Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10141
 • D46-00945
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Excel 2016, klasyczny arkusz kalkulacyjny umożliwiający wykonywanie szerokiego zakresu operacji arytmetycznych, jest również dostępny dla komputerów Mac jako samodzielny program. Chociaż obecna wersja programu nie oferuje dokładnie takiego samego zakresu funkcji, jak odpowiadająca jej wersja PC, posiada wszystkie funkcje poprzedniej wersji 2013, a teraz oferuje również pełną kompatybilność między obydwoma systemami. Windows Excel Excel 2016 for Mac nadal zawiera wiele nowych funkcji i narzędzi, które jeszcze bardziej ułatwiają profesjonalną pracę z zestawami rysunków i skomplikowanymi tabelami. Można teraz obliczać prognozy sprzedaży i inne prognozy, używać tabel przestawnych i tworzyć wykresy przestawne.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel dla Mac 2016 - wydajny program obliczeniowy dla systemu MacOS

Excel 2016, klasyczny program arkuszy kalkulacyjnych do różnych obliczeń, jest również dostępny dla komputerów Mac jako samodzielny program. Chociaż ta aktualna wersja programu nie oferuje dokładnie takiego samego zakresu funkcji jak odpowiadająca mu wersja PC, posiada wszystkie funkcje z poprzedniej wersji Windows Excel 2013, a teraz oferuje również pełną kompatybilność między tymi dwoma systemami.

Program Excel 2016 for Mac nadal zawiera cały szereg nowych funkcji i narzędzi, które jeszcze bardziej ułatwiają profesjonalną pracę z liczbami i skomplikowanymi tabelami. Możesz teraz obliczać prognozy sprzedaży i inne prognozy, korzystać z tabel przestawnych i tworzyć wykresy przestawne.

Program Excel 2016 for Mac jest również zoptymalizowany pod kątem współpracy zespołowej i udostępniania w czasie rzeczywistym dokumentów arkusza kalkulacyjnego. Użytkownicy komputerów Mac mogą również korzystać z usługi OneDrive firmy Microsoft do pracy z plikami Excela w chmurze, czy to w biurze, czy w domu, czy też w podróży: dzięki funkcji wysyłania można przypisać indywidualne prawa do udostępniania lub użytkowania każdemu upoważnionemu użytkownikowi, dzięki czemu ochrona danych wrażliwych jest zagwarantowana również w sieci.

Program Excel 2016 dla komputerów Mac jest dostępny w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft w postaci taniej pojedynczej licencji. Poniżej znajduje się przegląd najważniejszych funkcji, jakie oferuje ten popularny program obliczeniowy przy jego zakupie.

Nowe funkcje programu Excel w wersji dla komputerów Mac 2016

Program Excel 2016 dla komputerów Mac zawiera wiele ulepszeń, zwłaszcza w zakresie tabel przestawnych, a także następujące ulepszenia istniejących funkcji i zupełnie nowych narzędzi:

 • PROGNOSE.ETS: Funkcja ta oblicza lub szacuje przyszłą wartość na podstawie istniejących (historycznych) wartości przy użyciu algorytmu ETS (wygładzanie wykładnicze) w wersji AAA. Na przykład, PROGNOSE.ETS pozwala na przewidywanie sprzedaży, poziomu zapasów lub trendów konsumenckich.
 • LINK: Dzięki tej funkcji można teraz połączyć kilka komórek w programie Excel w kolejną komórkę.
 • Funkcja What-if: Pozwala użytkownikom na logiczne porównanie bieżącej wartości z wartością oczekiwaną. Funkcja What-If może dać dwa wyniki: Jeśli porównanie jest prawdziwe, to pierwszy wynik jest wysyłany; jeśli porównanie jest fałszywe, to drugi wynik jest wysyłany. Funkcja IF może być używana do oceny zarówno tekstu, jak i wartości. Pozwala to również na ocenę błędów i operatorów matematycznych. Ponadto kilka funkcji IF może być zagnieżdżonych w celu dokonywania porównań.

Podczas pracy nad folderem w Excelu narzędzia kontekstowe w szczególności ułatwiają pracę: Wraz z wyborem określonych elementów, na pasku menu można wyświetlić dodatkowe polecenia. Na przykład użytkownicy komputerów Mac mogą wybrać wykres i wyświetlić na wstążce zakładki Design Chart i Format. Mogą one również wstawiać funkcje klikając na Wstaw funkcję w zakładce Formuły, aby wyświetlić okno kreatora formuł. Tutaj można nie tylko wyszukać pewne funkcje i wstawić je klikając na nie, ale także wyszukać właściwą składnię. Funkcja ta oferuje również wszechstronną pomoc dla wybranych funkcji. Oprócz tych specjalnych funkcji obliczeniowych, program Excel dla Mac 2016 zawiera również szereg innych narzędzi ułatwiających pracę z plikami Excel:

 • Filtr widoku: Zwłaszcza gdy kilku użytkowników pracuje razem nad dokumentem w Excelu, często trudno jest śledzić ich własne obliczenia. Dzięki widokowi filtra w programie Excel dla Mac 2016 użytkownicy mogą teraz ukrywać zlecenia sortowania i filtry innych pracowników.
 • Filemaker: Wersja Mac Excel 2016 ma również szczególną przewagę nad wersją PC: oferuje bezpośredni dostęp do baz danych Filemaker.
 • PivotCharts: Po raz pierwszy wersja programu Excel 2016 dla komputerów Mac zawiera wsparcie dla PivotCharts. Oznacza to, że wykresy mogą być teraz również wyprowadzane z Tablicy przestawnej.
 • Zalecane wykresy: Ta przydatna funkcja, zawarta również w programie Excel 2016 dla komputerów Mac, stanowi bardzo praktyczną pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego typu wykresu dla danego arkusza kalkulacyjnego. Aby go aktywować, wystarczy zaznaczyć wszystkie istotne dane za pomocą myszy lub ołówka, a funkcja zaproponuje wybór odpowiednich typów wykresów w Podglądzie na żywo na podstawie rzeczywistych danych.
 • Generator Formuły: To narzędzie jest mile widzianą ulgą, szczególnie dla początkujących, gdy chcą stworzyć nową formułę, ponieważ wyjaśnia szczegółowo każdą pojedynczą funkcję.

Nowe ogólne pojedyncze funkcje w Office dla komputerów Mac 2016

Program Excel 2016 for Mac zawiera również wiele dodatkowych wygodnych funkcji i narzędzi, które pomagają użytkownikom komputerów Mac w wykonywaniu wielu zadań związanych z podręcznikami Excel:

Wejście formuły z wolnym dostępem

Wprowadzanie formuły za pomocą narzędzia swobodnego dostępu oferuje praktyczne możliwości zastosowania, szczególnie w programie Excel 2016 dla komputerów Mac: Za pomocą myszy lub wprowadzania dotykowego można utworzyć odręczny wzór matematyczny, który zostanie natychmiast wprowadzony i wykorzystany w dokumencie programu Excel.

Łatwiejsze udostępnianie dokumentów programu Excel

Wersja programu Excel for Mac na rok 2016 sprawia, że udostępnianie arkuszy programu Excel innym użytkownikom jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Funkcja Share jest dostępna na wstążce do komputerów Mac w roku 2016. Oferuje on szereg opcji dla każdego dokumentu programu Excel: Każdemu adresatowi można przypisać indywidualne uprawnienia - nie tylko do odczytu, ale również do edycji, przesyłania dalej itp.

Użyj "Historii wersji" do współpracy w programie Excel 2016.

Funkcja "Version History" jest również dostępna w programie Excel dla Mac 2016. Daje to użytkownikom historię wersji każdego dokumentu programu Excel. Wielką zaletą  "Historii wersji" jest nie tylko to, że narzędzie to pokazuje starsze stany edycji, ale również to, że te wersje mogą być ponownie otwarte do dalszej edycji. Ułatwia to pracę kilku użytkowników jednocześnie nad dokumentem Excela w chmurze i często trudno jest śledzić wszystkie działania, które są obecnie wykonywane przez innych.

Korzystanie z OneDrive w programie Excel 2016 dla komputerów Mac

OneDrive to praktyczna pamięć masowa w chmurze firmy Microsoft, z którą można udostępniać lub udostępniać pliki za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z aplikacji do synchronizacji OneDrive na swoim komputerze Mac, mogą pobrać ją i używać w programie Excel 2016 for Mac. Dokumenty Excel mogą być przechowywane w OneDrive i udostępniane online w dowolnym miejscu i na różnych urządzeniach.

Ochrona przed utratą danych w programie Excel dla komputerów Mac 2016

Data Loss Protection (DLP), sprawdzone narzędzie Microsoftu do zapobiegania utracie danych i ochrony danych wrażliwych, jest również zawarte w wersji dla komputerów Mac programu Excel 2016. Zaawansowane filtry treści wykrywają poufne dane, takie jak numery kart kredytowych itp. i ostrzegają użytkowników lub zapobiegają ich przekazywaniu w pliku Excel. W związku z tym administratorzy wykorzystują DLP w programie Excel 2016 dla komputerów Mac przede wszystkim do tworzenia zasad tworzenia i udostępniania treści zawierających informacje wrażliwe, tak aby potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa były natychmiast identyfikowane i wyświetlane.

Wymagania systemowe dla programu Excel 2016 dla komputerów Mac

Poniższe warunki mają zastosowanie do warunków sprzętowych programu Excel 2016 dla komputerów Mac: Program jest dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Ponadto, program Excel 2016 dla komputerów Mac w zakupionej wersji nie może być używany z systemem iOS w telefonach iPhone. Dodatkowe wymagania:

 • Procesor: Procesor Intel
 • System operacyjny: Mac OS X, co najmniej w wersji 10.10 (Yosemite) lub wyższej
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB w formacie HFS+ (również: Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Wyświetlacz: rozdzielczość co najmniej 1 280 x 800

Kup program Excel 2016 dla komputerów Mac jako pojedynczy program od Wiresoft

Excel jest zazwyczaj zawarty w Office dla Maca i nie jest sprzedawany jako samodzielny program w normalnym toku działalności. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można kupić zarówno program Excel 2016 for Mac, jak i wcześniejsze wersje programu, a także inne składniki pakietu Office Suite for Mac jako licencję dla jednego użytkownika. Wraz z zakupem programu Excel 2016 dla komputerów Mac od Wiresoft, oprócz bajecznie niskiej ceny za używane oprogramowanie, zyskujesz wszystkie te zalety:

 • Oferowana przez Wiresoft wersja Excel Mac 2016 jest zakupioną licencją.
 • W związku z tym nie muszą Państwo zawierać zobowiązania do subskrypcji, a tym samym
 • nie pobieraj drogich aktualizacji, a także
 • nie przestrzegać żadnych ograniczeń czasowych dotyczących okresu użytkowania.
 • Licencja dla pojedynczego użytkownika programu Excel 2016 dostępna w firmie Wiresoft jest identyczna z programem Excel, który jest również częścią pakietu Office Suite 2016 dla komputerów Mac.
 • Dlatego też zakup programu Excel 2016 for Mac jako samodzielnego oprogramowania przyniesie Ci korzyści w dłuższej perspektywie.

Zakup licencji dla jednego użytkownika programu Excel 2016 dla komputerów Mac oferuje wszystkie te zalety szczególnie dla tych grup użytkowników, którzy chcą korzystać ze wszystkich zalet tego sprawdzonego oprogramowania arkusza kalkulacyjnego i nie potrzebują wszystkich innych Office. Poza freelancerami i prywatnymi użytkownikami, z oferty Wiresoftu korzystają przede wszystkim mniejsze firmy, jeśli przy zakupie oprogramowania szukają niedrogiego i ekonomicznego rozwiązania.

Nie tylko program Excel dla Mac 2016, ale także wszystkie inne licencje na oprogramowanie dla komputerów Mac, które można kupić w Wiresoft Software Shop, są oryginalnymi produktami firmy Microsoft. Office dla komputerów Mac są zawsze dostępne w pełnej wersji dla jednego użytkownika. Jako takie, były one albo częścią większej ilości licencji firmy, albo były używane przez poprzedniego właściciela i wydane poprzez sprzedaż firmie Wiresoft. W ten sposób usunięto również każdą wcześniejszą instalację programu lub wykorzystanie licencji. Licencję Excel dla Mac 2016 lub inny Office można pobrać i zainstalować natychmiast po dokonaniu płatności i jest ona w 100% użyteczna.

Jako poważny dystrybutor oprogramowania, nie oferujemy w naszym sklepie internetowym żadnego oprogramowania, które jest wersją testową o ograniczonej funkcjonalności lub o ograniczonym okresie użytkowania.

W związku z tym jako kupujący nie poniesiesz żadnych strat w zakresie praw użytkowania lub użyteczności podczas używania używanego oprogramowania, takiego jak Excel 2016 dla Mac. Zakup takiego oprogramowania w firmie Wiresoft jest całkowicie legalny, a co za tym idzie, odporny na kontrole. Ponadto każda licencja na Excel lub inne oprogramowanie została wcześniej sprawdzona przez Wiresoft w celu zapewnienia jego użyteczności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Excel 2016 dla komputerów Mac lub zakupu innego oprogramowania Office dla komputerów Mac, skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat i skorzystaj z naszych porad ekspertów.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie