Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT ACCESS 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10490
 • 077-03499
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Access 2021 to potężny system zarządzania bazami danych, dzięki któremu można tworzyć złożone bazy danych i zarządzać nimi zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Jako źródła danych można używać nie tylko plików , XML i dBASE, ale także zawartości dokumentów PDF i wiadomości e-mail. Są one importowane za pomocą odpowiednich formularzy, a następnie oceniane przez zadania zdefiniowane za pomocą makr i filtrów. MS może również przetwarzać duże ciągi liczb, które są powszechne w profesjonalnych obliczeniach. 2021 informuje również użytkownika o wszystkich ważnych szczegółach za pomocą indywidualnie konfigurowanych raportów, dzięki czemu użytkownik jest zawsze na bieżąco, zarówno w celach biznesowych, jak i prywatnych. Excel Access Access

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT ACCESS 2021"

Samodzielny program MS Access 2021

Microsoft Access 2021 to zaawansowany system zarządzania bazami danych, za pomocą którego można tworzyć złożone bazy danych i zarządzać nimi zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Jako źródła danych można wykorzystać nie tylko pliki Excel, XML i dBASE, ale także zawartość dokumentów PDF i wiadomości e-mail. Są one importowane za pomocą odpowiednich formularzy, a następnie oceniane przez zadania zdefiniowane za pomocą makr i filtrów. MS Access może również przetwarzać duże ciągi liczb, które są często spotykane w profesjonalnych obliczeniach. Access 2021 informuje również użytkownika o wszystkich ważnych szczegółach za pomocą indywidualnie konfigurowalnych raportów, dzięki czemu użytkownik jest zawsze na bieżąco, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych.

W przypadku pracy zespołowej nad bazą danych Access 2021 oferuje również kompleksowe zarządzanie indywidualnymi prawami dostępu, zarówno do widoku, jak i do jego wykorzystania. Umożliwiło to efektywną pracę nad projektem. Opcjonalnie, oprócz lokalnego przechowywania danych, można je również przechowywać centralnie i jednocześnie bezpiecznie w chmurze, aby zapewnić do nich dostęp przez Internet.

Program Microsoft Access 2021 jest zwykle integralną częścią pakietu Office i dlatego nie jest dostępny pojedynczo - w firmie Wiresoft można go jednak kupić jako samodzielny program, i to po wyjątkowo korzystnej cenie.

Innowacje w dostępie 2021

Wraz z zakupem programu Access 2021 użytkownik otrzymuje aktualną wersję tego wszechstronnego programu biurowego, w której oprócz typowych funkcji wprowadzono wiele szczegółowych ulepszeń oraz zupełnie nowe funkcje.

Wizualizacja danych Access za pomocą nowych typów wykresów

W witrynie Access 2021 dostępnych jest 11 nowych typów diagramów do wizualizacji danych w formularzach i raportach. Poszczególne pola można również łatwo dostosować do wymiarów diagramu, a zmiany są natychmiast wyświetlane w podglądzie. Możliwe jest także tworzenie diagramów interaktywnych, na przykład przez wybranie innego pola kategorii w formularzu lub filtrze raportu. W witrynie Access 2021 można wybrać między innymi następujące typy wykresów:

 • Wykres liniowy: Ten typwykresuwyświetla wszystkie kategorie równomiernie rozmieszczone wzdłuż poziomej osi x oraz wszystkie wartości wzdłuż pionowej osi y.
 • WykressłupkowyWyświetla kategorie wzdłuż osi poziomej (oś x lub oś właściwości) oraz wartości wzdłuż osi pionowej (oś y lub wartości właściwości).
 • Wykres słupkowy: Tutaj kategorie są ułożone wzdłuż osi y lub wartości wzdłuż osi x, przy czym położenie wymiarów "oś" i "wartości" jest odwrotne.
 • Wykreskołowy: Ten typ wykresu przedstawia kategorie jako poszczególne segmenty okręgu, a wartości danych jako procent wartości całkowitej (pełnego okręgu).
 • Wykres złożony: W tym przypadku połączono dwa lub więcej typów wykresów w celu zobrazowania zależności między różnymi danymi, np. wykres kolumnowy i wykres liniowy.

Obsługa typu danych "Big Number" (BIGINT)

Dzięki typowi danych BIGINT - "Big Number" - możliwe jest teraz obliczanie dużych liczb. Przechowuje on niepieniężną wartość liczbową, która jest dodawana do tabeli Access jako pole lub importowana przez połączenie z bazą danych odpowiedniego typu (np. serwera SQL). Typ danych "Big Number" o długości ośmiu bajtów oferuje znacznie większy zakres obliczeń (-2^63 do 2^63-1) niż typ danych "Number" o długości czterech bajtów (-2^31 do 2^31-1). Należy zauważyć, że włączenie typu danych BIGINT powoduje, że baza danych programu Access nie jest już zgodna z wcześniejszymi wersjami programu Access.

Proste sortowanie arkuszy właściwości

Wcześniej znalezienie konkretnej właściwości wśród wielu innych w arkuszu właściwości często stanowiło problem, zwłaszcza gdy były one zawarte w formularzach i raportach rozmieszczonych na wielu kartach. W witrynie Access 2021 wszystkie nieruchomości można teraz wyświetlać w porządku alfabetycznym, klikając funkcję sortowania, dzięki czemu wyszukiwanie jest wyjątkowo łatwe, a jednocześnie szybkie. Drugie kliknięcie spowoduje ponowne wyświetlenie wszystkich właściwości w ustawieniach domyślnych.

Nowa właściwość "Nazwa desygnacji" w kontrolkach

Właściwość "Nazwa desygnacji", która jest nowo dostępna w programie Access 2021, znacznie ułatwia wprowadzanie nazwy kontrolki w celu przypisania do niej kontrolki desygnacji. Możliwość powiązania nazwy oznaczenia z kontrolką poprawia także dostępność, ponieważ kontrolki mogą być rozpoznawane i określane przez technologie wspomagające.

Zoptymalizowane powtarzanie połączenia ODBC

Połączenia między bazą danych programu Microsoft Access a zewnętrznym źródłem danych, takim jak Microsoft SQL Server, które są nawiązywane przy użyciu protokołu Open Database Connectivity (ODBC), można było wcześniej przywrócić tylko w przypadku przerwania pracy bazy danych programu Access, ponieważ program Access w starszych wersjach nie próbował przywrócić usuniętego połączenia z zewnętrznym źródłem danych.

Program Access 2021 oferuje w tym przypadku ulepszone rozwiązanie, w którym najpierw wyświetlany jest komunikat o błędzie z jego opisem. Następnie Access automatycznie próbuje ponownie nawiązać połączenie ze źródłem danych, gdy tylko zostanie wykonana operacja, która ponownie wykorzystuje dane lub obiekty wymagające połączenia ODBC. W związku z tym zamykanie i ponowne otwieranie programu Access nie jest już bezwzględnie konieczne.

Usprawnienia w zakresie dostępności w programie Access 2021

W nowej wersji znacznie poprawiono także dostępność strony Access , aby ułatwić dostęp do niej jak największej liczbie użytkowników. Wiele z tych ulepszeń wprowadzono poprzez szczegółową optymalizację poszczególnych funkcji programu Access, ale także funkcji bardziej ogólnych, aby praca z programem Access była jak najbardziej efektywna, zwłaszcza dzięki udoskonaleniu wyjścia mowy i optymalizacji integracji technologii wspomagających.

Optymalizacja funkcji wyjściowych mowy

Wyjście mowy rozpoznaje teraz dodatkowe elementy sterujące, które są wywoływane w formularzach, raportach i arkuszach danych:

 • Uproszczono odczytywanie nazw kolumn w tabelach oraz arkuszach danych zapytań i formularzy za pomocą wyjścia mowy.
 • Rozszerzony lub zredukowany status pól wyszukujących i pól kombi jest również rozpoznawany i może być odczytywany.
 • Nawet w przypadku kilku kolumn można teraz rozpoznać i odczytać wiersze "pole wyszukujące" lub "pole kombinacji".
 • W oknie dialogowym są teraz rozpoznawane i odczytywane nazwy grup opcji ze statusem "wybrane" lub "nieaktywne".
 • W arkuszu danych można również rozpoznać i odczytać symbol strzałki oznaczający filtr dla danej kolumny.
 • Ulepszono funkcję komentowania kontrolek w określonej sekcji formularza.
 • W trybie skanowania usprawniono nawigację przez klikanie w lewo lub w prawo w celu przejścia do przycisku radiowego; naciśnięcie klawisza spacji przełącza tę funkcję.

Usprawnienia podczas korzystania z trybu "Wysoki kontrast" w programie Access 2021

 • Przycisk "Filtr" jest wyświetlany na pasku nawigacji rekordu lub formularza.
 • W oknie dialogowym "Zarządzaj zadaniami dotyczącymi danych" zapisane importy są wyświetlane w zakładce "Dane zewnętrzne".
 • Nagłówki kolumn oraz przyciski poleceń są teraz wyświetlane w arkuszach danych.

Inne usprawnienia dostępności w programie Access 2021

Używanie skrótów klawiaturowych podczas pracy z bazami danych programu Access nie tylko pomaga w bardziej efektywnej pracy. Szczególnie dla użytkowników z ograniczonym wzrokiem lub zdolnością poruszania się stanowią one wielką pomoc i niezastąpioną alternatywę dla pracy z wykorzystaniem myszy. Wykonywanie poszczególnych czynności w programieAccess 2021 jest dodatkowo ułatwione dzięki zastosowaniu nowych skrótów klawiaturowych:

 • Kombinacja klawiszy alt + H tworzy tabelę.
 • Kliknięcie przycisku Q otwiera filtr kolumny tabeli.
 • Kombinacja klawiszy FD otwiera okno dialogowe "Szukaj i zamieniaj".
 • Kliknięcie kombinacji klawiszy shift + F6 powoduje przewijanie wszystkich sekcji w wyskakującym formularzu.
 • Edycja nowego elementu listy wartości jest łatwiejsza: w tym celu kreator wyszukujący tworzy trzy różne typy list do wyboru: pole wyszukujące, pole listy wartości lub pole wielowartościowe.
 • Kombinacja klawiszy ctrl + E otwiera okno dialogowe "Edycja elementów listy".

pliki dBASE są ponownie obsługiwane

Program Access 2021 ponownie obsługuje pliki typu .dbf, które można teraz ponownie importować, łączyć lub eksportować.

Ulepszenia w kreatorze "Powiedz mi"

Access 2021 oferuje również możliwość otrzymywania sugestii z programu Access dotyczących określonych zadań lub zapytań. Po wprowadzeniu odpowiednich terminów w polu "Powiedz mi" na górnej wstążce wyświetlane są odpowiednie opcje. Odpowiedzi na proste pytania są udzielane bezpośrednio w oknie; w przypadku bardziej złożonych pytań funkcja "Powiedz mi" sugeruje pomoce, które najlepiej pasują do wyszukiwanego hasła.

Wymagania systemowe dla programu Access 2021

ProgramAccess 2021 jest dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. W związku z tym indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić.

 • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 lub Windows Server 2022
 • Procesor: co najmniej 1,6 GHz lub szybszy
 • RAM: min. 4 GB RAM
 • Dysk twardy: min. 4 GB dostępnego miejsca
 • Grafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 lub nowszy z WDDM 2.0 lub nowszy dla Windows 10

Kup Access 2021 jako samodzielny program biurowy w rozsądnej cenie od Wiresoft

MS Access jest zwykle integralną częścią odpowiednich pakietów Microsoft Office i dlatego nie jest łatwo dostępny w wersji do kupienia. W firmie Wiresoft można również kupić MS Access 2021 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców oprogramowania - i to po wyjątkowo niskiej cenie!

Kolejna duża zaleta: kupując tę licencję dla jednego użytkownika, nie musisz zawierać długoterminowego i zazwyczaj kosztownego zobowiązania do subskrypcji ani akceptować ograniczeń czasowych w korzystaniu z programu. Dlatego zdecydowanie warto kupić program Access 2021 jako pojedynczy program firmy Wiresoft, ponieważ nie trzeba będzie pobierać później żadnych płatnych aktualizacji.

Oferowana licencja Access dla pojedynczego użytkownika ma taki sam zakres funkcji jak wersja zawarta w pakiecie Office Suite 2021. Oznacza to, że nie tylko mniejsze firmy, ale także osoby wykonujące wolne zawody mogą korzystać ze wszystkich zalet nowego Access 2021 - a przy tym zaoszczędzić pieniądze.

Oprócz programu Access 2021, w sklepie Wiresoft Software Shop można kupić nie tylko jego starsze wersje, ale także wiele innych licencji na oprogramowanie firmy Microsoft po specjalnej cenie. Są to zawsze oryginalne produkty firmy Microsoft. Zazwyczaj były one częścią licencji zbiorczej udzielanej przez firmę lub prawa do ich użytkowania były ponownie uwalniane przy odsprzedaży. Nie ogranicza to jednak ich użyteczności, a kupujący nie wchodzi w szarą strefę prawną. Dzieje się tak dlatego, że kiedy firma Wiresoft kupiła oprogramowanie, poprzednio zainstalowane oprogramowanie wraz z licencją zostało usunięte, dzięki czemu jest ono znowu wolne i może być używane przez nowego użytkownika. Jako renomowany dystrybutor oprogramowania firma Wiresoft oferuje wszystkie produkty firmy Microsoft wyłącznie w postaci czystych, pełnych wersji, które można wykorzystywać bez ograniczeń czasowych i w 100%.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Access 2021 lub innego programu Office, po prostu skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną, telefonicznie lub za pośrednictwem czatu i skorzystaj z porad naszych ekspertów.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT ACCESS 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT ACCESS 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie