Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10477
 • 228-04778
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
2 913,90 zł * 3 236,90 zł * (9,98% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core -
Minimalna licencja Brak
CAL User CAL/urządzenie CAL
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


SQL Server 2022 Standard z Microsoft to najnowsza wersja tej niezawodnej platformy danych relacyjnych, która zapewnia użytkownikom wszystkie niezbędne funkcje bazodanowe i analityczno-raportowe, często używane we wszystkich firmach, które korzystają z systemów zarządzania towarami i CRM lub oprogramowania ERP. SQL Server 2022 Standard zapewnia wydajny, Cloud-wykonalny system relacyjnej bazy danych Management (RDMS) dla wszystkich tych obszarów zadań, który może optymalnie spełnić ich wymagania.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

SQL Server 2022 Standard z Microsoft to najnowsza wersja tej niezawodnej platformy danych relacyjnych, która zapewnia użytkownikom wszystkie niezbędne funkcje bazodanowe i analityczno-raportowe, często wykorzystywane we wszystkich firmach, które korzystają z systemów zarządzania towarami i CRM lub oprogramowania ERP. SQL Server 2022 Standard zapewnia wydajny, Cloud-wykonalny system zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDMS) dla wszystkich tych obszarów zadań, który może optymalnie spełnić ich wymagania.

Dzięki SQL Server 2022 Standard Edition małe i średnie firmy mają do dyspozycji podstawową bazę danych do zarządzania danymi i Business wywiadowczą, która nie tylko oferuje odpowiednie narzędzia do tworzenia lokalnych i Cloud-specyficznych aplikacji, ale także umożliwia szczególnie wydajne zarządzanie bazą danych dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na zasoby informatyczne.

Na stronie Wiresoft znajdziesz wkrótce nowy SQL Server 2022 Standard Edition w ofercie jako oprogramowanie używane - ze wszystkimi zaletami pod względem funkcjonalności, wydajności i bezpieczeństwa - ale w cenie znacznie niższej niż w przypadku nowego oprogramowania. SQL Server 2022 Standard będzie prawdopodobnie ponownie dostępny w wersji Core-based licensing, która jest szczególnie przydatna tylko dla bardziej zaawansowanych Server, ponieważ nie można tu zastosować wariantu opartego na licencji serwerowej/CAL.

Poniższy przegląd zawiera szczegółowe informacje na temat funkcji SQL Server 2022 Standard znanych z poprzedniej wersji, a także zwyczajowe Microsoft warunki licencjonowania oprogramowania SQL Server.

SQL Server 2022 Standard - Przegląd ważnych funkcji

Wśród funkcji szczególnie wartych uwagi w edycji SQL Server 2022 Standard są ponownie dostępne wysoce skalowalne Cloud usługi, a także, między innymi, technologia szyfrowania danych Microsoft Always Encrypted, która zapewnia bezpieczne enklawy i może być rozszerzona na przykład o integrację z językiem Java.

Inne kluczowe funkcje SQL Server 2022 Standard umożliwiające wszechstronne przetwarzanie danych to grupowanie danych oraz monitorowanie ich systematycznego gromadzenia podczas rejestrowania i pomiarów.

Szczególnie wykorzystanie klastrów Big Data w SQL Server 2022 Standard rozszerza możliwości analizy i przetwarzania danych na wiele sposobów. Do tego dochodzi integracja rozproszonego systemu plików Hadoop (HDFS), Apache Spark i innych narzędzi analitycznych, inteligentne przetwarzanie zapytań do wyszukiwarki oraz wykorzystanie kontenerów we wszystkich procesach. Certyfikacja zgodności bazy danych pozwala uniknąć ewentualnej niekompatybilności aplikacji oraz umożliwia nie tylko lokalną aktualizację systemu bazy danych SQL, ale także aktualizację na peryferiach oraz w serwisie Cloud.

Zwiększone bezpieczeństwo jest ponownie oferowane w SQL Server 2022 Standard przez takie funkcje jak przyspieszone odzyskiwanie baz danych oraz funkcje klasyfikacji i niezawodnego monitorowania danych, które ostrzegają również o podejrzanych działaniach.

Poniższy przegląd zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych obszarów funkcjonalnych.

SQL Server 2022 Standard - Wirtualizacja danych za pomocą klastrów Big Data

Wydajne zarządzanie dużymi danymi nadal odgrywa kluczową rolę w analizie i przetwarzaniu dużych ilości danych. W tym przypadku SQL Server 2022 Standard oferuje nie tylko dużą wydajność, ale także dobrą skalowalność - w połączeniu z potężnymi narzędziami analitycznymi, takimi jak inteligentne przetwarzanie zapytań, które niezawodnie, a jednocześnie szybko przetwarzają dane i udostępniają je do różnych zastosowań w firmach.

W tym przypadku SQL Server 2022 Standard oferuje również możliwość przeniesienia obciążeń związanych z Big Data do SQL Server zamiast zarządzania nimi na przykład na lokalnych platformach opartych na Hadoop, jak to miało miejsce wcześniej. Dzięki zintegrowanym konektorom lub SQL Server PolyBase, zewnętrzne bazy danych, takie jak Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, a także Azure Data Lake mogą być również odpytywane bez konieczności fizycznego przenoszenia lub replikowania odpowiednich danych.

Wykorzystanie klastrów Big Data z SQL Server 2022 umożliwia również wdrożenie skalowalnych klastrów SQL Server, Spark i kontenerów HDFS z Kubernetes, co pozwala również na równoległe wykonywanie zapytań, pisanie i przetwarzanie danych za pomocą Transact-SQL. Podobnie klastry Big Data umożliwiają wykonywanie zadań związanych ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym w pulach pamięci masowej HDFS, a także dostarczanie aplikacji zarówno w postaci kontenerów, jak i aplikacji w formie usług internetowych, które uzyskują dostęp do danych przechowywanych w klastrze Big Data. Ponadto dostępne są również klastry Big Data w SQL Server 2022 Standard:

 • Data Lake to skalowalna pula pamięci masowej HDFS, która może być wykorzystywana do przechowywania danych z różnych źródeł zewnętrznych w celu ich analizy oraz łączenia z danymi relacyjnymi.
 • Data Mart umożliwia poziome skalowanie klastrów Big Data w celu zwiększenia wydajności analiz danych, między innymi poprzez integrację danych z wielu źródeł za pomocą węzłów puli danych, które służą jako pamięć podręczna.
 • Narzędzia AI, podobnie jak Spark, mogą być używane na przykład z R, Pythonem, Scalą i Javą.

SQL Server 2022 Standard - Duża wydajność 

Edycja SQL Server 2022 Standard charakteryzuje się wysoką skalowalnością i wydajnością ważnych funkcji, a także niezawodną wysoką dostępnością. Wysoka dostępność jest osiągana m.in. dzięki obsłudze Server Core , a także zawsze włączonym instancjom klastra awaryjnego oraz failoverServer do odzyskiwania danych po awarii i ulepszonego odzyskiwania bazy danych, w tym szyfrowanego tworzenia kopii zapasowych.

Inne funkcje obejmują columnstore dla dużych binarek obiektowych, bazę danych in-memory z in-memory OLTP1, hybrydową pulę buforową i obsługę pamięci trwałej w celu zwiększenia wydajności dla obciążeń o znaczeniu krytycznym, obsługę do 50 instancji, rozciąganie bazy danych, partycjonowanie tabel i indeksów oraz kompresję danych, przetwarzanie równoległe dla tabel partycjonowanych i wiele kontenerów filestream.

SQL Server 2022 Standard - Wymagania sprzętowe

Aby móc używać SQL Server 2022 Standard w odpowiednim środowisku operacyjnym, prawdopodobnie będą musiały być spełnione następujące wymagania programowe i sprzętowe - należy pamiętać, że od października nie ma jeszcze oficjalnych informacji ze strony Microsoft, więc rzeczywiste wymagania minimalne mogą się różnić od podanych poniżej. Aby uzyskać więcej pytań i aktualnych informacji, skontaktuj się z jednym z członków personelu na stronie Wiresoft.

 • Obsługiwane systemy operacyjne: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Grafika: Karta graficzna Super VGA o rozdzielczości min. 800x600 pikseli
 • Typ procesora: procesor x64
 • Szybkość procesora: min. 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub więcej
Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie