Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
291,90 zł * 322,90 zł * (9,6% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2019 to najnowsza wersja programu dla komputerów Microsoft Apple  służącego do profesjonalnej, centralnej organizacji ruchu e-mail, kontaktów i zadań - a więc praktycznie niezbędnego w nowoczesnym życiu codziennym. jest nadal prawdopodobnie niedościgniony w porównaniu z porównywalnymi programami do obsługi poczty elektronicznej - dzięki szerokiemu zakresowi funkcji i opcji można sprawnie organizować komunikację biznesową ponad granicami czasowymi i państwowymi, a nawet łatwiej zarządzać złożonymi projektami. Intuicyjny i przyjazny  Business Outlook dla użytkownika nowy interfejs programu Desktop Outlook for Mac 2019 wspiera zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w ich codziennej pracy biurowej, ponieważ program umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie korzystania z dostępnych funkcji.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Samodzielny program Microsoft Outlook for Mac 2019 - do zarządzania pocztą elektroniczną, kontaktami i spotkaniami

Outlook for Mac 2019 to najnowsza wersja programu Microsoftu dla komputerów Apple  do profesjonalnej, centralnej organizacji ruchu pocztowego, kontaktów i zadań - a więc praktycznie niezbędnego we współczesnym życiu codziennym biznesu. W porównaniu do porównywalnego oprogramowania pocztowego, Outlook jest nadal niezrównany - dzięki szerokiemu zakresowi funkcji i opcji, komunikacja biznesowa może być efektywnie zorganizowana ponad granicami czasowymi i krajowymi, a nawet złożone projekty mogą być łatwiej zarządzane za pomocą programu.

Intuicyjny, a zarazem łatwy w obsłudze nowy interfejs desktopowy programu Outlook for Mac 2019 pomaga zarówno profesjonalistom, jak i początkującym użytkownikom w codziennych zadaniach biurowych, ponieważ program umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie korzystania z dostępnych funkcji.

Lepszą przejrzystość ruchu pocztowego zapewnia również Outlook for Mac 2019 dzięki możliwości tworzenia złożonych struktur folderów dla każdego zadania lub tematu; pozwala to na uporządkowanie wiadomości e-mail i związanych z nimi informacji kontaktowych itp. w sensowny i przejrzysty sposób. Inteligentne funkcje w skrzynce odbiorczej wspierają użytkowników w ich codziennej komunikacji, aby odróżnić to, co nieistotne od tego, co ważne, i inteligentnie je uporządkować. Dzięki temu w każdej chwili można mieć wgląd we wszystkie naprawdę istotne zadania i ważne spotkania.

Inne przydatne funkcje w programie Outlook for Mac 2019 również pomagają zaoszczędzić czas, pozwalając użytkownikom lepiej skupić się na tym, co najważniejsze teraz. Dzięki dostępnej w programie Outlook for Mac 2019 opcji łączenia i zarządzania wieloma kontami poczty elektronicznej za pomocą jednego interfejsu pulpitu, możliwa jest lepsza koordynacja komunikacji. Na przykład przy organizowaniu spotkań poszczególne kalendarze uczestników wraz z już zgłoszonymi spotkaniami są synchronizowane, aby uniknąć nakładania się na siebie czasu od początku.

Na przejrzyście ułożonym pasku nawigacyjnym dostępne są od razu wszystkie funkcje potrzebne do obsługi poczty elektronicznej i zadań, jak również do edycji kontaktów i kalendarzy. Ponadto przeprojektowano interfejs desktopowy dla programu Outlook for Mac 2019, który dzięki intuicyjnym funkcjom jest teraz jeszcze bardziej komfortowy w użyciu niż w poprzedniej wersji.

Nowością jest również zoptymalizowana obsługa dotykowa, dzięki czemu Outlook może być teraz lepiej wykorzystywany zarówno na tabletach, jak i smartfonach. Ponadto, wersja ta oferuje łatwiejszą synchronizację między różnymi urządzeniami końcowymi, dzięki czemu za pośrednictwem programu Outlook for Mac 2019 można uzyskać lokalnie niezależny dostęp do wszystkich wiadomości e-mail, kontaktów, zadań i spotkań.

MS Outlook for Mac 2019 nie jest dostępny w zwykłych sklepach jako licencja dla jednego użytkownika, ale jest oferowany tylko jako integralna część Office dla komputerów Mac o tej samej nazwie lub - w Wiresoft, jednak można również kupić oprogramowanie pocztowe firmy Microsoft indywidualnie - za szczególnie niską cenę!

W sklepie internetowym Wiresoft można znaleźć nie tylko tę wersję Outlooka na Maca, ale także starsze wersje, a także inne programy na MacOS Office w wersji do jednorazowego zakupu. Poniżej możesz przeczytać szczegółowy przegląd wszystkich interesujących nowych funkcji programu Outlook for Mac 2019.

Przedstawiamy najważniejsze nowe funkcje w programie Outlook for Mac 2019, jeśli chodzi o wysyłanie wiadomości e-mail

W porównaniu z poprzednią wersją, Outlook forMac 2019 zawiera cały szereg zoptymalizowanych istniejących, jak i zupełnie nowych funkcji, dzięki którym organizacja ruchu poczty elektronicznej oraz koordynacja terminów i zadań oczekujących na realizację jest jeszcze łatwiejsza na co dzień. Poszczególne mniejsze ulepszenia razem zapewniają znaczny wzrost wydajności, ponieważ jeszcze bardziej ułatwiają skupienie się na sprawach zasadniczych: zaczyna się to od inteligentnej klasyfikacji przychodzącego ruchu e-mailowego według jego znaczenia, uzupełnionego o bezpieczne wykrywanie szkodliwych linków w nim zawartych za pośrednictwem usługi Microsoft Safe Link Service i nie kończy się na automatycznej konwersji stref czasowych na organizację spotkań poza domem.

Skrzynka odbiorcza istotna z punktu widzenia zarządzania codziennym zalewem e-maili

Codzienny ruch mailowy w firmie zawiera zazwyczaj oprócz naprawdę ważnych wiadomości wiele zbędnych i spamu. Funkcja "Skrzynka odbiorcza ze znaczeniem" oferuje tutaj użyteczne rozwiązanie, ponieważ wspiera użytkowników w oddzielaniu ważnych od nieważnych i odpowiednim sortowaniu poprzez wstępne sortowanie. W tym celu Skrzynka odbiorcza ze Znaczeniem używa dwóch zakładek dla Skrzynki odbiorczej - "Istotne" i "Inne". Komunikaty zidentyfikowane jako ważne są automatycznie przechowywane w zakładce "Istotne", a wszystkie inne odpowiednio w zakładce "Inne". Jednakże, Outlook informuje użytkownika o innych wiadomościach e-mail, który może je od razu wyświetlić, po prostu zmieniając zakładkę.

Dalsze funkcje, takie jak "Focused", uzupełniają presortowanie poprzez zdefiniowanie, które wiadomości e-mail powinny być posortowane w drugiej zakładce raz lub w ogóle. Do korzystania ze skrzynki odbiorczej ze znaczeniem wymagane jest posiadanie konta Microsoft Exchange.

Uwaga przez @mention

Aby zwrócić szczególną uwagę na konkretną osobę w wiadomości e-mail lub zaproszeniu na spotkanie, autor umieszcza w treści wiadomości symbol @, uzupełniony o odpowiednie nazwisko. Podkreśla to tę nazwę w treści wiadomości, Outlook for Mac 2019 następnie automatycznie dodaje ją do tematu, a @ pojawia się również obok wiadomości w skrzynce odbiorczej.

Wyślij e-mail z odczytem i potwierdzeniem dostawy

Aby upewnić się, że odbiorca wiadomości nie tylko ją otrzymał, ale także przeczytał, Outlook for Mac 2019 wykorzystuje zarówno potwierdzenie doręczenia, że wiadomość została rzeczywiście dostarczona do skrzynki pocztowej odbiorcy, jak i przeczytanie potwierdzenia, że nadawca otrzyma wiadomość po jej otwarciu.

Użyj szablonów wiadomości e-mail dla podobnych wiadomości

Często w codziennym ruchu mailowym pojawiają się regularnie wysyłane wiadomości, których treść rzadko się zmienia, np. wiadomości o statusie itp. Można to zrobić jeszcze szybciej, ustawiając i korzystając z zapisanych szablonów, które są natychmiast dostępne w razie potrzeby. Następnie, przed wysłaniem szablonu, należy tylko dodać nowe informacje.

Opóźnione wysyłanie wiadomości e-mail

Outlook for Mac 2019 daje możliwość określenia, kiedy wysłać pocztę za pomocą zdefiniowanych reguł. Pozwala to na opóźnienie dostarczenia poszczególnych i wszystkich wiadomości - zarówno o całe dni, jak i godziny i minuty. Odpowiedni e-mail zostanie zapisany w folderze Drafts do określonego czasu i zostanie wysłany nawet jeśli Outlook nie jest otwarty na komputerze.

Inne nowe funkcje w programie Outlook for Mac 2019 dla organizacji

Następujące nowe lub usprawnione funkcje ułatwiają również organizację spotkań i zapewniają praktyczną łatwość komunikacji:

 • Koordynacja różnych stref czasowych: Szczególnie przydatny podczas planowania podróży do innej strefy czasowej, Outlook for Mac 2019 ma tutaj możliwość stworzenia odpowiedniego zdarzenia z lokalnym czasem rozpoczęcia i zakończenia. Automatyczna konwersja informacji eliminuje konieczność przeszukiwania Internetu i wykonywania własnej konwersji.
 • Karty podsumowania podróży: Ta inteligentniejsza funkcja w Outlooku nie tylko automatycznie dodaje zarezerwowane podróże do kalendarza, ale także niezależnie używa tych samych kart podsumowujących dla wszystkich dat i godzin, które rozpoznaje w rezerwacjach - oprócz dat i godzin, lokalizacji i ważnych numerów oraz innych przydatnych informacji.
 • Tryb Fokuszwiększa ostrość: Nowo zintegrowany z programem Outlook for Mac 2019, tryb Fokus zwiększa ostrość w pracy, zarówno podczas pisania lub czytania wiadomości e-mail, jak i koordynowania spotkań, poprzez tymczasowe ukrywanie wszystkich innych aktywnych aplikacji oraz nowych wiadomości.
 • Usługa Microsoft Safe-Link zapewnia bezpieczeństwo poczty elektronicznej: program Outlook for Mac 2019 zapewnia zwiększone bezpieczeństwo podczas odbierania potencjalnie szkodliwych wiadomości e-mail. Usługa Microsoft Safe-Link w szczególności wykrywa takie złośliwe oprogramowanie ukryte w linkach wiadomości e-mail typu phishing, które są wyświetlane w zoptymalizowanym podglądzie. Zintegrowany skaner czasu rzeczywistego niezawodnie filtruje złośliwe oprogramowanie i linki wyłudzające informacje.
 • Obsługa programu Outlookfor Mac 2019 zoptymalizowana pod kątem dotykowym: użytkownicy Outlook'a na Mac 2019 na tablecie lub smartfonie mogą obsługiwać program jeszcze bardziej intuicyjnie dzięki ulepszonym gestom. Czynności takie jak "Zaznacz jako przeczytane", "Flaga", "Usuń", "Archiwum" i "Brak" mogą być indywidualnie zdefiniowane za pomocą gestów "Przesuń w lewo" i "Przesuń w prawo".
 • Wyświetlanie uczestników spotkania: Jeśli inny pracownik organizuje spotkanie, odpowiedzi zaproszonych osób na zapytanie w Outlook for Mac 2019 mogą być również wyświetlane na ich własnym komputerze Mac.
 • Wizualne wzmocnienie wiadomości e-mail za pomocą plików SVG: Wiadomości e-mail często zyskują na treści informacyjnej, a także na wpływie, gdy nadawca dołącza do nich pasujący plik SVG - skalowalną grafikę wektorową lub grafikę wektorową. Grafika wektorowa ma nie tylko tę zaletę, że jest skalowalna, co oznacza, że można ją powiększać, zmniejszać lub obracać bez utraty jakości obrazu. Można je również dalej edytować za pomocą różnych filtrów. Outlook for Mac 2019 oferuje wybór odpowiednich tematów SVG do tego celu.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z Microsoft Outlook 2019 na komputerze Mac

Poniższe szczegóły przedstawiają minimalne wymagania do zainstalowania i uruchomienia programu Outlook for Mac 2019 na urządzeniu Apple.

 • System operacyjny: wersja jednego z trzech najnowszych systemów operacyjnych MacOS
 • iPad i iPhone: iOS 8.0 lub nowszy - iOS 12.0 jest wymagany do korzystania z funkcji Machine Learning
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca
 • Karta graficzna: co najmniej 1 280 x 800 pikseli

Outlook for Mac jako samodzielny program na Office-Suite for Mac 2019 kupuj tanio w Wiresoft

Jako typowe oprogramowanie pakietów Microsoft Office dla komputerów Mac, Outlook for Mac 2019 jest dostępny w większości sklepów tylko przy zakupie odpowiedniej pełnej wersji Office. Natomiast Wiresoft oferuje program Outlook for Mac 2019 oddzielnie w swoim sklepie z oprogramowaniem. Kupując oprogramowanie z Wiresoftem, odnosisz podwójne korzyści: z jednej strony, ze wszystkich korzyści, jakie oferuje ta wersja zakupu w porównaniu z wersją abonamentową, która zazwyczaj zawiera aktualizacje podlegające opłacie; z drugiej strony, ze szczególnie niskiej ceny!

Outlook for Mac 2019 oferowany przez Wiresoft nie różni się w żaden sposób od oprogramowania zawartego w odpowiednim pakiecie Office, ani nie ma żadnych ograniczeń w zakresie funkcjonalności.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Outlook for Mac 2019 jest licencją dla jednego użytkownika, która pochodzi z większej ilości licencji, która nie jest już używana przez pierwotnego nabywcę - zazwyczaj firmę. To oprogramowanie jest zarejestrowane na użytkownika dopiero po zakupie. Jako renomowany dystrybutor Wiresoft oferuje tylko takie używane przez Microsoft oprogramowanie, którego zakup i sprzedaż na terenie Unii Europejskiej jest całkowicie legalna i pozbawiona ryzyka. Są to zawsze oficjalne pełne wersje, które są identyczne z programami oferowanymi przez Microsoft. Dla Państwa bezpieczeństwa, każdy program Microsoftu oferowany na licencji woluminowej został przez nas przetestowany pod kątem bezbłędnej użyteczności, dzięki czemu może być używany przez Państwa w pełni i bezterminowo po instalacji.

Dzięki temu, szczególnie użytkownicy prywatni i osoby pracujące na własny rachunek, jak również małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet programu Outlook for Mac 2019 jako samodzielnego programu z zakupem oprogramowania od Wiresoft. Oprócz programu Outlook for Mac, w sklepie z oprogramowaniem można znaleźć również inne programy Office for Mac oraz inne programy firmy Microsoft w rozsądnej cenie.

W przypadku pytań dotyczących programu Outlook for Mac 2019 lub innej wersji albo innego programu Office for Mac, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie