Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD MAC 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10144
  • D48-01257
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
291,90 zł * 322,90 zł * (9,6% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2019 dla Mac to najnowsza wersja klasycznego edytora tekstu z , który jest również powszechnie używany na komputerach Apple. Wszechstronny program oferuje wiele intuicyjnie obsługiwanych funkcji i narzędzi, które wykraczają daleko poza zwykłe tworzenie i edycję dokumentów tekstowych: Uzupełnieniem są liczne opcje ich przejrzystego uporządkowania i informacyjnego zilustrowania za pomocą grafik i tabel. Dzięki temu for Mac nadaje się nie tylko do korespondencji biznesowej, ale także do projektowania profesjonalnie napisanych raportów i esejów oraz prac dyplomowych dla uczniów i studentów, a także ulotek, broszur i wizytówek. Dokumenty można zapisywać bezpośrednio w programie jako PDF do wydruku. for Mac rozpoznaje także inne formaty plików, które można dalej przetwarzać Microsoft Office Word Word Word 

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Microsoft Word 2019 for Mac jako samodzielna aplikacja

Word 2019 for Mac to najnowsza wersja klasycznego edytora tekstu firmy Microsoft, która jest również szeroko stosowana na komputerach Apple. Ten wszechstronny Office oferuje wiele intuicyjnych funkcji i narzędzi, które wykraczają daleko poza zwykłe tworzenie i edycję dokumentów tekstowych: Jest on uzupełniony licznymi opcjami dla ich przejrzystej struktury i informacyjnej ilustracji z wykorzystaniem grafiki i tabel. To sprawia, że Word for Mac nadaje się nie tylko do korespondencji biznesowej, ale także do projektowania profesjonalnie napisanych raportów i esejów, a także tez i rozpraw dla studentów i absolwentów, jak również ulotek, ulotek, broszur i wizytówek. Dokumenty programu Word mogą być zapisywane bezpośrednio w programie jako PDF do wydruku. Word for Mac rozpoznaje również inne formaty plików do dalszej edycji.

Program Word for Mac ułatwia tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów tekstowych z szeroką gamą typowych, powszechnie stosowanych stylów, a także z dodatkowymi opcjami typografii, układu i innymi, które pomagają szybko i sprawnie tworzyć czytelny tekst. Inteligentne narzędzia, takie jak sprawdzanie pisowni oraz wiele opcji autokorekty - w tym indywidualnie rozszerzany słownik - ułatwiają pisanie listów, esejów, prezentacji i innych dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami ortografii.

Wszystkie teksty utworzone w programie Word for Mac mogą być oznaczone w celu udostępnienia ich innym pracownikom, np. poprzez wstawienie znaków wodnych, co zabezpieczy je przed kopiowaniem.

MS Word 2019 for Mac zawiera, oprócz tych sprawdzonych funkcji z poprzednich wersji programu Word, cały szereg nowych, równie praktycznych funkcji, które sprawiają, że nie tylko pisanie i redagowanie, ale także skoncentrowane czytanie staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne niż dotychczas. Oprócz przeprojektowanej wstążki, obejmują one nowe opcje widoku, które przyspieszają wyszukiwanie określonych zdań lub fragmentów w dłuższych plikach tekstowych, ciemny tryb, który jest łatwiejszy dla oczu podczas długotrwałej pracy na ekranie, oraz inne narzędzia do nauki, które ułatwiają czytanie nie tylko uczniom. Ulepszone wsparcie dostępności optymalizuje teksty nawet dla tych czytelników, których zrozumienie treści jest trudne.

Nowa funkcja pracy autonomicznej umożliwia również bardzo łatwe ręczne rysowanie szkiców i wykresów i wstawianie ich bezpośrednio do dokumentu.

W sklepie internetowym Wiresoft możesz otrzymać aktualną wersję programu Word 2019 dla komputerów Mac, a także oczywiście jego poprzedników, jak również inne Office dla komputerów Mac jako szczególnie tanie, indywidualne aplikacje.

Szczegółowy przegląd wszystkich nowych funkcji programu Word 2019 dla komputerów Mac

Nie tylko użytkownicy komputerów Mac, którzy już znają program Word, docenią nowe funkcje wersji 2019, ale także początkujący użytkownicy skorzystają z wszechstronnych możliwości, jakie oferuje profesjonalny, efektywny sposób tworzenia i czytania tekstu za pomocą tego Office. Zwłaszcza funkcje ukierunkowane na edycję oraz zintegrowane narzędzia do tłumaczenia pomagają nawet profesjonalistom jeszcze lepiej się skoncentrować bez konieczności otwierania kolejnej aplikacji, wszystko jest możliwe w programie Word. Dotyczy to również wspomnianego już bezbarierowego pisania dokumentów, jak również włączania złożonych wzorów matematycznych poprzez wsparcie LaTeX. Najważniejsze cechy programu Word 2019 for Mac w szczegółach:

Jeszcze lepsza przejrzystość dzięki wyborowi różnych opcji widoku

Użytkownicy, którzy już znają program Word for Mac, od razu zauważą wizualne udoskonalenia, jakie oferuje nowy program Word 2019 for Mac: Interfejs użytkownika wstążki znany w programie Word for Mac 2016 został połączony z nowoczesnym wyglądem płytek w Windows. Nowością jest tu bardziej wyraziste rozmieszczenie najczęściej używanych elementów i funkcji, co jeszcze bardziej ułatwia ich odnalezienie.

Program Word 2019 dla komputerów Mac pozwala również na kontynuowanie korzystania ze standardowego wyglądu wstążki, dzięki czemu można również przeprojektować interfejs. Szczególnie w przypadku korzystania z programu Word na urządzeniach z ekranami dotykowymi, takich jak tablety i smartfony, zwiększono czułość na dotyk podczas wprowadzania danych za pomocą pióra.

Word 2019 dla komputerów Mac zawiera również nowe motywy w kolorze białym, ciemnoszarym i czarnym, które są bardziej subtelnymi tłami pomagającymi użytkownikom skoncentrować się na czytaniu i pisaniu. Czarny oferuje największy kontrast.

Zintegrowane narzędzia edukacyjne pozwalają na bardziej efektywną pracę nad tekstem

Profesjonalni użytkownicy docenią również wbudowane narzędzia edukacyjne w programie Word 2019 dla komputerów Mac. Pierwotnie zaprojektowane dla uczniów, aby pomóc im szybciej zrozumieć tekst, pomagają również użytkownikom, którzy regularnie używają Słowa w biurze. Narzędzia do nauki pozwalają użytkownikom na dostosowanie szerokości kolumn, odstępów między tekstami i kolorów, a bardziej przejrzysta prezentacja tekstu jest łatwiejsza dla oka.

Za pomocą narzędzia "Line Focus" można ograniczyć zakres czytania do jednej, trzech lub pięciu linii, a jeśli chcesz, aby tekst był czytany na głos, fragmenty, które aktualnie czytasz, są jednocześnie wizualnie wyróżnione. Dzięki temu możesz łatwo śledzić to, co słyszysz w tekście, poprawia się Twoja koncentracja, a także jesteś mniej rozproszony.

Tryb ostrości", znany już ze starszych wersji programu Word, wykonuje podobne zadanie poprzez ukrycie wszystkich pasków narzędzi, dzięki czemu wyświetlanie dokumentu jest bardziej przejrzyste.

Funkcja Cue Audio zapewnia również sprzężenie zwrotne po aktywacji. Towarzyszy Ci to podczas pisania z różnymi efektami dźwiękowymi i w ten sposób dostarcza akustycznych wskazówek w przypadku zmiany niektórych opcji, ale także jako potwierdzenie wykonanej czynności: na przykład podczas usuwania lub wstawiania treści.

Podczas edycji większych dokumentów tekstowych, wyszukiwanie poszczególnych fragmentów lub określonych części może szybko stać się mylące. W programie Word 2019 dla komputerów Mac, oprócz zwykłej pionowej reprezentacji dokumentu programu Word, w której wszystkie strony są przewijane z góry na dół, dostępny jest w tym celu nowy widok "Strona po stronie", umożliwiający przeglądanie dokumentu programu Word jak książki. A w przypadku tekstów średniej długości, ale o dużej liczbie stron, funkcja "Miniaturki", która jest również nowa, zapewnia szybką orientację: po aktywacji, strony są wyświetlane w formie niewielkiego przeglądu, dzięki czemu można łatwiej znaleźć poszukiwane miejsca.

Zoptymalizowana dostępność dzięki łatwiejszej obsłudze korekty błędów

W programie Word 2019 dla komputerów Mac, oprócz już włączonych i ulepszonych funkcji, dostępne są nowe narzędzia do optymalizacji tekstów, aby były one odpowiednie dla użytkowników o ograniczonych umiejętnościach czytania i rozumienia. Włączona funkcja Obsługująca korektę błędów sugeruje ulepszenia poprzez kliknięcie pozycji menu "Przeglądaj" i można je łatwo zaakceptować jednym kliknięciem. Zintegrowano również obowiązujące w skali międzynarodowej standardy, które zostały wprowadzone w celu łatwiejszego zrozumienia tekstu przez niepełnosprawnych czytelników.

Zintegrowana funkcja tłumaczenia z tłumaczem

Podczas gdy użytkownicy programu Word kiedyś musieli opuszczać program Word podczas pisania lub czytania obcych słów lub całego tekstu w innym języku i wywołać stronę internetową przez przeglądarkę, aby uzyskać tłumaczenie tam, nie jest to już konieczne w programie Word 2019 dla komputerów Mac: Wystarczy wybrać odpowiedni tekst za pomocą kursora i aktywować zintegrowaną funkcję tłumaczenia z automatycznym rozpoznawaniem języka. Program Microsoft Translator Word 2019 for Mac zawiera ponad 60 języków, z czego 11 można przetłumaczyć.

Wolnostojące narzędzie do spontanicznego rysowania wykresów

To, co jest możliwe na panelach dotykowych lub smartfonach, jest teraz dostępne w programie Word 2019 dla komputerów Mac - z nowym narzędziem Freehand Drawing. Aby korzystać z narzędzia odręcznego, użytkownicy nie potrzebują pióra ani powierzchni dotykowej; mogą również używać myszy komputerowej do spontanicznego zaznaczania tekstu lub tworzenia szkiców i formuł, które można dalej edytować, przenosić lub kopiować.

Firma Microsoft udostępnia w programie Word 2019 dla komputerów Mac kilka piór cyfrowych do narzędzia odręcznego, w tym ołówek do rysowania, pióro do pisania i zakreślacz do podświetlania. Narzędzia są dostępne w różnych grubościach długopisów, jak również w 16 pełnych kolorach i 8 efektach, takich jak tęcza, galaktyka, lawa, ocean, złoto, srebro i inne.

Wprowadzanie i edycja skalowalnej grafiki wektorowej

Word 2019 for Mac oferuje obszerną bibliotekę ikon, piktogramów, symboli, itp. do ilustrowania prezentacji i arkuszy, w tym obrazów 3D. Skalowalna grafika wektorowa, znana również jako pliki SVG (Scalable Vector Graphics), jest szczególnie interesująca, ponieważ można ją zmieniać jej rozmiar, obracać o 360°, a nawet edytować w kolorze bez utraty jakości obrazu.

Użycie LaTeX w programie Word 2019 dla komputerów Mac do tworzenia złożonych formuł

Zintegrowany w programie Word edytor formuł jest narzędziem uniwersalnym, ale osiąga swoje granice, jeśli chodzi o przedstawianie bardziej złożonych formuł, takich jak te często spotykane w tekstach naukowych. Nowy program Word 2019 for Mac obsługuje teraz także LaTeX, międzynarodowy Standard tworzenia profesjonalnie wyglądających, wszechstronnych formuł, które można przekształcać.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft Word 2019 na komputerze Mac

Do zainstalowania i uruchomienia programu Word 2019 for Mac na urządzeniu Apple wymagane są następujące specyfikacje.

  • System operacyjny: aktualna wersja jednego z trzech aktualnych systemów operacyjnych MacOS
  • Procesor: Intel
  • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
  • Dysk twardy: co najmniej 3 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
  • Karta graficzna: 1 280 x 800 pikseli

Kup program Word 2019 for Mac jako samodzielny program Office od Wiresoft.

MS Word for Mac jest integralną częścią Office Microsoft Office dla systemu MacOS. W Wiresoft możesz - w przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania - kupić w sklepie internetowym również program Word 2019 for Mac jako samodzielny program, a nie tylko jako komponent odpowiedniego Office 2019. Oferowany przez nas program Word for Mac jest zakupioną wersją, co oznacza, że: nie zawierasz żadnego zobowiązania do subskrypcji, które wiąże Cię z płatnymi aktualizacjami. A dzięki programowi Word 2019 for Mac jako samodzielnemu programowi, nie ma limitu czasowego na to, jak długo można go używać. Dlatego kupując program Word 2019 for Mac od Wiresoft, oszczędzasz na dłuższą metę. Szczególnie osoby pracujące na własny rachunek i mniejsze firmy z niewielką liczbą pracowników, które nie chcą korzystać z żadnego z innych programów zawartych w Office oprócz programu Word, zakup programu Word 2019 dla komputerów Mac jako samodzielnego programu jest szczególnie tanim sposobem wykorzystania klasycznego edytora tekstu do celów biznesowych lub prywatnych. Ta licencja dla jednego użytkownika jest identyczna z programem Word, który jest dołączony do pakietu Office Suite 2019 dla komputerów Mac.

Nie tylko program Word 2019 for Mac, ale także wszystkie inne licencje na oprogramowanie Microsoftu, które można kupić w Wiresoft Software Shop for MacOS, są zawsze oryginalnymi pełnymi wersjami Microsoft Single User. Pochodzą one w większości z licencji ilościowych lub mogły być już wykorzystane. Nie stawia to jednak użytkownika w niekorzystnej sytuacji: jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje testowych wersji oprogramowania Microsoft, które są ważne przez ograniczony czas lub mogą być używane z ograniczeniami.

Daje to gwarancję, że każdy produkt zakupiony od firmy Wiresoft może być w pełni i legalnie używany przez użytkownika po zakupie, łącznie z takimi "używanymi" programami, ponieważ ten produkt został jednocześnie odinstalowany lub usunięty przez pierwszego nabywcę, gdy został sprzedany firmie Wiresoft, dzięki czemu może być ponownie w 100% używany. Aby być po bezpiecznej stronie, wszystkie te produkty licencyjne są dokładnie sprawdzane przez firmę Wiresoft przed ich odsprzedażą w celu upewnienia się, że mogą być rzeczywiście używane.

Możesz również skorzystać z naszych porad ekspertów za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i czatu, jeśli masz dalsze pytania dotyczące zakupu programu Word 2019 for Mac lub dowolnego innego oprogramowania Office.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie