Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10486
  • 059-05143
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Word 2021 to najnowsza wersja edytora tekstu firmy Microsoft używanego na całym świecie. Dzięki zintegrowanym narzędziom i intuicyjnej obsłudze ten bogato wyposażony program biurowy wykracza daleko poza zwykłe pisanie i edycję tekstów: liczne opcje projektowania umożliwiają wstawianie grafiki i tabel, wszechstronne opcje prezentacji i formatowania dokumentów nadają się nie tylko do obsługi korespondencji biznesowej, ale także do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych prac dyplomowych i raportów informacyjnych, a także wizytówek, broszur i ulotek, które można zapisać bezpośrednio w programie Word jako pliki PDF do wydrukowania. Różne formaty plików mogą być również edytowane w programie Microsoft Word.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - wszechstronny program do edycji tekstu

Word 2021 to najnowsza wersja edytora tekstu firmy Microsoft używanego na całym świecie. Dzięki zintegrowanym narzędziom i intuicyjnej obsłudze ten bogato wyposażony program biurowy wykracza daleko poza zwykłe pisanie i edytowanie tekstów: liczne opcje projektowania umożliwiają wstawianie grafiki i tabel, a wszechstronne opcje prezentacji i formatowania dokumentów nadają się nie tylko do obsługi korespondencji biznesowej, ale także do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych prac dyplomowych i raportów informacyjnych, a także wizytówek, broszur i ulotek, które można zapisywać bezpośrednio w programie Word jako pliki PDF do druku. Za pomocą programu Microsoft Word można edytować także różne formaty plików.

Wiele typowych szablonów formatów uzupełniono o dodatkowe, rozbudowane opcje układu strony, co pozwala na tworzenie przejrzystych, szybko czytelnych tekstów; ważne dokumenty można również zabezpieczyć przed kopiowaniem lub oznaczyć do dalszego wykorzystania przez wstawienie znaków wodnych.

Ponadto wiele inteligentnych narzędzi, takich jak moduł sprawdzania pisowni i opcje autokorekty, ułatwiają i przyspieszają tworzenie dokumentów tekstowych zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni.

Praktyczna wstążka ułatwia szybkie przełączanie między poszczególnymi aplikacjami za pomocą jednego kliknięcia.

Dzięki opcjonalnemu połączeniu programu biurkowego z chmurą Microsoft Cloud kilku użytkowników może wspólnie pracować nad dokumentem w czasie rzeczywistym, co daje wiele możliwości usprawnienia pracy zespołowej. Ponadto Word 2021 ma indywidualne przypisanie praw do każdego Word.doc, co może na przykład ograniczyć lub uniemożliwić czytanie lub edytowanie przez inną osobę.

Oprócz tych sprawdzonych funkcji starszych wersji programu Word, MS Word 2021 oferuje również szereg nowych praktycznych funkcji, dzięki którym pisanie i edytowanie, a także czytanie dokumentów tekstowych jest jeszcze przyjemniejsze i wydajniejsze niż dotychczas. Obejmują one tryb ciemny, który jest bardziej przyjazny dla oczu, zwłaszcza w przypadku długiego przebywania na ekranie, opcje wyraźnego widoku dla dłuższych plików tekstowych, które przyspieszają wyszukiwanie określonych fragmentów, oraz ulepszoną obsługę dostępności. Narzędzia do nauki zwiększają czytelność, a funkcja swobodnego rysowania umożliwia użytkownikom ręczne rysowanie własnych szkiców i diagramów oraz wstawianie ich bezpośrednio do dokumentu. Aby korzystać z witryny MS Word 2021 na komputerze, należy najpierw zainstalować system Windows 10. Wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word 2021 można znaleźć w poniższym zestawieniu.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft  można nabyć zarówno aktualną wersję programu Word 2021, jak i jego poprzednika, a także inne programy pakietu Office w wyjątkowo niskiej cenie jako pojedyncze aplikacje.

Wszystkie nowe funkcje programu Word 2021 w skrócie

Przejście na wersję 2021 programu Word może być szczególnie opłacalne dla tych użytkowników, którzy zawodowo zajmują się tworzeniem tekstów i chcą zwiększyć swoją efektywność podczas pisania i czytania. Wiele funkcji ułatwia im skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze.

Zwłaszcza jeśli dokumenty mają być tworzone bez barier, aby dotrzeć do grupy adresatów, którzy mają trudności z czytaniem i rozumieniem tekstów, nowe zintegrowane funkcje, uwzględniające także standardy międzynarodowe, ułatwiają tworzenie tekstów, które mogą być czytane przez wszystkich.

Dostępne są również dodatkowe funkcje do tworzenia i publikowania dokumentów naukowych, zwłaszcza w zakresie stosowania złożonych wzorów, co jest obecnie możliwe dzięki obsłudze LaTeX-a, standardowego programu używanego na całym świecie.

Większa przejrzystość dzięki różnym opcjom widoku

Word 2021 oferuje także więcej opcji wizualnych. Na przykład ta wersja łączy wstążkowy interfejs użytkownika znany z Word 2016 z nowoczesnym, znajomym wyglądem kafelków, który jest również typowy dla systemu Windows 10. Często używane elementy lub funkcje są umieszczone w bardziej widocznym miejscu, dzięki czemu są dostępne jeszcze szybciej.

A jeśli wolisz nadal korzystać z wyglądu wstążki znanego z wcześniejszych wersji programu Word, możesz również przeprojektować interfejs.

Większa przejrzystość dotyczy także urządzeń z wyświetlaczami dotykowymi, takich jak tablety i smartfony, w których zwiększono czułość interfejsu dla wprowadzania danych za pomocą pióra.

Szczególnie podczas pracy z dużymi dokumentami tekstowymi wyszukiwanie określonych fragmentów lub sekcji może szybko stać się trudne. W programie Word 2021, oprócz znanego widoku pionowego, w którym wszystkie strony przewijane są od góry do dołu, można użyć nowej funkcji "strona po stronie", aby przeglądać dokument Worda jak książkę. W przypadku tekstów o średniej długości nowa funkcja "Miniatury" zapewnia orientację: wszystkie strony są wyświetlane w małym rozmiarze w przeglądzie, dzięki czemu można szybko przejść do miejsca, którego się szuka.

Ponadto Word 2021 ma bardziej dyskretne tła z nowymi ciemnymi motywami Ciemnoszary i Czarny, które również sprzyjają skupieniu przy pisaniu i czytaniu tekstów.

Większa dostępność dzięki obsłudze korekcji błędów

Ulepszona korekcja błędów pomocniczych zintegrowana w programie Word 2021 sugeruje ulepszenia w sposobie udostępniania dokumentu. W tym celu korzysta się m.in. z międzynarodowych standardów, aby zapewnić użytkownikom niepełnosprawnym łatwość czytania i edytowania treści.

Po kliknięciu punktu menu "Sprawdź" w części "Sprawdź dostępność" program przedstawia propozycje działań naprawczych, które można łatwo zaakceptować jednym kliknięciem.

W tym celu można również skorzystać z funkcji dźwiękowego sprzężenia zwrotnego. Funkcja cue audio towarzyszy podczas pracy dzięki efektom dźwiękowym i wskazówkom audio. W przypadku niezamierzonej zmiany niektórych opcji lub jako potwierdzenie po wykonaniu czynności, np. podczas wysyłania wiadomości e-mail, usuwania lub wstawiania zawartości, system udziela wskazówek akustycznych lub ostrzega.

Narzędzia edukacyjne umożliwiające bardziej efektywną pracę z tekstem

Narzędzia do nauki są nie tylko praktyczną funkcją programu Word dla uczniów i studentów, ale także ułatwiają zrozumienie tekstu przez profesjonalistów. Narzędzia zintegrowane w programie Word 2021 umożliwiają na przykład dostosowanie szerokości kolumn, odstępów między tekstami oraz koloru strony w celu odciążenia oczu ze względu na bardziej przejrzystą prezentację.

Koncentracja na liniach zwiększa koncentrację i zapewnia mniejsze rozproszenie uwagi dzięki ograniczeniu obszaru czytania do jednego, trzech lub pięciu wierszy. Jeśli chcesz, aby tekst został odczytany na głos w programie Word 2021, słowa, które właśnie przeczytałeś, są jednocześnie podświetlane, dzięki czemu możesz łatwo śledzić to, co słyszysz w tekście.

Tryb ostrości znany ze starszych wersji Worda również pomaga lepiej skoncentrować się na pracy w programie Word 2021: wyświetlanie dokumentu staje się bardziej przejrzyste dzięki ukryciu wszystkich pasków narzędzi.

Zintegrowana funkcja tłumaczenia

Aby przetłumaczyć fragment tekstu lub nawet cały tekst w trakcie pisania lub czytania, nie trzeba już wywoływać strony internetowej za pomocą przeglądarki w programie Word 2021, aby uzyskać tam tłumaczenie: zintegrowana funkcja tłumaczenia sprawia, że nie jest to konieczne dzięki automatycznemu rozpoznawaniu mowy. Translator Microsoft zawiera ponad 60 języków, z których 11 można tłumaczyć.

Narzędzie do rysowania odręcznego

To, co do tej pory było możliwe do wykonania za pomocą touchpadów lub smartfonów, teraz można zrobić także za pomocą nowego narzędzia do rysowania odręcznego w programie Word. Opcjonalnie za pomocą wprowadzania danych piórem, obsługi dotykowej, ale także za pomocą myszy komputerowej można korzystać z funkcji odręcznego rysowania znaków w tekście lub spontanicznego tworzenia szkiców i formuł, a następnie ich wstawiania.

W tym celu firma Microsoft udostępnia w programie Word 2021 kilka piór cyfrowych, w tym ołówek do rysowania, pióro do pisania oraz zakreślacz do zaznaczania fragmentów tekstu. Do wyboru są różne grubości pisaków oraz 16 pełnych kolorów i 8 efektów.

Każdy narysowany odręcznie kształt można następnie przesuwać lub kopiować i edytować, tak jak inne elementy rysunku.

Dodawanie i edytowanie grafiki wektorowej

W programie Word 2021 można projektować prezentacje i arkusze robocze, integrując piktogramy i symbole oraz obrazy 3D. Szczególnie interesującą opcją jest także wykorzystanie skalowalnej grafiki wektorowej lub plików SVG (Scalable Vector Graphics). Można zmieniać ich rozmiar, obracać, a nawet nadawać im różne kolory bez utraty jakości obrazu.

Używanie języka LaTeX w programie Word 2021 do tworzenia formuł

Do tej pory istniały ograniczenia w prezentacji bardziej złożonych wzorów za pomocą edytora wzorów podczas tworzenia tekstu naukowego. Program Word 2021 obsługuje teraz także język LaTeX do tworzenia profesjonalnych formuł, które można za jego pomocą konwertować.

Wymagania systemowe dla programu Word 2021

  • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz
  • RAM: co najmniej 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit) - zalecane: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 16 GB (32-bitowe) lub 20 GB (64-bitowe) na dysku instalacyjnym
  • Karta graficzna: 1 280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecana: DirectX 10

Obsługiwane języki: Niemiecki, duński, angielski, francuski, włoski, polski, hiszpański i inne

Kup Word 2021 jako samodzielny program biurowy od Wiresoft

MS Word jest tradycyjnym, stałym składnikiem pakietów Microsoft Office. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania, program Word 2021 firmy Wiresoft można kupić nie tylko jako część pakietu Office Suite 2021, ale także jako samodzielny program, bez konieczności zawierania jakichkolwiek zobowiązań subskrypcyjnych lub przestrzegania ograniczeń czasowych dotyczących użytkowania. Zakup Worda 2021 jako samodzielnego programu jest również opłacalny w dłuższej perspektywie, ponieważ nie trzeba pobierać żadnych płatnych aktualizacji.

Ta samodzielna licencja dla jednego użytkownika jest identyczna z programem Word, który również wchodzi w skład pakietu Office Suite 2021.

Szczególnie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i mniejszych firm z niewielką liczbą pracowników, które nie potrzebują wszystkich innych programów wchodzących w skład pakietu Office, zakup Worda 2021 jako samodzielnego programu jest wyjątkowo niedrogim sposobem korzystania z tego klasycznego edytora tekstu.

Wszystkielicencje na oprogramowanie  firmy Microsoft, które można kupić w sklepie Wiresoft Software Shop, to oryginalne produkty firmy Microsoft, które kupuje się w pełnej wersji dla jednego użytkownika. Mogą one pochodzić z licencji objętościowych lub być używane, ale nie stawia to użytkownika w niekorzystnej sytuacji. Jako poważny sprzedawca oprogramowania, firma Wiresoft nie oferuje wersji próbnych, które są ważne tylko przez ograniczony czas lub których można używać tylko z ograniczeniami. Każde oprogramowanie oferowane przez firmę Wiresoft można w pełni i legalnie wykorzystać po zakupie, ponieważ w przypadku takich używanych programów wszelkie oprogramowanie zainstalowane wcześniej przez pierwotnego nabywcę zostało usunięte wraz ze sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu jest ono w 100% wolne i ponownie nadaje się do użytku. Wszystkie licencjonowane produkty firmy Wiresoft zostały również dokładnie przetestowane pod kątem ich rzeczywistej użyteczności.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczącychzakupu programu MS Word 2021 lub innego oprogramowania biurowego na stronie można skorzystać z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie