Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

1 452,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą

Najnowsza wersja pakietu Microsoft Office 2021 Standard Edition oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą jeszcze wyższy standard funkcjonalności i wydajności - zarówno w zakresie tworzenia i edycji dokumentów, jak i kompleksowej komunikacji oraz bezpiecznej współpracy i wymiany danych i dokumentów. Office 2021 podnosi tym samym współpracę w chmurze - a także w biurze domowym - na nowy poziom. Ponadto, nowy MS Office 2021 Standard zapewnia kompleksowe standardy bezpieczeństwa, które uwzględniają również aktualne przepisy dotyczące ochrony danych.

Jak zawsze, liczne ulepszenia i dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook są częścią tej nowej wersji MS Office: m.in. kompleksowe opcje wspólnej edycji dokumentów w czasie rzeczywistym ułatwiają bezpieczną pracę, jak również chronioną wymianę informacji w zespole i pracę bez barier. MS Office 2021 Standard uzupełniony jest o cyfrowy notatnik OneNote oraz Microsoft Teams, który zastępuje Skype. Wszystkie programy pakietu Office mogą być również używane jako Office Web Apps.

Ponadto sprawdzona funkcja bezpieczeństwa Data Loss Prevention w MS Office 2021 Standard chroni przed utratą danych dzięki kompleksowym zabezpieczeniom i indywidualnym prawom dostępu, a ponadto edycja ta spełnia surowe przepisy dotyczące ochrony danych:

Ponadto, aktualna edycja Standard Edition 2019 zawiera szereg praktycznych optymalizacji dla profesjonalnej i wydajnej, jak również wymiany dokumentów do pracy zespołowej, zwłaszcza w chmurze.

Microsoft Office 2021 Standard Edition można już znaleźć w Wiresoft Software Shop jako oprogramowanie używane - w niższej cenie w porównaniu z odpowiednimi nowymi produktami - najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy ta wersja Office będzie oficjalnie dostępna dla Ciebie, jak również inne edycje MS Office 2021. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie aplikacje Office zawarte w zestawie i dostarcza informacji o wszystkich innowacjach tej edycji, które są już znane i które są dostępne dla Ciebie z Office 2021 Standard.

Sprawdzone aplikacje Office jeszcze bardziej wydajne w MS Office Standard 2021

W edycji Standard nowego MS Office 2021 szkielet stanowią również poszczególne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook, uzupełnione o OneNote i Microsoft Teams. W przypadku Microsoft Office 2021 Standard Edition zostały one zoptymalizowane i dodano kolejne funkcje, które jeszcze bardziej usprawniają współpracę nadrzędną:

 • Microsoft Word 2021 jest nadal niezastąpionym programem do tworzenia tekstów, aktualna wersja wspomaga również pracę nad dokumentami, np. dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, zoptymalizowanej funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyki. Za pomocą narzędzia wyjścia mowy można odczytywać teksty podczas pisania, a funkcja wprowadzania mowy została jeszcze bardziej ulepszona. Zmieniony edytor ułatwia przyjmowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Ulepszono również rozpoznawanie wirtualnego atramentu, dzięki czemu tekst napisany cyfrowym piórem na ekranie jest jeszcze lepiej konwertowany na tekst Worda. Pojedyncze ulepszenia dotyczą na przykład grafiki SVG: bardziej złożone dokumenty graficzne można teraz integrować, skalować i edytować bez dużego zapotrzebowania na pamięć. Tak zwane zdjęcia HEIC mogą być również wstawiane bezpośrednio z iPhone'ów lub iPadów bez konwersji.
 • Oprócz nowych funkcji i filtrów, takich jak filtry osi czasu, programMicrosoft Excel oferuje teraz również dynamiczne tablice i ulepszoną funkcję XVERWEIS do profesjonalnej analizy i przetwarzania danych w wersji 2021 pakietu Office. Funkcje tabelaryczne dla obliczeń finansowych zostały również zoptymalizowane; zachowana została również doskonała kompatybilność z plikami CSV. Dalsze szczegóły dotyczące funkcji dostępnych w Excelu w MS Office 2021 Standard Edition nie są jeszcze znane, w razie pytań prosimy o kontakt z zespołem Wiresoft.
 • Jak zwykle,Microsoft PowerPoint 2021 oferuje szeroki zakres opcji projektowania z wieloma ekscytującymi efektami, takimi jak morfing grafiki i obrazów, a także inne opcje edycji obrazu. Pliki Ultra-HD można również wstawiać bezpośrednio do prezentacji w programie PowerPoint; grafikę można dowolnie skalować i przybliżać do obrazu za pomocą funkcji zoom; animacje można również wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania obejmują teraz także widok pliku PowerPoint dla mówcy, a dzięki Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • Microsoft Outlook 2021 wspiera globalną komunikację z partnerami biznesowymi i pracownikami w innych lokalizacjach, m.in. poprzez automatyczne uwzględnianie różnych stref czasowych oraz różnic czasowych przy planowaniu spotkań. Nowy Outlook 2021 obsługuje również tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail na użytkownika, co jest szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy potrzebują kilku kont. Dzięki Microsoft Teams wiadomości w Outlooku mogą być udostępniane bezpośrednio innym współpracownikom i partnerom; wreszcie Outlook 2021 zawiera nowy pasek narzędzi dyktowania, który ułatwia komponowanie wiadomości e-mail dzięki ulepszonym poleceniom głosowym i automatycznej interpunkcji.
 • Publisher 2021 zawiera wiele opcji do tworzenia ciekawych, drukowanych prezentacji i publikacji, w tym ulepszone rozpoznawanie pióra i profesjonalną edycję grafiki.
 • OneNote i Microsoft Teams uzupełniają MS Office Standard 2021 Edition: podręczny cyfrowy notatnik można połączyć z innymi programami, a Microsoft Teams zastępuje teraz Skype.

Skorzystaj z wielu innych zalet pakietu Microsoft Office 2021 Standard

MS Office 2021 Standard Edition oferuje nie tylko wiele optymalizacji i nowych funkcji w poszczególnych programach, ale także cały szereg ogólnych praktycznych cech i zalet, które m.in. wspierają pracę mobilną i ułatwiają intuicyjną współpracę zespołową nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami oraz komunikację między pracownikami.

Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do wielu funkcji pakietu Office w podróży za pomocą smartfonu lub tabletu: aplikacje internetowe dostępne w pakiecie Office 2021 jeszcze bardziej ułatwiają dostęp, dzięki czemu poszczególne funkcje i elementy umożliwiające szybką edycję dokumentów w podróży można znaleźć jeszcze szybciej. Pliki mogą być również otwierane i udostępniane w chmurze na urządzeniach innych użytkowników.

Interfejs Office 2021 przekonuje przejrzystym układem, z wielu aplikacji można korzystać także w trybie ciemnym, co sprzyja pracy przyjaznej dla oczu. Ponadto nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie wiadomości e-mail i dokumentów - użytkownicy po prostu przełączają się jednym kliknięciem między odpowiednią skrzynką pocztową a otwartym folderem. Poprzez menu historii w kliencie desktopowym można również powrócić bezpośrednio do ostatnio odwiedzanych miejsc. Istnieje również nowa opcja maskowania numerów telefonów, która może zapewnić większą prywatność i anonimowość.

Również w Office 2021, Group Policy Object (GPO) będzie prawdopodobnie dostępny do zarządzania politykami grupowymi, które są zabezpieczone za pomocą plików ADMX. Oprócz kontroli aktualizacji, obejmują one również ustawienia zabezpieczeń do kontroli makr w dokumentach zewnętrznych. Ponadto, Office 2021 Edition może być również używany na terminalu lub serwerze zdalnego pulpitu; licencja będzie najprawdopodobniej ponownie zawierać drugie prawo użytkowania dla komputera przenośnego określonego użytkownika.

Wszystkie programy Office 2021 wspierają również dostępność, między innymi dzięki zastosowaniu międzynarodowych standardów oraz praktycznych sugestii dotyczących układu dokumentów, które mogą być uzupełnione o instrukcje dźwiękowe. Sekcja "Łatwość użytkowania" oferuje tutaj różne opcje, jak np. duży wybór tonów w opcji "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku".

Zapobieganie utracie danych dostępne w pakiecie Office 2021 Standard - ochrona przed utratą i nieuprawnionym ujawnieniem krytycznych danych

Narzędzie Microsoft Data Loss Prevention (DLP), sprawdzone w wielu edycjach pakietu Office, jest wykorzystywane również w MS Office 2021 Standard do niezawodnej ochrony poufnych informacji lub danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje lub przedsiębiorstwa zapewniają w szczególności ochronę danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, co jest również nakazane np. przez DSVGO. Wszystkie przepływy danych, takie jak transfery za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych, są nie tylko monitorowane za pomocą dynamicznej kontroli treści, ale również blokowane w przypadku naruszenia przepisów.

Administratorzy systemu mogą tworzyć indywidualne, zróżnicowane reguły dostępu do określonych danych, w zależności od użytkownika lub grup, aby jedynie ograniczyć lub całkowicie zablokować ich dostęp lub transfer, a użytkownicy mogą być również ostrzegani o potencjalnych zagrożeniach w przypadku bezpośredniego zagrożenia utratą danych.

W nowym MS Office 2021 administratorzy mogą łatwiej zdefiniować dla poszczególnych programów, jakie informacje w ogóle mogą być włączone do dokumentu. Ponadto, korzystając z usług w chmurze, takich jak Microsoft OneDrive, ważne dane nie zostaną utracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego; użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2021 Standard

Poniższe wymagania systemowe obowiązują również jako używane oprogramowanie dla MS Office 2021 Standard Edition. Ponadto, w zależności od korzystania z innych aplikacji lub programów, mogą istnieć dalsze wymagania dotyczące przestrzeni dyskowej itp.

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Które wersje systemu Windows są kompatybilne z oprogramowaniem MS Office 2021 Standard?

Jak już wspomniano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje Microsoft Office 2021 do poprawnego działania wymagają systemu operacyjnego co najmniej Windows 10. Microsoft Office 2021 Standard nie jest zatem kompatybilny z systemem Windows 8, 7 lub starszymi wersjami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu skontaktuj się z zespołem Wiresoft.

Jak licencjonowany jest pakiet Microsoft Office 2021 Standard?

Jak zwykle, ta Standardowa Edycja pakietu Microsoft Office 2021 jest licencjonowana dla konkretnego, indywidualnego urządzenia końcowego. W zależności od aktualnie obowiązujących przepisów Microsoft, masz prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii tej wersji pakietu Office oraz poprzednich wersji na tym komputerze, w tym do ich rozmieszczenia na serwerze sieciowym, w celu korzystania z nich zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury wirtualnego pulpitu (VDI) za pośrednictwem licencjonowanego urządzenia. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Kup Microsoft Office 2021 Standard używany w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy Microsoft Office 2021 Standard Edition jest już dostępny jako używana pojedyncza licencja teraz w Wiresoft - oznacza to, że cena jest niższa niż aktualna cena nowego produktu. Ponadto, kupując używane oprogramowanie Office 2021 Standard od firmy Wiresoft, zawsze korzystasz z następujących korzyści:

 • Po dokonaniu zakupu, oprogramowanie MS Office 2021 Standard jest natychmiast dostępne za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • Niniejsza licencja MS Office 2021 Standard, podobnie jak wszystkie inne używane licencje oferowane przez Wiresoft, nie jest ani wersją próbną o ograniczonej ważności lub czasie ważności, ani też nie jest dostarczana z już aktywowanym kluczem licencyjnym, lecz kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem produkt firmy Microsoft, który jest autoryzowany tylko dla Ciebie.
 • W ten sposób otrzymują Państwo pojedynczą licencję MS Office 2021 Standard, która zazwyczaj została najpierw zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Niniejsza odsprzedaż oznacza niniejszą licencję na oprogramowanie MS Office 2021 Standard jako używaną, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania ani tego, że była ona rzeczywiście używana.
 • Jeśli pierwotny nabywca miał już zainstalowane to oprogramowanie MS Office na komputerze, zostało ono ponownie usunięte przed sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu ta licencja oprogramowania jest ponownie w 100% wolna i dostępna bez ograniczeń.
 • Wszystkie odpowiednie używane licencje MS Office Standard 2021 zakupione przez Wiresoft zostały również sprawdzone przez nas pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania firmy Microsoft, takiego jak Office Standard 2021, jest obowiązujące prawo, które wyraźnie zezwala na sprzedaż i zakup, a także na korzystanie z tego oprogramowania.
 • Oznacza to, że kupując używaną licencję w firmie Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i jednocześnie oryginalnego produktu firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu licencji Microsoft Office Standard 2021 lub innego używanego oprogramowania Office 2021 Edition, a także starszych wersji Office lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany