Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD 2021

MICROSOFT WORD 2021

740,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2021 - wszechstronny program do edycji tekstu Word 2021  to najnowsza...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - wszechstronny program do edycji tekstu

Word 2021 to najnowsza wersja edytora tekstu firmy Microsoft używanego na całym świecie. Dzięki zintegrowanym narzędziom i intuicyjnej obsłudze bogato wyposażony program biurowy wykracza daleko poza zwykłe pisanie i redagowanie tekstów: liczne opcje projektowania umożliwiają wstawianie grafiki i tabel, wszechstronne możliwości prezentacji i formatowania dokumentów nadają się nie tylko do obsługi korespondencji biznesowej, lecz także do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych prac dyplomowych i raportów informacyjnych, a także wizytówek, broszur i ulotek, które można zapisywać bezpośrednio w programie Word jako pliki PDF do druku. Różne formaty plików mogą być również edytowane za pomocą programu Microsoft Word.

Wiele typowych szablonów formatów jest uzupełnionych o dodatkowe, rozbudowane opcje układu strony, aby tworzyć przejrzyste, szybko czytelne teksty; ważne dokumenty można również zabezpieczyć przed kopiowaniem lub oznaczyć do dalszego wykorzystania poprzez wstawienie znaków wodnych.

Ponadto wiele inteligentnych narzędzi, takich jak moduł sprawdzania pisowni i opcje autokorekty, ułatwiają i przyspieszają tworzenie dokumentów tekstowych zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni.

Praktyczna wstążka ułatwia szybkie przełączanie pomiędzy poszczególnymi aplikacjami za pomocą jednego kliknięcia.

Dzięki opcjonalnemu połączeniu programu desktopowego z chmurą Microsoft Cloud, kilku użytkowników może również pracować wspólnie nad dokumentem w czasie rzeczywistym, co daje wiele możliwości usprawnienia pracy zespołowej. Ponadto Word 2021 posiada indywidualne przypisanie praw dla każdego Word.doc, które może np. ograniczyć lub uniemożliwić czytanie lub edycję przez inną osobę.

Oprócz tych sprawdzonych funkcji starszych wersji programu Word, MS Word 2021 oferuje również szereg nowych praktycznych funkcji, dzięki którym pisanie i edycja, a także czytanie dokumentów tekstowych jest jeszcze przyjemniejsze i wydajniejsze niż dotychczas. Są to m.in. tryb ciemny, który jest łatwiejszy dla oczu, zwłaszcza gdy spędza się długi czas na ekranie, opcje przejrzystego widoku dla dłuższych plików tekstowych, które przyspieszają wyszukiwanie określonych fragmentów, oraz ulepszona obsługa dostępności. Narzędzia do nauki zwiększają czytelność, a funkcja Freehand pozwala użytkownikom na ręczne rysowanie własnych szkiców i diagramów oraz wstawianie ich bezpośrednio do dokumentu. Aby korzystać z MS Word 2021 na komputerze, należy najpierw zainstalować system Windows 10. Wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word 2021 można znaleźć w poniższym przeglądzie.

W sklepie internetowym Wiresoft  można nabyć zarówno aktualną wersję Worda 2021, jak i jego poprzednika oraz inne programy Office w szczególnie niskiej cenie jako pojedyncze aplikacje.

Wszystkie nowe funkcje programu Word 2021 w skrócie

Przejście na wersję 2021 Worda może być szczególnie opłacalne dla użytkowników, którzy tworzą teksty profesjonalnie i chcą poprawić swoją efektywność podczas pisania i czytania. Wiele funkcji ułatwia im skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze.

Zwłaszcza jeśli dokumenty mają być tworzone bez barier, aby dotrzeć do grona adresatów, którzy mają problemy z czytaniem i rozumieniem tekstów, nowe zintegrowane funkcje, które uwzględniają również międzynarodowe standardy, ułatwiają tworzenie tekstów, które mogą być czytane przez wszystkich.

Dostępne są również dodatkowe funkcje do tworzenia i publikowania dokumentów naukowych, zwłaszcza w zakresie stosowania złożonych wzorów, co jest teraz możliwe dzięki wsparciu LaTeX, standardowego programu używanego na całym świecie.

Większa przejrzystość dzięki różnym opcjom widoku

Word 2021 oferuje również więcej opcji wizualnych. Ta wersja łączy wstążkowy interfejs użytkownika znany z Word 2016 z nowoczesnym, znajomym wyglądem kafelków, który jest również typowy dla systemu Windows 10. Często używane elementy lub funkcje są umieszczone w bardziej widocznym miejscu, dzięki czemu są dostępne jeszcze szybciej.

A jeśli wolisz nadal używać znajomego wyglądu wstążki z wcześniejszej wersji Worda, możesz również przeprojektować interfejs.

Większa przejrzystość dotyczy również urządzeń z ekranami dotykowymi, takich jak tablety i smartfony, w których zwiększono czułość interfejsu dla wprowadzania danych za pomocą pióra.

Szczególnie podczas pracy z dużymi dokumentami tekstowymi, wyszukiwanie określonych fragmentów lub sekcji może szybko stać się trudne. W programie Word 2021, oprócz znanego widoku pionowego, w którym przewijasz wszystkie strony od góry do dołu, możesz użyć nowej funkcji "strona po stronie", aby przeglądać dokument Worda jak książkę. W przypadku tekstów o średniej długości nowa funkcja "Miniatury" zapewnia orientację: Wszystkie strony są wyświetlane w małym formacie w przeglądzie, dzięki czemu można szybko przejść do miejsca, którego się szuka.

Ponadto, Word 2021 ma bardziej dyskretne tła z nowymi ciemnymi motywami Dark Grey i Black, które również wspierają skoncentrowane pisanie i czytanie tekstów.

Większa dostępność dzięki wsparciu dla korekcji błędów

Ulepszona korekcja błędów pomocniczych zintegrowana w programie Word 2021 sugeruje ulepszenia w sposobie udostępniania dokumentu. W tym celu korzysta m.in. z międzynarodowych standardów, aby zapewnić łatwość odczytywania i edytowania treści przez użytkowników niepełnosprawnych.

Po kliknięciu na punkt menu "Sprawdź" pod "Sprawdź dostępność" program przedstawia propozycje działań naprawczych, które można łatwo zaakceptować jednym kliknięciem.

Możesz również użyć do tego celu wsparcia audio feedback. Funkcja cue audio towarzyszy Ci podczas pracy dzięki efektom dźwiękowym i wskazówkom audio. W razie niezamierzonej zmiany niektórych opcji lub jako potwierdzenie po wykonaniu jakiejś czynności, np. przy wysyłaniu wiadomości e-mail, usuwaniu lub wstawianiu treści, wyświetla on akustyczne podpowiedzi lub ostrzeżenia.

Narzędzia do nauki dla bardziej efektywnej pracy z tekstem

Narzędzia do nauki są nie tylko praktyczną funkcją programu Word dla uczniów i studentów, ale także ułatwiają zrozumienie tekstu przez profesjonalistów. Narzędzia zintegrowane w programie Word 2021 umożliwiają na przykład dostosowanie szerokości kolumn, odstępów między tekstami oraz koloru strony, aby odciążyć oczy dzięki bardziej przejrzystej prezentacji.

Koncentracja na liniach zwiększa koncentrację i zapewnia mniejsze rozproszenie uwagi dzięki ograniczeniu obszaru czytania do jednej, trzech lub pięciu linii. Jeśli chcesz, aby tekst został odczytany na głos w programie Word 2021, słowa, które właśnie przeczytałeś, zostaną jednocześnie podświetlone, abyś mógł łatwo śledzić to, co słyszysz w tekście.

Tryb ostrości znany ze starszych wersji Worda również pomaga lepiej skoncentrować się w programie Word 2021: wyświetlanie dokumentu staje się bardziej przejrzyste dzięki ukryciu wszystkich pasków narzędzi.

Zintegrowana funkcja tłumaczenia

Aby przetłumaczyć fragment tekstu lub nawet cały tekst podczas pisania lub czytania, nie trzeba już wywoływać strony internetowej za pomocą przeglądarki w programie Word 2021, aby uzyskać tam tłumaczenie: zintegrowana funkcja tłumaczenia sprawia, że nie jest to konieczne dzięki automatycznemu rozpoznawaniu mowy. Microsoft Translator zawiera ponad 60 języków, z których 11 można tłumaczyć.

Narzędzie do rysowania odręcznego

To, co do tej pory było możliwe do wykonania za pomocą touchpadów lub smartfonów, teraz można zrobić również za pomocą nowego narzędzia do rysowania odręcznego w programie Word. Opcjonalnie za pomocą wprowadzania danych piórem, obsługi dotykowej, ale także za pomocą myszy komputerowej, można używać funkcji swobodnego odręcznego zaznaczania w tekście lub spontanicznego tworzenia szkiców i formuł, a następnie ich wstawiania.

W tym celu Microsoft udostępnia w programie Word 2021 kilka piór cyfrowych, w tym ołówek do rysowania, pióro do pisania i zakreślacz do zaznaczania fragmentów tekstu. Istnieje możliwość wyboru różnych grubości pióra, jak również 16 jednolitych kolorów i 8 efektów.

Każdy narysowany odręcznie kształt może być następnie przenoszony lub kopiowany i dalej edytowany, tak jak inne elementy rysunku.

Dodawanie i edycja grafiki wektorowej

Word 2021 można projektować prezentacje i arkusze robocze, integrując piktogramy i symbole oraz obrazy 3D. Szczególnie interesującą opcją jest tutaj również wykorzystanie skalowalnej grafiki wektorowej lub plików SVG (Scalable Vector Graphics). Można je zmieniać rozmiar, obracać, a nawet kolorować bez utraty jakości obrazu.

Używanie LaTeX-a w programie Word 2021 do tworzenia formuł

Do tej pory istniały ograniczenia w prezentacji bardziej złożonych formuł za pomocą edytora formuły podczas tworzenia tekstu naukowego. Word 2021 obsługuje teraz także LaTeX do tworzenia profesjonalnych formuł, które można z nim konwertować.

Wymagania systemowe dla programu Word 2021

  • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz
  • RAM: co najmniej 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit) - zalecane: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 16 GB (32 bit) lub 20 GB (64 bit) na dysku instalacyjnym
  • Karta graficzna: 1.280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecana: DirectX 10

Obsługiwane języki: Niemiecki, duński, angielski, francuski, włoski, polski, hiszpański i inne

Kup Word 2021 jako samodzielny program biurowy od Wiresoft

MS Word jest tradycyjnym, stałym składnikiem pakietów Microsoft Office. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania, Word 2021 można kupić w firmie Wiresoft nie tylko jako część pakietu Office Suite 2021, ale również jako samodzielny program, bez konieczności zawierania jakichkolwiek zobowiązań abonamentowych lub przestrzegania ograniczeń czasowych dotyczących użytkowania. Zakup Worda 2021 jako samodzielnego programu jest również opłacalny w dłuższej perspektywie, ponieważ nie trzeba pobierać żadnych płatnych aktualizacji.

Ta samodzielna licencja dla jednego użytkownika jest identyczna z programem Word, który jest również zawarty w pakiecie Office Suite 2021.

Szczególnie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i mniejszych firm z niewielką liczbą pracowników, które nie potrzebują wszystkich innych programów wchodzących w skład pakietu Office, zakup Worda 2021 jako samodzielnego programu jest szczególnie niedrogim sposobem korzystania z tego klasycznego edytora tekstu.

Wszystkielicencje na oprogramowanie firmyMicrosoft, które możesz kupić w sklepie Wiresoft Software Shop, są oryginalnymi produktami firmy Microsoft, które kupujesz jako pełną wersję dla jednego użytkownika. Mogą one pochodzić z licencji ilościowych lub być używane, ale nie stawia to Państwa w niekorzystnej sytuacji. Jako renomowany dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje wersji próbnych, które są ważne tylko przez ograniczony okres czasu lub które mogą być używane tylko z ograniczeniami. Każdy produkt firmy Wiresoft jest po zakupie w pełni i legalnie zdatny do użytku, ponieważ w przypadku takich używanych programów, wszelkie oprogramowanie zainstalowane wcześniej przez pierwotnego nabywcę zostało usunięte wraz ze sprzedażą do firmy Wiresoft, dzięki czemu są one w 100% wolne i ponownie zdatne do użytku. Wszystkie licencjonowane produkty firmy Wiresoft zostały również dokładnie przetestowane pod kątem ich rzeczywistej użyteczności.

W razie dodatkowych pytań dotyczącychzakupu MS Word 2021 lub innego oprogramowania biurowego mogą Państwo również skorzystać z naszego kompetentnego doradztwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany