Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10493
 • 065-04598
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel to niedościgniony dotąd program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, za pomocą którego można wykonywać skomplikowane obliczenia matematyczne i handlowe. Obecna wersja 2021 dla komputerów Mac ma również wiele nowych funkcji: Oprócz licznych ulepszeń program został uzupełniony o dużą liczbę nowych funkcji umożliwiających wykonywanie analiz logicznych i matematyczno-biznesowych oprócz analiz statystycznych, wspomaganych także przez użycie tabel przestawnych. Szeroki wybór typów wykresów, skalowalnych grafik i modeli pozwala na przedstawienie wyników w sposób zrozumiały i przejrzysty przy tworzeniu raportów. Excel 2021 jest obsługiwany przez PowerBI, potężną usługę analizy biznesowej ze strony Microsoft, która umożliwia również bezpośredni eksport danych do innych środowisk systemowych.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 dla komputerów Mac jako praktyczna licencja dla jednego użytkownika

Microsoft Excel to niezrównane oprogramowanie arkusza kalkulacyjnego do wykonywania złożonych obliczeń matematycznych i handlowych. Aktualna wersja 2021 dla komputerów Mac ma również wiele nowych funkcji: Oprócz licznych usprawnień program został uzupełniony o dużą liczbę nowych funkcji umożliwiających wykonywanie analiz logicznych i matematyczno-biznesowych, a także statystycznych, wspomaganych także przez zastosowanie tabel przestawnych. Szeroki wybór typów wykresów, skalowalnych grafik i modeli pozwala także na przedstawienie wyników w znaczący i przejrzysty sposób na potrzeby tworzenia raportów. Excel 2021 jest obsługiwany przez PowerBI, zaawansowaną usługę analizy biznesowej firmy Microsoft, która umożliwia także bezpośredni eksport danych do innych środowisk systemowych.

Różne nowe narzędzia graficzne umożliwiają wyróżnianie ważnych danych kolorem lub tworzenie własnych formuł i wykresów ad hoc i natychmiastowe ich wykorzystanie. Program Excel 2021 dla komputerów Mac oferuje także ulepszoną obsługę dotykową na tabletach, co ułatwia korzystanie z niego na tabletach i smartfonach. Dzięki temu korzystanie z nowego narzędzia do rysowania odręcznego jest jeszcze bardziej praktyczne i łatwiejsze. Ponadto dostępne są ulepszone opcje tworzenia dostępnych tabel i skoroszytów.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można znaleźć aktualny program Excel wersja 2021 dla Mac w wyjątkowo niskiej cenie w wersji dla jednego użytkownika, tzn. bez subskrypcji oprogramowania, a także jego poprzednika i wszystkie inne programy pakietu Office. Poniżej znajduje się przegląd wszystkich ważnych nowych funkcji programu Excel 2021 dla komputerów Mac.

Omówienie najważniejszych nowych funkcji programu Excel 2021 dla komputerów Mac

Nowy Excel 2021 for Mac zawiera wiele ulepszeń w stosunku do poprzedniej wersji, a także wiele nowych narzędzi i funkcji, z których część była wcześniej dostępna tylko w modelu subskrypcji pakietu Office. Są to zarówno typowe funkcje programu Excel, jak i ogólne funkcje pakietu MS Office.

Określone funkcje tabel programu Excel w wersji 2021

Łączenie tabel na potrzeby zaawansowanych zapytań zostało zoptymalizowane w programie Excel 2021 dla komputerów Mac zapomocą następujących przydatnych funkcji:

 • Funkcja IF upraszcza wprowadzanie skomplikowanych funkcji IF: Warunki te są zatem testowane w uprzednio określonej kolejności. Funkcja MAXWENNS określa największą liczbę dla określonego zakresu, która spełnia co najmniej jeden z podanych warunków; dla najmniejszej liczby dostępna jest w ten sam sposób funkcja MINWENNS.
 • W programie Excel 2021 dla komputerów Mac możliwe jest teraz także wykluczanie lub dezaktywowanie z zaznaczenia pojedynczych komórek, wierszy lub kolumn, które zostały zaznaczone zbyt mocno lub nawet przez pomyłkę, co wcześniej nie było możliwe.
 • Funkcja PIERWSZA WARTOŚĆ porównuje wartość początkową z pewną liczbą innych wartości na liście. Gdy tylko wystąpi dopasowanie, zwracany jest wynik określony przez funkcję; jeśli nie zostanie znalezione dopasowanie, zwracana jest wartość dla "else".
 • W porównaniu z poprzednią funkcją CHAIN nowa funkcja TEXT CHAIN ma tę przewagę, że jest krótsza i łatwiejsza do wprowadzenia. Obecnie obsługuje także odwołania do zakresu, podczas gdy wcześniej możliwe były tylko odwołania do pojedynczej komórki lub komórki, dzięki czemu można uwzględniać serie komórek lub całe kolumny.
 • Funkcja ŁĄCZENIE TEKSTÓW umożliwia łączenie tekstów z kilku zakresów, przy czym każdy element jest oddzielony separatorem określonym przez użytkownika. ŁĄCZENIE TEKSTÓW może być także używane do łączenia w zdania pojedynczych słów rozmieszczonych w komórkach.

Optymalizacja tabel przestawnych w programie Excel 2021 dla komputerów Mac

PivotTable - wydajne narzędzie programu Excel, za pomocą którego można analizować i oceniać duże ilości danych, między innymi za pomocą miar i wskaźników KPI, oraz w przejrzysty sposób prezentować ich wyniki - zostało uzupełnione w wersji 2021 o kilka praktycznych funkcji oraz poprawiono łatwość obsługi:

 • Opóźniona aktualizacja umożliwia teraz wprowadzanie kilku zmian jednocześnie w programie Power Pivot bez konieczności czekania, aż każda pojedyncza zmiana zostanie rozprowadzona po całym skoroszycie. Po zamknięciu okna Power Pivot wszystkie zmiany są dystrybuowane jednocześnie.
 • Personalizacja tabel przestawnych jako układów standardowych: Dzięki tej praktycznej funkcji w programie Excel 2021 dla komputerów Mac można nie tylko indywidualnie skonfigurować tabelę przestawną zgodnie z własnymi pomysłami, ale także zapisać te ustawienia jako układ standardowy, w tym preferowany sposób wyświetlania wyników częściowych lub ogólnych oraz układ raportu, tak aby były one natychmiast dostępne przy następnym użyciu.
 • Automatyczne rozpoznawanie relacji: Na podstawie często używanych kroków podczas analizy funkcja ta automatycznie tworzy relacje między takimi tabelami, które były wcześniej używane w skoroszycie. Program Excel dla komputerów Mac rozpoznaje i wyświetla również, kiedy podczas analizy należy połączyć co najmniej dwie tabele. Wystarczy jedno kliknięcie, aby natychmiast uzyskać dostęp do odpowiednich relacji.
 • W programie Excel 2021 dla komputerów Mac miary niestandardowe można teraz tworzyć bezpośrednio na liście pól tabeli przestawnej i natychmiast edytować.
 • Jeśli do obliczeń za pomocą tabel przestawnych wykorzystywane są serwery OLAP (Online Analytical Processing), ich zapytania są teraz jeszcze szybsze, dzięki czemu tabele przestawne OLAP są dostępne jeszcze szybciej. Można używać nie tylko tabel przestawnych podłączonych do Microsoft SQL Server Analysis Services, ale także danych z serwerów OLAP innych firm.
 • Inteligentna zmiana nazwy: Podczas zmiany nazw tabel i kolumn modelu danych w skoroszycie program Excel 2021 dla komputerów Mac automatycznie aktualizuje również wszystkie odpowiadające im tabele i obliczenia, w tym arkusze i formuły DAX.

Rozszerzenie biblioteki o wykresy i modele 3D

Aby analizy i raporty były bardziej opisowe, Excel 2021 for Mac oferuje nowe typy wykresów oraz trójwymiarową grafikę modelową, którą użytkownicy mogą wykorzystywać do ilustrowania wyników i funkcji specjalnych obszarów.

 • Nowe wykresy map w programie Excel 2021 dla komputerów Mac są praktyczne, zwłaszcza w przypadku przejrzystego przedstawiania wartości geograficznych. Dostępne są mapy kontynentów, krajów, ale także mniejszych obszarów, takich jak okręgi administracyjne i kody pocztowe, które umożliwiają przedstawienie danych statystycznych lub innych wartości oraz ich rozmieszczenia.
 • Diagramy lejkowe szczególnie dobrze nadają się do przedstawiania rozkładu procesu w kilku fazach, na przykład w sprzedaży lub przejęciach.
 • Na przykład nowe modele 3D w programie Excel 2021 szczególnie dobrze nadają się do przedstawiania złożonych relacji w trzech wymiarach, ponieważ można je obracać w zakresie 360°. Oprócz dużego wyboru dostępnych od razu reprezentacji 3D, mogą one być również tworzone przez użytkownika. modele 3D w programie Excel 2021 dla komputerów Mac są obsługiwane od wersji MacOS 10.12, 10.13.4 i nowszych.
 • Skalowalna grafika wektorowa, taka jak pliki SVG (Scalable Vector Graphics), może być również powiększana lub pomniejszana, a także obracana - bez utraty jakości obrazu.
 • Bezpłatne korzystanie z biblioteki obrazów: Wszystkie ikony, piktogramy, symbole, a także obrazy 3D i pliki SVG do ilustrowania prezentacji i arkuszy, znajdujące się w bibliotece programu Excel 2021 dla komputerów Mac, można dowolnie wykorzystywać bez konieczności uiszczania opłat licencyjnych.

Więcej nowych funkcji w programie Excel i innych programach pakietu Office

W klasycznych programach pakietu Office, takich jak Excel 2021, dostępnych jest również wiele praktycznych funkcji, które nie tylko wpływają na projektowanie, ale także na wstawianie i edytowanie grafiki oraz innych praktycznych narzędzi.

Nowe opcje widoku i funkcje pulpitu w programie Excel dla komputerów Mac

Excel zawiera także różne motywy tła i programu, których celem jest sprawienie, aby praca na ekranie komputera Mac była jak najprzyjemniejsza, a jednocześnie przyjemna dla oczu.

 • W ten sposób można teraz wybrać motywy biały, ciemnoszary i czarny, przy czym ten ostatni zapewnia najsilniejszy kontrast.
 • Nowy wstążkowy interfejs użytkownika: Poprzedni sposób wyświetlania wstążki został w Office 2021 połączony z typowym dla Windows wyglądem kafelków - jednak wygląd znany z poprzedniej wersji nadal jest dostępny do wyboru w opcjach widoku.
 • Często używane funkcje są umieszczone w nowym widoku w widocznym miejscu, tak aby można je było natychmiast znaleźć.

Narzędzie Freehand w programie Excel dla komputerów Mac do pisania i szkicowania

 Excel 2021 for Mac ma teraz także nowe funkcje swobodnej ręki, które są uzupełnione o szeroki wybór efektów. Dzięki nowemu narzędziu Freehand Drawing użytkownicy mogą zaznaczać wybrane obszary, ale przede wszystkim spontanicznie rysować formuły, wykresy itp. i natychmiast importować je do skoroszytu. Użytkownicy mają do dyspozycji następujące opcje:

 • Pióra cyfrowe są dostępne w różnych wzorach, grubościach i kolorach: ołówek do rysowania, pióro do pisania i zakreślacz do zaznaczania fragmentów tekstu.
 • Efektowne efekty graficzne, takie jak tęcza, galaktyka, lawa, ocean, złoto, srebro, ale także cienie, poświaty, efekty 3D itp. tworzą przyciągające wzrok projekty, uzupełnione przez predefiniowane szablony, za pomocą których można na przykład przekształcić obraz w rysunek liniowy lub zmienić kolor wypełnienia.
 • Złożone formuły matematyczne można natychmiast wstawiać do skoroszytu za pomocą funkcji "Freehand FormulaInsert". Można to również zrobić za pomocą myszy - wystarczy zacząć pisać, a Excel przekształci rysunek formuły na tekst. Użytkownicy korzystający z programu Excel dla komputerów Mac na urządzeniach z ekranem dotykowym mogą także rysować formuły palcem zamiast piórem.
 • Wybór lasso: Do zaznaczenia obszaru rysunku odręcznego w celu dalszej edycji nie jest potrzebne pióro Surface Pen - można to zrobić również za pomocą palca.

Dostępność teraz jeszcze bardziej praktyczna w użyciu

Praktyczna funkcja dostępna również w Excel 2021 for Mac : nowe i zoptymalizowane funkcje umożliwiają przygotowanie zawartości dokumentów programu Excel w taki sposób, aby użytkownicy z ograniczonym zrozumieniem mogli je łatwiej czytać i edytować. Po włączeniu funkcji pomocniczej korekty błędów poprawki są wyświetlane bezpośrednio w odpowiednich miejscach dokumentu; obejmuje to następujące narzędzia:

 • Lista norm dostępności obowiązujących w skali międzynarodowej.
 • Sugestie są wyświetlane po kliknięciu przycisku "Sprawdź" w sekcji "Sprawdź dostępność" i mogą być natychmiast wdrożone za pomocą jednego kliknięcia.
 • Po kliknięciu funkcji "Kontynuuj sprawdzanie dostępności" problemy z dostępnością w dokumencie są natychmiast wyświetlane podczas pracy.

Inne przydatne funkcje programu Excel wersja 2021 dla komputerów Mac

Wymienione poniżej nowe funkcje są dostępne w programie Excel oraz w innych programach pakietu Office 2021 i jeszcze bardziej usprawniają pracę:

 • Tłumacz: Pojedyncze słowa obce, fragmenty lub całe teksty w języku obcym można teraz jeszcze łatwiej tłumaczyć w programie Excel. Zamiast, jak to miało miejsce wcześniej, wywoływać odpowiednią stronę internetową w przeglądarce w celu wprowadzenia danych, teraz można to zrobić bezpośrednio w programie Excel. Nowo zintegrowana funkcja tłumaczenia, obejmująca automatyczne rozpoznawanie języka za pomocą programu Microsoft Translator, zawiera słownictwo ponad 60 języków.
 • Ochrona przed utratą danych: integracja sprawdzonej funkcji DLP firmy Microsoft w programie Excel umożliwia przeszukiwanie zawartości zgodnie ze zdefiniowanymi wytycznymi w czasie rzeczywistym, na przykład w celu znalezienia poufnych danych, takich jak numery kont i kart kredytowych; ułatwia to również zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony danych.

Wymagania systemowe dla programu Excel 2021 dla systemu macOS

Aby użytkownicy mogli zainstalować i uruchomić aplikację Excel 2021 dla Mac na urządzeniu Apple, musi ono spełniać następujące minimalne wymagania:

 • System operacyjny: ważna wersja jednego z trzech ostatnich aktualnych systemów operacyjnych macOS
 • Procesor: Intel lub Apple Silicon (M1)
 • Pamięć: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca
 • Karta graficzna: 1 280 x 800 pikseli

Kup Excel 2021 dla Mac jako samodzielny program biurowy od Wiresoft

MS Excel 2021 dla Mac jest domyślnie częścią pakietu biurowego Microsoft Office 2021 dla macOS, ale w przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania firmy Microsoft, w sklepie internetowym firmy Wiresoft można kupić program Excel 2021 dla Mac jako samodzielny program, bez innych składników pakietu biurowego 2021. Oferowany przez nas program Excel dla macOS jest pełnoprawną wersją zakupową. Dla użytkownika oznacza to, że nie jest objęty obowiązkiem subskrypcji z płatnymi aktualizacjami. Oznacza to również, że w przypadku tej wersji programu Excel 2021 dla komputerów Mac nie trzeba przestrzegać żadnych ograniczeń czasowych dotyczących okresu użytkowania. Ta licencja dla jednego użytkownika jest identyczna z programem Excel zawartym w pakiecie Office Suite 2021 dla komputerów Mac.

Zakup   programu Excel 2021 for Mac firmy Wiresoft pozwala więc zaoszczędzić pieniądze, co jest korzystne nie tylko dla freelancerów, ale także dla mniejszych firm zatrudniających kilku pracowników, którzy chcą korzystać z tego klasycznego oprogramowania do obsługi arkuszy kalkulacyjnych tylko zawodowo lub w domu i nie potrzebują całego pakietu biurowego.

Czy to Excel, Word czy inne programy - wszystkie licencje oprogramowania oferowane w Wiresoft Software Shop są oryginalnymi produktami firmy Microsoft. Z reguły są to licencje dla pojedynczego użytkownika, które pochodzą z licencji wolumenowej lub zostały zakupione przez firmę i mogą być ponownie swobodnie wykorzystywane poprzez odsprzedanie ich firmie Wiresoft. Oznacza to, że nie ogranicza to ich użyteczności pod względem funkcji lub czasu trwania, ani nie oznacza, że nabywca wchodzi w szarą strefę prawną. Jako poważny dystrybutor oprogramowania, firma Wiresoft oferuje swoim klientom wyłącznie pełne wersje programów firmy Microsoft, które są w 100% użyteczne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące programu Excel dla komputerów Mac lub dowolnego innego programu pakietu Office dla komputerów Mac albo chcesz skorzystać z porad naszych ekspertów, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną, telefonicznie lub za pośrednictwem czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie