Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10153
 • 7JQ-01607
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
34 402,90 zł * 38 223,90 zł * (10% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 2 Core 
Minimalna licencja 4 Core Pro Server
CAL Nie wymagane
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


Edycja SQL Server 2019 Enterprise 2-Core  jest obecnie najbardziej wszechstronną i aktualną wersją sprawdzonej platformy danych relacyjnych z Microsoft; udostępnia ona wszystkie aktualne funkcje bazodanowe, raportowe i analityczne, które są z konieczności regularnie wykorzystywane w nowoczesnej firmie, wymagającej wydajnego systemu relacyjnej bazy danych Management (RDMS), zwłaszcza w systemach zarządzania towarami, oprogramowaniu ERP i systemach CRM.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Edycja SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jest obecnie najbardziej wszechstronną i aktualną wersją sprawdzonej platformy danych relacyjnych firmy Microsoft; udostępnia wszystkie najnowsze funkcje baz danych, raportowania i analizy, które koniecznie muszą być regularnie używane w nowoczesnej firmie, wymagającej wydajnego systemu zarządzania relacyjną bazą danych (RDMS), zwłaszcza w systemach planowania zasobów przedsiębiorstwa, oprogramowaniu ERP i systemach CRM.

Oprócz rozwiązań wysokiej dostępności AlwaysOn, Big Data Cluster oraz Service Broker, edycja SQL Server 2019 Enterprise 2-Core oferuje nie tylko kompleksowe bezpieczeństwo i ochronę danych, ale także ich integralność - zapewniając przy tym wszechstronne interfejsy komunikacyjne i maksymalną skalowalność.

W przypadku wersji SQL Server 2019 Enterprise Edition możliwe jest wyłącznie licencjonowanie oparte na rdzeniu, ponieważ jest ona przeznaczona w szczególności dla średnich przedsiębiorstw, a zwłaszcza dużych firm lub organizacji o odpowiednio większej pojemności serwerów.

W Wiresoft można znaleźć SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition w znacznie niższej cenie, jako w pełni funkcjonalne używane oprogramowanie - ze wszystkimi zaletami pod względem wydajności i bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat funkcji programu SQL Server 2019 Enterprise 2-Core oraz warunków licencjonowania, które dotyczą również używanego oprogramowania firmy Microsoft, można znaleźć poniżej.

Co nowego w SQL Server 2019 Enterprise 2-Core?

Wersja SQL Server 2019 jest nie tylko udoskonaleniem funkcji i cech zawartych w poprzedniej wersji, ale została uzupełniona o wiele innowacyjnych funkcji - tutaj w szczególności edycja Enterprise 2-Core zapewnia maksymalną wydajność i skalowalność. Oprócz ważnych obszarów zgodności i bezpieczeństwa dotyczy to przede wszystkim ciągłej realizacji procesów o znaczeniu krytycznym dla działalności przedsiębiorstwa, a także wielu nowych funkcji analitycznych umożliwiających przetwarzanie i ocenę nawet dużych ilości danych, co często ma miejsce zwłaszcza w przypadku zarządzania dużymi zbiorami danych (Big Data Management), tak aby były one dostępne dla wielu zastosowań.

W przypadku SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core są to wysoka niezawodność i dostępność dzięki wykonywaniu zapytań w rekordowym czasie oraz ochrona danych dzięki rozszerzonym funkcjom bezpieczeństwa. W tym przypadku m.in. zarządzana samoobsługowa eksploracja danych wraz z interaktywną wizualizacją istotnych danych pomaga zwiększyć wydajność wyszukiwania i przetwarzania danych - uzupełniona różnymi inteligentnymi rozwiązaniami w chmurze.

Dzięki SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core, oprócz przetwarzania ustrukturyzowanych zbiorów danych, możliwe jest również przetwarzanie nieustrukturyzowanych zbiorów danych; po raz pierwszy ułatwia to integracja języka Java, a także wykorzystanie interfejsów do kompatybilnych baz danych, takich jak Oracle.

Szczegółowe informacje o innowacyjnych funkcjach SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Wśród szczególnie wartych uwagi funkcji SQL Server 2019 Enterprise 2-Core do kompleksowego przetwarzania danych znajdują się, oprócz klastrowania danych, monitorowanie ich systematycznego rejestrowania podczas logowania i pomiarów, a także inteligentne przetwarzanie zapytań wyszukiwania.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja inteligentnego przetwarzania zapytań (Intelligent Query Processing - IQP), która skutecznie przyspiesza przetwarzanie zapytań, zwłaszcza przy większych ilościach danych. Szybkość działania programu SQL Server 2019 Enterprise 2-Core została zwiększona także w przypadku wielu innych operacji na bazie danych oraz dodano kolejne funkcje. Kluczowe nowe funkcje w wydaniu Microsoft SLQ Server 2019 obejmują:

Wirtualizacja danych za pomocą klastra Big Data

Nowa funkcja Big Data Cluster dla SQL Server 2019 Enterprise wykorzystuje technologie sztucznej inteligencji do analizowania, praktycznie w czasie rzeczywistym, dużych zbiorów danych, co często ma miejsce w większych firmach. Big Data Cluster zapewnia również wszystkie narzędzia niezbędne do trenowania modeli uczenia maszynowego. Big Data Cluster (BDC) to oparta na systemie Linux sieć kontenerowa składająca się z SQL Server i Apache Spark, udostępniana w ramach Kubernetes lub Azure Kubernetes Services. Zostały tu również wdrożone aplikacje Python i R

PolyBase, znana już z wersji przedpremierowej SQL Server 2016 funkcja przetwarzania zapytań Transact-SQL z zewnętrznych źródeł danych, została rozszerzona o dostęp do Oracle, MongoD i Terradata.

AlwaysOn w SQL Server 2019 Enterprise

AlwaysOn, rozwiązanie wysokiej dostępności wprowadzone w poprzednich wersjach Enterprise Edition serwera SQL Server 2019, opiera się na usłudze klastrowej systemu Windows z maksymalnie pięcioma węzłami

do pięciu węzłów, co zapewnia wyższą dostępność bez konieczności korzystania ze wspólnej pamięci masowej, jak w przypadku klastra awaryjnego. AlwaysOn oferuje możliwość przechowywania kilku wtórnych baz danych, które mogą działać redundantnie w kilku centrach danych.

Broker usług dla programistów

Service Broker to framework do tworzenia wysoce skalowalnych aplikacji z komunikacją asynchroniczną opartych na SQL Server. Service Broker jest skalowalny i zaprojektowany jako framework - może być zatem używany na przykład do wysyłania komunikatów w obrębie bazy danych lub z jednej bazy danych do drugiej. Aplikacje opracowane w oparciu o Service Broker mogą być również później skalowane na kolejne instancje.

Dostępność języka Java w SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

W edycji SQL Server 2019 Enterprise 2-Core po raz pierwszy można również używać kodu Java w systemie zarządzania bazą danych dzięki zintegrowaniu Java Runtime. Oznacza to, że skompilowany kod Java może być teraz wykonywany bezpośrednio na serwerze SQL bez konieczności jego wcześniejszej migracji. Dzięki rozszerzeniom języka SQL Server możliwa jest także integracja z innymi językami programowania.

Bezpieczne enklawy (Secure Enclaves) do bezpiecznego szyfrowania danych

Dzięki Secure Enclaves, SQL Server 2019 Enterprise 2-Core rozszerza możliwości już zapewnione przez Always Encrypted, aby szyfrować dane z klienta do DBMS. Zaszyfrowane w ten sposób dane nie mogą być przeglądane nawet przez administratorów bazy danych z rozszerzonymi uprawnieniami.

Poprawa wydajności w SQL Server 2019 Enterprise Edition

Microsoft SQL Server 2019 zawiera również wiele ulepszeń wydajności w wersji Enterprise Edition, w tym:

 • Inteligentne przetwarzanie zapytań optymalizuje przetwarzanie zapytań, zwłaszcza w przypadku dużych zbiorów danych
 • Inteligentna wydajność zwiększa szybkość wykonywania operacji na bazie danych
 • Migawka bazy danych tworzy migawkę bazy danych, która może być użyta do udokumentowania jej stanu w ramach oceny lub raportu
 • Statystyki ostatnich planów zapytań zapewniają aktualny widok ostatnich planów wykonania zapytań
 • Ulepszono infrastrukturę lekkiego profilowania zapytań, która jest teraz domyślnie włączona w SQL Server Management Studio
 • Przyspieszone odzyskiwanie bazy danych przyspiesza odzyskiwanie bazy danych po ponownym uruchomieniu lub cofnięciu transakcji

Więcej szczegółów technicznych SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Pod względem skalowalności i wydajności niektórych funkcji, a także wysokiej dostępności, do edycji SQL Server 2019 Enterprise 2-Core mają zastosowanie między innymi następujące specyfikacje:

Ogólne cechy edycji Enterprise programu SQL Server 2019:

 • Maksymalny rozmiar bazy danych: 524 PB
 • Klaster Big Data  zbudowany z Apache Spark i HDFS
 • Wirtualizacja danych za pomocą PolyBase (m.in. Oracle, Teradata, MongoDB)
 • Ujednolicona platforma AI do szkolenia modeli operacyjnych z usługą SQL Server ML Service
 • Integracja uczenia maszynowego poprzez połączenie z otwartym Pythonem i -R, z pełnym paralelizmem analityki R i Pythona oraz możliwością uruchamiania na procesorach graficznych
 • Adaptacyjne przetwarzanie zapytań

Skalowalność programu SQL Server 2019 Enterprise

W przypadku poniższych funkcji i specyfikacji w każdym przypadku w edycji SQL Server 2019 Enterprise 2-Core dostępna jest maksymalna ilość systemu operacyjnego na instancję lub pamięć:

 • Pojemność obliczeniowa silnika bazy danych SQL Server używana przez pojedynczą instancję
 • Analysis Services lub Reporting Services - pojemność obliczeniowa wykorzystywana przez pojedynczą instancję
 • Pamięć na instancję silnika bazy danych SQL Server dla puli buforowej
 • Pamięć podręczna segmentów Columnstore dla każdej instancji silnika bazy danych SQL Server
 • Optymalizacja rozmiaru danych w pamięci dla każdej bazy danych w silniku bazy danych SQL Server
 • Pamięć na instancję Analysis Services
 • Pamięć na instancję Reporting Services
 • Maksymalny rozmiar relacyjnej bazy danych: 524PB

Skalowalność i wydajność systemu zarządzania relacyjną bazą danych

Między innymi dla:

 • Zgrupowane lub niezgrupowane indeksy columnstore
 • Baza danych in-memory: z OLTP in-memory, metadanymi tempdb zoptymalizowanymi pod kątem pamięci oraz obsługą pamięci trwałej
 • Baza danych o rozciągnięciach
 • Dzielenie tabel i indeksów na partycje
 • Inteligentna baza danych: w tym automatyczna optymalizacja, tryb wsadowy dla magazynu wierszy, informacje zwrotne na temat alokacji pamięci w trybie wierszowym i wsadowym, opóźniona kompilacja zmiennych tabelarycznych oraz inlining dla funkcji skalarnych zdefiniowanych przez użytkownika

Wysoka dostępność systemu zarządzania relacyjną bazą danych (RDBMS):

Między innymi w:

 • Obsługa rdzeni serwerów
 • Kopia lustrzana bazy danych
 • Kompresja kopii zapasowych i migawki baz danych
 • Always On failover cluster instances as well as Always On availability groups,
 • Podstawowe grupy dostępności
 • Strona online i odzyskiwanie plików online
 • Zoptymalizowane odzyskiwanie baz danych oraz odbudowa indeksów online z możliwością wznowienia
 • Dodawanie pamięci masowej podczas pracy systemu
 • Serwer awaryjny do odzyskiwania danych po awarii, wysokiej dostępności i odzyskiwania danych po awarii w Azure

Licencjonowanie SQL Server 2019 Enterprise według rdzeni

Podstawowe licencjonowanie wprowadzone przez firmę Microsoft wraz z wersją serwera 2016 dotyczy również wyłącznie edycji SQL Server 2019 Enterprise. W związku z tym dostępne w innych przypadkach licencje na serwer/CAL nie są tutaj dostępne. W porównaniu ze starszymi wersjami, w których nie miało znaczenia, ile rdzeni zawiera procesor, w przypadku licencjonowania rdzeni obowiązuje inna metryka licencjonowania: obecnie liczba rdzeni jest decydująca dla określenia wymogu licencyjnego. Model licencjonowania na rdzeń dotyczy również zastosowań hybrydowych i wdrożeń w chmurze w celu udostępniania zasobów. W licencjonowaniu zgodnym z chmurą jedna licencja na rdzeń dotyczy każdego z dwóch rdzeni (w przeciwieństwie do wcześniejszych rozwiązań, gdzie na każdy procesor przypadała jedna licencja).

Całkowite zapotrzebowanie na licencje to maksymalna liczba rdzeni na procesor. Wszystkie rdzenie fizyczne serwera wymagają własnej licencji na rdzeń. Minimalna liczba licencji na serwer wynosi osiem, przy czym firma Microsoft określiła następujące warunki:

 • Dla każdego procesora wymagane jest co najmniej 8 licencji na rdzeń
 • Na każdy serwer wymagane jest co najmniej 16 licencji na rdzeń

Licencje podstawowe dla SQL Server 2019 Enterprise są zawsze dostępne w pakietach po 2 sztuki.

Wymagania sprzętowe

Aby używać SQL Server 2019 Enterprise w środowisku, muszą być spełnione następujące wymagania sprzętowe i programowe:

 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Dysk twardy: co najmniej 6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Grafika: Karta graficzna Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800x600 pikseli
 • Minimalna pamięć: 4 GB
 • Typ procesora Procesor x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T
 • Szybkość procesora: 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub szybszy

Wszystkie informacje na temat używanego oprogramowania Wiresoft dla Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Używane oprogramowanie dla SQL Server 2019 Enterprise pod względem użyteczności nie różni się od nowej licencji serwera - oprogramowanie nie może się też zużywać. Charakteryzuje się on następującymi cechami:

Pochodzenie używanej licencji SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Używane oprogramowanie licencyjne SQL Server 2019 Enterprise 2-Core dostępne w firmie Wiresoft pochodzi od firmy, która najpierw je zakupiła, a następnie sprzedała firmie Wiresoft. Odsprzedając je, zostaje ono oznaczone jako oprogramowanie używane, ale można z niego korzystać jak z nowej licencji.

Zabezpieczenie kupującego dla używanych licencji SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jako oprogramowanie używane firmy Wiresoft oferuje klientom te same korzyści, co zakup nowego oprogramowania serwerowego: z bezpieczeństwem kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po dokonaniu zakupu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy zakup i użytkowanie używanego oprogramowania dla SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jest legalne?

Jako klient firmy Wiresoft możesz mieć pewność, że nie tylko zakup, ale również faktyczne użytkowanie SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jako używanego oprogramowania nie narusza żadnych przepisów prawa: Oprogramowanie oferowane w Wiresoft Shop pochodzi z dawnych zasobów licencyjnych firmy. Obowiązująca jurysdykcja nie tylko pozwala na handel używanym oprogramowaniem firmy Microsoft, ale także na jego faktyczne wykorzystanie; fakty te zostały wielokrotnie potwierdzone w wielu orzeczeniach sądowych.

Korzyści firmy Wiresoft z używanego oprogramowania SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft daje Ci możliwość aktualizacji zapasów oprogramowania po korzystnej cenie, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco, i to po znacznie niższej cenie niż w przypadku zakupu nowego sprzętu. Używane oprogramowanie firmy Wiresoft charakteryzuje się pełną weryfikacją wszystkich kupujących, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo kontroli!

W firmie Wiresoft można znaleźć w rozsądnej cenie nie tylko edycję SQL Server 2019 Enterprise 2-Core, ale także inne edycje SQL Server 2019, w tym licencje dostępu klienta dla opcji licencjonowania opartej na CAL, a także starsze wersje Microsoft SQL Server; oferta używanego oprogramowania firmy Wiresoft obejmuje również inne programy firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi zaletami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania podstawowego SQL Server 2019 Enterprise lub dowolnej innej edycji, prosimy o skorzystanie z porad naszych ekspertów za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie