Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD MAC 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10143
 • D48-01105
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Word jest klasycznym, niezrównanym edytorem tekstu, docenianym nie tylko przez użytkowników komputerów PC, ale także Mac. Jego szerokie możliwości tworzenia i edycji wszelkiego rodzaju tekstów nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Wersja   Word for Mac 2016 ponownie zawiera dużą liczbę narzędzi i funkcji, które ułatwiają tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów zarówno profesjonalistom, jak i początkującym: Od raportów , umów i listów biznesowych po dokumentację naukową, od sprawozdań szkolnych i prac seminaryjnych po dokumenty prywatne - oferuje odpowiednie szablony i opcje formatowania dla wszystkich rodzajów tekstu. Można też łatwo wstawiać elementy graficzne, takie jak tabele, diagramy i obrazy. Business Word

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - wydajny program do edycji tekstu dla systemu MacOS

Word to klasyczny, niezrównany program do edycji tekstu, który jest doceniany nie tylko przez użytkowników komputerów PC, ale także przez użytkowników komputerów Mac. Jego szerokie możliwości w zakresie tworzenia i edycji wszelkiego rodzaju tekstów nie pozostawiają prawie nic do życzenia.

Wersja Word for Mac 2016 po raz kolejny zawiera mnóstwo narzędzi i funkcji, które ułatwiają zarówno profesjonalistom, jak i początkującym pisanie wszelkiego rodzaju dokumentów: Od raportów biznesowych, umów i pism biznesowych do dokumentacji naukowej, od prezentacji studenckich do prac seminaryjnych i prywatnych dokumentów - Word oferuje odpowiednie szablony i opcje formatowania dla wszystkich typów tekstów. Elementy graficzne, takie jak tabele, wykresy i obrazy, mogą być również łatwo wstawiane.

Word for Mac 2016 ma również nowy wygląd: Zamiast wielu poprzednich kategorii szablonów, program wyświetla teraz cztery najważniejsze funkcje w postaci dyskretnych ikon: "Nowy", "Ostatnio używany" i "Otwarty" oraz "Konto" dla usług Microsoft Cloud, z których część jest również dostępna dla użytkowników komputerów Mac.

Podczas gdy wcześniej style te były wyświetlane w oknach ruchomych, wersja programu Microsoft Word for Mac na rok 2016 wyświetla je teraz w oknie dokumentu na pasku bocznym po prawej stronie ekranu. Inną szczególnie praktyczną cechą jest to, że większy dokument Word może być otwierany w dwóch oknach jednocześnie, dzięki czemu użytkownik może obserwować dany fragment tekstu podczas jego edycji i w razie potrzeby wprowadzać zmiany.

Program Word 2016 dla komputerów Mac został zoptymalizowany specjalnie pod kątem wspólnej, równoczesnej pracy nad dokumentem tekstowym w zespole. Usługa chmury Microsoft OneDrive, z której mogą korzystać również użytkownicy komputerów Mac, umożliwia udostępnianie plików programu Word w Internecie w czasie rzeczywistym. Przed wysłaniem każdego tekstu można przypisać indywidualne prawa do jego wydania lub użytkowania, w szczególności w celu zapewnienia ochrony wrażliwych danych w sieci.

Program Word 2016 for Mac jest dostępny w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft w szczególnie korzystnej cenie, bez dodatkowych zobowiązań abonamentowych. Poniżej znajduje się przegląd najważniejszych funkcji efektywnego edytora tekstu, które oferuje popularne Office przy jego zakupie.

Specjalne nowe funkcje programu Word for Mac 2016

Program Word 2016 dla komputerów Mac zawiera wiele ogólnych ulepszeń istniejących funkcji, jak również cały szereg nowych. Szczególnie w przypadku funkcji polowych, rozszerzone opcje wprowadzania danych ułatwiają pracę z dokumentami, które zawierają wiele zmiennych danych. Mogą one być automatycznie aktualizowane w plikach Word. Użytkownicy są zaznajomieni z prostszymi typowymi informacjami dotyczącymi pól, takimi jak numery stron, numeracja i przypisy, ale nowe funkcje pól umożliwiają również korzystanie z bardziej złożonych automatów, takich jak spisy treści i obliczenia matematyczne z aktualnymi numerami i inne:

 • DocProperty: Funkcja DocProperty ułatwia pracę tekstową, zwłaszcza w tekstach, w których np. nazwy produktów i marek lub inne nazwy, które często występują w dokumencie i powinny być zawsze pisane w ten sam sposób, np. w instrukcji obsługi lub w tekstach reklamowych. Takie terminy mogą być wprowadzane centralnie w programie Word dla Mac 2016 i wstawiane do dokumentu za pomocą zmiennej polowej, a także ponownie zmieniane.
 • DocVariable: Funkcja DocVariable field może być używana przez Microsoft Visual Basic do programowania języka aplikacji. Może być używany do wyświetlania zawartości zmiennej w dokumencie.
 • Baza danych: Za pomocą Bazy danych wyniki zapytania mogą być automatycznie wprowadzane do tabeli Word poprzez SQL (Structured Query Language). Zapytanie można uruchomić ponownie poprzez pole bazy danych, aby zaktualizować zawartość tabeli.
 • CreateDate: Funkcja pola CreateDate służy do wprowadzania daty i godziny pierwszego zapisania dokumentu Word pod jego aktualną nazwą. Informacje te nie są następnie zmieniane podczas kolejnej edycji, lecz są zachowywane.
 • Bibliografia: Szczególnie przydatna dla tekstów z obszernymi informacjami źródłowymi: W polu Bibliografia wyświetlana jest pełna lista źródeł danych przypisanych do konkretnego dokumentu Worda, posortowanych alfabetycznie. Lista ta jest sformatowana zgodnie z wybranym wcześniej formatem bibliografii.
 • Włącz tekst: Pole IncludeText może być używane do wstawiania standardowych fraz do tekstu, które zostały wcześniej zdefiniowane dla tego pola. Dzięki temu użytkownicy oszczędzają na bardziej skomplikowanym kopiowaniu i wklejaniu.
 • IncludePicture: analogicznie do funkcji pola IncludeText, IncludePicture może być używany do wstawiania grafiki do dokumentu Word.
 • MacroButton: Pole MakroPrzycisk wstawia do tekstu zdefiniowane wcześniej makropolecenie. Funkcja ta szczególnie ułatwia tworzenie połączeń i formularzy pocztowych.

Inne nowe funkcje indywidualne w programie Word for Mac 2016

Oprócz konkretnych nowych funkcji programu Word, wersja dla komputerów Mac z serii 2016 zawiera także szereg innych przydatnych narzędzi i funkcji, które mają pomóc użytkownikom komputerów Mac w pracy nad dokumentem:

"Historia wersji" dla łatwiejszej współpracy nad dokumentami Worda

W kontekście projektów, kilku użytkowników często pracuje jednocześnie w chmurze nad dokumentem Word. To często utrudnia śledzenie wszystkich zmian, które zostały właśnie wprowadzone przez innych użytkowników. Funkcja "Historia wersji" w programie Word for Mac 2016 ułatwia śledzenie, ponieważ pozwala użytkownikowi na przeglądanie historii wersji dla każdego dokumentu programu Word. Obejmuje to nie tylko możliwość przeglądania starszych stanów edycji, ale także ponowne otwieranie ich do dalszej edycji.

Łatwiejsze udostępnianie dokumentów Word

Wersja programu Word for Mac na rok 2016 jeszcze bardziej ułatwia udostępnianie tekstów innym użytkownikom. W tym celu wstęga zawiera teraz funkcję "Udostępnij". Zawiera on różne opcje przypisywania poszczególnych uprawnień dla każdego dokumentu programu Word i każdego odbiorcy - oprócz uprawnień tylko do odczytu, są to również uprawnienia do edycji lub przekazywania, dzięki czemu można chronić poufne dane w tekście.

Korzystanie z OneDrive w programie Word 2016 dla komputerów Mac

OneDrive jest rozwiązaniem pamięci masowej w chmurze firmy Microsoft służącym do udostępniania i udostępniania plików programu Word innym użytkownikom za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy komputerów Mac mogą również korzystać z aplikacji do synchronizacji OneDrive do przechowywania dokumentów Word w OneDrive, dzięki czemu można je edytować lub czytać online na innych urządzeniach.

ochrona przed utratą danych

Data Loss Protection (DLP) jest znanym i często używanym narzędziem firmy Microsoft, które nie tylko zapobiega utracie danych wrażliwych, ale również chroni je przed nieautoryzowanym dostępem. DLP może być również używany w wersji Mac programu Word 2016. Zintegrowane filtry treści mogą wykrywać krytyczne dane, takie jak numery kart kredytowych w dokumencie, a następnie nie tylko ostrzegać użytkowników o jego istnieniu, ale także zapobiegać przekazywaniu go innym użytkownikom. Administratorzy mogą w szczególności skutecznie wykorzystywać ochronę przed utratą danych do zarządzania politykami dotyczącymi poszczególnych użytkowników w zakresie tworzenia i udostępniania informacji szczególnie chronionych, które mogą natychmiast identyfikować i zgłaszać potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa.

Wymagania systemowe dla programu Word 2016 dla komputerów Mac

Proszę zapoznać się z poniższymi warunkami dotyczącymi wymagań sprzętowych dla programu Word 2016 dla komputerów Mac: To oprogramowanie Word jest dostępne tylko w wersji 64-bitowej. Ponadto, wersja detaliczna programu Word 2016 dla komputerów Mac nie może być używana na telefonie iPhone ani z systemem operacyjnym iOS. Inne wymagania:

 • System operacyjny: MacOS X, od wersji 10.10 (Yosemite)
 • Procesor: Intel
 • Pamięć robocza: min. 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: min. 6 GB w formacie HFS+ (Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Wyświetlacz: min. 1 280 x 800 rozdzielczość

Kup program Word for Mac 2016 od Wiresoft również jako pojedynczy program

Program Word 2016 jest zazwyczaj sprzedawany jako część Office Mac Office i dlatego nie jest powszechnie dostępny jako samodzielny program. Ale w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft możesz kupić wersję programu Word 2016 dla komputerów Mac jako licencję dla jednego użytkownika, a także starsze wersje programu Word i inne programy pakietu Office dla komputerów Mac. Kupując program Word 2016 dla komputerów Mac, skorzystasz z dużo niższej ceny Wiresoft za używane oprogramowanie, a także ze wszystkich poniższych korzyści:

 • Wiresoft oferuje program Word Mac w wersji 2016 jako zakupioną licencję.
 • Zawarcie zobowiązania do subskrypcji, która jest zwykle dostępna do pobrania
 • Eliminuje to potrzebę kosztownych aktualizacji.
 • Okres korzystania z oprogramowania Word nie ma limitu czasowego.
 • Program Word for Mac 2016 jest identyczny z programem Word, który jest normalną częścią Office dla Mac 2016.
 • Tak więc kupując program Word 2016 for Mac w sklepie Wiresoft Software Shop, otrzymujesz wszystkie funkcje i korzyści tego samodzielnego programu.

Wersja zakupowa programu Word 2016 dla komputerów Mac jest zatem ekonomicznie korzystna dla tych grup użytkowników, którzy chcieliby korzystać ze wszystkich funkcji edytora tekstu, ale nie mają możliwości korzystania z innych Office. Zwłaszcza osoby pracujące na własny rachunek i mniejsze firmy, ale także użytkownicy prywatni docenią zalety oferty oprogramowania Wiresoft, jeśli będą chcieli pokryć swoje potrzeby związane z programami Microsoftu dla komputerów Mac w rozsądnej cenie.

Wszystkie licencje na oprogramowanie Microsoftu dla komputerów Mac oraz Windows oferowane w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft to wyłącznie oryginalne produkty firmy Microsoft, które są zazwyczaj dostępne w pełnej wersji dla jednego użytkownika. Są one albo częścią dawnej licencji woluminowej firmy, albo były już używane przez byłego użytkownika, ale zostały wydane ponownie przy sprzedaży firmie Wiresoft. Oznacza to, że każda starsza instalacja programu lub użycie odpowiedniej licencji zostało usunięte. Każdą licencję Word na komputer Mac 2016 lub inny program firmy Microsoft oferowany w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można pobrać i zainstalować bezpośrednio po dokonaniu płatności, a następnie wykorzystać w 100%.

Jako renomowany dystrybutor oprogramowania Wiresoft nie oferuje w swoim sklepie internetowym wersji testowych programów firmy Microsoft, które mogą być używane tylko przez ograniczony czas lub których zakres funkcji może być używany tylko w ograniczonym zakresie, ani produktów, których klucz licencyjny jest również używany przez nieznane osoby.

Dla kupującego oznacza to, że nie poniesie on żadnych konsekwencji w związku z zakupem i użytkowaniem używanego oprogramowania, takiego jak Word for Mac 2016, ani w odniesieniu do praw do użytkowania, ani do użyteczności. Zakup używanego oprogramowania od Wiresoft jest zatem całkowicie legalny, a także zabezpieczony przed audytem. Dla bezpieczeństwa użytkownika każda licencja na oprogramowanie Word for Mac lub inne oprogramowanie została wcześniej sprawdzona przez Wiresoft w celu upewnienia się, że jest ono rzeczywiście użyteczne.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań dotyczących zakupu programu Microsoft Word 2016 for Mac lub innego oprogramowania Office dla komputerów Mac, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub czat i skorzystanie z naszych porad ekspertów.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie