Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nowy system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro użytkownicy, którzy stawiają szczególnie wysokie wymagania systemowi operacyjnemu, otrzymują do dyspozycji...
260,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - najbardziej wszechstronny system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Enterprise większe firmy, które stawiają szczególnie wysokie wymagania w zakresie...
604,90 zł *

Kup Windows 11 - nowy system operacyjny Microsoft w edycjach Pro & Enterprise

Windows11 to niedawno wydana nowa wersja systemu operacyjnego Microsoft, która po raz kolejny jest dostępna w różnych wersjach w zależności od grupy użytkowników. W edycjach Pro i Enterprise zapewnia wszystkim profesjonalnym użytkownikom, którzy stawiają szczególnie wysokie wymagania systemowi operacyjnemu i jego wydajności, dużą liczbę ulepszeń funkcji i optymalizacji. W ten sposób Windows 11 Professional, a także Windows 11 Enterprise, który jest dostępny w dwóch wersjach - E3 i E5 - oferuje mocną, niezawodną podstawę, aby jeszcze skuteczniej spełniać bardziej złożone wymagania firm różnej wielkości.

Ulepszone zabezpieczenia w systemach Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise obsługują, oprócz innych funkcji bezpieczeństwa, tworzenie zasad grupy w administrowaniu użytkownikami i urządzeniami końcowymi, a także w kontroli wdrażania aktualizacji, np. za pomocą Windows Update dla Firm. Tylko Windows 11 Enterprise Edition oferuje ekskluzywne zabezpieczenia oparte na wirtualizacji i integralność kodu chronioną przez hiperwizor. 

Ponadto edycje systemu Windows 11 są generalnie prezentowane w nowym atrakcyjnym "Float Design", ze zmienionym widokiem pulpitu, który poprawia wrażenia użytkownika, sprawiając, że wykonywanie typowych zadań jest jeszcze bardziej intuicyjne - z wieloma ulepszeniami użyteczności, takimi jak zmienione menu Start z centralnym sterowaniem, integracja zespołów na pasku zadań, a także opcja widoku "Dark Mode". Urządzenia końcowe z funkcją dotykową dodatkowo korzystają ze zoptymalizowanej użyteczności - również z piórem cyfrowym - a także ulepszonego rozpoznawania mowy.

Dwie edycje Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise aktualnego systemu operacyjnego Microsoft można już znaleźć jako używane oprogramowanie w Wiresoft Software Shop - z wielką zaletą ich niższej ceny w porównaniu z odpowiednimi nowymi produktami. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze funkcje w porównaniu z lżejszymi edycjami, a także różnice między Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise. Aby uzyskać więcej informacji, po prostu skontaktuj się z jednym z naszych pracowników. Kup bezpiecznie Windows 11.

Kup Windows 11 - edycje Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise w skrócie

Windows 11, nowy system operacyjny Microsoft dla komputerów PC, laptopów i innych urządzeń mobilnych z systemem Windows, po raz kolejny koncentruje się na niezależnej lokalnie współpracy użytkowników i wykorzystaniu danych w chmurze. Oczywiście aspekt bezpieczeństwa odgrywa szczególnie ważną rolę, co również stawia administrację przed wieloma złożonymi zadaniami.

Zarówno w edycjach Windows 11 Pro, jak i Enterprise, użytkownicy, jak i administratorzy korzystają z rozszerzonych funkcji bezpieczeństwa, które chronią pracę zespołową i dostęp do usług za pośrednictwem chmury przed intruzami oraz zachowują integralność danych. Prawdopodobnie będą one ponownie obejmować następujące już znane funkcje:

 • Windows 11 - Hyper-V - ta technologia wizualizacji firmy Microsoft umożliwia uruchamianie innych systemów operacyjnych jako maszyn wirtualnych. Głównymi zaletami Hyper-V są zarówno niższe wykorzystanie pojemności serwera, jak i wyższy poziom bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie usługi wirtualne mogą być uruchamiane niezależnie od siebie, a aplikacje mogą być również lepiej uruchamiane na starszych urządzeniach końcowych.
 • Windows 11 - BitLocker - technologia ta służy do bezpiecznego szyfrowania dysków twardych, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku mobilnych urządzeń końcowych, które często są narażone na kradzież lub zgubienie. BitLocker niezawodnie szyfruje wrażliwe lub osobiste dane, a tym samym chroni je przed niewłaściwym użyciem.
 • Pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde mogą być dodatkowo szyfrowane za pomocą narzędzia "BitLocker To Go".
 • Windows 11 Sandbox - bez wcześniejszej instalacji wirtualnego dysku twardego, aplikacja ta może być używana do uruchamiania zwirtualizowanej wersji systemu Windows 11 w celu przetestowania nieznanych lub podejrzanych programów oddzielnie od komputera hosta, a tym samym w bezpiecznym środowisku.
 • Windows 11 Defender Application Guard (WDAG) - dzięki tej aplikacji przeglądarka może być również używana do surfowania w swego rodzaju piaskownicy, izolując niezaufane strony internetowe, a także nieznane pliki Word, PowerPoint i Excel, a w razie wątpliwości uniemożliwiając im dostęp do danych i aplikacji w firmie.

Administratorzy mają dostęp do wszechstronnych funkcji w Windows 11 Pro i Enterprise, aby przypisywać zróżnicowane prawa poszczególnym użytkownikom i zespołom do współpracy, np. z:

 • Wytyczne grupowe do zarządzania prawami dostępu do danych i urządzeń za pośrednictwem komputerów PC, a także kont użytkowników
 • Konfiguracja aktualizacji - np. z terminami zgodności, a także tryb FEatures Kiosk, w którym każdy pracownik otrzymuje konto użytkownika z oddzielną tożsamością
 • Aplikacja pulpitu zdalnego do zdalnego dostępu w celu połączenia się z komputerem ze zdalnej lokalizacji
 • Microsoft Business Store do dostarczania aplikacji dedykowanym grupom użytkowników

Kup Win 11 - tylko Windows 11 Enterprise oferuje maksimum

Pod względem funkcjonalności i wydajności edycja Enterprise systemu Windows 11 oferuje maksimum - ekskluzywne funkcje wspierają pracę hybrydową w szczególności w większych firmach i organizacjach. Edycja jest dostępna w 2 wersjach - dostosowanych do różnych rozmiarów i rosnących potrzeb w zakresie bezpieczeństwa większych firm i organizacji:

Windows 11 Enterprise E3

Ta edycja zawiera jeszcze bardziej zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kontroli oraz funkcje zarządzania niż Windows 11 Pro, na przykład w zakresie dostarczania systemu operacyjnego, z kontrolowanymi aktualizacjami i wieloma opcjami zarządzania urządzeniami i aplikacjami, bezserwerowym zarządzaniem drukarkami i szerszą ochroną przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa.

Windows 11 Enterprise E5

Wyłącznie w tej edycji systemu Windows 11 dostępna jest usługa Microsoft Defender for Endpoint, która zapewnia większym organizacjom, które w szczególności korzystają z zabezpieczeń punktów końcowych, całościowe rozwiązanie typu "wszystko w jednym" z jeszcze bardziej zaawansowanymi możliwościami zarządzania - z funkcjami takimi jak:

 • Wykrywanie i reagowanie na zagrożenia w punktach końcowych
 • Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa
 • Mobile Threat Defence do wykrywania zagrożeń i ryzyka mobilnego, takiego jak mobilny phishing

Ponadto Windows 11 Enterprise E5 Edition zapewnia organizacjom kluczowy wgląd w najnowsze zagrożenia, korzystając ze specjalistycznej wiedzy najlepszych ekspertów ds. bezpieczeństwa, a także zaawansowane monitorowanie, w tym analitykę i wsparcie w celu ochrony punktów końcowych w chmurze, poprzez ocenę opartą na ryzyku, ochronę behawioralną nowej generacji i bogate w funkcje interfejsy programowania aplikacji (API) w celu zmniejszenia powierzchni ataku, zwłaszcza w przypadku cyberzagrożeń.

Mobile Threat Defense chroni przed polimorficznym i metamorficznym złośliwym oprogramowaniem, a także zagrożeniami bezplikowymi i opartymi na plikach. Funkcje uczenia maszynowego wykrywają różne ataki, takie jak exploity zero-day. Ponadto istnieje możliwość izolowania sprzętu podczas uruchamiania systemu i wykonywania aplikacji za pomocą kontroli lokalnej i zdalnej, a także izolowania kontenerów podczas korzystania z Microsoft Edge w celu ochrony przed złośliwymi stronami internetowymi.

Windows 11 - Ogólne nowe funkcje w Windows 11 Pro i Enterprise - Kup Windows 11

Oprócz wyżej wymienionych aplikacji zawartych wyłącznie w edycjach Windows 11 Pro oraz Enterprise, nowy system operacyjny Windows 11 - jak już wspomniano - oferuje również kilka innych godnych uwagi nowych funkcji, które zapewniają jeszcze lepsze wrażenia użytkownika, zwłaszcza poprzez aktualizację ogólnego wyglądu. Zastosowano również nowe zasady projektowania, na przykład:

 • Windows 11 - Floating Design: przeprojektowany interfejs systemu Windows 11 wyróżnia się na tle starszych wersji dzięki przezroczystym oknom, a także elementom o wyglądzie pływającym, wraz z nowym obrazem tła przypominającym powiewającą tkaninę, który tym samym nadaje pulpitowi trójwymiarowy wygląd.
 • Windows 11 - ikony Segoe Fluent: Windows 11 wprowadza również nową czcionkę ikon systemowych wraz z nowym systemem operacyjnym, która ma na celu poprawę zrozumiałości symboli i ikon. Segoe Fluent kieruje się trzema zasadami w reprezentacji glifów: Minimal - glify zawierają tylko te szczegóły, które są niezbędne do przekazania treści; Harmonious - glify są oparte na prostych kształtach geometrycznych oraz Evolved: - glify wykorzystują nowoczesne metafory, które są łatwe do zrozumienia dla użytkowników.
 • Windows 11 - projekt Sun Valley: Podczas rewizji menu kontekstowego zwrócono również większą uwagę na przejrzystość, co jest szczególnie zauważalne dzięki ogólnie zaokrąglonym narożnikom. Animacje podczas otwierania okien itp. również zostały poprawione i wydają się bardziej płynne. Ikony folderów, a także ikony Eksploratora zostały zmodernizowane, a narzędzia administracyjne zostały przemianowane na Narzędzia Windows. Przeglądarka Microsoft Edge również otrzymała zaktualizowany wygląd.
 • Tryb ciemny jest również dostępny w poszczególnych aplikacjach - dla bardziej skoncentrowanej pracy na ekranie.

Oprócz zmian wizualnych, menu Start i pasek zadań zostały również zmienione funkcjonalnie, aby poprawić przejrzystość i uczynić Windows 11 bardziej przyjaznym dla użytkownika:

 • Zaktualizowane menu Start systemu Windows 11 nie wyświetla już żywych kafelków znanych z poprzednich wersji i niepopularnych wśród wielu użytkowników, ale jest teraz bardziej zorientowane na wygląd tabletów i smartfonów; to jeszcze bardziej realizuje cel bardziej jednolitego interfejsu użytkownika na wszystkich urządzeniach końcowych obsługujących system Windows i zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia użytkownika.
 • Pasek zadań zawiera nowe ikony, jest teraz wyśrodkowany na dole ekranu, ale może być również zgrupowany z lewym wyrównaniem, jak poprzednio.
 • Ponadto platforma komunikacyjna Teams została zintegrowana z paskiem zadań, który zastąpił Skype'a, który nie jest już dostępny w systemie Windows 11. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy mogą rozmawiać ze sobą na czacie lub wziąć udział w wideokonferencji.
 • Rzadziej używane funkcje zniknęły teraz z menu, co oznacza, że ważniejsze funkcje, które są używane częściej, są teraz bardziej w centrum uwagi.
 • Infocentrum oddziela centrum powiadomień od szybkich ustawień w wersji Windows 11, co również prowadzi do większej przejrzystości, a kalendarz jest wyświetlany po kliknięciu daty.
 • Widżety powróciły na powierzchnię pulpitu, ponownie z paskiem wiadomości dla "wiadomości i interesujących tematów"; można również używać widżetów innych firm.
 • Nowy tryb tabletu jest dostępny dla urządzeń z ekranami dotykowymi, który jest nie tylko bardziej przejrzysty, ponieważ ma ulepszoną klawiaturę ekranową, ale także zawiera nowe funkcje, a także gesty dotykowe.
 • W systemie Windows 11 można również korzystać z aplikacji na Androida i łączyć z nimi smartfon.
 • Inne interesujące indywidualne funkcje, które są również dostępne dla użytkowników w systemie Windows 11, to nowe narzędzie do wycinania zrzutów ekranu, dodatkowe funkcje w kalkulatorze, ulepszony tryb oszczędzania energii i opcjonalnie dostępna kolekcja narzędzi Microsoft PowerToys.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat nowych funkcji systemu Windows 11 w ogóle, a także na temat specjalnych funkcji edycji Pro i Enterprise, skontaktuj się z zespołem Wiresoft.

Windows 11 - kup Microsoft Windows 11 Editions Pro i Enterprise jako używane oprogramowanie w Wiresoft

Dwie nowe edycje Microsoft Windows 11 Pro i Enterprise są już dostępne w Wiresoft po obniżonej cenie jako używane oprogramowanie. Korzystasz z następujących korzyści:

 • Kupujesz oryginalne oprogramowanie Microsoft z ważnym kluczem licencyjnym - bez ograniczonych wersji użytkowych lub ograniczonych wersji testowych.
 • Oznaczenie edycji systemu Windows 11 jako "oprogramowanie używane" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania.
 • Używane oprogramowanie Windows 11 w wersji Pro lub Enterprise Edition zostało przetestowane przez firmę Wiresoft pod kątem pełnej użyteczności przed odsprzedażą.
 • Handel i korzystanie z używanego oprogramowania Microsoft, takiego jak Windows 11, jest legalne, ponieważ jest dozwolone przez prawo.
 • Kupując używaną licencję od Wiresoft, zawsze nabywasz legalny i jednocześnie oryginalny produkt Microsoft Windows 11.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Microsoft Windows 11 w wersjach Pro i Enterprise, po prostu skontaktuj się z nami na czacie, telefonicznie lub przez e-mail.