Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nowy system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro użytkownicy, którzy stawiają szczególnie wysokie wymagania systemowi operacyjnemu, otrzymują do dyspozycji...
288,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - najbardziej wszechstronny system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Enterprise większe firmy, które stawiają szczególnie wysokie wymagania w zakresie...
670,90 zł *

Ulepszone zabezpieczenia w systemach Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise umożliwiają, między innymi, tworzenie zasad grupowych do administrowania użytkownikami i urządzeniami końcowymi, a także do kontroli wdrażania aktualizacji, np. za pomocą usługi Windows Update for Business. Tylko Windows 11 Enterprise Edition oferuje ekskluzywne zabezpieczenia oparte na wirtualizacji oraz integralność kodu chronioną przez hiperwizor. 

Ponadto edycje systemu Windows 11 są prezentowane w nowym atrakcyjnym "Float Design", ze zmienionym widokiem pulpitu, który poprawia wrażenia użytkownika, sprawiając, że wykonywanie typowych zadań jest jeszcze bardziej intuicyjne - z wieloma ulepszeniami użyteczności, takimi jak zmienione menu startowe z centralnym sterowaniem, integracja zespołów na pasku zadań, a także opcja widoku "Dark Mode". Urządzenia końcowe z funkcją dotyku dodatkowo korzystają ze zoptymalizowanej użyteczności - także przy użyciu cyfrowego pióra - oraz z ulepszonego rozpoznawania mowy.

Dwie edycje Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise aktualnego systemu operacyjnego firmy Microsoft można już znaleźć jako używane oprogramowanie w sklepie Wiresoft Software Shop - ich wielką zaletą jest niższa cena w porównaniu z odpowiednimi nowymi produktami. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze funkcje w porównaniu z lżejszymi edycjami, a także różnice między Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy skontaktować się z jednym z naszych pracowników. Kup bezpiecznie system Windows 11.

System Windows 11 - spojrzenie na edycje Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise

Windows 11, nowy system operacyjny firmy Microsoft dla komputerów, laptopów i innych urządzeń mobilnych z systemem Windows, po raz kolejny skupia się na niezależnej od lokalizacji współpracy użytkowników i wykorzystaniu danych w chmurze. Oczywiście szczególnie ważną rolę odgrywa aspekt bezpieczeństwa, który stawia przed administracją wiele złożonych zadań.

W obu wersjach systemu Windows 11 Pro i Enterprise użytkownicy i administratorzy mogą korzystać z rozszerzonych funkcji bezpieczeństwa, które chronią pracę zespołową i dostęp do usług w chmurze przed intruzami oraz zachowują integralność danych. Będą one prawdopodobnie obejmować następujące, znane już funkcje:

 • Windows 11 - Hyper-V - ta technologia wizualizacji firmy Microsoft umożliwia uruchamianie innych systemów operacyjnych jako maszyn wirtualnych. Główne zalety Hyper-V to mniejsze wykorzystanie pojemności serwera oraz większe bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie usługi wirtualne mogą być wykonywane niezależnie od siebie, a aplikacje mogą być lepiej uruchamiane na starszych urządzeniach końcowych.
 • Windows 11 - BitLocker - ta technologia służy do bezpiecznego szyfrowania dysków twardych, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku przenośnych urządzeń końcowych, które są często narażone na kradzież lub zgubienie. BitLocker niezawodnie szyfruje wrażliwe lub osobiste dane, chroniąc je w ten sposób przed niewłaściwym wykorzystaniem.
 • Pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde można dodatkowo zaszyfrować za pomocą narzędzia "BitLocker To Go".
 • Windows 11 Sandbox - bez wcześniejszej instalacji wirtualnego dysku twardego, aplikacja ta może być użyta do uruchomienia zwirtualizowanej wersji systemu Windows 11 w celu przetestowania nieznanych lub podejrzanych programów niezależnie od komputera głównego, a więc w bezpiecznym środowisku.
 • Windows 11 Defender Application Guard (WDAG) - dzięki tej aplikacji przeglądarka może być używana do surfowania w swego rodzaju piaskownicy, izolując niezaufane strony internetowe oraz nieznane pliki Worda, PowerPointa i Excela, a w razie wątpliwości uniemożliwiając im dostęp do danych i aplikacji w firmie.

W systemie Windows 11 Pro i Enterprise administratorzy mają do dyspozycji wszechstronne funkcje umożliwiające przydzielanie zróżnicowanych uprawnień poszczególnym użytkownikom, a także zespołom do współpracy, np. z:

 • Zasady grupowe umożliwiające zarządzanie prawami dostępu do danych i urządzeń za pośrednictwem komputerów PC oraz kont użytkowników
 • Konfiguracja aktualizacji - np. z uwzględnieniem terminów zgodności z przepisami oraz trybu FEatures Kiosk, w którym każdy pracownik otrzymuje konto użytkownika o odrębnej tożsamości
 • Aplikacja Remote Desktop umożliwiająca zdalny dostęp do komputera z odległej lokalizacji
 • Microsoft Business Store, w którym można znaleźć aplikacje dla specjalnych grup użytkowników

Windows 11 - Tylko Windows 11 Enterprise oferuje maksymalne możliwości

Pod względem funkcjonalności i wydajności, wersja Enterprise systemu Windows 11 oferuje maksimum - ekskluzywne funkcje wspierają hybrydową pracę w szczególności w większych firmach i organizacjach. Edycja jest dostępna w dwóch wersjach - dostosowanych do różnych rozmiarów i rosnących potrzeb bezpieczeństwa większych firm i organizacji:

Windows 11 Enterprise E3

Ta edycja zawiera jeszcze bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kontroli oraz zarządzania niż Windows 11 Pro, na przykład w zakresie dostarczania systemu operacyjnego z kontrolowanymi aktualizacjami, a także wiele opcji zarządzania urządzeniami i aplikacjami, bezserwerowego zarządzania drukarkami oraz szerszej ochrony przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa.

Windows 11 Enterprise E5

Wyłącznie w tej edycji systemu Windows 11 znajduje się program Microsoft Defender for Endpoint, który zapewnia większym przedsiębiorstwom, które w szczególności korzystają z zabezpieczeń punktów końcowych, holistyczne rozwiązanie typu "wszystko w jednym" z jeszcze bardziej zaawansowanymi funkcjami zarządzania - z takimi funkcjami jak:

 • Wykrywanie i reagowanie w przypadku ochrony punktów końcowych
 • Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa
 • Mobile Threat Defence - wykrywanie zagrożeń i ryzyka mobilnego, np. mobilnego phishingu

Ponadto, system Windows 11 Enterprise E5 Edition zapewnia organizacjom kluczowy wgląd w najnowsze zagrożenia, korzystając ze specjalistycznej wiedzy najlepszych ekspertów ds. bezpieczeństwa, a także zaawansowane monitorowanie, w tym analitykę i wsparcie dla ochrony punktów końcowych w chmurze, dzięki ocenie opartej na ryzyku, ochronie behawioralnej nowej generacji i bogatym w funkcje interfejsom programowania aplikacji (API), które zmniejszają powierzchnię ataku, zwłaszcza w przypadku zagrożeń cybernetycznych.

Mobile Threat Defense chroni przed złośliwym oprogramowaniem polimorficznym i metamorficznym, a także przed zagrożeniami bez plików i opartymi na plikach. Funkcje uczenia maszynowego wykrywają różne ataki, takie jak exploity dnia zerowego. Ponadto istnieje możliwość izolowania sprzętu podczas uruchamiania systemu i wykonywania aplikacji za pomocą kontroli lokalnej i zdalnej, a także izolowania kontenerów podczas korzystania z przeglądarki Microsoft Edge, aby chronić przed złośliwymi stronami internetowymi.

Windows 11 - ogólne nowości w Windows 11 Pro i Enterprise - Kup Windows 11

Oprócz wymienionych wyżej aplikacji, które są dostępne wyłącznie w edycjach Windows 11 Pro i Enterprise, nowy system operacyjny Windows 11 - jak już wspomniano - oferuje także kilka innych nowych funkcji, o których warto wspomnieć, a które zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania, zwłaszcza dzięki unowocześnieniu ogólnego wyglądu. Zastosowano także nowe zasady projektowania, np:

 • Windows 11 - pływający design: przeprojektowany interfejs systemu Windows 11 wyróżnia się na tle starszych wersji przezroczystymi oknami oraz pływającymi elementami, a także nowym obrazem tła przypominającym powiewającą tkaninę, co nadaje pulpitowi trójwymiarowy wygląd.
 • Windows 11 - Segoe Fluent Icons: W systemie Windows 11 wprowadzono także nową czcionkę ikon systemowych, która ma poprawić zrozumiałość symboli i ikon. Segoe Fluent stosuje trzy zasady reprezentacji glifów: Minimal - glify zawierają tylko te szczegóły, które są niezbędne do przekazania treści; Harmonious - glify są oparte na prostych kształtach geometrycznych; Evolved: - glify używają nowoczesnych metafor, które są łatwe do zrozumienia przez użytkowników.
 • Windows 11 - projekt Sun Valley: Podczas rewizji menu kontekstowego zwrócono również większą uwagę na przejrzystość, co jest szczególnie widoczne dzięki ogólnie zaokrąglonym narożnikom. Animacje podczas otwierania okien itp. również zostały poprawione i wydają się bardziej płynne. Ikony folderów i ikony Eksploratora zostały zmodernizowane, a narzędzia administracyjne zostały przemianowane na Narzędzia Windows. Przeglądarka Microsoft Edge również otrzymała zaktualizowany wygląd.
 • Tryb ciemny jest również dostępny w poszczególnych aplikacjach - umożliwia bardziej skoncentrowaną pracę na ekranie.

Oprócz zmian wizualnych, menu Start i pasek zadań zostały również zmienione pod względem funkcjonalnym, aby poprawić przejrzystość i uczynić Windows 11 bardziej przyjaznym dla użytkownika:

 • Zaktualizowane menu Start systemu Windows 11 nie wyświetla już żywych kafelków znanych z poprzednich wersji i nielubianych przez wielu użytkowników, ale jest teraz bardziej zorientowane na wygląd i działanie tabletów i smartfonów.
 • Pasek zadań zawiera nowe ikony, jest teraz wyśrodkowany w dolnej części ekranu, ale może być również pogrupowany po lewej stronie, tak jak poprzednio.
 • Ponadto na pasku zadań zintegrowano platformę komunikacyjną Teams, która zastąpiła Skype'a, niedostępnego już w Windows 11. Wystarczy jedno kliknięcie, aby użytkownicy mogli rozmawiać ze sobą na czacie lub wziąć udział w wideokonferencji.
 • Rzadziej używane funkcje zniknęły z menu, dzięki czemu ważniejsze, częściej używane funkcje znalazły się w centrum uwagi.
 • W wersji systemu Windows 11 centrum powiadomień jest oddzielone od szybkich ustawień, co również zapewnia większą przejrzystość, a kalendarz jest wyświetlany po kliknięciu na datę.
 • Widżety powróciły na powierzchnię pulpitu, ponownie z paskiem wiadomości dla "wiadomości i ciekawych tematów"; można też używać widżetów innych firm.
 • Dla urządzeń z ekranami dotykowymi dostępny jest nowy tryb tabletu, który jest nie tylko bardziej przejrzysty, ponieważ posiada ulepszoną klawiaturę ekranową, ale także zawiera nowe funkcje oraz gesty dotykowe.
 • W systemie Windows 11 można również korzystać z aplikacji na Androida i łączyć z nimi smartfon.
 • Inne ciekawe funkcje indywidualne dostępne dla użytkowników w Windows 11 to nowe narzędzie do robienia zrzutów ekranu, dodatkowe funkcje w kalkulatorze, ulepszony tryb oszczędzania energii oraz opcjonalnie dostępna kolekcja narzędzi Microsoft PowerToys.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat nowych funkcji systemu Windows 11 w ogóle, a także na temat specjalnych funkcji edycji Pro i Enterprise, skontaktuj się z zespołem Wiresoft.

Windows 11 - kup Microsoft Windows 11 Editions Pro i Enterprise jako używane oprogramowanie w Wiresoft

Dwa nowe systemy Microsoft Windows 11 Editions Pro i Enterprise są już dostępne w Wiresoft jako używane oprogramowanie po obniżonej cenie. Korzystasz z tych zalet:

 • Kupujesz oryginalne oprogramowanie firmy Microsoft z ważnym kluczem licencyjnym - bez ograniczonych wersji użytkowych czy testowych.
 • Oznaczenie edycji systemu Windows 11 jako "oprogramowanie używane" nie oznacza żadnych ograniczeń w funkcjonalności oprogramowania.
 • Używane oprogramowanie Windows 11 w wersji Pro lub Enterprise Edition zostało przed odsprzedażą sprawdzone przez Wiresoft pod kątem pełnej użyteczności.
 • Handel i używanie oprogramowania używanego przez Microsoft, takiego jak Windows 11, jest legalne, ponieważ jest dozwolone przez prawo.
 • Kupując używaną licencję w firmie Wiresoft, zawsze nabywasz legalny i jednocześnie oryginalny produkt Microsoft Windows 11.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemu Microsoft Windows 11 w edycjach Pro i Enterprise, skontaktuj się z nami na czacie, telefonicznie lub przez e-mail.