Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10488
 • 079-02577
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
466,90 zł * 517,90 zł * (9,85% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft PowerPoint to klasyczny program do projektowania przekonujących wizualizacji informacji i tworzenia żywych prezentacji. Dzięki PowerPoint 2021 dostępna jest najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania Office do tworzenia profesjonalnych prezentacji w pracy, szkole i na uczelni. Profesjonaliści, ale także początkujący, mają do dyspozycji intuicyjnie użyteczne narzędzia, które pozwolą im zebrać tematy i treści w sposób informacyjny, a jednocześnie imponujący, na slajdach i przekazać je w formie żywego wykładu.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 jako samodzielny program

Microsoft PowerPoint to klasyczny program do projektowania przekonujących wizualizacji informacji i tworzenia żywych prezentacji. Dzięki programowi PowerPoint 2021 dostępna jest najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania pakietu Office do tworzenia profesjonalnych prezentacji w pracy, szkole i na uczelni. Profesjonaliści, ale także początkujący, mają do dyspozycji intuicyjnie obsługiwane narzędzia, dzięki którym mogą opracowywać tematy i treści w sposób informacyjny, a jednocześnie efektowny, na slajdach i przekazywać je w formie żywej prezentacji.

Nowo zmieniony, przyjazny interfejs użytkownika programu Microsoft PowerPoint 2021 umożliwia szybkie wprowadzenie do programu, a duży wybór szablonów i opcji projektowania pozwala na tworzenie slajdów prezentacji o indywidualnym wyglądzie.

Nowy PowerPoint 2021 obsługuje również zoptymalizowaną obsługę dotykową na tabletach oraz pióra cyfrowe - na szczególną uwagę zasługuje nowe narzędzie do rysowania odręcznego, dzięki któremu można spontanicznie wykorzystywać własne szkice.

Dzięki połączeniu z usługą Microsoft OneDrive program PowerPoint 2021 może być również używany w zespołach za pośrednictwem chmury. Wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują bezproblemową współpracę. Ponadto tworzenie dostępnych prezentacji jest jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Program PowerPoint2021 jest zwykle dostępny tylko jako stały składnik odpowiedniej wersji pakietu Office, ale w firmie Wiresoft można również kupić to oprogramowanie osobno. Aby móc korzystać z programu PowerPoint 2021 na komputerze lub innym urządzeniu końcowym, obowiązkowym wymogiem jest posiadanie systemu operacyjnego Windows 10. Oprócz aktualnego programu PowerPoint 2021, w sklepie internetowym firmy Wiresoft można również nabyć starsze wersje oraz inne programy pakietu Office w wyjątkowo niskich cenach w wersji dla jednego użytkownika bez subskrypcji oprogramowania. W poniższym szczegółowym przeglądzie przedstawiono wszystkie interesujące nowe funkcje programu PowerPoint 2021.

Przegląd nowych funkcji programu PowerPoint w wersji 2021

Program PowerPoint 2021 zawiera nie tylko liczne usprawnienia i ulepszenia poprzednich narzędzi, takie jak rozszerzone funkcje powiększania oraz wykorzystanie grafiki SVG i 3D, ale także kilka nowych funkcji.

Specjalne funkcje programu PowerPoint do tworzenia imponujących prezentacji

Program PowerPoint 2021 oferuje kilka nowych praktycznych funkcji, które sprawiają, że prezentacje stają się jeszcze bardziej żywe i interesujące:

 • Za pomocą funkcji morfingu można tworzyć płynne przejścia między poszczególnymi slajdami, a także animować poszczególne obiekty lub tekst.
 • Funkcje powiększania umożliwiają także tworzenie bardziej dynamicznych prezentacji: Dzięki funkcji powiększania slajdów prezenterzy mogą swobodnie przechodzić między określonymi slajdami, sekcjami i częściami prezentacji, nie przerywając ich wizualnie. Efekt powiększenia stwarza w ten sposób wrażenie ciągłości.
 • Można także używać powiększenia, aby zaznaczyć tylko szczegóły na slajdach.
 • Dzięki powiększeniu podsumowania całą prezentację można podsumować na jednym slajdzie, tworząc dynamiczne efekty.
 • Prezentacje na ekranie można również prowadzić za pomocą cyfrowego pióra Surface Pen lub dowolnego innego pióra, którego można używać przez Bluetooth: Ułatwia to także zmianę slajdów, a także pozwala wyróżnić poszczególne obszary slajdu podczas prezentacji, aby zwrócić na nie szczególną uwagę.
 • Funkcje nagrywania oferują możliwość nagrywania komentarzy wideo i audio oraz gestów do cyfrowego wprowadzania danych. Wszystkie dostępne funkcje są przejrzyście rozmieszczone na karcie "Nagrywanie" na wstążce.
 • Podczas eksportowania prezentacji jako pliku wideo można teraz wybrać także wysoką rozdzielczość 4K, co pozwala uzyskać ostre filmy.

Nowe typy diagramów i modele 3D

Oprócz dotychczasowych wykresów i modeli zintegrowanych z programem PowerPoint, wersja 2021 oferuje szereg dodatkowych diagramów oraz modeli trójwymiarowych, które jeszcze bardziej rozszerzają możliwości ilustrowania prezentacji:

 • Nowe zintegrowane modele 3D można obracać o 360° i skalować: Użytkownicy mogą także samodzielnie tworzyć takie trójwymiarowe treści i wstawiać je do pliku programu PowerPoint.
 • Dzięki zastosowaniu przejścia morfemów modele 3D mogą być również animowane.
 • Dostępne obecnie skalowalne grafiki wektorowe - znane także jako pliki SVG (Scalable Vector Graphics) - mają tę zaletę, podobnie jak modele 3D, że można je dowolnie powiększać, zmniejszać i obracać bez utraty jakości obrazu, a także poddawać dalszej obróbce za pomocą filtrów.
 • Dane geograficzne można w kilku krokach przekształcić w diagram mapowy, np. w celu zilustrowania pewnych rozkładów statystycznych na danym obszarze.
 • Nowe diagramy lejkowe można wykorzystać do zilustrowania etapów procesów w szczególnie przejrzysty sposób.

Funkcje ogólne

Oprócz tych nowych narzędzi i funkcji PowerPoint 2021 oferuje także wiele innych innowacji, które przede wszystkim wspierają rysowanie odręczne i ułatwiają tworzenie przystępnych dokumentów prezentacyjnych, a także sprawiają, że korzystanie z programu jest jeszcze bardziej efektywne.

Nowe opcje w programie PowerPoint dotyczące widoku pulpitu i funkcji

W programie PowerPoint 2021 wzbogacono również wygląd pakietu Office o następujące funkcje, które można aktywować w zależności od wyboru:

 • Program PowerPoint 2021 zawiera teraz dodatkowe wzory, które szczególnie sprzyjają koncentracji podczas pracy poprzez zastąpienie typowych dla programu kolorów okien odcieniami achromatycznymi: Na przykład kolor biały zapewnia bardzo jasny widok, podczas gdy ciemnoszary, a zwłaszcza czarny w trybie Ciemny, dają szczególnie zredukowany efekt i są przyjazne dla oczu.
 • Dotychczasowy typowy, znajomy wygląd wstążki został w programie PowerPoint 2021 połączony z wyglądem kafelków, co jest również widoczne w systemie operacyjnym Windows 10. Teraz często używane elementy i funkcje są mocniej wyróżnione, dzięki czemu można je szybciej znaleźć. Karty można rozmieszczać w różny sposób, a wstążkę można całkowicie ukryć, tak aby funkcje były dostępne tylko z poziomu ogólnego paska menu.

Narzędzie Freehand i inne funkcje graficzne w programie PowerPoint 2021

W programie PowerPoint 2021 dostępne jest potężne narzędzie odręczne, które można obsługiwać nie tylko za pomocą pióra i sterowania dotykowego, ale także za pomocą myszy komputerowej, na przykład w celu swobodnego rysowania wykresów i formuł oraz natychmiastowego wstawiania ich do prezentacji lub kolorowego wyróżniania fragmentów tekstu, co od pewnego czasu jest możliwe w programie Word. Program PowerPoint ma m.in. następujące funkcje i efekty:

 • Do zaznaczania i rysowania można używać różnych piór cyfrowych o różnych grubościach i kolorach: w tym ołówka do rysowania szkiców, pióra do zwykłego pisania oraz popularnego zakreślacza, który pozwala na kolorowe podkreślanie słów itp. Ponadto dostępne są długopisy z efektem metalicznym, a także inne efekty graficzne o opisowych nazwach, takich jak galaktyka i tęcza, lawa, ocean, srebro i złoto.
 • Dzięki narzędziu Freehand i funkcji "Freehand FormulaInsert" można swobodnie tworzyć i wstawiać do prezentacji nawet bardziej złożone wzory matematyczne.
 • Czasami chcesz wykorzystać tylko pewien szczegół zdjęcia bez przeszkadzającego tła, które następnie trzeba usunąć. Kadrowanie jest jeszcze łatwiejsze w programie PowerPoint 2021, ponieważ program automatycznie wykrywa obszar tła. Korekty można wprowadzać za pomocą wbudowanego ołówka, dodając lub usuwając części.
 • Za pomocą ołówka można również zaznaczyć pewne obszary tabeli, aby wykorzystać je w grafice.

Tworzenie dostępnych prezentacji w programie PowerPoint

W witrynie PowerPoint 2021 , oprócz wcześniejszych ulepszonych opcji, dostępne są również nowe funkcje umożliwiające optymalizację zawartości prezentacji podczas tworzenia slajdów, tak aby były one łatwiejsze do odczytania i zrozumienia dla widzów z wadami wzroku.

 • Gdy włączona jest pomocnicza korekcja błędów, program PowerPoint 2021 przedstawia propozycje poprawek w oparciu o standardy obowiązujące na całym świecie. Po kliknięciu przycisku "Sprawdź" program przedstawia propozycje, które są akceptowane i automatycznie wdrażane po kolejnym kliknięciu.
 • Na przykład narzędzie do korekcji błędów wskazuje brakujący tekst alternatywny w obiektach wizualnych, a także niewystarczający kontrast kolorów w grafikach i obrazach: Dzięki widokowi "w skali szarości" program PowerPoint symuluje widok dla osoby niewidomej na kolory.
 • Podczas korzystania z predefiniowanych szablonów slajdów programu PowerPoint automatycznie integrowane są takie tytuły slajdów, które zawierają strukturę nagłówków.
 • W tym przypadku funkcja sztucznej inteligencji QuickStarter stanowi praktyczną pomoc w rozpoczęciu pracy nad nową prezentacją, ponieważ wspiera użytkowników w tworzeniu jej struktury oraz w wyszukiwaniu tematów. Po wprowadzeniu tematu QuickStarter wyświetla listę pasujących podtematów i proponuje odpowiedni zestaw slajdów dla każdego z nich. Na podstawie badań przeprowadzonych w wyszukiwarce Bing tworzone są slajdy z odpowiednią treścią, którą można wybrać, klikając na nią. W kolejnym kroku można dodać odpowiedni wygląd, w tym grafikę tła, dzięki czemu podstawa kolejnej prezentacji jest gotowa w ciągu kilku minut.

Łatwiejsza współpraca nad dokumentami programu PowerPoint

Jeśli nad prezentacją pracuje kilka osób, ich zmiany lub opinie, w tym nazwisko autora, można wyświetlać i cofać. W tym celu kopia prezentacji musi zostać opublikowana w chmurze w usłudze OneDrive lub SharePoint. Gdy tylko wszystkie zaangażowane osoby dodadzą tam swoje zmiany lub komentarze, można porównać oryginał i kopię, a następnie scalić obie wersje.

Wymagania systemowe dla programu PowerPoint 2021

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: min. 16 GB (32-bitowe) lub 20 GB (64-bitowe)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit) - zalecane: 4 GB
 • Karta graficzna: min. 1 280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecana: DirectX 10

Kup PowerPoint 2021 jako pojedynczy program pakietu Office Suite w niskiej cenie w Wiresoft

MS PowerPoint jest klasyczną częścią pakietu Microsoft Office i zazwyczaj jest dostępny tylko razem z innymi programami pakietu Office. W firmie Wiresoft można również kupić program PowerPoint 2021 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania firmy Microsoft.

Korzyść dlaużytkownika: Licencja pojedyncza na program PowerPoint   nie zobowiązuje do długoterminowej, a tym samym kosztownej subskrypcji, ani do aktualizacji czy ograniczeń w korzystaniu z programu. Dlatego warto kupić program PowerPoint 2021 firmy Wiresoft jako pojedynczy program, zwłaszcza jeśli chcesz korzystać z programów innych niż biurowe.

Bezpieczny zakup oprogramowania z firmą Wiresoft: zakupiona u nas licencja pojedynczego użytkownika programu PowerPoint często pochodzi z licencji wolumenowej lub jest tzw. oprogramowaniem używanym - stąd nasza szczególnie korzystna cena! Pod względem funkcjonalności jest on całkowicie identyczny z programem PowerPoint, który również znajduje się w pakiecie Office Suite 2021 . Możesz mieć również pewność, że ani Ty, ani my nie działamy w szarej strefie prawnej, jeśli chodzi o sprzedaż lub zakup takiego oprogramowania! Każdy program Microsoft, zarówno używany, jak i nieużywany, został przetestowany przez firmę Wiresoft pod kątem jego rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności i dlatego nadaje się w 100% do użycia przez nieograniczony czas po zakupie i pobraniu.

Jako poważny dystrybutor oprogramowania, firma Wiresoft oferuje również wyłącznie pełne wersje, które są identyczne z programami dostępnymi w firmie Microsoft. Oznacza to, że użytkownicy prywatni, freelancerzy i małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet programu PowerPoint 2021 i jednocześnie oszczędzać pieniądze. W sklepie Wiresoft Software Shop można kupić nie tylko PowerPoint, ale także wszystkie inne programy pakietu Office, a także wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint 2021 lub dowolnego innego programu pakietu Office, po prostu skorzystaj z porad naszych ekspertów za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie