Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10444
 • 021-07261
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
778,90 zł * 863,90 zł * (9,84% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminalowy Kompatybilny


Najnowsza wersja pakietu Microsoft Office Suite 2021 w wersji Standard Edition oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą jeszcze wyższy standard funkcjonalności i wydajności - zarówno w zakresie tworzenia i edycji dokumentów, jak i wszechstronnej komunikacji oraz bezpiecznej współpracy i wymiany danych i dokumentów. Dzięki temu Office 2021 podnosi współpracę w chmurze - a także w biurze domowym - na nowy poziom. W tym celu nowy MS Office 2021 Standard zapewnia kompleksowe standardy bezpieczeństwa, które uwzględniają również aktualne przepisy dotyczące ochrony danych.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą

Najnowsza wersja pakietu Microsoft Office 2021 Standard Edition oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom pracującym na własny rachunek jeszcze wyższy standard funkcjonalności i wydajności - zarówno w zakresie tworzenia i edycji dokumentów, jak i wszechstronnej komunikacji oraz bezpiecznej współpracy i wymiany danych i dokumentów. Dzięki temu Office 2021 podnosi współpracę w chmurze - a także w biurze domowym - na nowy poziom. Ponadto nowy standard MS Office 2021 zapewnia kompleksowe standardy bezpieczeństwa, które uwzględniają również obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych.

Jak zawsze, nowa wersja MS Office zawiera liczne ulepszenia i dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook: m.in. wszechstronne opcje wspólnej edycji dokumentów w czasie rzeczywistym ułatwiają bezpieczną pracę, a także chronioną wymianę informacji w zespole i pracę bez barier. MS Office 2021 Standard jest uzupełniony o cyfrowy notatnik OneNote oraz Microsoft Teams, który zastępuje Skype. Wszystkie programy pakietu Office mogą być również używane jako aplikacje Office Web Apps.

Ponadto sprawdzona funkcja bezpieczeństwa Zapobieganie utracie danych w MS Office 2021 Standard chroni przed utratą danych dzięki kompleksowym zabezpieczeniom i indywidualnym prawom dostępu, a edycja ta jest również zgodna z surowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych:

Ponadto obecna wersja Standard Edition 2019 zawiera szereg praktycznych optymalizacji umożliwiających profesjonalną i wydajną pracę, a także wymianę dokumentów w ramach współpracy, zwłaszcza w chmurze.

Microsoft Office 2021 Standard Edition można już znaleźć w Wiresoft Software Shop jako oprogramowanie używane - w niższej cenie w porównaniu z odpowiednimi nowymi produktami - najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy ta wersja Office będzie oficjalnie dostępna dla Ciebie, podobnie jak inne edycje MS Office 2021. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie aplikacje Office zawarte w pakiecie i dostarcza informacji o wszystkich innowacjach tej edycji, które są już znane i które są dostępne dla Ciebie z Office 2021 Standard.

Sprawdzone aplikacje pakietu Office jeszcze bardziej wydajne w pakiecie MS Office Standard 2021

W edycji Standard nowego pakietu MS Office 2021 poszczególne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook również stanowią trzon, uzupełniony o OneNote i Microsoft Teams. W przypadku pakietu Microsoft Office 2021 Standard Edition zostały one zoptymalizowane i dodano do nich kolejne funkcje, które jeszcze bardziej usprawniają ogólną współpracę:

 • Microsoft Word 2021 jest nadal niezastąpionym programem do tworzenia tekstów, a jego aktualna wersja wspomaga również pracę nad dokumentami, na przykład dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, zoptymalizowanej funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyczną. Dzięki narzędziu wyjścia mowy można odczytywać teksty podczas pisania; udoskonalono także funkcję wprowadzania mowy. Zmieniony edytor ułatwia przyjmowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Ulepszono także rozpoznawanie wirtualnego atramentu, dzięki czemu tekst napisany cyfrowym piórem na ekranie jest jeszcze lepiej przekształcany w tekst programu Word. Pojedyncze ulepszenia wprowadzono na przykład w grafice SVG: nawet bardziej złożone dokumenty graficzne można teraz integrować, skalować i edytować, nie wymagając przy tym dużej ilości pamięci. Tak zwane obrazy HEIC można również wstawiać bez konwersji bezpośrednio z iPhone'ów i iPadów.
 • Oprócz nowych funkcji i filtrów, takich jak filtry osi czasu, programMicrosoft Excel oferuje teraz także tablice dynamiczne i ulepszoną funkcję XVERWEIS, które umożliwiają profesjonalną analizę i przetwarzanie danych w wersji 2021 pakietu Office. Zoptymalizowano również funkcje tabelaryczne dla obliczeń finansowych; zachowano również doskonałą kompatybilność z plikami CSV. Dalsze szczegóły dotyczące funkcji dostępnych w programie Excel w pakiecie MS Office 2021 Standard Edition nie są jeszcze znane, w razie pytań prosimy o kontakt z zespołem firmy Wiresoft.
 • Jak zwykle programMicrosoft PowerPoint 2021 oferuje szeroki zakres opcji projektowania z wieloma ciekawymi efektami, takimi jak morfing grafiki i obrazów oraz inne opcje edycji obrazu. Pliki Ultra HD można także wstawiać bezpośrednio do prezentacji w programie PowerPoint; grafikę można dowolnie skalować i powiększać obraz za pomocą funkcji zoom; animacje można także wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania obejmują teraz także widok pliku PowerPoint dla mówcy, a dzięki aplikacji Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • ProgramMicrosoft Outlook 2021 obsługuje globalną komunikację z partnerami biznesowymi i pracownikami w innych lokalizacjach, między innymi dzięki automatycznemu uwzględnianiu różnych stref czasowych oraz różnic czasowych przy planowaniu terminów spotkań. Nowy Outlook 2021 umożliwia także tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail na użytkownika, co jest szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy potrzebują kilku kont. Dzięki funkcji Microsoft Teams wiadomości w programie Outlook można udostępniać bezpośrednio innym współpracownikom i partnerom. Ponadto program Outlook 2021 zawiera nowy pasek narzędzi dyktowania, który ułatwia tworzenie wiadomości e-mail dzięki ulepszonym poleceniom głosowym oraz automatycznej interpunkcji.
 • ProgramPublisher 2021 zawiera wiele opcji umożliwiających tworzenie interesujących prezentacji i publikacji z możliwością wydruku, w tym ulepszone rozpoznawanie pióra i profesjonalną edycję grafiki.
 • OneNote i Microsoft Teams uzupełniają MS Office Standard 2021 Edition: podręczny notatnik cyfrowy można połączyć z innymi programami, a Microsoft Teams zastępuje teraz Skype.

Skorzystaj z wielu innych zalet pakietu Microsoft Office 2021 Standard

MS Office 2021 Standard Edition oferuje nie tylko wiele optymalizacji i nowych funkcji w poszczególnych programach, ale także cały szereg ogólnych praktycznych cech i zalet, które m.in. wspierają pracę mobilną i ułatwiają intuicyjną współpracę zespołową nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami, a także komunikację między pracownikami.

Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do wielu funkcji pakietu Office w podróży za pomocą smartfona lub tabletu: aplikacje internetowe dostępne w pakiecie Office 2021 jeszcze bardziej ułatwiają dostęp, dzięki czemu poszczególne funkcje i elementy umożliwiające szybką edycję dokumentów w podróży można znaleźć jeszcze szybciej. Pliki można również otwierać i udostępniać w chmurze urządzeniom innych użytkowników.

Interfejs graficzny pakietu Office 2021 przekonuje przejrzystym układem, a wielu aplikacji można używać w trybie ciemnym, co sprzyja pracy przyjaznej dla oczu. Ponadto nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie wiadomości e-mail i dokumentów - użytkownicy po prostu przełączają się między odpowiednią skrzynką pocztową a otwartym folderem za pomocą jednego kliknięcia. Za pomocą menu historii w kliencie stacjonarnym można również powrócić bezpośrednio do ostatnio odwiedzanych miejsc. Dostępna jest również nowa opcja maskowania numerów telefonów, która może zapewnić większą prywatność i anonimowość.

Również w pakiecie Office 2021 prawdopodobnie będzie dostępny obiekt Group Policy Object (GPO) do zarządzania zasadami grupowymi, które są zabezpieczone za pomocą plików ADMX. Oprócz kontroli aktualizacji obejmują one również ustawienia zabezpieczeń umożliwiające kontrolę makr w dokumentach zewnętrznych. Ponadto pakietu Office 2021 Edition można również używać na terminalu lub serwerze zdalnego pulpitu; licencja będzie najprawdopodobniej ponownie obejmować drugie prawo do użytkowania na komputerze przenośnym określonego użytkownika.

Ponadto wszystkie programy pakietu Office 2021 wspierają dostępność, m.in. dzięki wykorzystaniu międzynarodowych standardów oraz praktycznych sugestii dotyczących układu dokumentów, które można uzupełnić instrukcjami dźwiękowymi. W sekcji "Łatwość użytkowania" dostępne są różne opcje, takie jak duży wybór dźwięków w opcji "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku".

Zapobieganie utracie danych dostępne w pakiecie Office 2021 Standard - ochrona przed utratą i nieuprawnionym ujawnieniem danych o znaczeniu krytycznym

Narzędzie Microsoft Data Loss Prevention (DLP), które zostało sprawdzone w wielu edycjach pakietu Office, jest również wykorzystywane w pakiecie MS Office 2021 Standard w celu niezawodnej ochrony poufnych informacji lub danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje i firmy zapewniają w szczególności ochronę danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, do czego zobowiązuje je m.in. DSVGO. Wszystkie przepływy danych, takie jak transfery za pomocą poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych, są nie tylko monitorowane za pomocą dynamicznej kontroli zawartości, ale także blokowane w przypadku naruszenia przepisów.

Administratorzy systemu mogą tworzyć indywidualne, zróżnicowane reguły dostępu do określonych danych, w zależności od użytkownika lub grup, w celu ograniczenia lub całkowitego zablokowania dostępu do nich lub ich przekazywania, a także ostrzegać użytkowników o potencjalnych zagrożeniach w przypadku bezpośredniego zagrożenia utratą danych.

W nowym MS Office 2021 administratorzy mogą łatwiej określać dla poszczególnych programów, jakie informacje mogą być w ogóle włączane do dokumentu. Ponadto w przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak Microsoft OneDrive, ważne dane nie zostaną utracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego; użytkownicy mogą także uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2021 Standard

Poniższe wymagania systemowe dotyczą również używanego oprogramowania MS Office 2021 Standard Edition. Ponadto, w zależności od używania innych aplikacji lub programów, mogą istnieć dodatkowe wymagania dotyczące przestrzeni dyskowej itp.

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1 280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Które wersje systemu Windows są zgodne z oprogramowaniem MS Office 2021 Standard?

Jak już wspomniano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje pakietu Microsoft Office 2021 do poprawnego działania wymagają systemu operacyjnego co najmniej Windows 10. Pakiet Microsoft Office 2021 Standard nie jest zatem zgodny z systemem Windows 8, 7 lub starszymi wersjami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu skontaktuj się z zespołem Wiresoft.

Jak licencjonowany jest pakiet Microsoft Office 2021 Standard?

Jak zwykle, ta Standardowa edycja pakietu Microsoft Office 2021 jest licencjonowana dla konkretnego urządzenia końcowego. W zależności od aktualnie obowiązujących przepisów firmy Microsoft, użytkownik ma prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii tej wersji pakietu Office oraz poprzednich wersji na tym komputerze, w tym do ich rozmieszczenia na serwerze sieciowym, w celu korzystania z nich zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury wirtualnych pulpitów (VDI) za pośrednictwem licencjonowanego urządzenia. Aby uzyskać więcej szczegółów, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Kup Microsoft Office 2021 Standard używany w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy pakiet Microsoft Office 2021 Standard Edition jest już dostępny jako używana pojedyncza licencja w firmie Wiresoft - oznacza to, że cena jest niższa niż cena nowego produktu. Ponadto, kupując używane oprogramowanie Office 2021 Standard od firmy Wiresoft, zawsze możesz skorzystać z następujących korzyści:

 • Po dokonaniu zakupu oprogramowanie MS Office 2021 Standard jest natychmiast dostępne za pośrednictwem Elektronicznej dostawy oprogramowania (ESD).
 • Niniejsza licencja MS Office 2021 Standard, podobnie jak wszystkie inne używane licencje oferowane do sprzedaży przez firmę Wiresoft, nie jest ani wersją próbną o ograniczonym okresie ważności lub ograniczonym czasie działania, ani też nie jest dostarczana z już aktywowanym kluczem licencyjnym, lecz kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem produkt firmy Microsoft, który jest autoryzowany tylko dla Ciebie.
 • Użytkownik otrzymuje w ten sposób pojedynczą licencję MS Office 2021 Standard, która zazwyczaj została najpierw zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Niniejsza odsprzedaż oznacza niniejszą licencję na oprogramowanie MS Office 2021 Standard jako używaną, przy czym słowo "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania ani tego, że była ona rzeczywiście używana.
 • Jeśli pierwotny nabywca miał już zainstalowane to oprogramowanie MS Office na komputerze, zostało ono ponownie usunięte przed sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu licencja na to oprogramowanie jest ponownie w 100% wolna i dostępna bez ograniczeń.
 • Wszystkie odpowiednie używane licencje MS Office Standard 2021 zakupione przez firmę Wiresoft zostały również sprawdzone przez nas pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania firmy Microsoft, takiego jak Office Standard 2021, jest obowiązujące prawo, które wyraźnie zezwala na sprzedaż i zakup, a także na korzystanie z tego oprogramowania.
 • Oznacza to, że kupując używaną licencję od firmy Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i jednocześnie oryginalnego produktu firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu licencji Microsoft Office Standard 2021 lub innego używanego oprogramowania Office 2021 Edition, a także starszych wersji pakietu Office lub innego oprogramowania firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
14 lip 2023

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

14 lip 2023

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

14 lip 2023

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

14 lip 2023

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

14 lip 2023

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

14 lip 2023

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

14 lip 2023

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

14 lip 2023

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

14 lip 2023

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

14 lip 2023

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

14 lip 2023

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

14 lip 2023

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

14 lip 2023

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

14 lip 2023

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

14 lip 2023

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

14 lip 2023

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

14 lip 2023

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

14 lip 2023

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

14 lip 2023

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

11 lip 2023

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie