Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT ACCESS 2021

MICROSOFT ACCESS 2021

740,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Samodzielny program MS Access 2021 Microsoft Access 2021  jest potężnym systemem...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT ACCESS 2021"

Samodzielny program MS Access 2021

Microsoft Access 2021 jest potężnym systemem zarządzania bazami danych, za pomocą którego można tworzyć złożone bazy danych i zarządzać nimi zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Jako źródła danych można wykorzystać nie tylko pliki Excel, XML i dBASE, ale również zawartość dokumentów PDF i wiadomości e-mail. Są one importowane za pomocą odpowiednich formularzy, a następnie oceniane przez zadania zdefiniowane za pomocą makr i filtrów. MS Access może również przetwarzać duże ciągi liczb, które są często spotykane w profesjonalnych obliczeniach. Access 2021 informuje ponadto użytkownika o wszystkich ważnych szczegółach za pomocą indywidualnie konfigurowalnych raportów, dzięki czemu jest on zawsze na bieżąco, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych.

W przypadku pracy zespołowej nad bazą danych Access 2021 oferuje również kompleksowe zarządzanie indywidualnymi prawami dostępu, zarówno do widoku, jak i do jego wykorzystania. Umożliwiło to efektywną pracę nad projektem. Opcjonalnie, oprócz lokalnego przechowywania danych, istnieje również alternatywa przechowywania ich centralnie i jednocześnie bezpiecznie w chmurze, aby zapewnić dostęp przez sieć.

Program Microsoft Access 2021 jest zwykle integralną częścią pakietu Office i dlatego nie jest dostępny pojedynczo - w firmie Wiresoft można go jednak kupić jako samodzielny program, i to po wyjątkowo korzystnej cenie.

Innowacje w dostępie 2021

Wraz z zakupem programu Access 2021 otrzymują Państwo aktualną wersję tego wszechstronnego programu biurowego, który oprócz standardowych funkcji posiada wiele udoskonaleń w szczegółach oraz zupełnie nowe funkcje.

Wizualizacja danych Access za pomocą nowych typów wykresów

Access 2021 dostępnych jest 11 nowych typów diagramów do wizualizacji danych w formularzach i raportach. Poszczególne pola mogą być również łatwo dopasowane do wymiarów diagramu, a zmiany natychmiast wyświetlane w podglądzie. Możliwe jest również tworzenie diagramów interaktywnych, np. poprzez wybór innego pola kategorii w formularzu lub filtrze raportu. Na stronie Access 2021 można wybrać między innymi następujące typy wykresów:

 • Wykres liniowy: Ten typ wyświetla wszystkie kategorie równomiernie rozłożone wzdłuż poziomej osi x oraz wszystkie wartości wzdłuż pionowej osi y.
 • WykressłupkowyWyświetla kategorie wzdłuż osi poziomej (oś x lub oś właściwości) i wartości wzdłuż osi pionowej (oś y lub wartości właściwości).
 • Wykres słupkowy: Tutaj kategorie są ułożone wzdłuż osi y lub wartości wzdłuż osi x, przy czym położenie wymiarów "oś" i "wartości" jest odwrotne.
 • Wykres kołowy: Ten typ wykresu przedstawia kategorie jako poszczególne segmenty okręgu, a wartości danych jako procent wartości całkowitej (pełnego okręgu).
 • Wykres złożony: Tutaj dwa lub więcej typów wykresów są połączone w celu wizualizacji zależności pomiędzy różnymi danymi, np. jako wykres kolumnowy i wykres liniowy.

Obsługa typu danych "Big Number" (BIGINT)

Dzięki typowi danych BIGINT - "Big Number" - można teraz obliczać duże liczby. Przechowuje on niepieniężną wartość liczbową, która jest dodawana do tabeli Access jako pole lub importowana przez połączenie z bazą danych odpowiedniego typu (np. SQL Server). Typ danych "Big Number", składający się z ośmiu bajtów, oferuje znacznie większy zakres obliczeń (-2^63 do 2^63-1) niż typ danych "Number" z czterema bajtami (-2^31 do 2^31-1). Należy zwrócić uwagę, że włączenie typu danych BIGINT powoduje, że baza danych Access nie jest już kompatybilna z wcześniejszymi wersjami programu Access.

Proste sortowanie arkuszy właściwości

Wcześniej znalezienie konkretnej właściwości wśród wielu innych w arkuszu właściwości często stanowiło problem, zwłaszcza gdy były one zawarte w formularzach i raportach rozmieszczonych na wielu kartach. W Access 2021 wszystkie nieruchomości można teraz wyświetlić alfabetycznie poprzez kliknięcie na funkcję sortowania, co czyni wyszukiwanie szczególnie łatwym i jednocześnie szybkim. Po drugim kliknięciu wszystkie właściwości zostaną ponownie wyświetlone w ustawieniach domyślnych.

Nowa właściwość "Nazwa desygnacji" w kontrolkach

Właściwość "Nazwa desygnacji", która jest nowo dostępna w programie Access 2021, znacznie ułatwia wprowadzanie nazwy kontrolki w celu przypisania do niej kontrolki desygnacji. Ta możliwość powiązania nazwy oznaczenia z kontrolką poprawia również dostępność, ponieważ mogą one być teraz rozpoznawane i określane przez technologie wspomagające.

Zoptymalizowane powtarzanie połączenia ODBC

Połączenia między bazą danych programu Microsoft Access a zewnętrznym źródłem danych, takim jak Microsoft SQL Server, które są nawiązywane za pomocą protokołu Open Database Connectivity (ODBC), można było wcześniej przywrócić tylko w przypadku przerwania pracy bazy danych programu Access, ponieważ program Access w starszych wersjach nie próbował przywrócić usuniętego połączenia z zewnętrznym źródłem danych.

Access 2021 oferuje tutaj ulepszone rozwiązanie, w którym najpierw wyświetlany jest komunikat o błędzie z opisem błędu. Następnie Access automatycznie próbuje ponownie nawiązać połączenie ze źródłem danych, gdy tylko zostanie wykonana operacja, która ponownie wykorzystuje dane lub obiekty wymagające połączenia ODBC. W związku z tym zamykanie i ponowne otwieranie programu Access nie jest już absolutnie konieczne.

Usprawnienia w zakresie dostępności w programie Access 2021

Również dostępność strony Access została znacznie poprawiona w nowej wersji, aby ułatwić dostęp jak największej liczbie użytkowników. Wiele z tych ulepszeń wprowadzono poprzez szczegółową optymalizację poszczególnych funkcji programu Access, ale także bardziej ogólnych funkcji, aby praca z programem Access była jak najbardziej efektywna, zwłaszcza poprzez ulepszenie wyjścia mowy i zoptymalizowaną integrację technologii wspomagających.

Optymalizacja funkcji wyjściowych mowy

Wyjście mowy rozpoznaje teraz dodatkowe elementy sterujące, które są wywoływane w formularzach, raportach i arkuszach danych:

 • Uproszczono odczytywanie nazw kolumn w tabelach oraz arkuszach danych zapytań i formularzy za pomocą wyjścia mowy.
 • Rozszerzony lub zredukowany status pól wyszukiwania i pól kombi jest również rozpoznawany i może być odczytywany.
 • Nawet w przypadku kilku kolumn można teraz rozpoznać i odczytać wiersze "pole wyszukujące" lub "pole kombinowane".
 • W oknie dialogowym są teraz rozpoznawane i odczytywane nazwy grup opcji ze statusem "zaznaczone" lub "nieaktywne".
 • W arkuszu danych można również rozpoznać i odczytać symbol strzałki oznaczający filtr dla danej kolumny.
 • Poprawiono funkcję komentowania kontrolek w określonej sekcji formularza.
 • W trybie skanowania poprawiono nawigację przez kliknięcie w lewo lub w prawo, aby dostać się do przycisku radiowego; naciśnięcie spacji przełącza go.

Usprawnienia podczas korzystania z trybu "Wysoki kontrast" w programie Access 2021

 • Przycisk "Filtr" jest wyświetlany na pasku nawigacji rekordu lub formularza.
 • W oknie dialogowym "Zarządzaj zadaniami danych" w zakładce "Dane zewnętrzne" wyświetlane są zapisane importy.
 • Nagłówki kolumn oraz przyciski poleceń są teraz wyświetlane w arkuszach danych.

Inne usprawnienia dostępności w programie Access 2021

Wykorzystanie skrótów klawiaturowych podczas pracy z bazami danych Access nie tylko pomaga w wydajniejszej pracy. Zwłaszcza dla użytkowników z ograniczonym wzrokiem lub mobilnością są one wielką pomocą i niezastąpioną alternatywą dla pracy z myszką. Wykonywanie poszczególnych czynności w programieAccess 2021 jest dodatkowo ułatwione dzięki zastosowaniu nowych skrótów klawiaturowych:

 • Kombinacja klawiszy alt + H tworzy tabelę.
 • Kliknięcie na Q otwiera filtr kolumny tabeli.
 • Kombinacja klawiszy FD otwiera okno dialogowe "Search and Replace".
 • Kliknięcie kombinacji klawiszy shift + F6 powoduje przewijanie wszystkich sekcji w wyskakującym formularzu.
 • Edycja nowego elementu listy wartości jest łatwiejsza: W tym celu kreator wyszukujący tworzy trzy różne typy list do wyboru: pole wyszukujące, pole listy wartości lub pole wielowartościowe.
 • Kombinacja klawiszy ctrl + E otwiera okno dialogowe "Edycja elementów listy".

pliki dBASE są ponownie obsługiwane

Access 2021 ponownie obsługuje pliki typu .dbf, które można teraz ponownie zaimportować, połączyć lub wyeksportować.

Ulepszenia w kreatorze "Powiedz mi"

Access 2021 oferuje również możliwość otrzymywania sugestii z programu Access dotyczących określonych zadań lub zapytań. Po wpisaniu odpowiednich terminów w polu "Tell Me" na górnej wstążce, wyświetlane są odpowiednie opcje. Na proste pytania odpowiedzi udzielane są bezpośrednio w oknie; w przypadku bardziej złożonych pytań "Tell Me" sugeruje te pomoce, które najlepiej pasują do wyszukiwanego hasła.

Wymagania systemowe dla programu Access 2021

ProgramAccess 2021 jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. W związku z tym indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić.

 • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 lub Windows Server 2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz lub szybszy
 • RAM: min. 4 GB RAM
 • Dysk twardy: min. 4 GB dostępnego miejsca
 • Grafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 lub wyższy z WDDM 2.0 lub wyższy dla Windows 10

Kup Access 2021 jako samodzielny program biurowy za rozsądną cenę od Wiresoft

MS Access jest zazwyczaj integralną częścią odpowiednich pakietów Microsoft Office i dlatego nie jest łatwo dostępny indywidualnie jako wersja do kupienia. W Wiresoft można również kupić MS Access 2021 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców oprogramowania - i to po wyjątkowo niskiej cenie!

Kolejna duża zaleta: kupując tę licencję dla jednego użytkownika, nie muszą Państwo zawierać długoterminowego i z reguły drogiego zobowiązania abonamentowego, ani akceptować ograniczenia czasowego użytkowania. Dlatego zdecydowanie warto kupić Access 2021 jako pojedynczy program firmy Wiresoft, ponieważ nie trzeba będzie pobierać później żadnych aktualizacji, które są płatne.

Oferowana licencja Access single-user posiada taki sam zakres funkcji jak wersja wchodząca w skład pakietu Office Suite 2021. Dzięki temu nie tylko małe firmy, ale również freelancerzy mogą korzystać ze wszystkich zalet nowego Access 2021 - i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Oprócz Access 2021 w Wiresoft Software Shop można kupić nie tylko jego starsze wersje, ale także wiele innych licencji oprogramowania Microsoft w specjalnej cenie. Są to zawsze oryginalne produkty firmy Microsoft. Zazwyczaj były one częścią licencji wolumenowej od firmy lub ich prawa do użytkowania zostały ponownie uwolnione wraz z odsprzedażą. Nie ogranicza to jednak ich użyteczności, ani nie powoduje, że jako kupujący wchodzisz w szarą strefę prawną. Dzieje się tak, ponieważ w momencie zakupu oprogramowania przez firmę Wiresoft wcześniej zainstalowane oprogramowanie wraz z licencją zostało usunięte, dzięki czemu jest ono ponownie wolne i może być używane przez nowego użytkownika. Wiresoft, jako renomowany dystrybutor oprogramowania, oferuje wszystkie produkty firmy Microsoft wyłącznie w czystych, pełnych wersjach, które mogą być używane bez ograniczeń czasowych i w 100%.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Access 2021 lub dowolnego innego programu Office, po prostu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie i skorzystaj z naszego fachowego doradztwa.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT ACCESS 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany