Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021

MICROSOFT POWERPOINT 2021

740,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint 2021 jako samodzielny program Microsoft PowerPoint  to klasyczny...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 jako samodzielny program

Microsoft PowerPoint to klasyczny program do projektowania przekonujących wizualizacji informacji i tworzenia żywych prezentacji. Dzięki programowi PowerPoint 2021 dostępna jest najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania pakietu Office do tworzenia profesjonalnych prezentacji w pracy, szkole i na uczelni. Profesjonaliści, ale także początkujący, otrzymują wsparcie w postaci intuicyjnie obsługiwanych narzędzi, dzięki którym mogą pouczająco, a jednocześnie efektownie zestawić tematy i treści na slajdach i przekazać je w formie żywej prezentacji.

Nowo zmieniony, przyjazny interfejs użytkownika Microsoft PowerPoint 2021 umożliwia szybkie wprowadzenie do programu, a duży wybór szablonów i opcji projektowania pozwala na tworzenie slajdów prezentacji o indywidualnym wyglądzie.

Nowy PowerPoint 2021 obsługuje również zoptymalizowaną pod kątem dotyku obsługę na tabletach oraz pióra cyfrowe - na szczególną uwagę zasługuje tu nowe narzędzie do rysowania odręcznego, dzięki któremu można spontanicznie wykorzystywać własne szkice.

Dzięki połączeniu z usługą Microsoft OneDrive, program PowerPoint 2021 może być również używany w zespołach za pośrednictwem chmury. Wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują bezproblemową współpracę. Ponadto, dzięki temu tworzenie dostępnych prezentacji jest jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Program PowerPoint2021 jest zwykle dostępny tylko jako stały składnik odpowiedniej wersji pakietu Office, ale w firmie Wiresoft można go również kupić oddzielnie. Aby móc korzystać z programu PowerPoint 2021 na komputerze lub innym urządzeniu końcowym, obowiązkowym wymogiem jest system operacyjny Windows 10. Oprócz aktualnego programu PowerPoint 2021 w sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć również starsze wersje oraz inne programy pakietu Office w szczególnie niskich cenach w wersji dla jednego użytkownika bez subskrypcji oprogramowania. Poniższy szczegółowy przegląd przedstawia wszystkie interesujące nowe funkcje w programie PowerPoint 2021.

Przegląd nowych funkcji programu PowerPoint w wersji 2021

PowerPoint 2021 zawiera nie tylko liczne usprawnienia i ulepszenia w stosunku do poprzednich narzędzi, takie jak rozszerzone funkcje powiększania oraz wykorzystanie grafiki SVG i 3D, ale także kilka nowych funkcji.

Specjalne funkcje programu PowerPoint do tworzenia imponujących prezentacji

PowerPoint 2021 oferuje kilka nowych praktycznych funkcji, które sprawiają, że prezentacje stają się jeszcze bardziej żywe i interesujące:

 • Za pomocą funkcji morph tworzone są płynne przejścia między poszczególnymi slajdami, a poszczególne obiekty lub tekst mogą być również animowane.
 • Funkcje powiększania umożliwiają również tworzenie bardziej dynamicznych prezentacji: Dzięki funkcji powiększania slajdów, prezenterzy mogą swobodnie przechodzić między określonymi slajdami, sekcjami i częściami prezentacji bez wizualnego przerywania prezentacji. Efekt zoomu stwarza w ten sposób wrażenie ciągłości.
 • Możliwe jest również użycie zoomu w celu podświetlenia tylko szczegółów na slajdach.
 • Dzięki powiększeniu podsumowania, cała prezentacja może zostać podsumowana na jednym slajdzie, tworząc dynamiczne efekty.
 • Prezentacje na ekranie mogą być również prowadzone za pomocą cyfrowego pióra Surface Pen lub dowolnego innego pióra, które może być używane przez Bluetooth: Ułatwia to również zmianę slajdów; może być również używane do wyróżniania poszczególnych obszarów slajdu podczas prezentacji w celu zwrócenia na nie dodatkowej uwagi.
 • Funkcje nagrywania oferują możliwość nagrywania komentarzy wideo i audio, a także gestów do cyfrowego wprowadzania danych z wolnej ręki. Wszystkie dostępne funkcje są przejrzyście rozmieszczone w zakładce "Nagrywanie" na wstążce.
 • Podczas eksportowania prezentacji jako pliku wideo można teraz również wybrać wysoką rozdzielczość 4K, aby uzyskać ostre filmy.

Nowe typy diagramów i modele 3D

Oprócz dotychczasowych wykresów i modeli zintegrowanych z programem PowerPoint, wersja 2021 oferuje szereg dodatkowych diagramów oraz modeli trójwymiarowych, które jeszcze bardziej rozszerzają możliwości ilustrowania prezentacji:

 • Nowe zintegrowane modele 3D mogą być obracane o 360° i skalowane: Użytkownicy mogą również sami tworzyć takie trójwymiarowe treści i wstawiać je do pliku PowerPoint.
 • Poprzez zastosowanie przejścia morfemowego można również animować modele 3D.
 • Dostępne obecnie skalowalne grafiki wektorowe - znane również jako pliki SVG (Scalable Vector Graphics) - mają tę zaletę, podobnie jak modele 3D, że można je dowolnie powiększać, zmniejszać i obracać bez utraty jakości obrazu, a także poddawać dalszej obróbce za pomocą filtrów.
 • Dane geograficzne mogą być w kilku krokach przekształcone w diagram mapowy, np. w celu zilustrowania pewnych rozkładów statystycznych na danym obszarze.
 • Za pomocą nowych diagramów lejkowych można w szczególnie przejrzysty sposób zobrazować fazy procesów.

Funkcje ogólne

Oprócz tych nowych narzędzi i funkcji PowerPoint 2021 oferuje również cały szereg innych innowacji, które przede wszystkim wspierają rysowanie z wolnej ręki i ułatwiają tworzenie przystępnych dokumentów prezentacyjnych, a także sprawiają, że korzystanie z programu jest jeszcze bardziej efektywne.

Nowe opcje w programie PowerPoint dotyczące widoku pulpitu i funkcji

Wygląd pakietu Office został również wzbogacony w PowerPoint2021 o następujące funkcje, które można aktywować w zależności od wyboru:

 • PowerPoint 2021 zawiera teraz dodatkowe wzory, które szczególnie sprzyjają koncentracji podczas pracy, zastępując typowe dla programu kolory okien achromatycznymi odcieniami: Na przykład kolor biały oferuje bardzo jasny widok, podczas gdy ciemnoszary, a zwłaszcza czarny w trybie Dark Mode, dają szczególnie zredukowany efekt i są przyjazne dla oczu.
 • Dotychczasowy typowy, znajomy wygląd wstążki został w PowerPoint 2021 połączony z wyglądem kafelków, co pokazuje również system operacyjny Windows 10. Teraz często używane elementy i funkcje są mocniej wyróżnione, dzięki czemu można je szybciej odnaleźć. Zakładki mogą być rozmieszczone w różny sposób, jak również wstążka może być całkowicie ukryta, tak że funkcje są dostępne tylko poprzez ogólny pasek menu.

Narzędzie Freehand i inne funkcje graficzne w programie PowerPoint 2021

W programie PowerPoint 2021 dostępne jest potężne narzędzie freehand, które można obsługiwać nie tylko za pomocą pióra i sterowania dotykowego, ale także za pomocą myszy komputerowej, na przykład w celu swobodnego rysowania wykresów i formuł i natychmiastowego wstawiania ich do prezentacji lub kolorowego zaznaczania fragmentów tekstu, co od pewnego czasu jest możliwe w programie Word. Program PowerPoint posiada między innymi następujące funkcje i efekty:

 • Do zaznaczania i rysowania można używać różnych piór cyfrowych o różnych grubościach i kolorach: w tym ołówka do rysowania szkiców, pióra do normalnego pisania i popularnego zakreślacza, który podkreśla na kolorowo słowa itp. Dodatkowo dostępne są długopisy z efektem metalicznym, a także inne efekty graficzne o opisowych nazwach takich jak galaktyka i tęcza, lawa, ocean, srebro i złoto.
 • Dzięki narzędziu Freehand i funkcji "Freehand FormulaInsert" można swobodnie tworzyć i wstawiać do prezentacji nawet bardziej złożone wzory matematyczne.
 • Czasami chcesz wykorzystać tylko pewien szczegół zdjęcia bez przeszkadzającego tła, które następnie trzeba usunąć. Kadrowanie jest jeszcze łatwiejsze w PowerPoint 2021, ponieważ program automatycznie wykrywa obszar tła. Korekty można wprowadzać za pomocą zintegrowanego ołówka, aby dodawać lub usuwać części.
 • Za pomocą ołówka można również zaznaczyć pewne obszary tabeli, aby tylko je wykorzystać w grafice.

Tworzenie dostępnych prezentacji w programie PowerPoint

PowerPoint 2021 , oprócz wcześniejszych ulepszonych opcji, dostępne są również nowe funkcje umożliwiające optymalizację treści prezentacji podczas tworzenia slajdów, tak aby były one łatwiejsze do odczytania i zrozumienia dla widzów z wadami wzroku.

 • Gdy włączona jest pomocnicza korekcja błędów, program PowerPoint 2021 sugeruje poprawki oparte na standardach obowiązujących na całym świecie. Poprzez kliknięcie na "Sprawdź" program przedstawia sugestie, które są akceptowane i automatycznie realizowane poprzez kolejne kliknięcie.
 • Na przykład narzędzie do korekcji błędów wskazuje na brak tekstu alternatywnego w obiektach wizualnych, a także niewystarczający kontrast kolorów w grafikach i obrazach: Dzięki widokowi "w skali szarości" program PowerPoint symuluje widok dla osoby niewidomej na kolory.
 • Podczas korzystania z predefiniowanych szablonów slajdów programu PowerPoint automatycznie integrowane są takie tytuły slajdów, które zawierają strukturę nagłówków.
 • Funkcja AI QuickStarter oferuje praktyczną pomoc w rozpoczęciu nowej prezentacji, ponieważ wspiera użytkowników w tworzeniu jej struktury oraz w wyszukiwaniu tematów. Po wprowadzeniu tematu, QuickStarter wyświetla listę pasujących podtematów i sugeruje odpowiedni zestaw slajdów dla każdego z nich. Na podstawie badań w Bing tworzone są slajdy z odpowiednią treścią, które można wybrać klikając na nie. W kolejnym kroku można dodać odpowiedni wygląd wraz z grafiką w tle, dzięki czemu podstawa do kolejnej prezentacji jest gotowa w kilka minut.

Łatwiejsza współpraca nad dokumentami programu PowerPoint

Jeśli nad prezentacją pracuje kilka osób, ich zmiany lub opinie, w tym nazwisko autora, mogą być wyświetlane, a także cofane. Aby to zrobić, kopia prezentacji musi być opublikowana w chmurze na OneDrive lub SharePoint. Gdy tylko wszystkie zaangażowane osoby dodadzą tam swoje zmiany lub komentarze, oryginał i kopia mogą zostać porównane, a obie wersje scalone.

Wymagania systemowe dla programu PowerPoint 2021

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: min. 16 GB (32 bit) lub 20 GB (64 bit)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit) - zalecane: 4 GB
 • Karta graficzna: min. 1.280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecana: DirectX 10

Kup PowerPoint 2021 jako pojedynczy program pakietu Office Suite tanio w Wiresoft

MS PowerPoint jest klasyczną częścią pakietu Microsoft Office i zazwyczaj jest dostępny tylko razem z innymi programami Office. W Wiresoft możesz również kupić PowerPoint 2021 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania Microsoft.

Twoja korzyść:Licencja pojedynczego użytkownikaprogramu PowerPoint nie zobowiązuje Cię do długoterminowej i tym samym drogiej subskrypcji, ani do aktualizacji lub jakichkolwiek ograniczeń w użytkowaniu. Dlatego podwójnie opłaca się kupić PowerPoint 2021 od Wiresoft jako pojedynczy program, zwłaszcza jeśli chcesz korzystać z programów innych niż Office.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Zakupiona u nas licencja PowerPoint dla jednego użytkownika pochodzi często z licencji wolumenowej lub jest tzw. oprogramowaniem używanym - stąd nasza szczególnie korzystna cena! Pod względem funkcjonalności jest on całkowicie identyczny z programem PowerPoint, który również znajduje się w pakiecie Office Suite 2021 . Możesz być również pewien, że ani Ty, ani my nie znajdujemy się w szarej strefie prawnej przy sprzedaży lub zakupie takiego oprogramowania! Każdy program Microsoft, używany lub nieużywany, został przetestowany przez firmę Wiresoft pod kątem jego rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności i dlatego jest w 100% użyteczny przez nieograniczony czas po zakupie i pobraniu.

Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft oferuje również tylko pełne wersje, które są identyczne z programami dostępnymi w firmie Microsoft. Oznacza to, że użytkownicy prywatni, freelancerzy i małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet PowerPoint 2021 i jednocześnie oszczędzać pieniądze. W Wiresoft Software Shop można kupić nie tylko PowerPointa, ale także wszystkie inne programy pakietu Office, jak również wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint 2021 lub dowolnego innego programu pakietu Office, po prostu skorzystaj z naszych porad ekspertów przez e-mail, telefon i czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany