Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10458
 • P71-09391
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 646,90 zł * 1 828,90 zł * (9,95% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 2 Core Dodatek
Urządzenia 1x
Maszyny wirtualne Wymaga podstawowej licencji
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Prawo użytkowania


Uzupełnij swoje potrzeby licencyjne dla Windows Server 2022 Datacenter o pakiety2-Core od Wiresoft! Edycja Datacenter Windows Server 2022 została specjalnie zaprojektowana do użytku w większych, nowoczesnych centrach danych: oferuje niemal nieograniczone opcje wirtualizacji i wysoką skalowalność - w tym ekranowane maszyny wirtualne i wiele funkcji hybrydowych - oraz łączy niezawodną wydajność i dodatkowe warstwy zabezpieczeń w celu kompleksowej ochrony danych i aplikacji w środowiskach wieloCloud.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 2-Core

Uzupełnij swoje potrzeby licencyjne dla Windows Server 2022 Datacenter o 2-rdzeniowepakiety firmy Wiresoft! Wersja Datacenter Edition systemu Windows Server 2022 została specjalnie zaprojektowana do użytku w większych, nowoczesnych centrach danych: oferuje niemal nieograniczone opcje wirtualizacji i wysoką skalowalność - w tym maszyny wirtualne z osłoną i wiele funkcji hybrydowych - oraz łączy niezawodną wydajność i dodatkowe warstwy zabezpieczeń w celu kompleksowej ochrony danych i aplikacji w środowiskach wielochmurowych.

Serwerowysystem operacyjny Windows Server 2022 Datacenter umożliwia bezpieczne łączenie sieci fizycznych i wirtualnych lub udostępnianie serwerów w chmurze, dzięki czemu doskonale spełnia aktualne wymagania nowoczesnych systemów informatycznych. Ta edycja, oparta na systemie operacyjnym Windows 10, oferuje wiele optymalizacji istniejących funkcji, a także nowe, zaawansowane funkcje i usługi.

Ważnymi czynnikami decydującymi o zakupie wersji Datacenter Edition systemu Windows Server 2022 są funkcje Hyper-V, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct i Storage Replica: wraz z Shielded Virtual Machines do obsługi nieograniczonej liczby komputerów wirtualnych stanowią one niezbędne funkcje dla wszystkich firm, które muszą zapewnić niezawodną infrastrukturę wirtualizacji. Wersja Datacenter Edition zawiera również takie wyjątkowe funkcje, jak:

 • Nieograniczona replika pamięci masowej
 • Infrastruktura hiperkonwergentna
 • Sieci definiowane programowo
 • Pamięć masowa definiowana programowo

System Windows Server 2022 oferuje firmom ścisłe połączenie środowisk lokalnych ze sprawdzonymi usługami Microsoft Azure - zapewniają one dalsze funkcje hybrydowe i dodatkowe warstwy zabezpieczeń, a także obsługę migracji zmian i serwerów, w tym danych do chmury za pomocą usługi Migracja pamięci masowej.

Licencjonowanie Windows Server 2022 Datacenter jest zawsze oparte na rdzeniach, z minimalną liczbą 16 rdzeni na serwer. Większe serwery mogą być dodatkowo licencjonowane z pakietami 2-rdzeniowymi. Pozwala to na wygodne i elastyczne rozszerzanie wymagań licencyjnych.

Na Wiresoft można znaleźć Windows Server 2022 Datacenter 2-Core Package jako oprogramowanie używane - w znacznie niższej cenie niż odpowiadające mu nowe oprogramowanie - które oferuje wszystkie typowe cechy Datacenter w odniesieniu do funkcjonalności, wydajności i bezpieczeństwa. Poniższe zestawienie zawiera szczegółowe informacje na temat rozbudowanych funkcji witryny Windows Server 2022 Datacenter oraz warunków licencjonowania przez firmę Microsoft pakietów 2-rdzeniowych.

Windows Server 2022 Datacenter - zapewnia praktycznie nieograniczoną wirtualizację

Edycja Windows Server 2022 Datacenter przenosi możliwości wirtualizacji - a także bezpieczeństwo danych i aplikacji - na nowy poziom: oprócz wielu ulepszeń i dodatków do funkcji znanych już z poprzedniej wersji, ma możliwość tworzenia definiowanych programowo platform infrastrukturalnych HCI (hiperkonwergentnych), które oferują wiele korzyści w zakresie wirtualizacji serwerów i desktopów, ponieważ są nie tylko łatwiejsze do wdrożenia i zarządzania, ale także do skalowania, co upraszcza udostępnianie nawet złożonych infrastruktur IT.

Jaką wartość dodaną oferuje system Windows Server 2022 Datacenter?

Zasadniczoserwer Windows Server 2022 Edition Datacenter oferuje maksimum możliwości wirtualizacji - dlatego jest szczególnie przydatny w firmach, w których odgrywa ona ważną rolę obok związanych z nią większych obciążeń informatycznych. W wersji Datacenter Edition liczba obsługiwanych maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V jest nieograniczona, a limit pamięci RAM wynosi 24 TB. W tym celu dostępne są również następujące ważne funkcje o maksymalnej funkcjonalności:

Rozszerzona ochrona w chmurze dzięki osłoniętym maszynom wirtualnym

Osłonięte maszyny wirtualne (Shielded VMs) umożliwiają tworzenie wysoce bezpiecznych infrastruktur wirtualizacji. Serwery wirtualne są więc zabezpieczone w taki sposób, że dane i aplikacje przechowywane w chmurze publicznej są niezawodnie chronione przed nieuprawnionym dostępem lub wykorzystaniem. Istniejące maszyny wirtualne można również przekształcać w chronione maszyny wirtualne i tworzyć chronione maszyny wirtualne z systemem Linux. Ekranowane maszyny wirtualne można instalować za pomocą Menedżera serwera, w Centrum administracyjnym Windows lub za pomocą PowerShell.

Sieci definiowane programowo

Funkcja Software-Defined Networking (SDN) w witrynie Windows Server 2022  umożliwia centralną konfigurację zarówno fizycznych (takich jak routery, przełączniki i bramy), jak i wirtualnych urządzeń i elementów sieciowych (takich jak przełączniki wirtualne Hyper-V, wirtualizacja sieci Hyper-V i bramy RAS) oraz dynamiczne zarządzanie nimi. Istniejące urządzenia kompatybilne z SDN można wykorzystać do osiągnięcia większej integracji między siecią fizyczną i wirtualną, ponieważ warstwy sieciowe nie są już powiązane z urządzeniami sieciowymi. Windows Server 2022 Datacenter Edition oferuje możliwość równorzędnego i bezproblemowego łączenia dwóch sieci, a także monitorowanie zapory sieciowej.

Dzięki sieci SDN jest to możliwe, na przykład:

 • Dynamiczne tworzenie, zabezpieczanie i łączenie sieci
 • Określanie zasad kontroli sieci fizycznych i wirtualnych
 • Skalowanie polityk sieciowych
 • Przyspieszenie wdrażania obciążeń roboczych
 • Minimalizacja zagrożeń bezpieczeństwa sieci
 • Szyfrowane sieci zapewniające bezpieczne szyfrowanie sieci wirtualnych za pomocą protokołu DTLS (Datagram Transport Layer Security)

Pamięć masowa definiowana programowo

Software-Defined Storage (SDS) w Windows Server 2022  oddziela sprzęt do przechowywania danych od oprogramowania do przechowywania danych. Oznacza to, że pamięcią masową można zarządzać, skalować ją i udostępniać niezależnie od podstawowego sprzętu do przechowywania danych. Można go również łatwo wymienić lub rozbudować bez zmiany procesów operacyjnych, co również przyczynia się do obniżenia kosztów.

Replika pamięci masowej

W systemie Windows Server 2022 Datacenter funkcja Repliki pamięci masowej jest dostępna bez ograniczeń. Umożliwia to zarówno synchroniczną, jak i asynchroniczną replikację danych, skutecznie zapobiegając ich utracie na poziomie systemu plików. Podczas gdy replikacja synchroniczna odzwierciedla dane w lokalizacjach fizycznych z wolumenem odpornym na awarie, replikacja asynchroniczna między lokalizacjami odbywa się za pośrednictwem łączy sieciowych o większych opóźnieniach. Gotowość na wypadek awarii i przywracanie sprawności operacyjnej (DR) również minimalizuje ryzyko przestojów.

Bezpośrednie przestrzenie magazynowe (S2D)

Funkcja Storage Spaces Direct łączy lokalne magazyny danych serwerów w wirtualny klaster. Jego węzły mogą łączyć różne fizyczne nośniki danych lub systemy nośników danych; komunikacja między nimi odbywa się za pomocą protokołu SMB. S2D oferuje zatem zwiększone bezpieczeństwo w przypadku awarii, dzięki czemu w przypadku większej liczby węzłów klastra może dojść do awarii kilku węzłów, co nie ma wpływu na sam klaster.

Oprócz prostego wdrażania systemów pamięci masowej definiowanych programowo (SDS) i zarządzania nimi, usługa Storage Spaces Direct umożliwia także tworzenie skalowalnych, wysoce dostępnych systemów pamięci masowej, dzięki którym pamięć masowa serwera może być wykorzystywana niezależnie od sprzętu, a tym samym bardziej efektywnie.

Inne nowe funkcje systemu Windows Server 2022

Oprócz tych ekskluzywnych funkcji systemu Windows Server 2022  Datacenter Edition, firmy mogą również korzystać z następujących ważnych funkcji:

Kompleksowa analiza dzięki systemowi Insights

Wspierany przez model uczenia maszynowego, Windows Server 2022  oferuje funkcję analizy predykcyjnej System Insights. Zapewnia to wgląd w funkcjonowanie lokalnie wdrożonych serwerów poprzez analizę wskaźników wydajności i zdarzeń w celu tworzenia dokładnych prognoz, które mogą pomóc w zmniejszeniu wysiłku związanego z reaktywnym administrowaniem instancjami systemu Windows Server, a tym samym w obniżeniu kosztów operacyjnych.

Wsparcie dla Kubernetes i systemu Linux

W systemie Windows Server 2022 systemy Kubernetes i Linux są teraz lepiej obsługiwane: Kontenery Linux i Windows zarządzane za pomocą Kubernetes mogą być zatem używane równolegle. Dla Kubernetes dostępne są także nowe funkcje, takie jak tworzenie sieci kontenerów, a poszczególne obrazy zostały ulepszone.

Wyższa ochrona danych i sieci dzięki usługom Azure

W przedsiębiorstwach coraz ważniejsza staje się niezawodna ochrona nie tylko danych, ale także infrastruktury sieciowej. Windows Server 2022 oferuje zaawansowane funkcje, takie jak Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) z Exploit Guard i Domain Controller.

W tym przypadku funkcje hybrydowe dostępne w Windows Server 2022  umożliwiają lepszą ochronę lokalnych katalogów Active Directories, a także łatwiejsze korzystanie z usług Microsoft Azure - dzięki czemu ściślejsza współpraca między Windows Server a usługami Azure umożliwia m.in. prostą synchronizację danych lub tworzenie kopii zapasowych danych:

 • Kopia zapasowa Azure
 • Odzyskiwanie danych w ramach usługi Azure Site Recovery
 • Zarządzanie aktualizacjami chmury Azure
 • Hasła zakazane w Azure AD
 • Ochrona haseł Azure AD i
 • Karta sieciowa Azure

Łączy to serwer lokalny w chmurze Azure z wirtualną siecią Azure. Asystent migracji pamięci masowej ułatwia także migrację serwerów wraz z danymi do chmury, gdzie rolę magazynu może pełnić usługa Azure File Sync.

Wymagania sprzętowe do uruchomienia systemu Windows Server 2022 Datacenter

Oprogramowanie Windows Server 2022 jest oparte na systemie Windows 10. Aby zapewnić sprawne i bezpieczne działanie witryny Windows Server 2022 Datacenter , używany sprzęt musi spełniać minimalne wymagania wymienione poniżej. Rzeczywiste wymagania zależą także od odpowiedniej konfiguracji systemu i zainstalowanych aplikacji.

 • Miejsce na dysku twardym: 32 GB
 • Przestrzeń pamięci RAM: 512 MB
 • Pamięć dla monitora serwera: 2 GB
 • Architektura procesora: x64
 • Szybkość procesora: 1,4 GHz / 64 bit
 • Karta graficzna z obsługą rozdzielczości Super VGA: 1 024 x 768 pikseli
 • Karta sieciowa: 1x Ethernet o minimalnej przepustowości w zakresie GBit/s

Licencjonowanie z systemem Windows Server 2022 Datacenter 2-Core

Przy licencjonowaniu serwerów z Windows Server 2022 Datacenter należy przestrzegać przepisów licencyjnych firmy Microsoft, nawet w przypadku używanego oprogramowania, które jako podstawę obliczeń przyjmuje liczbę rdzeni. Zastosowanie mają następujące przepisy:

Ogólne warunki licencji firmy Microsoft dla systemu Windows Server 2022 Datacenter

Oprogramowanie serwerowe firmy Microsoft, takie jak Windows Server 2022 Datacenter, jest zawsze początkowo licencjonowane na podstawie sprzętu fizycznego. Oprócz liczby fizycznych procesorów rdzeniowych liczona jest także liczba serwerów wirtualnych. Licencja na serwer obejmuje zawsze dwa fizyczne rdzenie procesora. Przepisy licencyjne firmy Microsoft opierają się na minimalnej liczbie 8 rdzeni na procesor - niezależnie od tego, czy istniejący sprzęt ma mniej niż 8 rdzeni. Ponadto co najmniej 2 procesory na serwer fizyczny = 16 rdzeni.

Jeśliserwer Windows Server w firmie ma większą liczbę rdzeni niż 16, można je również elastycznie licencjonować za pomocą 2-Core Packages for Windows Server 2022 Datacenter.

Inne wymagania licencyjne dla systemu Windows Server 2022 Datacenter

W środowisku Hyper-V licencjonowane są wszystkie procesory, które odpowiadają fizycznym rdzeniom procesora. W szczególności edycja Windows Server Datacenter umożliwia uruchomienie nieograniczonej liczby instancji Hyper-V. Warunkiem jest, jak już wspomniano, aby wszystkie odpowiednie rdzenie procesora serwera były już licencjonowane.

W przypadku instancji systemu Linux w wersji Datacenter Edition nie jest wymagana żadna licencja.

Oprócz licencji na serwer Windows, wszyscy klienci - użytkownicy i urządzenia końcowe - uzyskujący dostęp do witryny Windows Server 2022  muszą być wyposażeni w licencję dostępu klienta (CAL). Wiresoft udostępnia również po przystępnych cenach programy User i Device CALs.

Często zadawane pytania dotyczące używanego oprogramowania Wiresoft dla Microsoft Windows Server 2022 Datacenter

Pakiet 2-Core Package for Windows Server 2022 Datacenter oferowany przez firmę Wiresoft jako oprogramowanie używane nie różni się pod względem użyteczności od odpowiadającej mu nowej, nieużywanej licencji serwerowej - nie tylko dlatego, że oprogramowanie zasadniczo nie ulega zużyciu. Często jednak pojawiają się dodatkowe pytania dotyczące używanych licencji na serwery Windows - odpowiedzi na nie znajdują się poniżej.

Skąd pochodzi używane oprogramowanie takie jak Windows Server 2022 Datacenter 2-Core?

Oprogramowanie Windows Server 2022 Datacenter oferowane przez firmę Wiresoft jako używane, takie jak 2-Core Package, pochodzi od organizacji lub firm, które zazwyczaj same zakupiły je jako nowe, ewentualnie używały, a następnie sprzedały firmie Wiresoft. Po sprzedaży do firmy Wiresoft lub w ramach oferty w sklepie, jest to zatem oprogramowanie używane, które można wykorzystywać jak nową licencję.

Czy sprzedaż, zakup i użytkowanie używanego oprogramowania Windows Server 2022 Datacenter są legalne?

Tak: W firmie Wiresoft możesz mieć pewność, że dla Ciebie jako klienta zarówno zakup używanego oprogramowania, takiego jak Windows Server 2022 Datacenter 2-Core, jak i rzeczywiste, oficjalne użytkowanie przez Ciebie nie narusza żadnych obowiązujących przepisów prawa, ponieważ zwykła jurysdykcja nie tylko zezwala na handel używanym oprogramowaniem Microsoft, ale także na jego użytkowanie, jeśli oprogramowanie pochodzi z zapasów licencyjnych firmy. Różne orzeczenia sądowe w tej sprawie wielokrotnie potwierdzały ten fakt.

Czy używana licencja Windows Server 2022 Datacenter 2-Core jest również objęta zwykłą ochroną kupującego?

Tak: Używane oprogramowanie, takie jak oferowane Windows Server 2022 Datacenter 2-Core Package oferuje Tobie jako klientowi firmy Wiresoft te same korzyści, co porównywalne nowe oprogramowanie serwerowe: masz zapewnione typowe bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po zakupie i możesz natychmiast aktywować licencję serwera za pomocą dołączonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy oprogramowanie używane, takie jak Windows Server 2022 Datacenter 2-Core, ma inne zalety?

Używane oprogramowanie daje klientom firmy Wiresoft przede wszystkim duże korzyści ekonomiczne, ponieważ mogą oni aktualizować swoje zapasy oprogramowania znacznie taniej niż w przypadku nowych towarów, a tym samym utrzymywać je w dobrym stanie. Używane oprogramowanie firmy Wiresoft może w ten sposób przyczynić się do obniżenia kosztów operacyjnych, ponieważ oferuje ono również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnej ewidencji wszystkich nabywców!

 W sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć nie tylko2 rdzeniowepakiety edycji Windows Server 2022 Datacenter jako niedrogie używane oprogramowanie, ale także odpowiadające im pakiety 16 rdzeniowe na licencji podstawowej. W przypadku mniejszych wymagań w zakresie wirtualizacji można również znaleźć system Windows Server 2022 Standard Edition - a także poprzednie wersje Windows Server 2022  - oraz odpowiednie wymagane licencje dostępu klienta (CAL). Szeroka oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft obejmuje również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi korzyściami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania Windows Server 2022 Datacenter lub dowolnej innej edycji, skontaktuj się z naszymi ekspertami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie