Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10142
 • 065-08677
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
291,90 zł * 322,90 zł * (9,6% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel to niedościgniony dotąd program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, za pomocą którego można wykonywać skomplikowane obliczenia matematyczne i handlowe. Obecna wersja 2019 dla komputerów Mac oferuje również wiele nowych funkcji: Oprócz licznych ulepszeń program został uzupełniony o dużą liczbę nowych funkcji umożliwiających wykonywanie analiz logicznych i matematyczno-biznesowych oprócz analiz statystycznych, wspomaganych także przez użycie tabel przestawnych. Szeroki wybór typów wykresów, skalowalnych grafik i modeli pozwala na przedstawienie wyników w sposób zrozumiały i przejrzysty przy tworzeniu raportów. Excel 2019 jest obsługiwany przez PowerBI, potężną usługę analizy biznesowej z Microsoft, która umożliwia również bezpośredni eksport danych do innych środowisk systemowych.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 for Mac jako wygodna licencja dla jednego użytkownika

Microsoft Excel to niezrównane oprogramowanie arkuszy kalkulacyjnych do wykonywania złożonych obliczeń matematycznych i komercyjnych. A najnowsza wersja 2019 dla komputerów Mac ma o wiele więcej do zaoferowania: Oprócz licznych ulepszeń, program został wzbogacony o szereg nowych funkcji do wykonywania analiz matematycznych logicznych i biznesowych, oprócz analiz statystycznych, wspieranych również przez zastosowanie tabel przestawnych. Szeroki wybór typów wykresów, skalowalnych grafik i modeli pozwala na przejrzyste i zwięzłe przedstawienie wyników w celu wygenerowania raportu. Excel 2019 jest obsługiwany przez PowerBI, potężną usługę analizy biznesowej firmy Microsoft, która pozwala również na eksport danych bezpośrednio do innych środowisk systemowych.

Różne nowe narzędzia graficzne pozwalają użytkownikom na wyróżnienie ważnych danych w kolorze lub na tworzenie własnych formuł i wykresów na zasadzie ad hoc i natychmiastowe ich wykorzystanie. Excel 2019 for Mac oferuje również ulepszoną obsługę dotykową na tabletach, co ułatwia korzystanie z niego, zwłaszcza na tabletach i smartfonach. Dzięki temu korzystanie z nowego narzędzia Freehand Drawing jest jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Oferuje również ulepszone sposoby tworzenia dostępnych stołów i podręczników.

W sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz aktualną wersję programu Excel 2019 dla komputerów Mac w szczególnie korzystnej cenie jako wersję dla jednego użytkownika, tzn. bez abonamentu na oprogramowanie, a także jego poprzedników i wszystkich innych Office. Poniżej znajduje się przegląd wszystkich ważnych nowych funkcji programu Excel 2019 dla komputerów Mac.

Przegląd najważniejszych nowych funkcji programu Excel w wersji 2019 dla komputerów Mac

Nowy Excel 2019 for Mac zawiera wiele ulepszeń w stosunku do poprzedniej wersji, a także wiele nowych narzędzi i funkcji, które wcześniej były dostępne tylko w ramach subskrypcji pakietu Office. Są to zarówno typowe funkcje programu Excel, jak i ogólne Office pakietu MS Office.

Szczególne funkcje arkusza kalkulacyjnego Excel w wersji 2019

Łączenie tabel dla zaawansowanych zapytań zostało zoptymalizowane w programie Excel 2019 dla komputerów Mac z następującymi praktycznymi funkcjami:

 • Funkcja What-If upraszcza wprowadzanie skomplikowanych funkcji What-If: Testuje on odpowiednie warunki w uprzednio określonej kolejności. Funkcja MAXWENNS służy do określenia największej liczby warunków w danym zakresie, które spełniają co najmniej jeden z nich; funkcja MINWENNS jest dostępna dla najmniejszej liczby.
 • W programie Excel 2019 dla komputerów Mac można teraz również wykluczyć lub usunąć zaznaczenie pojedynczych komórek, wierszy lub kolumn z zaznaczenia, które zostały wybrane zbyt często lub przypadkowo, co wcześniej nie było możliwe.
 • Funkcja FIRST VALUE porównuje wartość początkową z szeregiem innych wartości na liście. Gdy tylko nastąpi dopasowanie, zwracany jest wynik zdefiniowany przez funkcję; jeżeli nie zostanie znalezione dopasowanie, zwracana jest wartość "inaczej".
 • Nowa funkcja TEXT CHAIN ma te same zalety co poprzednia funkcja CHAIN, że jest krótsza i można ją łatwiej wprowadzić. Teraz obsługuje również odniesienia do zakresów, podczas gdy wcześniej możliwe były tylko odniesienia do pojedynczych komórek lub całych kolumn, dzięki czemu teraz można rozważyć szereg komórek lub całych kolumn.
 • Funkcja TEXT CHAIN umożliwia łączenie tekstu z wielu obszarów, przy czym każdy element jest oddzielony separatorem zdefiniowanym przez użytkownika. TEXT CHAIN może być również używany do łączenia pojedynczych słów, które są rozmieszczone w komórkach, w jedno zdanie.

Optymalizacje PivotTable w programie Excel 2019 dla komputerów Mac

PivotTable, wydajne narzędzie Excel do analizy i oceny dużych ilości danych przy użyciu m.in. miar i KPI oraz przedstawiania wyników w jasny i zwięzły sposób - zostało wzbogacone w wersji 2019 o szereg praktycznych funkcji, a także o usprawnienia w zakresie łatwości obsługi:

 • Opóźniona aktualizacja umożliwia teraz Power Pivotowi wprowadzanie wielu zmian na raz, bez konieczności czekania, aż każda zmiana zostanie rozpowszechniona w całym podręczniku. Wszystkie zmiany są rozprowadzane na raz po zamknięciu okna Power Pivot.
 • Personalizuj tabele przestawne jako układy standardowe: Ta przydatna funkcja w programie Excel 2019 dla komputerów Mac nie tylko umożliwia skonfigurowanie tabeli przestawnej zgodnie z własnymi indywidualnymi preferencjami, ale także zapisanie tych preferencji jako układu standardowego, w tym preferowanego wyświetlania wyników częściowych lub ogólnych oraz układu raportu, tak aby był on natychmiast dostępny przy następnym użyciu.
 • Automatyczne rozpoznawanie relacji: Opierając się na często używanych krokach podczas analizy, funkcja ta automatycznie tworzy relacje między tabelami, które były wcześniej używane w podręczniku. Tak więc program Excel for Mac również wykrywa i wskazuje, kiedy podczas analizy należy połączyć co najmniej dwie tabele. Za pomocą jednego kliknięcia, relacje są natychmiast dostępne.
 • W programie Excel 2019 for Mac można teraz tworzyć własne miary bezpośrednio na liście pól PivotTable do natychmiastowej edycji.
 • Jeśli serwery OLAP (Online Analytical Processing) są używane do obliczeń przy użyciu PivotTables, ich zapytania są teraz jeszcze szybsze, dzięki czemu te OLAP PivotTables są dostępne jeszcze szybciej. Mogą być wykorzystywane nie tylko tabele przestawne podłączone do usług analitycznych Microsoft SQL Server Analysis Services, ale także dane z zewnętrznych serwerów OLAP.
 • Inteligentna zmiana nazwy: Po zmianie nazwy tabel i kolumn modelu danych w skoroszycie, program Excel 2019 for Mac automatycznie aktualizuje wszystkie odpowiednie tabele i obliczenia, w tym arkusze i formuły DAX.

Rozbudowa biblioteki wykresów i modeli 3D

Aby ułatwić analizę i raportowanie, program Excel 2019 for Mac zawiera nowe typy wykresów i trójwymiarowe wykresy modeli, które pozwalają użytkownikom zilustrować wyniki i funkcje poszczególnych zakresów.

 • Nowe wykresy map w programie Excel 2019 dla komputerów Mac są praktyczne w szczególności w zakresie wyraźnego wyświetlania wartości geograficznych. Dostępne są mapy kontynentów, krajów, ale także mniejszych obszarów, takich jak okręgi administracyjne i obszary z kodami pocztowymi, na których można wyświetlić wartości statystyczne lub inne oraz ich rozmieszczenie.
 • Schematy lejkowe szczególnie dobrze nadają się do ilustrowania dystrybucji procesu w kilku fazach, na przykład w sprzedaży lub przejęciach.
 • Na przykład nowe modele 3D w programie Excel 2019 szczególnie dobrze nadają się do przedstawiania złożonych relacji w trzech wymiarach, ponieważ można je obracać o 360°. Oprócz dużego wyboru od razu dostępnych reprezentacji 3D, można je również tworzyć samodzielnie. Modele 3D w programie Excel 2019 dla komputerów Mac są obsługiwane z systemów MacOS 10,12, 10.13.4 i wyższych.
 • Skalowalne grafiki wektorowe, takie jak pliki SVG (Scalable Vector Graphics), mogą być również powiększane, zmniejszane i obracane bez utraty jakości obrazu.
 • Bezpłatne korzystanie z biblioteki obrazów: Wszystkie ikony, piktogramy, symbole, a także obrazy 3D i pliki SVG do ilustrowania prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych zawartych w bibliotece dla programu Excel 2019 dla komputerów Mac mogą być używane bez konieczności uiszczania opłat licencyjnych.

Inne nowe funkcje w programie Excel i innych Office

Różne praktyczne funkcje są również dostępne w klasycznych Office, takich jak Excel 2019, które dotyczą nie tylko projektowania, ale również wstawiania lub edycji grafiki, a także innych praktycznych narzędzi.

Nowe opcje widoku i funkcje pulpitu w programie Excel for Mac

Program Excel zawiera również różne projekty tła i programów, których celem jest sprawienie, aby praca na ekranie komputera Mac była jak najprzyjemniejsza i jak najbardziej przyjazna dla oka.

 • Można teraz wybrać motywy białe, ciemnoszare i czarne, przy czym ten ostatni oferuje najwyższy kontrast.
 • Nowy interfejs użytkownika wstążki: W Office 2019 poprzedni wyświetlacz wstążki został połączony z Windows wyglądem płytek Windows - ale w opcjach widoku nadal dostępny jest wygląd znany z poprzedniej wersji.
 • Szczególnie często używane funkcje są umieszczone w nowym widoku, tak aby można je było od razu znaleźć.

Wolnostojące narzędzie w programie Excel for Mac do pisania i szkicowania

Excel 2019 dla komputerów Mac posiada teraz również nowe, wolnostojące funkcje, które są uzupełniane przez szeroki zakres efektów. Nowe narzędzie Freehand Drawing pozwala użytkownikom na zaznaczanie wybranych obszarów, ale przede wszystkim na spontaniczne rysowanie formuł, wykresów itp. i natychmiastowe importowanie ich do podręcznika. Użytkownicy mają następujące opcje:

 • Pióra cyfrowe są dostępne w różnych wzorach, grubościach i kolorach: jest ołówek do rysowania, ołówek do pisania i zakreślacz do zaznaczania fragmentów tekstu.
 • Wyróżniające się efekty graficzne, takie jak tęcze, galaktyki, lawa, oceany, złoto, srebro, ale także kropelki cieni, światła, efekty 3D itp. zapewniają przyciągające wzrok wzory, uzupełnione o predefiniowane szablony, za pomocą których obrazy można na przykład przekształcić w rysunek linii lub zmienić kolor wypełnienia.
 • Za pomocą funkcji "Freehand FormulaInsert" złożone wzory matematyczne można natychmiast wstawić do podręcznika roboczego. Można to również zrobić za pomocą myszy - wystarczy uruchomić i program Excel przekształca rysunek formuły w tekst. Użytkownicy korzystający z programu Excel for Mac na urządzeniu z ekranem dotykowym mogą również rysować formuły za pomocą palca zamiast pióra.
 • Wybór Lasso: Aby wybrać obszar rysunku odręcznego do dalszej obróbki, pióro powierzchniowe nie jest konieczne - można to zrobić również za pomocą opuszki palca.

Dostępność teraz jeszcze bardziej praktyczna

Dostępny również w programie Excel 2019 dla komputerów Mac jako przydatna funkcja: nowe i zoptymalizowane funkcje pomagają przygotować zawartość dokumentów Excela, dzięki czemu nawet użytkownicy o ograniczonej wiedzy mogą łatwiej je czytać i edytować. Poprzez aktywację wspomagającej korekty błędów, ulepszenia są bezpośrednio wyświetlane w odpowiednich miejscach w dokumencie; następujące narzędzia są dołączone:

 • Lista obowiązujących norm międzynarodowych dotyczących dostępności.
 • Propozycje są wyświetlane po kliknięciu na "Sprawdź" w "Sprawdź dostępność" i mogą być natychmiast zrealizowane za pomocą jednego kliknięcia.
 • Klikając na funkcję "Kontynuuj sprawdzanie dostępności", problemy z dostępnością w dokumencie są również natychmiast wyświetlane podczas pracy.

Inne przydatne funkcje wersji 2019 Excel dla komputerów Mac

Nowe funkcje wymienione poniżej są dostępne w programie Excel, oprócz innych programów pakietu Office Suite 2019, i jeszcze bardziej usprawniają Twoją pracę:

 • Tłumacz:Poszczególne obce słowa, fragmenty lub całe teksty w obcym języku mogą być teraz jeszcze łatwiej przetłumaczone w programie Excel. Zamiast wywoływać odpowiednią stronę internetową przez przeglądarkę w celu ich wprowadzenia, jak to miało miejsce wcześniej, teraz jest to możliwe bezpośrednio w programie Excel. Nowo zintegrowana funkcja tłumaczenia, w tym automatyczne rozpoznawanie języka przez Microsoft Translator, zawiera słownictwo z ponad 60 języków.
 • Ochrona przed utratą danych: Integracja sprawdzonej funkcji DLP Microsoftu z programem Excel umożliwia wyszukiwanie w czasie rzeczywistym zawartości pod kątem określonych zasad w celu znalezienia poufnych danych, takich jak numery kont i kart kredytowych, co jeszcze bardziej ułatwia przestrzeganie zasad ochrony danych.

Wymagania systemowe dla programu Excel 2019 dla systemu MacOS

Aby użytkownicy mogli zainstalować i uruchomić program Excel 2019 for Mac na urządzeniu Apple, urządzenie musi spełniać poniższe specyfikacje jako wymagania minimalne:

 • System operacyjny: aktualna wersja jednego z trzech ostatnich obecnych systemów operacyjnych MacOS
 • iPad i iPhone: iOS 8.0 lub nowszy
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: minimum 4 GB
 • Dysk twardy: co najmniej 3 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna: 1 280 x 800 pikseli

Kup program Excel 2019 dla komputerów Mac jako pojedynczy program Office od Wiresoft

MS Excel 2019 for Mac jest standardową częścią Office Microsoft Office 2019 dla systemu MacOS, ale w odróżnieniu od wielu innych dostawców oprogramowania Microsoft, w sklepie internetowym Wiresoft można kupić Excel 2019 for Mac jako pojedynczy program bez innych składników Office 2019. Oznacza to dla Ciebie, że nie musisz subskrybować aktualizacji z kosztami. Oznacza to również, że w przypadku tej wersji komputera Mac dla programu Excel 2019 nie trzeba przestrzegać żadnych ograniczeń czasowych w odniesieniu do okresu użytkowania. Ta licencja dla jednego użytkownika jest identyczna z programem Excel wchodzącym w skład pakietu Office Suite 2019 dla komputerów Mac.

Zakup programu Excel 2019 na Mac od Wiresoftu pozwala zaoszczędzić pieniądze, co jest korzystne nie tylko dla freelancerów, ale także dla mniejszych firm zatrudniających niewielu pracowników, którzy chcą używać tego klasycznego oprogramowania arkusza kalkulacyjnego tylko w pracy lub w domu i nie potrzebują całego Office.

Czy to Excel, Word czy inne programy - wszystkie licencje na oprogramowanie oferowane w Wiresoft Software Shop są oryginalnymi produktami firmy Microsoft. Zazwyczaj są to licencje jednoużytkownikowe, które pochodzą z licencji ilościowej lub zostały zakupione przez firmę i mogą być ponownie swobodnie wykorzystywane poprzez sprzedaż ich firmie Wiresoft. Oznacza to, że ich użyteczność nie jest ograniczona pod względem funkcji lub czasu trwania, a Ty jako kupujący nie wchodzisz w prawną szarą strefę. Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft oferuje tylko pełne wersje programów Microsoft, które są w 100% użyteczne dla naszych klientów.

Jeśli masz dalsze pytania dotyczące programu Excel for Mac lub innego Office dla komputerów Mac lub chciałbyś skorzystać z naszych porad ekspertów, po prostu skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub od razu tutaj na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie