Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

1 452,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie dla firm i osób prowadzących...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą

Najnowsza wersja Microsoft Office -Suite 2021 w wydaniu Standard oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą jeszcze większą funkcjonalność i wydajność Standard - zarówno w zakresie tworzenia i przetwarzania dokumentów, jak i kompleksowej komunikacji oraz bezpiecznej współpracy i wymiany danych i dokumentów. Office 2021 wznosi tym samym współpracę w chmurze - a także w domuOffice - na nowy poziom. W tym celu nowy MS Office 2021 Standard zapewnia kompleksowe standardy bezpieczeństwa, które uwzględniają również aktualne przepisy o ochronie danych.

Jak zawsze, liczne ulepszenia i dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook są częścią tej nowej wersji MS Office: m.in. kompleksowe opcje wspólnej edycji dokumentów w czasie rzeczywistym ułatwiają bezpieczną pracę, jak również chronioną wymianę informacji w zespołach i pracę bez barier. MS Office 2021 Standard uzupełnia cyfrowy notatnik OneNote oraz Microsoft Teams, który zastępuje Skype. Wszystkie programy Office mogą być również wykorzystywane jako aplikacje internetowe Office.

Ponadto w MS Office 2021 Standard sprawdzona funkcja bezpieczeństwa Data Loss Prevention chroni przed utratą danych dzięki kompleksowym zabezpieczeniom i indywidualnym prawom dostępu, a edycja ta spełnia również surowe przepisy dotyczące ochrony danych:

Ponadto, aktualna wersja Standard Edition 2019 zawiera szereg praktycznych optymalizacji dla profesjonalnej i wydajnej, jak również wymiany dokumentów dla pracy zespołowej, zwłaszcza w chmurze.

Wersję Microsoft Office 2021 Standard Edition można już znaleźć w sklepie Wiresoft Software Shop jako oprogramowanie używane - w niższej cenie w porównaniu z odpowiednim nowym oprogramowaniem - najlepiej jednak od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy ta wersja Office będzie dla Państwa oficjalnie dostępna, podobnie jak inne edycje MS Office 2021. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie dołączone Office aplikacje i informuje o wszystkich znanych już innowacjach tej edycji, które będą dostępne wraz z Office 2021 Standard.

Sprawdzone aplikacje Office jeszcze bardziej wydajne w MS Office Standard 2021

Poszczególne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook stanowią również trzon edycji Standard nowego MS Office 2021, uzupełniony o OneNote i Microsoft Teams. W edycji Microsoft Office 2021 Standard zostały one zoptymalizowane i wzbogacone o kolejne funkcje, aby współpraca między aplikacjami była jeszcze bardziej efektywna:

 • Microsoft Word 2021 jest nadal niezastąpionym programem do tworzenia tekstów, aktualna wersja wspomaga również pracę nad dokumentami, np. dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, zoptymalizowanej funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyczną. Za pomocą narzędzia wyjścia mowy można odczytywać teksty podczas pisania, a funkcja wprowadzania mowy została jeszcze bardziej ulepszona. Zmieniony edytor ułatwia przyjmowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Ulepszono również rozpoznawanie wirtualnego atramentu, dzięki czemu tekst napisany cyfrowym piórem na ekranie jest jeszcze lepiej konwertowany na tekst Worda. Pojedyncze ulepszenia dotyczą na przykład grafiki SVG: bardziej złożone dokumenty graficzne można teraz integrować, skalować i edytować bez dużego zapotrzebowania na pamięć. Tak zwane zdjęcia HEIC mogą być również wstawiane bezpośrednio z iPhone'ów lub iPadów bez konwersji.
 • Microsoft Excel oferuje teraz oprócz nowych funkcji i filtrów, jak np. filtry osi czasu w Office w wersji 2021, również tablice dynamiczne i ulepszoną funkcję XVERWEIS do profesjonalnej analizy i przetwarzania danych. Funkcje tabelaryczne dla obliczeń finansowych zostały również zoptymalizowane; zachowana została również doskonała kompatybilność z plikami CSV. Dalsze szczegóły dotyczące funkcji dostępnych w programie Excel w wersji MS Office 2021 Standard Edition nie są jeszcze znane, w razie pytań prosimy o kontakt z zespołem Wiresoft.
 • Microsoft Jak zwykle,PowerPoint 2021 oferuje szeroki zakres opcji projektowania z wieloma ekscytującymi efektami, takimi jak morfing grafiki i obrazów, a także inne opcje edycji obrazu. Pliki Ultra-HD można również wstawiać bezpośrednio do prezentacji w programie PowerPoint; grafikę można dowolnie skalować i przybliżać do obrazu za pomocą funkcji zoom; animacje można również wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania obejmują teraz także widok pliku PowerPoint dla prelegenta, a dzięki Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • Microsoft Outlook 2021 wspiera globalną komunikację z partnerami biznesowymi i pracownikami w innych lokalizacjach, m.in. poprzez automatyczne uwzględnianie różnych stref czasowych oraz różnic czasowych przy planowaniu spotkań. Nowy Outlook 2021 obsługuje również tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail na użytkownika, co jest szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy potrzebują kilku kont. Dzięki witrynie Microsoft Teams wiadomości w programie Outlook można udostępniać bezpośrednio innym współpracownikom i partnerom; wreszcie, co nie mniej ważne, program Outlook 2021 zawiera nowy pasek narzędzi dyktowania, który ułatwia komponowanie wiadomości e-mail dzięki ulepszonym poleceniom głosowym i automatycznej interpunkcji.
 • Publisher 2021 zawiera wiele opcji do tworzenia ciekawych, drukowanych prezentacji i publikacji, w tym ulepszone rozpoznawanie pióra i profesjonalną edycję grafiki.
 • OneNote i Microsoft Teams uzupełniają edycję MS Office Standard 2021: poręczny cyfrowy notatnik można połączyć z innymi programami, a Microsoft Teams zastępuje teraz Skype.

Skorzystaj z wielu innych korzyści płynących z Microsoft Office 2021 Standard

MS Office 2021 oferuje nie tylko wiele optymalizacji i nowych funkcji w poszczególnych programach w edycji Standard, ale także cały szereg ogólnych praktycznych cech i zalet, które m.in. wspierają pracę mobilną i ułatwiają intuicyjną współpracę zespołową nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami oraz komunikację między pracownikami.

Użytkownicy mają również dostęp do wielu urządzeń mobilnych Office Aplikacje internetowe dostępne w Office 2021 jeszcze bardziej ułatwiają dostęp, dzięki czemu poszczególne funkcje i elementy do szybkiej edycji dokumentów w podróży można znaleźć jeszcze szybciej. Pliki mogą być również otwierane i udostępniane w chmurze na urządzeniach innych użytkowników.

Interfejs pulpitu Office 2021 przekonuje przejrzystym układem, wiele aplikacji można używać również w trybie ciemnym, co wspiera przyjazną dla oczu pracę. Ponadto nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie wiadomości e-mail i dokumentów - wystarczy kliknąć, aby przełączyć się między odpowiednią skrzynką pocztową a otwartym folderem. Poprzez menu historii w kliencie desktopowym można również powrócić bezpośrednio do ostatnio odwiedzanych miejsc. Istnieje również nowa opcja maskowania numerów telefonów, która może zapewnić większą prywatność i anonimowość.

Również w Office 2021 ma być dostępny Group Policy Object (GPO) do zarządzania politykami grupowymi, które są zabezpieczone za pomocą plików ADMX. Oprócz kontroli aktualizacji obejmują one również ustawienia zabezpieczeń do kontroli makr w dokumentach zewnętrznych. Dodatkowo, edycja Office 2021 może być używana również na terminalu lub serwerze zdalnego pulpitu, a licencja najprawdopodobniej ponownie będzie zawierała prawo do drugiego użycia na komputerze przenośnym zdefiniowanego użytkownika.

Wreszcie wszystkie programy Office 2021 wspierają również dostępność, m.in. poprzez stosowanie międzynarodowych standardów oraz praktyczne sugestie dotyczące układu dokumentów, które mogą być uzupełnione o instrukcje dźwiękowe. Sekcja "Łatwość użytkowania" oferuje tutaj różne opcje, jak np. duży wybór tonów w opcji "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku".

Data Loss Prevention dostępne w Office 2021 Standard - ochrona przed utratą i nieuprawnionym ujawnieniem krytycznych danych

Office Zapobieganie utracie danych Microsoft Narzędzie Data Loss Prevention (DLP), sprawdzone w wielu edycjach Office, jest również wykorzystywane w MS 2021 Standard do niezawodnej ochrony poufnych informacji lub danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje lub przedsiębiorstwa zapewniają w szczególności ochronę danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, co jest również nakazane np. przez DSVGO. Wszystkie przepływy danych, takie jak transfery za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych, są nie tylko monitorowane za pomocą dynamicznej kontroli treści, ale również blokowane w przypadku naruszenia przepisów.

Administratorzy systemu mogą tworzyć indywidualne, zróżnicowane reguły dostępu do określonych danych, w zależności od użytkownika lub grupy, aby ograniczyć lub zablokować dostęp lub ujawnienie danych, jednocześnie ostrzegając użytkowników o potencjalnym zagrożeniu w przypadku nieuchronnej utraty danych.

W nowym MS Office 2021 administratorzy mogą łatwiej zdefiniować dla poszczególnych programów, które informacje mogą być w ogóle włączone do dokumentu. Ponadto, w przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak Microsoft OneDrive, ważne dane nie zostaną utracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego; użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla Microsoft Office 2021 Standard

Poniższe wymagania systemowe obowiązują również jako stosowane oprogramowanie dla MS Office 2021 Standard Edition. Ponadto, w zależności od stosowania dalszych aplikacji lub programów, mogą obowiązywać dalsze wymagania dotyczące przestrzeni dyskowej itp.

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Które wersje Windows są kompatybilne z oprogramowaniem MS Office 2021 Standard?

Jak już wspomniano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje Microsoft Office 2021 do poprawnego działania wymagają co najmniej Windows 10 jako systemu operacyjnego. Microsoft Office 2021 Standard nie jest zatem kompatybilny z Windows 8, 7 lub starszymi wersjami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z zespołem Wiresoft.

Jak licencjonowana jest strona Microsoft Office 2021 Standard?

Niniejsze wydanie Standard Microsoft Office 2021 jest jak zwykle licencjonowane dla konkretnego pojedynczego urządzenia końcowego. W zależności od aktualnie obowiązujących przepisów Microsoft masz prawo do zainstalowania na tym komputerze dowolnej liczby kopii tej wersji Office, jak również poprzednich wersji, włącznie z ich umieszczeniem na serwerze sieciowym, w celu korzystania z nich zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury Virtual Desktop Infrastructure (VDI) za pośrednictwem licencjonowanego urządzenia. Więcej szczegółów można uzyskać pod adresem Wiresoft.

Microsoft Office 2021 Standard kupuj używane w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft

Nowy Microsoft Office 2021 Standard Edition jest już dostępny jako używana pojedyncza licencja teraz pod adresem Wiresoft - oznacza to, że cena jest niższa niż cena obecnego nowego produktu. Poza tym kupując używane oprogramowanie w Office 2021 Standard na Wiresoft zawsze korzystasz z następujących zalet:

 • Po dokonaniu zakupu, Państwa oprogramowanie MS Office 2021 Standard jest natychmiast dostępne poprzez Elektroniczną Dostawę Oprogramowania (ESD).
 • Niniejsza licencja MS Office 2021 Standard, jak również wszystkie inne używane licencje oferowane do sprzedaży przez Wiresoft, nie jest ani wersją testową o ograniczonej ważności lub ograniczonym czasie ważności, ani też nie jest dostarczana z już aktywowanym kluczem licencyjnym. Zamiast tego kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem produkt Microsoft autoryzowany tylko dla siebie.
 • W ten sposób otrzymują Państwo jedną licencję MS Office 2021 Standard, która z reguły została najpierw zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Niniejsza licencja na oprogramowanie MS Office 2021 Standard jest oznaczona jako używana, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania ani nie oznacza, że była ona rzeczywiście używana.
 • Jeżeli pierwotny nabywca miał już zainstalowane to oprogramowanie MS Office na komputerze, to przed sprzedażą na Wiresoft zostało ono ponownie usunięte, tak że ta licencja oprogramowania jest ponownie w 100% wolna i dostępna bez ograniczeń.
 • Wszystkie odpowiednie używane licencje MS Office Standard 2021 zakupione w Wiresoft zostały również przez nas sprawdzone pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną dla odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft, takiego jak Office Standard 2021, jest obowiązujące prawo, które wyraźnie zezwala na sprzedaż i zakup, jak również na użytkowanie tego oprogramowania.
 • Dzięki temu kupując używaną licencję z Wiresoft masz pewność, że kupujesz i korzystasz z legalnego i jednocześnie oryginalnego produktu Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu licencji Microsoft Office Professional 2021 Plus lub innej Office 2021 Edition jako używanego oprogramowania, jak również starszych wersji Office lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany