnym biznesie codziennym.

W porównaniu do innych programów pocztowych, Outlook przekonuje dużym zakresem narzędzi i możliwości, dzięki którym można zarządzać nawet skomplikowanymi projektami i rozbudowaną komunikacją.

Użytkownicy są wspierani przez intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika Outlook 2019, który pozwala nawet niedoświadczonym użytkownikom szybko i łatwo rozpocząć pracę z oprogramowaniem. Dodano do tego zoptymalizowaną dotykowo użyteczność, która sprawia, że program jest łatwy w użyciu nawet na tabletach i smartfonach. Prosta synchronizacja pomiędzy różnymi urządzeniami zapewnia użytkownikom dostęp do wiadomości e-mail, kontaktów, zadań i spotkań z dowolnego miejsca w Outlook 2019.

Oprogramowanie do obsługi poczty elektronicznej oferuje również m.in. możliwość tworzenia przejrzystych struktur folderów, jak również folderów tematycznych w celu uporządkowania poczty elektronicznej itp. w sensowny sposób. Inteligentne funkcje pomagają oddzielić to, co ważne od tego, co nieistotne, i automatycznie je odpowiednio sortować. Dzięki temu użytkownicy mogą w każdej chwili śledzić wszystkie istotne zadania i ważne spotkania. Wiele użytecznych funkcji pomaga im skupić się na tym, co najważniejsze, a tym samym zaoszczędzić cenny czas.

W Outlook 2019 możliwe jest również zarządzanie wieloma kontami pocztowymi poprzez interfejs desktopowy i łączenie ich ze sobą. Pozwala to na wyrównanie różnych kalendarzy, w tym terminów spotkań, unikając w ten sposób nakładania się czasu. Dzięki przejrzystemu paskowi nawigacji wszystkie funkcje poczty elektronicznej, zadań, kontaktów i kalendarzy są szybko dostępne. Ponadto, interfejs zmieniony w Outlook 2019 jest jeszcze bardziej intuicyjny i wygodny w użyciu niż poprzednio.

MS Outlook 2019 jest poza tym dostępny tylko jako stały komponent odpowiedniej wersji Office lub z ilości 5 licencji, ale w Wiresoft można również kupić program pocztowy indywidualnie - i to po wyjątkowo niskiej cenie. Nabywcy Outlook 2019, którzy chcieliby wykorzystać wszystkie jego nowe zalety, powinni zauważyć, że Office-software działa jednak tylko pod adresem Windows 10.

W sklepie internetowym Wiresoft możesz otrzymać nie tylko aktualną wersję Outlook 2019, ale także starsze, jak i inne Office- programy szczególnie tanie w wersji zakupowej. Wszystkie ciekawe nowości w prognozie na rok 2019 można znaleźć w poniższym szczegółowym zestawieniu.

Najważniejsze nowości w prognozie na rok 2019 to Windows

Outlook 2019 zawiera szereg usprawnień i nowych funkcji w porównaniu z poprzednią wersją, które sprawiają, że codzienna organizacja ruchu e-mail i spotkań oraz zadań staje się jeszcze bardziej efektywna. Wiele z tych uproszczeń jest szczególnie korzystnych w szczegółach i ułatwia skoncentrowanie się na sprawach zasadniczych: od klasyfikacji przychodzących wiadomości e-mail według ich znaczenia po usługę Safe Link służącą wykrywaniu szkodliwych linków po organizację spotkań w różnych strefach czasowych.

Skrzynka odbiorcza z relewantnością obsługuje wszystkie wiadomości e-mail

Funkcja "Skrzynka odbiorcza ze znaczeniem" dosłownie pomaga użytkownikom oddzielić pszenicę od plewki - ponieważ dzisiejszy ruch emailowy zawiera niestety wiele zbędnych, jeśli nie spamu lub załączników ze złośliwym oprogramowaniem, oprócz naprawdę ważnych wiadomości.

Funkcja dzieli skrzynkę odbiorczą na dwie zakładki - "Istotne" i "Inne". Najważniejsze wiadomości są oczywiście przechowywane w pierwszej zakładce, a użytkownik jest informowany o innych wiadomościach, które są sklasyfikowane w kategorii "Inne" i może je przeglądać poprzez przełączenie zakładki. Dalsze funkcje, takie jak "Focused", mogą być używane do jednorazowego lub ogólnego sortowania poszczególnych wiadomości e-mail do drugiej zakładki w zależności od potrzeb. Do korzystania ze skrzynki odbiorczej z relewantnością wymagane jest jednak konto Microsoft Exchange.

Łatwe sortowanie wiadomości e-mail

Dla użytkowników, którzy nie chcą aktywować skrzynki odbiorczej ze Znaczeniem lub pracują bez konta Exchange, w Outlook 2019 dostępne są różne opcje sortowania, a także filtr "Nieprzeczytane" na liście wiadomości.

Zaznaczać e-maile jako "przeczytane" przy ich usuwaniu

Zwłaszcza przy dużym natężeniu ruchu mailowego, szybki przegląd wszystkich nieprzeczytanych maili jest szczególnie ważny, aby nic nie zostało przeoczone. Wiele wiadomości jest jednak nieważnych i są usuwane bez czytania. Wszystkie takie nieprzeczytane wiadomości znajdujące się w folderze Deleted Items mogą być teraz oznaczone jako przeczytane za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności indywidualnego klikania na każdą z nich.

Tryb Focus w Outlook 2019 ułatwia koncentrację

Na szczególną uwagę zasługuje również nowo zintegrowany tryb ogniskowania, który ma na celu odwrotne działanie, a mianowicie chronienie użytkownika przed innymi aktywnymi programami oraz wiadomościami podczas czytania e-maili lub organizowania spotkań poprzez ich czasowe ukrywanie

Odsłuchiwanie treści wiadomości e-mail

Kiedy biuro jest zajęte, a czas jest krótki, czytanie e-maili o rozbudowanej treści może Cię wstrzymać. Outlook 2019 oferuje rozwiązanie tego problemu poprzez umożliwienie odczytywania e-maili na głos, nawet w ramach programu, podczas gdy odbiorca może wykonywać inne, ważniejsze zadania w tym samym czasie.

Zabezpieczenie poczty elektronicznej za pomocą usługi Safe Link firmy Microsoft

Outlook 2019 kładzie również szczególny nacisk na bezpieczeństwo danych w poczcie elektronicznej.

Nowa usługa Safe-Link chroni przed złośliwym oprogramowaniem i wiadomościami typu phishing, szczególnie ukrytymi w linkach. Linki wbudowane w pocztę są wyświetlane przez znacznie lepszy podgląd, podczas gdy w tle skaner czasu rzeczywistego niezawodnie filtruje złośliwe oprogramowanie i linki wyłudzające informacje.

Zoptymalizowane pod kątem dotyku wykorzystanie perspektywy na rok 2019

Użytkownicy tabletów i smartfonów mogą jeszcze łatwiej korzystać z programu Outlook dzięki nowej integracji gestów. W tym celu, gesty "Przesuń w lewo" i "Przesuń w prawo" są dostępne dla takich działań jak "Zaznacz jako przeczytane", "Usuń", "Archiwum", "Flaga" i "Brak", które mogą być przypisane indywidualnie.

Wyświetlanie trzech stref czasowych dla planowania

Globalna współpraca pomiędzy firmami stawia nowe wymagania w zakresie organizacji projektów i terminów. Outlook 2019 oferuje teraz możliwość dodania wielu stref czasowych do kalendarza. Wyświetla to dostępność czasu lokalnego dla każdego, co ułatwia wybór czasu, który działa dla wszystkich przy planowaniu spotkań międzynarodowych.

Nie zapomnij o przypomnieniach o spotkaniach

Aby zapewnić, że ważne spotkania nie zostaną pominięte, Outlook 2019 oferuje kilka sposobów, aby o nich przypomnieć. W tym miejscu można opcjonalnie pokazać widoczne przypomnienie nad aktualnie otwartym oknem, lub zwrócić na nie uwagę dyskretnym miganiem na pasku zadań.

Wyświetlanie uczestników spotkania

Aby dowiedzieć się, kto bierze udział w spotkaniu zorganizowanym przez kogoś innego, Outlook 2019 pozwala teraz na przeglądanie na własnym komputerze odpowiedzi innych osób na odpowiednią prośbę.

Zwiększenie wizualnego wpływu wiadomości e-mail z plikami SVG

Wiadomości e-mail mogą również zyskać na treści informacyjnej i wpływie poprzez treści wizualne, na przykład poprzez wstawienie przez nadawcę grafiki wektorowej - zwanej również skalowalną grafiką wektorową (SVG). Outlook 2019 zawiera wybór takich motywów SVG, które mogą być używane bezpłatnie.

Zaletą grafiki wektorowej jest, po pierwsze, jej skalowalność: oznacza to, że można ją powiększać lub pomniejszać bez utraty jakości obrazu, a także obracać według uznania. Ponadto dostępne są różne filtry do edycji, na przykład do zmiany koloru.

Dostępna komunikacja w Perspektywie 2019

Outlook 2019 oferuje również możliwość komunikacji bez barier, dzięki czemu e-maile itp. mogą być również czytane i rozumiane przez tych, których ogranicza niepełnosprawność. Program stosuje przy tym obowiązujące międzynarodowe standardy. Na liście "Działania zalecane" w każdym przypadku wyświetlane są odpowiednie rozwiązania. Obsługująca korekta błędów może być aktywowana w Outlook 2019 już podczas komponowania wiadomości, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby spontanicznie komponować wiadomości. Automatyczne propozycje ulepszeń mogą zostać zaakceptowane za pomocą jednego kliknięcia i automatycznie zaimplementowane w Outlook .

Wymagania systemowe dla Perspektywy 2019

Outlook 2019 jest dostępny na Windows zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Domyślnie zainstalowana jest wersja 32-bitowa. Jego zaletą jest większa kompatybilność z wieloma innymi aplikacjami i dodatkami, które mogą być używane razem z programami Office.

  • System operacyjny - wymagany: Windows 10 lub Windows Serwer 2019
  • Procesor: dwurdzeniowy, 1,6 GHz lub wyższy
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 16 GB (32 bity) lub co najmniej 20 GB (64 bity)
  • Pamięć RAM: min. 2 GB RAM (32 Bity) lub min. 4 GB RAM (64 Bity)
  • Karta graficzna: min. 1.280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecane: DirectX 10

Kupić Outlook jako pojedynczy program z Office Suite 2019 tanio w Wiresoft

Jako klasyczny komponent pakietów Microsoft Office, Outlook 2019 jest zazwyczaj dostępny tylko w ramach odpowiedniego pakietu Office. Z drugiej strony, Wiresoft oferuje również Outlook 2019 na sprzedaż jako samodzielny program - w przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania Microsoft. W ten sposób zyskujesz dwa razy przy zakupie oprogramowania z Wiresoftem, jeśli nie chcesz korzystać z żadnego innego programu na Office, ponieważ dostajesz Outlook 2019 indywidualnie po wyjątkowo niskiej cenie!

Twoje korzyści przy zakupie Outlook 2019 od Wiresoft: nabywasz licencję pojedynczego użytkownika, która nie zobowiązuje cię do zakupu drogiej subskrypcji z płatnymi aktualizacjami, ani nie ma żadnych ograniczeń w funkcjonalności. Jest to wersja przeznaczona wyłącznie do zakupu, która jest zarejestrowana tylko dla Państwa.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Licencja dla jednego użytkownika Outlook 2019, którą kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem, zazwyczaj pochodzi z licencji o większej objętości lub jest to używane oprogramowanie, które nie jest już używane przez pierwotnego nabywcę. Ten zestaw funkcji jest w 100% użyteczny i całkowicie identyczny z Outlookiem 2019, który jest również zawarty w Office Suite 2019. Jako renomowany dystrybutor używanego przez Microsoft oprogramowania, Wiresoft oferuje również tylko oficjalne pełne wersje, które są identyczne z programami Microsoftu dostępnymi w innych sklepach.

Zakup używanego oprogramowania w Wiresoft jest całkowicie legalny i wolny od ryzyka: ani ty, ani my nie znajdujemy się w strefie zagrożenia prawnego! Ponadto, każdy program Microsoftu oferowany przez Wiresoft, niezależnie od tego, czy jest to używane oprogramowanie, czy też część licencji woluminowej, został przez nas przetestowany pod kątem jego rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności, tak aby mógł być używany w pełni i bezterminowo po zakończeniu zakupu i pobrania.

Szczególnie użytkownicy prywatni lub freelancerzy i małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet programu Outlook 2019 dzięki zakupowi oprogramowania od Wiresoft. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można znaleźć nie tylko Outlook, ale także wszystkie inne programy na sprzedaż Office, a także wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Outlook 2019 lub innego programu Office, po prostu skorzystaj z naszych porad ekspertów przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie