Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Excel to także w obecnej wersji 2021 niezrównany do tej pory program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, umożliwiający wykonywanie złożonych obliczeń handlowych i statystycznych, uzupełniony o wiele funkcji, które umożliwiają także wykonywanie logicznych i biznesowych obliczeń matematycznych oraz korzystanie z tabel przestawnych. Wyniki analizy można przedstawić w sposób przejrzysty i informacyjny, korzystając z szerokiego wyboru typów wykresów. Excel 2021 współpracuje z PowerBI, potężną usługą analizy biznesowej dostępną na stronie Microsoft, która umożliwia również bezpośredni eksport danych do innych środowisk.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 jako pojedyncza licencja

Microsoft Excel to także w obecnej wersji 2021 niedościgniony dotąd program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, służący do wykonywania złożonych obliczeń handlowych i statystycznych, uzupełniony o wiele funkcji umożliwiających także wykonywanie logicznych i biznesowych obliczeń matematycznych oraz korzystanie z tabel przestawnych. Wyniki analizy można przedstawić w sposób czytelny i przejrzysty za pomocą szerokiego wyboru typów wykresów. Excel 2021 współpracuje z PowerBI, zaawansowaną usługą analizy biznesowej firmy Microsoft, która umożliwia także eksport danych bezpośrednio do innych środowisk.

Dzięki witrynie Microsoft Excel 2021 możliwe jest wykonywanie jeszcze bardziej rozbudowanych i złożonych obliczeń za pomocą rozszerzonych formuł oraz nowych funkcji łączenia i wybierania danych. Ważne dane można zaznaczyć kolorem, aby je wyeksponować. Nowe diagramy oferują więcej opcji reprezentacji graficznej.

Dostępny w tym celu program Microsoft Excel Online może być używany we wszystkich popularnych przeglądarkach, umożliwiając tworzenie tabel i edytowanie danych w czasie rzeczywistym oraz udostępnianie ich innym użytkownikom. Ulepszona obsługa dotykowa ułatwia korzystanie z programu Excel na tabletach i smartfonach.

Ponadto wprowadzono nowe narzędzia, takie jak rysowanie odręczne, oraz ulepszone możliwości łatwego tworzenia dostępnych tabel i skoroszytów.

Korzystanie z usług w chmurze ułatwia udostępnianie dokumentów innym użytkownikom w celu współpracy.

Przy okazji: Aby móc korzystać z programu Excel 2021 na komputerze lub innym urządzeniu końcowym, musi być zainstalowany system Windows 10. W sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć nie tylko aktualny program Word Excel w wersji 2021, ale także jego poprzednika oraz inne programy pakietu Office w wyjątkowo niskich cenach w wersji dla jednego użytkownika, bez subskrypcji oprogramowania. Wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word 2021 można znaleźć w poniższym zestawieniu.

Omówienie nowych funkcji programu Excel w wersji 2021

Excel 2021 zawiera nie tylko ulepszenia w stosunku do poprzedniej wersji, ale także wiele nowych funkcji, z których część była wcześniej dostępna tylko w modelu subskrypcji Office 365 - teraz są one dostępne także w wersji zakupowej.

Określone funkcje tabel programu Excel

W celu łączenia tabel z rozszerzonymi zapytaniami program Excel 2021 został uzupełniony o kilka nowych praktycznych funkcji:

 • SCHAIN TEKSTOWY: Na pierwszy rzut oka ta funkcja nie wnosi nic nowego w porównaniu z poprzednią funkcją CHAIN, ale w przeciwieństwie do niej jest krótsza i łatwiej się ją wprowadza. Ponadto funkcja ZWIĄZEK TEKSTÓW obsługuje również odwołania do zakresów, podczas gdy wcześniej możliwe były tylko odwołania do pojedynczych komórek. Oznacza to, że ZŁĄCZE TEKSTOWE może uwzględniać także zakres komórek lub całe kolumny.
 • Za pomocą funkcji ŁĄCZENIE TEKSTÓW można łączyć tekst z kilku zakresów, przy czym każdy element jest oddzielony separatorem określonym przez użytkownika. Umożliwia to na przykład łączenie w zdania słów podzielonych na komórki.
 • IF: Funkcja ta upraszcza wprowadzanie skomplikowanych funkcji IF, ponieważ odpowiednie warunki są sprawdzane w uprzednio zdefiniowanej kolejności. W tym celu funkcja MAXWENNS określa największą liczbę w zdefiniowanym zakresie, która spełnia co najmniej jedno z kryteriów; to samo dotyczy funkcji MINWENNS, która określa najmniejszą liczbę.
 • Usuń zaznaczenie: W poprzednich wersjach programu Excel nie było możliwości ponownego wykluczenia pojedynczych komórek, wierszy lub kolumn w uprzednio zaznaczonym zakresie. W programie Excel 2021 użytkownicy mogą teraz dezaktywować zbędne wiersze, które zostały na przykład wybrane zbyt często lub nieprawidłowo.

Optymalizacje dla tabeli przestawnej

Tabela przestawna, potężne narzędzie programu Excel służące do analizy i oceny dużych ilości danych, w tym przejrzystego przedstawiania wyników w dokumentach, została w wersji 2021 uzupełniona o kilka praktycznych funkcji:

 • Spersonalizowane układy standardowe tabeli przestawnej: ta funkcja umożliwia teraz indywidualne skonfigurowanie tabeli przestawnej według własnego pomysłu, w tym wyświetlanie wyników częściowych i całościowych oraz pożądaną formę układu raportu, a następnie zapisanie tych ustawień domyślnych jako układu standardowego, aby były one natychmiast dostępne następnym razem.
 • Automatyczne rozpoznawanie związków: Funkcja ta wykorzystuje kroki często stosowane w analizach poprzez automatyczne tworzenie relacji między tabelami, które zostały już wykorzystane w modelu danych skoroszytu. Na przykład program Excel rozpoznaje, kiedy do analizy należy połączyć co najmniej dwie tabele, i ostrzega użytkownika. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać dostęp do odpowiednich relacji.
 • Miary zdefiniowane przez użytkownika można tworzyć i edytować bezpośrednio na liście pól tabeli przestawnej w programie Excel 2021, a także można je usuwać.
 • Tabele przestawne OLAP można tworzyć jeszcze szybciej: W przypadku korzystania z serwerów OLAP (Online Analytical Processing) dla tabel przestawnych zapytania są teraz jeszcze szybsze. Dotyczy to nie tylko tabel przestawnych podłączonych do Microsoft SQL Server Analysis Services, ale także do innych serwerów OLAP innych firm.
 • Inteligentna zmiana nazwy: W programie Excel 2021, jeśli w skoroszycie zmieniono nazwę tabel i kolumn modelu danych, Excel automatycznie aktualizuje również wszystkie odpowiadające im powiązane tabele i obliczenia, w tym wszystkie arkusze i formuły DAX, za każdym razem, gdy dokonywana jest zmiana.
 • Power Query: Dzięki optymalizacji istniejących konektorów, a także nowych - takich jak konektor SAP Hana - dane z różnych źródeł mogą być importowane do programu Excel 2021 jeszcze szybciej i łatwiej podczas procesów ETL (Extract, Transform & Load).

Nowe schematy i modele 3D

Na potrzeby analiz i raportów, Excel 2021 oferuje teraz szereg dodatkowych wykresów oraz modeli trójwymiarowych, aby objąć jeszcze więcej obszarów oceny.

 • Wykresy map: Ta nowa funkcja w programie Excel 2021 umożliwia wyświetlanie wartości geograficznych. Dzięki temu można szybko i wyraźnie wyświetlać na mapie statystyczne rozkłady danych według obszarów - od widoków globalnych, przez regiony geograficzne, po okręgi administracyjne, a nawet kody pocztowe.
 • Wykresy lejkowe: W tej formie diagramu można przejrzyście przedstawić dystrybucję i dane procesu w kilku fazach, na przykład w procesach sprzedaży lub pozyskiwania klientów.
 • modele 3D: Nowością w Excelu 2021 są trójwymiarowe modele do ilustrowania raportów - użytkownicy mogą wybierać spośród różnych, dostępnych od razu reprezentacji, które można obracać o 360°, lub tworzyć je samodzielnie i wstawiać od razu do dokumentu.
 • Skalowalna grafika wektorowa: Pliki SVG (Scalable Vector Graphics) mają tę zaletę, że można je dowolnie powiększać, zmniejszać, a nawet obracać bez utraty jakości obrazu. Integracja grafiki wektorowej w programie Excel 2021 jest zatem szczególnie praktyczna w przypadku prezentacji.

Funkcje ogólne

Oprócz funkcji specyficznych dla programu Excel, program Excel 2021 oferuje również szereg innych funkcji, które są dostępne również w innych programach pakietu Office.

Nowe opcje dla widoków i funkcji pulpitu

 • Nowe motywy: poprzednie motywy zostały rozszerzone o kolory ciemnoszary i biały oraz czarny w programie Excel. Najsilniejszy kontrast zapewnia kolor czarny.
 • Wstążkowy interfejs użytkownika: Znany wcześniej wyświetlacz wstążkowy został połączony z wyglądem kafelków, typowym dla systemu operacyjnego Windows 10. Często używane elementy i funkcje są umieszczone w widocznym miejscu, dzięki czemu są szybciej dostępne dla użytkowników. Oczywiście widok ten można również dostosować do własnych potrzeb, np. wyświetlać tylko wygląd wstążki.

Narzędzie odręczne do pisania i rysowania

Ponadto w witrynie Excel 2021 dostępnych jest wiele nowych funkcji i efektów swobodnych. Nowe narzędzie Rysowanie odręczne może być używane nie tylko za pomocą pióra i dotyku, ale także za pomocą myszy komputerowej do zaznaczania obszarów, wstawiania i edytowania formuł lub samodzielnie narysowanych diagramów.

 • W tym celu dostępne są pisaki cyfrowe o różnych grubościach i kolorach: ołówek do rysowania, długopis do pisania oraz zakreślacz do podkreślania fragmentów tekstu. Metaliczne pisaki i efekty odręczne, takie jak tęcza, galaktyka, lawa, ocean, złoto, srebro i inne, rozszerzają możliwości projektowania.
 • Użytkownicy mogą również wstawiać do skoroszytu złożone formuły matematyczne za pomocą funkcji "Freehand FormulaInsert".
 • Wybór lasso: Za pomocą palców można wybrać do edycji określony obszar rysunku odręcznego. Jest to również możliwe przy użyciu pióra Surface Pen.

Zoptymalizowana dostępność

Wwitrynie Excel 2021 dostępne są także ulepszone i nowe funkcje optymalizujące zawartość, tak aby była ona łatwiejsza do czytania i edytowania dla użytkowników niepełnosprawnych. Wspomagająca korekcja błędów proponuje ulepszenia po aktywacji, a zintegrowane funkcje obejmują następujące elementy:

 • Stosowanie norm obowiązujących w skali międzynarodowej.
 • Po kliknięciu przycisku "Sprawdź" w części "Sprawdź dostępność" program przedstawia sugestie, które można natychmiast wdrożyć za pomocą jednego kliknięcia.
 • Funkcja audio cue aktywnie wspiera użytkownika poprzez dźwiękowe informacje zwrotne z efektami dźwiękowymi i podpowiedziami, np. gdy pewne funkcje zostaną (niezamierzenie) zmienione lub jako potwierdzenie wysłania wiadomości e-mail lub usunięcia zawartości.

Inne funkcje w programie Excel 2021

Również inne nowe funkcje jeszcze bardziej ułatwiają pracę zespołową z programem Excel:

 • Zmiany w udostępnionych skoroszytach można szybciej wyświetlać i w razie potrzeby cofać, a także wymieniać osoby, które je wprowadziły.
 • Tłumacz: Tłumaczenie pojedynczych słów, fragmentów lub całych tekstów jest teraz jeszcze łatwiejsze w programie Excel: podczas gdy wcześniej użytkownicy musieli wywoływać strony internetowe przez przeglądarkę, aby je przetłumaczyć, teraz jest to możliwe bezpośrednio w programie Excel dzięki zintegrowanej funkcji tłumaczenia i automatycznemu rozpoznawaniu języka. W programie Microsoft Translator dostępnych jest ponad 60 języków.
 • Integracja funkcji ochrony przed utratą danych (DLP) jeszcze bardziej ułatwia przestrzeganie zasad ochrony danych: zawartość może być przeszukiwana w czasie rzeczywistym na podstawie wcześniej zdefiniowanych wytycznych dotyczących szczególnie poufnych typów danych, takich jak numery kont, kart kredytowych itp.

Wymagania systemowe programu Excel 2021

 • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: min. 16 GB (32 bit) lub 20 GB (64 bit)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit) - zalecane: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: min. 1280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecana: DirectX 10

Kup Excel 2021 jako samodzielny program biurowy w Wiresoft po niskiej cenie

MS Excel jest niezbędnym, stałym składnikiem pakietu biurowego Microsoft Office. W firmie Wiresoft nie musisz kupować programu Excel 2021 jako części odpowiedniego pakietu Office, ale możesz również nabyć to oprogramowanie jako samodzielny program - w przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania.

Korzyść dla użytkownika: Dzięki licencji dla pojedynczego użytkownika nie trzeba podejmować długoterminowych, kosztownych zobowiązań abonamentowych ani akceptować ograniczeń czasowych w użytkowaniu. Dlatego warto kupić program Excel 2021 firmy Wiresoft jako samodzielny program, ponieważ nie trzeba wtedy pobierać żadnych aktualizacji, za które pobierana jest opłata.

Ta samodzielna licencja programu Excel dla pojedynczego użytkownika ma taki sam zakres funkcji jak program Excel, który jest również zawarty w pakiecie Office Suite 2021 . Oznacza to, że nawet mniejsze firmy lub freelancerzy mogą korzystać z zalet programu Excel 2021 i jednocześnie oszczędzać pieniądze - ponieważ oprogramowanie dla jednego użytkownika jest dostępne w firmie Wiresoft po wyjątkowo niskiej cenie.

Nie tylko Excel, ale także wszystkie inne licencje oprogramowania Microsoft, które możesz kupić w Wiresoft Software Shop, są oryginalnymi produktami Microsoft. Często pochodzą one z licencji wolumenowej lub zostały ponownie wydane przez firmę, co nie ogranicza ich użyteczności ani nie wchodzi w szarą strefę prawną. Dzięki sprzedaży firmie Wiresoft poprzednio zainstalowane oprogramowanie zostało usunięte, a zatem jest znowu wolne i może być używane przez innego użytkownika. Jako renomowany dystrybutor oprogramowania, firma Wiresoft oferuje wyłącznie pełne wersje, które są nieograniczone i w 100% użyteczne.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Excel 2021 lub innego programu biurowego, możesz skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie