Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10128
 • 543-06497
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
191,90 zł * 211,90 zł * (9,44% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Outlook 2016 to wciąż popularna wersja sprawdzonego programu służącego do efektywnej obsługi codziennego ruchu e-mailowego, a także centralnej organizacji i koordynacji spotkań i kontaktów, co jest jednym z typowych powtarzających się zadań w nowoczesnym życiu biznesowym. Szeroki zakres cech i funkcji w Office Business  Outlook 2016 umożliwia wydajną i jednocześnie bezpieczną pracę: Intuicyjny i przyjazny interfejs pomaga zarówno profesjonalistom, jak i niedoświadczonym użytkownikom w sprawnym wykonywaniu wszystkich niezbędnych zadań. Rozbudowane funkcje wyszukiwania wiadomości e-mail, treści i kontaktów ułatwiają także zarządzanie złożonymi i dużymi ilościami danych. Dzięki stałej synchronizacji kontaktów itp. użytkownicy są zawsze na bieżąco i nie przegapią ważnych wiadomości ani nadchodzących spotkań. Desktop

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - wszechstronne Office do zarządzania wiadomościami e-mail, kontaktami, zadaniami i innymi - jako samodzielny program.

Microsoft Outlook 2016 jest nadal popularną wersją sprawdzonego Office do efektywnej obsługi codziennego ruchu poczty elektronicznej oraz centralnej organizacji i koordynacji spotkań i kontaktów biznesowych, co jest jednym z typowych powtarzających się zadań we współczesnym życiu biznesowym.

Szeroki zakres funkcji w programie Outlook 2016 pozwala na produktywną i bezpieczną pracę jednocześnie: Intuicyjnie obsługiwany i przyjazny dla użytkownika interfejs pulpitu wspiera zarówno profesjonalistów jak i niedoświadczonych użytkowników w efektywnym wykonywaniu wszystkich niezbędnych zadań. Rozbudowane funkcje wyszukiwania wiadomości e-mail, treści i kontaktów ułatwiają również zarządzanie złożonymi i rozległymi ilościami danych. Stała synchronizacja kontaktów itp. sprawia, że użytkownicy są na bieżąco i nigdy nie opuszczają ważnych wiadomości lub zbliżających się spotkań.

Wysyłanie załączników do plików jest jeszcze szybsze i łatwiejsze w Outlooku 2016, a także oferuje możliwość przypisania indywidualnych uprawnień dla każdego adresata.

Dzięki przejrzyście ułożonemu paskowi nawigacyjnemu programu Outlook 2016, wszystkie funkcje niezbędne do realizacji e-maili, zadań, kontaktów i wpisów w kalendarzu są szybko dostępne. Zoptymalizowany dotykowo interfejs użytkownika w Outlooku 2016 może być teraz używany jednolicie na różnych urządzeniach końcowych - i jest jeszcze łatwiejszy w użyciu niż dotychczas.

MS Outlook 2016 - w przeciwnym razie dostępny tylko w Office 2016 - można kupić w firmie Wiresoft jako samodzielny program - i to w szczególnie korzystnej cenie. Ponieważ ta wersja programu pocztowego nadal działa pod Windows 7, szczególnie ci użytkownicy, którzy chcą nadal korzystać z tego systemu operacyjnego, skorzystają z zakupu.

W sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz nie tylko tę wersję Outlook z 2016 roku, ale także starszą lub najnowszą wersję, a także inne Office MS Office indywidualnie jako wersję zakupową - także tę szczególnie tanią. Poniższy szczegółowy przegląd pokazuje wszystkie interesujące Cię funkcje w Prognozie Outlook 2016.

Ważne i praktyczne nowe funkcje programu Outlook

Poniższe funkcje wbudowane w Outlook 2016 mają na celu pomóc użytkownikom w efektywnym zarządzaniu codziennym zalewem wiadomości e-mail, w tym w szybkim znajdowaniu treści, kontaktów i dokumentów. Dwie główne zalety Microsoft Outlook 2016 to wyszukiwanie i wysyłanie załączników, co jest teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Funkcja bałaganu

Użytkownicy, których skrzynki pocztowe Outlook'a są podłączone do serwera Exchange docenią zalety tego inteligentnego narzędzia: Plątanina - nazwana po angielsku "clutter" - natychmiast oddziela ważne wiadomości e-mail od tych nieważnych, gdy tylko dotrą i automatycznie sortuje je do swojej własnej "śmieciowej poczty", dezaktywując wszystkie potencjalnie niebezpieczne treści, takie jak niebezpieczne linki lub złośliwe oprogramowanie. Dla przypomnienia, Outlook wysyła codziennie podsumowanie wszystkich przechowywanych tam emaili. Dzięki temu użytkownicy mogą skupić się na naprawdę ważnych wiadomościach.

Funkcja ta musi być aktywowana oddzielnie, tzn. w razie potrzeby może być również dezaktywowana. Clutter zapisuje zachowanie użytkownika i wykrywa, które wiadomości e-mail są otwierane jako pierwsze, które są odczytywane później lub całkowicie ignorowane. Takie wiadomości e-mail są następnie automatycznie przenoszone do folderu Junk. W ten sposób program uczy się samodzielnie i coraz bardziej udoskonala własne filtry wyszukiwania i kryteria.

Skonfiguruj wirtualne foldery wyszukiwania w Outlooku 2016, aby szybciej znaleźć wiadomości lub inne elementy

Wirtualny folder wyszukiwania filtruje wszystkie wiadomości e-mail lub elementy, które odpowiadają określonym, wcześniej zdefiniowanym kryteriom wyszukiwania, a następnie wyświetla je zbiorczo. Na przykład, folder wyszukiwania "Nieprzeczytane wiadomości" zawiera wszystkie nieprzeczytane wiadomości w skrzynce pocztowej Outlook , nawet jeśli są one przechowywane w zupełnie innych folderach. Możliwe jest również wyszukiwanie osób i kontaktów.

Wyszukiwanie w Outlooku można również zmienić za pomocą listy rozwijanej "Nowy obszar wyszukiwania", która natychmiast zmienia aktualny folder lub skrzynkę pocztową.

Ulepszona książka adresowa

Również wybór właściwego adresata e-maila jest teraz jeszcze szybszy w Outlooku 2016. Wprowadzając nazwę lub klikając w pole "Do", program sugeruje odpowiednie kontakty z książki adresowej lub te, z którymi użytkownik komunikuje się najczęściej.

Znaleźć załączniki jeszcze szybciej

Microsoft Outlook 2016 sprawia, że wybór plików wysyłanych jako załączniki do wiadomości e-mail jest jeszcze łatwiejszy, a tym samym szybszy: Po kliknięciu na "Załącz plik", użytkownik otrzymuje listę wszystkich plików, które były ostatnio używane. Jeśli pasujący plik znajduje się poniżej, można go ponownie załączyć za pomocą jednego kliknięcia. To znacznie skraca uciążliwe procesy wyszukiwania.

Załączniki zawierają również własne menu rozwijane z różnymi funkcjami do otwierania, zapisywania, kopiowania i usuwania za pomocą jednego kliknięcia.

Jeszcze szybsze wysyłanie osprzętu dodatkowego

Nawet wysyłanie jeszcze większych plików może odbywać się jeszcze szybciej dzięki Microsoft Outlook 2016: OneDrive i SharePoint to umożliwiają. Pliki, które są przechowywane online nie muszą już być przesyłane do wiadomości e-mail, ale mogą być przesyłane w formie linku. Funkcja ta nie tylko przyspiesza wysyłanie "ciężkich" załączników do plików, ale również zmniejsza ilość danych w przedziale wiadomości e-mail. W tym celu poszczególnym plikom zapisanym na dysku OneDrive można również przypisać określone prawa do udostępniania adresatom.

Kreator "Chcesz" (Powiedz mi)

Kreator "Powiedz mi" (po angielsku: "You wish") zintegrowany z wstążką programu Office 2016 wspiera niedoświadczonych użytkowników w wyszukiwaniu lub korzystaniu z funkcji programu Outlook; można go rozpoznać po ikonie w postaci żarówki, obok której znajduje się pole do wprowadzania danych. Tam użytkownik po prostu wpisuje, czego szuka lub co chce zrobić, a "Powiedz mi" pokazuje, jak to zrobić i gdzie znajduje się poszukiwana przez niego funkcja na pasku menu, w razie potrzeby oferuje również dalsze wsparcie dla bardziej złożonych działań.

kreator spostrzeżeń

Kreator "Insights" jest dostępny dla użytkowników w Outlooku 2016, aby dostarczyć wyjaśniającą definicję lub dalsze informacje na temat poszczególnych terminów lub szczegółów w e-mailu. Klikając na odpowiednią frazę, aktywowane jest wspierane przez Bing- Inteligentne Wyszukiwanie, a wynik jest wyświetlany bezpośrednio w Outlooku, bez konieczności przełączania się na Internet.

Zoptymalizowany pod kątem dotykowym, jednolity interfejs Outlook 2016

Dzięki ujednoliceniu wyglądu Outlook 2016 i innych Office, zostały one właśnie zoptymalizowane do obsługi dotykowej w Windows 10.

Outlook jest jeszcze łatwiejszy w użyciu dzięki nowej integracji gestów wycierania - Swipe. Dla czynności "Zaznacz jako przeczytane", "Usuń", "Zaznacz", "Archiwum" i "Brak" można przypisać gesty "Wytrzyj w lewo" i "Wytrzyj w prawo". Można tego użyć na przykład do usunięcia wiadomości e-mail w skrzynce pocztowej lub utworzenia z niej terminu spotkania. W tym przypadku dana wiadomość e-mail jest ponownie wyświetlana w skrzynce pocztowej przed rozpoczęciem spotkania.

Nowe funkcje w programie Outlook 2016 dla administratorów:

Administratorzy z zadowoleniem przyjmą m.in. następujące dwie cechy, które jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo danych i ochronę uczestników:

 • Obsługa uwierzytelniania wieloczynnikowego (MFA - Multi-Factor Authentication) w Outlooku 2016 poprzez integrację z biblioteką Active Directory Authentication Library jeszcze lepiej chroni firmy przed kradzieżą ważnych danych spowodowaną utratą lub kradzieżą danych uwierzytelniających; MFA oferuje bezpieczną alternatywę dla haseł - a za pomocą tylko jednego kliknięcia zabezpieczone są wszystkie aplikacje Office Apps.
 • W celu skorzystania z połączenia z serwerem Microsoft Exchange wymagana jest teraz poprzednia konfiguracja autodiscovery, która zastępuje poprzednią rejestrację. Następnie Outlook pobierze ustawienia połączeń dla Exchange bezpośrednio z autodiscover. Sprawia to, że profile są jeszcze bardziej niezawodne, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kroków wymaganych do konfiguracji użytkowników i wdrożenia.

Wymagania systemowe dla Perspektywy na rok 2016

Outlook 2016 jest dostępny dla Windows zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Microsoft zaleca zainstalowanie wersji 32-bitowej, ponieważ jest ona bardziej kompatybilna z wieloma innymi aplikacjami i dodatkami, które mogą być używane z Outlook lub innymi Office.

 • Systemy operacyjne: Windows 7 lub wyższy, Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2 (Windows XP i Vista nie są już obsługiwane)
 • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy z 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB wolnego miejsca
 • Wyświetlacz: min. 1024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 wymagana do sprzętowej akceleracji grafiki

Kup program Outlook 2016 jako pojedynczy program z pakietu Office Suite w firmie Wiresoft

Outlook 2016 jest klasycznym komponentem Office firmy Microsoft - brakuje go jednak w edycji Home & Student - i zazwyczaj nie jest dostępny oddzielnie od odpowiedniego pakietu biurowego jako pojedynczy program. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft Outlook 2016 jest jednak również oferowany do sprzedaży jako jeden program - w przeciwieństwie do większości innych sprzedawców oprogramowania Microsoft.

Więc kiedy kupujesz Outlook 2016 z Wiresoftem, korzystasz dwa razy, jeśli nie potrzebujesz innych programów Office 2016, ponieważ otrzymujesz oprogramowanie 1. indywidualnie i 2. w wyjątkowo niskiej cenie! Oprócz użytkowników prywatnych i osób pracujących na własny rachunek, zakup programu Outlook 2016 od Wiresoftu jest zatem szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem również dla mniejszych firm.

Twoje korzyści przy zakupie licencji pojedynczego użytkownika w Outlooku 2016 są więc następujące: kupujesz licencję pojedynczego użytkownika od firmy Wiresoft, która nie zobowiązuje cię do subskrypcji z płatnymi i w dłuższej perspektywie drogimi aktualizacjami i nie ma żadnych ograniczeń w funkcjonalności. Ta wersja zakupu jest zarejestrowana tylko dla Ciebie.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Używane oprogramowanie od Wiresoft jest całkowicie legalne - i bez żadnego ryzyka dla Ciebie: ponieważ europejski ustawodawca wyraźnie to potwierdził! Każdy program Microsoftu oferowany do sprzedaży w Wiresoft, niezależnie od tego, czy jest częścią licencji woluminowej, czy też tzw. używanego oprogramowania, został również sprawdzony pod kątem faktycznej użyteczności bez ograniczeń czasowych i innych, tak aby po zainstalowaniu na komputerze mógł być używany przez nieograniczony czas i bez ograniczeń.

Licencja pojedynczego użytkownika na Outlook 2016 oferowana w sklepie z oprogramowaniem zazwyczaj pochodzi z licencji o większej objętości, używanej przez firmy, lub jest to używane oprogramowanie, które nie jest już używane przez poprzedniego kupującego i dlatego zostało odinstalowane, aby można je było swobodnie używać ponownie. Oznacza to również, że zakres funkcji programu jest w 100% użyteczny, ponieważ to indywidualne oprogramowanie jest całkowicie identyczne z Outlook 2016, który jest również zawarty w pakiecie Office Suite 2016.

Jako renomowany dystrybutor używanego przez Microsoft oprogramowania, Wiresoft oferuje również tylko te pełne wersje programów Microsoft, które są identyczne z wersjami i wydaniami dostępnymi w konwencjonalnych sklepach.

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz program Outlook 2016 i jego kolejne wersje, a także inne Office do kupienia oraz wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Outlook 2016 lub innego Office, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie