Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10481
  • 359-01464
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
679,90 zł * 753,90 zł * (9,82% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x Urządzenie CAL
System  SQL Server 
CAL Urządzenie CAL
Zakres dostawy ID licencji + Kod uwierzytelniający 
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki


Dzięki Device CAL użytkownicy mogą uzyskać dostęp do funkcji i usług niezawodnej platformy danych relacyjnych Microsoftu, udostępnionej w nowym oprogramowaniu SQL Server 2022 w niektórych edycjach - takich jak Standard - i udostępniać firmom i organizacjom aktualne bazy danych oraz funkcje analizy i raportowania do wszechstronnego wykorzystania. SQL Server 2022 przekonuje swoją dużą wydajnością i zapewnieniem wszechstronnych interfejsów komunikacyjnych, a także wykorzystaniem klastrów Big Data, w tym wszechstronnych zabezpieczeń i środków ochrony danych oraz ich integralności, a także wielu innych funkcji, które umożliwiają ich udostępnienie dla różnych zastosowań również w chmurze.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft SQL Server 2022 Device CAL

Dzięki Device CAL użytkownicy mają dostęp do funkcji i Services niezawodnej platformy danych relacyjnych z Microsoft udostępnionej w nowym oprogramowaniu SQL Server 2022 dla niektórych edycji - takich jak Standard - aktualnej bazy danych, a także funkcji analizy i raportowania dla firm i organizacji do wszechstronnego wykorzystania. SQL Server 2022 imponuje dużą wydajnością i zapewnieniem wszechstronnych interfejsów komunikacyjnych, a także wykorzystaniem klastrów Big Data, w tym wszechstronnych środków bezpieczeństwa i ochrony danych oraz ich integralności, a także wielu innych funkcji, które umożliwiają ich dostarczenie do różnych zastosowań, także w Cloud.

Każde urządzenie końcowe z obsługą Windows, za pomocą którego użytkownicy uzyskują dostęp do usług Server Microsoft SQL Server 2022, wymaga dodatkowej licencji na dostęp klienta (Device CAL), ponieważ nie jest ona zawarta w licencji SQL Server. Tylko licencja na dostęp klienta daje urządzeniu końcowemu niezbędne prawa dostępu. W końcu nie ma znaczenia, czy komputer, notebook, smartfon czy tablet Desktop ma licencję Device CAL . Nabywca strony Device CAL może więc swobodnie decydować, jakiego licencjonowanego urządzenia końcowego chce użyć, aby uzyskać dostęp do SQL Server 2022. Ponadto, strona Device CAL dla wcześniejszej wersji SQL Server nie może być użyta do uzyskania dostępu do aktualnej wersji 2022 SQL Server.

Używane Device CALs dla SQL Server 2022 można już zamawiać w przedsprzedaży na Wiresoft! Oczekuje się, że będą one dostępne zaraz po oficjalnej dacie premiery. Korzystając z używanego oprogramowania z Wiresoft korzystasz z niższej ceny w porównaniu z nowymi licencjami na dostęp do klienta SQL dla urządzeń końcowych oferowanymi w handlu oprogramowaniem, a także z możliwości zakupu tylko takiej liczby Device CALs, jaka jest rzeczywiście potrzebna dla Twojego oprogramowania SQL 2022 Server!

SQL Server 2022 Device CAL - Wykorzystaj wszystkie nowe zalety MS SQL Server 2022

SQL Server 2022 to najnowsza wersja niezawodnego systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych z Microsoft, który zapewnia firmom i organizacjom różnej wielkości szeroki zakres funkcji bazodanowych, a także analitycznych i raportowych, które są powszechnie stosowane w systemach planowania zasobów przedsiębiorstwa, systemach CRM oraz oprogramowaniu ERP. SQL Server 2022 to solidny system zarządzania relacyjnymi bazami danych z obsługą Cloud dla tych obszarów biznesowych, który można elastycznie dostosować do rosnących wyzwań.

SQL Server 2022 - Typowe Services 

Dzięki Device CAL , w zależności od edycji SQL Server 2022, pracownicy mogą korzystać z takich funkcji, jak grupowanie (przypisywanie grup) danych, a także z funkcji monitorowania podczas przetwarzania ukierunkowanych zapytań do bazy danych w celu systematycznego gromadzenia danych. Użytkownicy posiadający licencjonowany terminal mogą również korzystać ze wszystkich zalet, jakie oferuje Inteligentne Przetwarzanie Zapytań w zakresie przyspieszonego wyszukiwania nawet większych wolumenów danych, w tym narzędzi uczenia maszynowego, a także PolyBase do optymalnego przetwarzania zapytań Transact-SQL z zewnętrznych źródeł danych.

SQL Server 2022 - Klaster Big Data

Wprowadzenie klastra Big Data w MS SQL Server oznacza, że w wersji 2022 SQL Server ponownie dostępna jest cała gama potężnych narzędzi analitycznych do kompleksowego zarządzania Big Data, w tym na przykład inteligentne przetwarzanie zapytań w celu przyspieszonego i jednocześnie niezawodnego przetwarzania dużych ilości danych, w tym ich dostarczania do różnych, także Cloud-based aplikacji. Dzięki temu obciążenia związane z Big Data mogą być przenoszone do SQL Server, ale również można bezpośrednio odpytywać zewnętrzne bazy danych.

Dzięki Big Data Clusters skalowalne klastry SQL Server, HDFS i kontenerów Spark mogą być również dostarczane przez Kubernetes. W pulach pamięci HDFS można również realizować zadania związane ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. Dane z różnych źródeł zewnętrznych mogą być analizowane, łączone z danymi relacyjnymi i przechowywane za pomocą narzędzia Data Lake. Oprócz narzędzi AI można wykorzystać na przykład Spark, R, Python i Java. Powstałe w ten sposób aplikacje mogą być projektowane jako kontenery, a także aplikacje dla usług internetowych, które mają dostęp do danych przechowywanych w klastrze Big Data.

Inne funkcje obejmują Transact-SQL do równoległego wykonywania zapytań oraz zapisywania i przetwarzania danych, a także funkcję Data Mart, która poprawia wydajność analizy danych poprzez poziome skalowanie klastrów Big Data.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Services użytecznej z licencją dostępu klienta Device do SQL Server 2022, skontaktuj się z jednym z naszych zespołów pod adresem Wiresoft.

SQL 2022 Device CAL - Jak odbywa się licencjonowanie?

W przypadku niektórych edycji SQL Server 2022, jako alternatywa dla licencji opartych na Core, licencje Client-Access, np. dla urządzeń końcowych, są również dostępne z poziomu Microsoft licence management. Warunkiem wstępnym jest to, że CAL jest ważny przynajmniej w tej samej lub wyższej wersji, aby można było korzystać z usług Server na urządzeniu końcowym obsługującym Windows. Strona Device CAL 2022 zawiera jedynie prawa dostępu dla środowiska klient/serwer SQL Server 2022 - bez oprogramowania, które trzeba zainstalować.

Model licencyjny Microsoft prawdopodobnie znów będzie oferował dwa rodzaje CAL-ów dla niektórych edycji SQL Server 2022:

  • Device CAL dla SQL Server 2022: w tym przypadku prawa dostępu otrzymuje specjalne urządzenie końcowe (np. komputer, laptop, tablet, telefon)
  • User CAL dla SQL Server 2022: dzięki temu specjalny User otrzymuje prawa dostępu

SQL Server 2022 - Jakie są zalety licencjonowania opartego na CAL?

W przypadku niektórych edycji Microsoft SQL Server firmy mogą wybrać licencje oparte na Core lub CAL. W zależności od liczby urządzeń końcowych, na które ma być udzielona licencja, zakup CAL-ów może być dla klientów korzystniejszą finansowo alternatywą. Dzięki używanym licencjom dostępowym Device z Wiresoft nie ma już narzuconej, sztywnej skali licencji, a więc kupujesz dokładnie tyle CAL-ów Device, ile rzeczywiście potrzebujesz, i w każdej chwili możesz dokupić dodatkowe, indywidualne CAL-e Deivce.

SQL 2022 Device CAL - Wykorzystaj zgodność wersji dla SQL Server 2022!

Device CAL for SQL Server 2022 to najnowsza licencja dostępu klienta opublikowana przez Microsoft. Jeśli planujesz używać starszego oprogramowania Server oprócz odpowiedniej wersji SQL Server 2022, program Device CAL SQL Server 2022 oferuje ci zaletę downgrade'u, ponieważ wyposaża urządzenie końcowe w prawa dostępu do poprzednich wersji, takich jak 2019 i starsze. I odwrotnie, jeśli masz Device CAL ważny dla poprzednich wersji SQL Server, nie możesz uzyskać dostępu do SQL Server 2022 (upgrade).

SQL 2022 Device CAL - Jakie są warunki licencjonowania SQL Server 2022?

Jak już wspomniano, Pro Device CAL określone urządzenie końcowe otrzymuje prawa dostępu do SQL Server 2022. W przypadku używanych CAL-ów są one identyczne jak w przypadku nowych licencji dostępu klienta. Po zakończeniu rejestracji nie można jednak przenieść strony Device CAL na inny komputer, laptop itp. Nie można też zmienić typu CAL i użyć np. Device CAL do zarejestrowania User (User CAL). Możliwe jest jednak równoległe korzystanie z Device CAL i Device CAL dla SQL Server 2022.

Dzięki tym przepisom zarząd licencji Microsoft CAL chce również przyczynić się do zapobiegania niewłaściwemu dostępowi do SQL Server 2022 i jego danych oraz do zwiększenia ich bezpieczeństwa przed nieuprawnionym dostępem do urządzenia.

SQL Server 2022 Device CAL - Jakie są zalety SQL Server 2022?

Strona Device CAL nie różni się od strony User CAL pod względem opcji dostępu, które są uwzględnione podczas korzystania z SQL Server 2022 Services.

Różnice występują jedynie w zakresie funkcji poszczególnych edycji SQL. Licencja na dostęp klienta do urządzenia (Device CAL) oferuje jedynie inne korzyści ze względu na inaczej uregulowane opcje dostępu do SQL Server: Urządzenie końcowe Windows z licencją Device CAL może być używane do dostępu do serwera przez każdego pracownika firmy, który jest do tego upoważniony. Strona Device CAL oferuje większe korzyści, jeśli licencjonowany terminal jest używany na zmianę przez kilku pracowników. Mobilne urządzenia końcowe wyposażone w Device CAL , takie jak laptop lub tablet, mogą być również używane przez danego użytkownika lokalnie niezależnie - np. na Home-Office lub w drodze - do dostępu do serwera SQL.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu licencji na dostęp kliencki do Microsoft SQL Server 2022 as used software lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu. 

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie