Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 

Windows 11 - das innovative Betriebssystem für höchste Ansprüche

Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - najbardziej wszechstronny system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Enterprise większe firmy, które stawiają szczególnie wysokie wymagania w zakresie...
994,00 zł *
Do produktu
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nowy system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro użytkownicy, którzy stawiają systemowi operacyjnemu szczególnie wysokie wymagania, otrzymują do dyspozycji...
431,00 zł *
Do produktu

Najważniejsze funkcje i innowacje systemu Microsoft Windows 10

W porównaniu z poprzednią wersją, nowy Windows 10 oferuje szereg ulepszeń i nowych funkcji, które sprawiają, że praca na komputerze jest jeszcze bardziej efektywna i łatwiejsza. Użytkownicy napotkają również na pewne funkcje, które w Windows 8 mogły zostać pominięte przez niektórych z nich.

Należą do nich przede wszystkim znane z Windows 7 menu Start, które wersja 10 przywołuje w podobnej formie: Nowe menu Start ponownie wymienia często używane programy, a kafelki z aplikacjami, które wcześniej znajdowały się na ekranie startowym , można tam również ponownie znaleźć. W przeciwieństwie do Windows 8, aplikacje te są otwierane ponownie w oknach.

Nowy system aktualizacji upraszcza aktualizację oprogramowania

Nowy Windows jest teraz automatycznie aktualizowany i automatycznie dodawane są nowe funkcje, dzięki czemu nie można już wykluczyć ich instalacji. Służy to przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa, ale także uproszczeniu administracji. Jednocześnie została rozszerzona kompatybilność Windows 10 z aplikacjami innych firm.

Jeden system dla wszystkich platform i urządzeń

Nowy system operacyjny Windows 10 może być teraz używany na wszystkich urządzeniach użytkownika: od smartfonów po tablety czy konsole do gier, a nawet okulary VR - i wszystkie urządzenia można łączyć ze sobą. Oznacza to, że programy lub gry mogą być nadal używane lub odtwarzane na innym urządzeniu niż na początku.

Asystent głosowy Cortana do użytku na komputerze PC

Asystent głosowy Cortana, znany z konsoli gier wideo Xbox i Windows, może być teraz używany na komputerze z Windows 10. Cortana reaguje na głos użytkownika i rozumie wprowadzanie tekstu. Asystent głosowy wprowadza również terminy w kalendarzu, uruchamia programy i wspiera użytkownika w wyszukiwaniu plików.

Microsoft Edge Browser zastępuje Internet Explorer

Microsoft Edge jest obecnie Standard dla Windows 10 i oferuje szereg korzyści w porównaniu z Internet Explorerem: Obejmują one możliwość dodawania notatek, a nawet rysunków do poszczególnych stron internetowych, które są pomocne przy ponownym ich odwiedzaniu, a także widok tylko do odczytu, w którym tekst strony internetowej jest umieszczony na pierwszym planie, co zapobiega rozpraszaniu uwagi przez inne elementy, takie jak obrazy na stronie internetowej.

Lepsza przejrzystość dzięki wizualnym desktopom

Windows 10 oferuje teraz możliwość wyboru innego pulpitu dla każdego zadania, zamiast otwierania wielu okien jednocześnie, co wcześniej powodowało pewne zamieszanie w pracy. Klikając na Windows, można jednocześnie wyświetlić wszystkie aktywne pulpity.

Tylko jeden sklep Windows Store dostępny na wszystkich urządzeniach końcowych

Sklep Windows Store wystarczy teraz skonfigurować tylko raz na dowolnym urządzeniu, aby pobrać aplikacje, gry, muzykę lub filmy. W ten sposób irytująca wielokrotna aktywacja na tablecie, smartfonie lub komputerze PC zostaje wyeliminowana.

Zintegrowany program antywirusowyWindows Defender

Windows Defender Antivirus w wersji 10 oferuje kompleksowe, zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, które są stale aktualizowane. Obejmują one ochronę w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami, takimi jak wirusy i złośliwe oprogramowanie, które są rozprzestrzeniane za pośrednictwem poczty elektronicznej, aplikacji i Internetu. Wykorzystuje on chmurę obliczeniową, uczenie się maszynowe oraz kompleksową analizę behawioralną w celu ochrony punktów końcowych przed aktualnymi i mieszanymi zagrożeniami.

Kupujesz systemWindows 10 Professional lub Windows 10 Enterprise? 

Obie wersje Windows 10 dostępne w Wiresoft - Pro i Enterprise - są najlepiej przystosowane do użytku przez użytkowników biznesowych lub profesjonalnych. Różnica między tymi dwiema wersjami polega na odpowiednim zakresie funkcji i świadczeniu różnych usług dodatkowych.

Windows 10 Pro - dla małych i średnich przedsiębiorstw

Windows 10 Pro to idealna edycja dla małych i średnich firm. Stanowi ona nie tylko wysoce funkcjonalną podstawę nowoczesnego, wspomaganego komputerowo miejsca pracy z łatwym w obsłudze interfejsem, ale także posiada wszystkie narzędzia, których zespół potrzebuje do bardziej efektywnej i inteligentnej współpracy.

W porównaniu z Home Edition,Windows 10 Professional oferuje dodatkowe funkcje, które umożliwiają na przykład administrację urządzeniami końcowymi i aplikacjami oraz ich integrację z serwerową Windows. Ponadto, Pro obsługuje nową usługę Windows Update for Business: Ta funkcja umożliwia jeszcze szybsze przeprowadzanie aktualizacji zabezpieczeń. Ponadto obsługa scenariuszy zdalnych i mobilnych oraz technologii chmurowych umożliwia sprawne działanie.

Główne różnice między wersją Windows 10 Professional i Home

Nowa wersja Windows 10 Professional różni się od szczuplejszej wersji domowej szeregiem funkcji, które skupiają się na bezpieczeństwie i ochronie danych, a także funkcjami ułatwiającymi administratorom w szczególności zarządzanie sieciami oraz świadczenie usług i aktualizacje. Windows 10 Pro został również zaprojektowany w celu elastycznego dostosowania się do różnych wymagań sprzętowych poszczególnych urządzeń końcowych. W przeciwieństwie do Home, Pro oferuje m.in. następujące dodatkowe ważne funkcje biznesowe:

BitLocker do szyfrowania danych i oprogramowania

Szyfrowanie urządzeń BitLocker w Windows 10 Pro chroni nie tylko wewnętrzny dysk rozruchowy Windows, ale także zewnętrzne dyski twarde i pamięci USB poprzez szyfrowanie danych i instalacji oprogramowania na nich. Jeśli komputer lub tablet zabezpieczony BitLocker zostanie zgubiony lub skradziony, nikt nie będzie miał do niego dostępu. Logując się za pomocą identyfikatora użytkownika, użytkownicy mogą w każdej chwili odzyskać pełny dostęp do wszystkich danych.

Lepsze zarządzanie instalacjami regularnie aktualizującymi

Windows 10 Pro daje użytkownikom rozszerzone prawa do instalowania aktualizacji, co jest szczególnie cenione przez administratorów. Dzięki temu czas aktualizacji może być opóźniony nawet do 365 dni, co ma tę zaletę, że pomija ewentualne wadliwe wersje oprogramowania. Zmniejsza to ilość przerw lub zakłóceń w pracy.

Domyślne połączenie ze zdalnym pulpitem w Windows 10 Pro

Nowy Windows 10 Pro oferuje kompletne połączenie ze zdalnym pulpitem, umożliwiające korzystanie ze wszystkich funkcji, programów itp. z dala od miejsca pracy w firmie. Użytkownicy, którzy często pracują w domu, w drodze lub w innych miejscach, mają pełny dostęp do swojego komputera biurowego ze Zdalnym Pulpitem, a tym samym do wszystkich danych, których potrzebują do swoich projektów.

Dodatkowe funkcje w Windows 10 Professional

Ponadto, wersja Microsoft Windows 10 Pro oferuje możliwość dołączenia do usługi zarządzania katalogami i tożsamościami w chmurze Azure Active Directory, funkcji zarządzania polityką grupy oraz klienta Hyper-V, który umożliwia administratorom uruchamianie wielu systemów operacyjnych jako maszyn wirtualnych Windows 10.

Windows 10 Enterprise - dla średnich i dużych firm

Windows 10 Enterprise jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które zazwyczaj mają większe zapotrzebowanie na usługi administracyjne i zwiększone bezpieczeństwo. Dlatego też Enterprise 10 różni się od wersji Pro kilkoma dodatkowymi ekskluzywnymi funkcjami. Na przykład, Direct Access pozwala pracownikom na bezpieczny i przejrzysty dostęp do sieci firmowej podczas podróży; AppLocker pozwala administratorom zapobiegać instalacji lub aktywacji niepożądanego oprogramowania w dowolnym momencie. Inne funkcje przedsiębiorstwa obejmują rozbudowane zarządzanie urządzeniami i aplikacjami z dużą elastycznością poprzez wdrożenie systemu operacyjnego i kontrolę aktualizacji.

Główne różnice między Windows 10 Enterprise i Professional

Podczas gdy Windows 10 Pro obejmuje już wiele funkcji i usług, które doceniają małe i średnie firmy, wersja Enterprise oferuje dodatkowe rozszerzenie funkcji, z którego korzystają w szczególności większe firmy.

Kwestie bezpieczeństwa i ochrony danych są tu szczególnie ważne.

Dlatego też system Microsoft Windows 10 Enterprise posiada zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, które chronią poufne dane, jak również chronią wewnętrzną sieć przed atakami z zewnątrz. Ponadto, wersja Enterprise 10 zapewnia dostęp do Oddziału Obsługi Długoterminowej Microsoftu (Long Term Servicing Branch). Tutaj instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale nie są aktualizowane żadne funkcje. Następujące ekskluzywne funkcje są zawarte w Windows 10 Enterprise:

KreatorWindows To Go

Windows To Go w wersji Enterprise 10 umożliwia utworzenie własnego obszaru roboczego Windows To Go o tej samej nazwie, który można uruchomić z zewnętrznego dysku USB. Pozwala to na uruchomienie Windows 10 na komputerze PC niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Obszar roboczy Windows To Go może korzystać z tych samych obrazów lub być zarządzany w taki sam sposób jak komputer w pracy.

AppLocker

AppLocker w Enterprise 10 Edition pozwala administratorom dokładnie kontrolować, które aplikacje i pliki mogą być uruchamiane przez poszczególnych użytkowników, takie jak skrypty, pakiety aplikacji, pliki Windows Installer i App Installer oraz biblioteki linków dynamicznych (DLL).

AppLocker może więc uniemożliwić wykonanie niektórych aplikacji, na przykład, jeśli oprogramowanie jest nielicencjonowane, a nawet upoważnić tylko niektórych użytkowników do korzystania z licencjonowanego oprogramowania. Ta funkcja nie tylko wpływa na użytkowanie zgodne z licencją, ale także na zasady standaryzacji użytkowania aplikacji.

Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP)

Microsoft Defender Advanced Threat Protection w Windows 10 Enterprise pomaga organizacjom nie tylko wykrywać mieszane zagrożenia, ale także badać je i natychmiast reagować na nie w celu zwiększenia bezpieczeństwa sieci. ATP jest używany w połączeniu z usługą chmury Microsoft, gdzie czujniki zachowania punktów końcowych zbierają dane o typowych zachowaniach, które są analizowane za pomocą analizy bezpieczeństwa w chmurze z wykorzystaniem dużych danych i uczenia się maszynowego w celu wykrycia i zinterpretowania ataków oraz podjęcia odpowiednich działań obronnych.

Wymagania systemowe dla Windows 10 Professional i Enterprise

Do instalacji Windows 10 potrzebne jest urządzenie z procesorem 1GHz i 1 gigabajt pamięci RAM dla wersji 32-bitowej lub 2 gigabajty pamięci RAM dla 64-bi. Miejsce na dysku twardym powinno wynosić 16 GB dla 32 bitów i 20 gigabajtów dla 64 bitów. Karta graficzna powinna mieć minimalną rozdzielczość 800 x 600 pikseli lub być kartą graficzną Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM.

Kupujcie system Microsoft Windows 10 Editions w rozsądnej cenie od firmy Wiresoft.

Wiresoft oferuje dwie wersje Windows 10 Professional i Enterprise w szczególnie korzystnej cenie. Oferujemy Państwu te produkty Microsoft wyłącznie jako oryginalne licencje, które są oprogramowaniem Windows nieużywanym przez firmy europejskie, które zostało sprawdzone przez Wiresoft pod kątem autentyczności i doskonałych funkcji. Wielu naszych klientów korzysta z naszego asortymentu produktów firmy Microsoft. W przypadku pytań dotyczących wersji Windows 10, najlepiej dostosowanej do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili:

Ostatnio oglądany