Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10148
 • D47-00916
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
291,90 zł * 322,90 zł * (9,6% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Jeśli chodzi o przedstawianie treści w przekonujący i żywy sposób, Microsoft PowerPoint jest nadal klasycznym programem do tego celu. Dzięki różnorodnym opcjom projektowym i funkcjom pomocniczym można tworzyć informacyjne slajdy, które przyciągają uwagę dzięki dynamicznym przejściom i animacjom. Dzięki PowerPoint for Mac 2019 najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania Office dla systemów operacyjnych macOS jest już dostępna na stronie Wiresoft. Nie tylko profesjonaliści i doświadczeni użytkownicy, ale także początkujący i nie znający strony Windows otrzymują wsparcie w postaci zintegrowanych, intuicyjnie obsługiwanych narzędzi w pracy, szkole i na uczelni w przygotowywaniu tematów i treści na slajdach oraz kompilowaniu ich w żywą prezentację, która jest również pouczająca i robi wrażenie jako profesjonalna prezentacja wideo. Możliwość zwrócenia uwagi na dostępność podczas tworzenia rozszerza również krąg osób, do których można dotrzeć za pomocą PowerPoint 2019 dla Mac .

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

Microsoft PowerPoint dla Mac 2019 jako pojedyncza Office

Jeśli chodzi o prezentację treści w formie prezentacji w przekonujący i żywy sposób, to Microsoft PowerPoint jest nadal klasycznym programem do tego celu. Dzięki różnorodnym opcjom projektowania i funkcjom wspomagającym można tworzyć informacyjne slajdy, które przyciągają uwagę poprzez dynamiczne przejścia i animacje.

Dzięki programowi PowerPoint for Mac 2019 Wiresoft oferuje teraz najnowszą wersję sprawdzonego Office dla systemów operacyjnych MacOS. Zintegrowane, intuicyjnie obsługiwane narzędzia wspierają nie tylko profesjonalistów i doświadczonych użytkowników, ale także początkujących i Windows użytkowników w pracy, szkole i na uczelni w przygotowywaniu tematów i treści na slajdach oraz łączeniu ich w żywą prezentację, która jest zarówno informacyjna, jak i imponująca jako profesjonalna prezentacja wideo. Możliwość uwzględniania dostępności podczas tworzenia rozszerza również krąg osób, do których można dotrzeć za pomocą programu PowerPoint 2019 dla komputerów Mac.

Interfejs użytkownika programu Microsoft PowerPoint dla Mac 2019 został przeprojektowany tak, aby był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika; pozwala on nowym użytkownikom na szybkie rozpoczęcie pracy z programem. Wspomaga to również duży wybór szablonów i opcji projektowych, które pozwalają na tworzenie slajdów prezentacyjnych o indywidualnym wyglądzie.

Co więcej, program PowerPoint for Mac 2019 obsługuje obsługę dotykową - dotyczy to zarówno tabletów, jak i ogólnego korzystania z piór cyfrowych - zwłaszcza nowe narzędzie do rysowania odręcznego oferuje szeroki wachlarz efektów i kształtów, dzięki czemu można spontanicznie tworzyć profesjonalne szkice samodzielnie.

Program PowerPoint for Mac 2019 jest dostępny tylko jako integralna część odpowiedniej Office u konwencjonalnych dostawców, ale można go również kupić oddzielnie w sklepie internetowym Wiresoft - i to w bezkonkurencyjnej cenie! Należy również zwrócić uwagę na wymagania systemowe wymienione poniżej, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji. W Wiresoft możesz otrzymać nie tylko program PowerPoint na Maca 2019, ale także prewersje jako wersja dla jednego użytkownika, a także inne Office. Wszystkie ważne nowe funkcje programu PowerPoint for Mac 2019 zostały przedstawione w poniższym szczegółowym zestawieniu.

Przegląd nowych funkcji programu PowerPoint w wersji dla komputerów Mac 2019

Program PowerPoint 2019 for Mac 2019 zawiera liczne optymalizacje i rozszerzenia zakresu funkcjonalnego istniejących narzędzi, a także wiele nowych funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja morph, dodanie grafiki SVG i 3D oraz jeszcze lepsze wsparcie dla tworzenia dostępnych prezentacji.

Szczególne funkcje programu PowerPoint w wersji dla komputerów Mac 2019

Microsoft dodał do programu PowerPoint for Mac 2019 kilka nowych funkcji, które uatrakcyjniają i urozmaicają przebieg prezentacji, w tym morfing i ulepszone nagrywanie wideo:

 • Funkcja morfingu oferuje zupełnie nowe opcje animacji. Funkcja Morph oferuje nowe opcje animacji. Tworzy ona płynne przejścia między slajdami poprzez animację obiektów takich jak kształty, obrazy, grafiki SmartArt i WordArt oraz tekstu, z wyjątkiem diagramów. Dwa slajdy muszą mieć co najmniej jeden wspólny obiekt, aby utworzyć przejście morfowe, dla którego dostępne są różne efekty.
 • Podczas nagrywania prezentacji można teraz nagrywać nie tylko komentarze wideo i audio, ale także gesty do cyfrowego wprowadzania danych: wszystkie elementy - takie jak komentarze i animacje, ale także ruchy wskaźnika i czas trwania wyświetlania - są zapisywane w samej prezentacji. Dzięki temu prezentacja staje się filmem, który można oglądać w programie PowerPoint.
 • Dzięki zintegrowaniu wideo online, slajd może uzyskać większą dynamikę. Możliwe jest odtwarzanie wideo bez konieczności opuszczania aplikacji PowerPoint. Funkcja ta jest dostępna w wersji 10.13.4 systemu MacOS (High Sierra).

Nowe, skalowalne schematy i modele 3D

Program PowerPoint for Mac 2019 poszerza również zakres grafiki i modeli używanych do projektowania slajdów w programie PowerPoint o szereg nowych wykresów, w tym modele trójwymiarowe, które zapewniają jeszcze więcej możliwości ilustrowania prezentacji:

 • Wszystkie dostępne modele 3D mogą być swobodnie obracane o 360°, a także skalowane bez strat.
 • Za pomocą nowej funkcji morf, te modele 3D mogą być również animowane.
 • Użytkownicy mogą również sami tworzyć trójwymiarowe treści i wstawiać je do slajdu programu PowerPoint.
 • Nowością są również pliki SVG (Scalable Vector Graphics) - skalowalna grafika wektorowa; podobnie jak modele 3D, mają one tę zaletę, że można je dowolnie powiększać lub pomniejszać - bez utraty jakości obrazu - ale można je również swobodnie obracać i edytować za pomocą kolorowych filtrów.
 • Nowy typ wykresu lejkowego jest przydatny głównie do ilustrowania faz procesu.

Ogólne funkcje w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2019

Oprócz tych nowych narzędzi i funkcji, program PowerPoint for Mac 2019 posiada wiele innych nowych funkcji i optymalizacji. Obejmują one wsparcie w zakresie odręcznego rysowania, jak również pomoc w tworzeniu dostępnych dokumentów prezentacyjnych.

Nowe opcje widoku pulpitu w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2019

Typowa Office Windows została zaadaptowana w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2019. Nowe opcje widoku mogą być również ponownie wyłączone:

 • W programie PowerPoint for Mac 2019 wstążkowy wygląd paska menu, który jest typowy dla wszystkich Office, został połączony z wyglądem kafelków systemu Windows, który charakteryzuje system operacyjny Windows 10.
 • Często używane funkcje i funkcje są teraz silniej podkreślone, dzięki czemu można je szybciej znaleźć.
 • Zakładki mogą być również ułożone zgodnie z Państwa potrzebami, a wstążka może być całkowicie ukryta; funkcje są wtedy dostępne za pomocą paska menu u góry.
 • Program PowerPoint dla komputerów Mac 2019 zawiera teraz motywy, które zastępują kolory okien (czerwone), typowe dla aplikacji, achromatycznymi tonami. Poprawia to koncentrację, szczególnie podczas czytania zawartości slajdu. Widok bieli jest bardzo jasny, natomiast tryb Dark Grey i Black z trybem Dark oferuje szczególnie zredukowany, wysokokontrastowy wyświetlacz programu.

Praktyczne narzędzie odręczne i nowe pióra

Program PowerPoint dla Mac 2019 ma teraz podręczne narzędzie do samodzielnego rysowania wzorów i wykresów oraz grafiki i wstawiania ich do slajdu. Narzędzie może być używane nie tylko za pomocą pióra lub, w przypadku obsługi dotykowej, za pomocą palca, ale również za pomocą myszy komputerowej. W tym celu dostępna jest seria kolorowych długopisów do podświetlania fragmentów tekstu w kolorze, co od dawna znane jest z programu Word. Narzędzie do rysowania odręcznego w programie PowerPoint for Mac 2019 oferuje w szczególności następujące funkcje i efekty:

 • Do rysowania, pisania i podkreślania szczegółów dostępna jest szeroka gama piór cyfrowych w różnych grubościach i kolorach: pióro do zwykłego notowania, ołówek do rysowania szkiców i grafiki oraz klasyczny zakreślacz do dodawania kolorów do słów lub tekstu. Program zawiera również długopisy z metalicznymi i innymi efektami graficznymi, w tym Galaxy i Rainbow, Silver i Gold oraz Lava i Ocean.
 • W programie PowerPoint for Mac 2019 znacznie ulepszono funkcję kadrowania umożliwiającą usuwanie przeszkadzającego tła: teraz program automatycznie wykrywa obszar tła i wybiera go. Zintegrowane pióro może być używane do korygowania zaznaczenia poprzez dodawanie lub usuwanie części.
 • Funkcja przycinania może być również używana do wybierania określonych obszarów tabeli, które mają być wykorzystane jako wykres slajdów.

Tworzenie przystępnych prezentacji w programie PowerPoint for Mac 2019

Opcje projektowania slajdów w programie PowerPoint w taki sposób, aby były one czytelniejsze i bardziej zrozumiałe dla widzów z wadami wzroku, zostały nie tylko ulepszone w wersji dla komputerów Mac 2019, ale także dodane zostały nowe funkcje:

 • Uzupełniająca korekta błędów w programie PowerPoint dla Mac 2019 zawiera już propozycje usprawnień w trakcie pracy, częściowo również w oparciu o obowiązujące tu międzynarodowe standardy. Można je łatwo zaakceptować bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia, a program automatycznie zastosuje je do obszaru.
 • Narzędzie do korygowania błędów dodaje również brakujący tekst alternatywny do obrazów i grafiki oraz koryguje niewystarczający kontrast kolorów. Widok w "skali szarości" żywo symuluje postrzeganie osoby nieświadomej kolorów.
 • Wstępnie zdefiniowane, dostępne szablony slajdów zintegrowane w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2019 zawierają już odpowiednie tytuły slajdów, w tym strukturę nagłówków.
 • Funkcja AI QuickStarter oferuje praktyczną pomoc przy tworzeniu prezentacji: Funkcja ta wspiera użytkowników w ich badaniach tematycznych w pierwszej kolejności. Po wprowadzeniu tematu QuickStarter wyświetla listę pasujących podtematów i sugeruje odpowiedni zestaw slajdów. Na podstawie wyników badań w Bing narzędzie tworzy slajdy o odpowiedniej zawartości i strukturze. Na koniec wystarczy dodać tylko odpowiedni wygląd wraz z grafiką tła, a podstawa do prezentacji jest gotowa w ciągu kilku minut.

Lepsza współpraca online nad dokumentem w programie PowerPoint

Jeśli kilka osób chce pracować nad prezentacją PowerPoint, jest to możliwe również na komputerze Mac. Wymaga to korzystania z jednej z dwóch usług chmury Microsoft OneDrive lub SharePoint. Najpierw publikowana jest tam kopia prezentacji, która następnie jest redagowana przez poszczególnych zaproszonych pracowników. Po wprowadzeniu przez wszystkie zaangażowane osoby zmian lub komentarzy, oryginał i kopia (kopie) są ponownie łączone, przy czym różnice są wyświetlane i w razie potrzeby mogą zostać cofnięte.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft PowerPoint 2019 na komputerze Mac

W poniższych informacjach wymieniono minimalne wymagania dotyczące instalacji i uruchomienia programu PowerPoint dla komputera Mac 2019 na urządzeniu Apple.

Należy pamiętać, że aby móc korzystać z niektórych funkcji oprogramowania, musi być zainstalowany co najmniej MacOS w wersji 10.13.4 (High Sierra).

 • System operacyjny: wersja jednego z trzech obecnych systemów operacyjnych MacOS
 • iPad i iPhone: iOS 8.0 lub nowszy
 • Procesor: Intel
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy: min. 3 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna: co najmniej 1 280 x 800 pikseli

Kup PowerPoint dla Mac 2019 jako pojedynczy program pakietu Office Suite od Wiresoft w specjalnej cenie.

MS PowerPoint 2019 for Mac jest typowym elementem odpowiedniego Office Microsoft Office dla komputerów Mac i zazwyczaj nie jest dostępny sam w tradycyjnych sklepach z oprogramowaniem. W Wiresoft możesz także dokupić oddzielnie program PowerPoint dla Maca 2019!

Twoje zalety: Zakupiona wersja programu PowerPoint oferowana przez Wiresoft jest licencją jednoosobową, która nie zobowiązuje użytkownika do długoterminowego i kosztownego abonamentu obejmującego aktualizacje, ani nie oznacza żadnych ograniczeń w zakresie funkcji. Dlatego też podwójnie warto kupić program PowerPoint dla Maca 2019 jako jeden program od Wiresoft, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz innych Office.

Zakup oprogramowania z Wiresoft jest zawsze niedrogi i jednocześnie bezpieczny! Licencja jednoużytkowa PowerPoint for Mac 2019, którą kupujesz tutaj, jest albo licencją o większej objętości dla firm, albo licencją na używane oprogramowanie - stąd jej szczególna korzyść cenowa! Pod względem funkcjonalności oferowane oprogramowanie jest identyczne z odpowiednim programem PowerPoint, który jest również częścią pakietu Office Suite for Mac 2019. W ten sposób, szczególnie mniejsze firmy i użytkownicy indywidualni, tacy jak freelancerzy czy osoby prywatne, mogą korzystać ze wszystkich zalet wersji PowerPoint for Mac 2019 i oszczędzać pieniądze.

Każdy program Microsoftu oferowany przez Wiresoft został również przetestowany pod kątem jego rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności - dzięki temu jest on dostępny do pobrania zaraz po zakupie i może być używany przez nieograniczony czas.

Zawsze możesz mieć pewność, że ani Ty, ani my nie znajdujemy się w niejasnej sytuacji prawnej przy zakupie lub sprzedaży używanego oprogramowania! Ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony w UE.

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft możesz kupić program PowerPoint for Mac w aktualnej i starszej wersji, wszystkie inne Office osobno, a także wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint for Mac 2019 lub innego Office, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie