Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Kup u nas pakiet Microsoft Office 2007 Enterprise w niskiej cenie - jako ściągnij pełną wersję ESD! Oto kilka informacji o Microsoft Office 2007 Enterprise w wersji onlineMLK do pobrania w języku niemieckim i wielu innych językach:...
117,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Oto kilka informacji o Microsoft Office 2007 Standard jako MLK online do pobrania w języku niemieckim i wielu innych językach: Informacje o produkcie: Microsoft Office 2007 Standard jest dostępny od czerwca 2007 roku i umożliwia ciągłą...
59,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - wszystkie aplikacje dla profesjonalistów biznesowych w jednym pakiecie jako jedna licencja MS Office 2007 - a więc również edycja Professional Plus 2007 - stanowi kamień milowy w historii Office:...
90,90 zł *

Microsoft Office 2007 dla Windows

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domowym zaciszu - aby móc profesjonalnie i w skupieniu pracować na komputerze, potrzebujesz odpowiedniego pakietu oprogramowania biurowego! Zawiera on najważniejszeaplikacje Microsoft takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook, za pomocą których możesz wykonywać szeroki zakres zadań biurowych. Wersje Professional Plus i Enterprise pakietuOffice 2007 zawierają również system zarządzania bazami danych i program do publikowania firmy Microsoft. Dzięki swoim programom Microsoft oferuje doskonałą podstawę do pracy zarówno dla firm, jak i użytkowników prywatnych. Odkryj szeroką gamęfunkcji Office i skorzystaj z niskich cen oprogramowania! Wiresoft®  szczegółowo przedstawia Office 2007, jego innowacje, produkty i aplikacje.

dowiedz się więcej "

Jakie programy wchodzą w skład pakietu?

W zależności od tego, którą wersję oprogramowania wybierzesz, istnieją różnice w zakresie dołączonych programów. Wyjaśniamy, które aplikacje są dostępne i jakie zadania wykonują.

Microsoft Word

Word jest zdecydowanie najczęściej używanym edytorem tekstu na świecie. Jest on zawarty w pakiecie Office zarówno dla Windows, jak i Mac. Program nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, ale także biznesowego.

Mówiąc najprościej: Microsoft Word posiada wszystkie funkcje niezbędne do przygotowania pracy pisemnej do publikacji. Oprócz formatowania tekstu, Word może być również używany do graficznej edycji dokumentów. Co więcej, program wspiera administracyjne procesy biznesowe, takie jak tworzenie listów seryjnych.

Microsoft Excel

Microsoft Excel to najczęściej używany program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Możesz nie tylko tworzyć tabele, ale także wykonywać rozbudowane obliczenia za pomocą formuł i funkcji. Wyniki można oceniać za pomocą funkcji sortowania, grupowania i filtrowania, a także tabel przestawnych i wyświetlać graficznie na wykresach.

Dla lepszego przeglądu, Excel posiada różne skoroszyty z różnymi zakładkami. Możesz utworzyć 65 000 zakładek na skoroszyt

Microsoft PowerPoint

PowerPoint to program firmy Microsoft, za pomocą którego możesz tworzyć prezentacje. Podobnie jak Word i Excel, jest on dostępny dla systemów Windows i Mac.

Microsoft PowerPoint jest uważany za program zorientowany na strony, ponieważ dla każdego slajdu dostępne są rozbudowane opcje projektowania. Opcje projektowania są bardzo wszechstronne. To, czy chcesz wstawić tekst, grafikę, tabele i diagramy, czy też treści multimedialne, takie jak filmy i dźwięki, zależy wyłącznie od Ciebie. Dostępne są liczne efekty przejścia slajdów.

Microsoft Access

Podobnie jak inne aplikacje, MS Office Access jest dostępny jako osobna aplikacja biurowa lub jako część pakietu Office. Oprogramowanie jest dostępne tylko dla systemu Windows i jest szczególnie odpowiednie dla firm. Dzięki Access możesz głównie tworzyć i zarządzać aplikacjami bazodanowymi. Mogą one być generowane zarówno jako aplikacje dla komputerów PC, jak i aplikacje dla przeglądarki. Następnie bazy danych mogą być udostępniane odpowiednim współpracownikom.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher to oprogramowanie do publikowania na komputerze. Służy do tworzenia publikacji drukowanych, nagłówków wiadomości e-mail i prezentacji produktów. Można również tworzyć kartki okolicznościowe i zaproszenia. Program różni się od MS Word tym, że w tym przypadku nacisk kładziony jest na edycję układu.

Aplikacja skierowana jest do mniejszych firm i klientów prywatnych. Ponieważ szablony projektów są już dołączone, zawartość można szybko edytować i publikować.

Microsoft Outlook

Gamę produktów MS uzupełnia usługa poczty elektronicznej Outlook. Możesz tam odbierać wiadomości e-mail i zarządzać nimi, gdy tylko skonfigurujesz swój adres e-mail.

Oprócz funkcji poczty e-mail dostępny jest również zintegrowany kalendarz, w którym możesz przesyłać spotkania bezpośrednio z wiadomości e-mail do odpowiedniej daty. W ten sposób unikniesz błędów podczas przesyłania daty i godziny. Możesz uzyskać dostęp do zarchiwizowanych wiadomości e-mail i spotkań w dowolnym momencie - nawet bez dostępu do Internetu.

Microsoft Office 2007: Wprowadzenie na rynek i rozwój

 • Zapowiedź nowej wersji Office pod nazwą kodową "Office 12" miała miejsce w 2005 roku.
 • Z okazji WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) Bill Gates zaprezentował wersję Beta 2 23 maja 2006 roku. Program beta Microsoftu został udostępniony do testów. Od końca maja do końca października 2006 roku wersja została pobrana 3,5 miliona razy. W samych Niemczech odnotowano 500 000 pobrań.
 • 14 września 2006 roku zaprezentowano Technical Refresh Beta 2, który zawierał pewne zmiany w interfejsie użytkownika. Ponadto naprawiono błędy programowe wersji Beta 2.
 • Faza beta zakończyła się 30 października 2006 r. i od tego czasu wersja ta nie może być już pobierana. Zaledwie kilka dni później rozwój został zakończony wydaniem Release to Manufacturing. Następca Office 2003 pojawił się na rynku dla użytkowników indywidualnych 30 stycznia 2007 roku, w tym samym czasie co system operacyjny Windows Vista. Firmy mogły zakupić zarówno Office 2007, jak i Windows Vista już w listopadzie 2006 roku.
 • Następca Office 2010 pojawił się na rynku w roku o tej samej nazwie.
 • W dniu 10 października 2017 r. Microsoft zaprzestał wsparcia technicznego dla pakietu Office 2007.

Te innowacje czekają na Ciebie

 • Po raz pierwszy Office 2007 nie ma znanej struktury menu i zwykłych pasków narzędzi. W tej wersji struktura menu została zastąpiona paskiem wielofunkcyjnym, zwanym również wstążką. Zaletą tego rozwiązania jest to, że polecenia są zgrupowane razem, a te z kolei są pogrupowane w zakładkach. Dzięki temu program jest bardziej przejrzysty i możesz szybciej wybierać żądane funkcje.
 • Karty Standard aplikacji biurowej są rozszerzone o różne wypunktowania, które są dostępne w zależności od kontekstu. Istnieją dwa rodzaje: Karty programu, które można wybrać tylko w określonym trybie widoku, oraz karty kontekstowe, które są dostępne na przykład podczas pracy z grafiką, tabelami i wykresami.
 • Kolejną nowością w Office 2007 są tzw. podglądy na żywo. Funkcje formatowania, szablony i projekty są wyświetlane w podglądzie w czasie rzeczywistym w oknie dokumentu.
 • W tej wersji Microsoft wprowadza nowy format plików Standard(OpenXML) oparty na XML. Poprzednie modele MS Office mogą otwierać i edytować ten format za pomocą darmowego konwertera.
 • Tryb zgodności umożliwia zapisywanie w starych formatach plików. Oznacza to, że dokumenty można również łatwo odczytać w starszych wersjach pakietu Office dla systemów Windows i Mac.
 • Microsoft Office 2007 wprowadza również nowy format eksportu (XPS) podobny do PDF.

Która wersja Office 2007 jest odpowiednia dla którego użytkownika?

Wiresoft® oferuje oprogramowanie Office 2007 w trzech różnych wersjach. Pokazujemy, które z nich są dostępne i która najlepiej nadaje się do aplikacji, którą planujesz.

Professional Plus

Ta wersja jest szczególnie odpowiednia dla klientów korporacyjnych. Professional Plus ułatwia codzienną pracę w biurze. Dzięki wielu łatwym i intuicyjnym programom możesz łatwo mapować procesy swojej firmy i zapewnić większą wydajność. Wszechstronne oprogramowanie biurowe jest dostępne dla klientów biznesowych do pobrania i jest wyposażone we wszystkie aplikacje znanej gamy produktów Microsoft.

Te programy są dostępne do użytku

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Enterprise

Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy w domu - dzięki wersji Enterprise pakietu Office 2007 możesz wykonywać swoją pracę w dowolnym miejscu w najlepszy możliwy sposób. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z komputera, telefonu czy przeglądarki internetowej. Dostępne są te same programy, co w wersji Professional Plus. Dzięki Wiresoft® otrzymujesz pełną wersję jako licencję dla jednego użytkownika z drugim prawem użytkowania.

Standard

Office-Standard-2007 jest przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników prywatnych i małych firm, które potrzebują szeregu narzędzi zwiększających produktywność. Wersja Standard to oprogramowanie biurowe z podstawowymi programami, które umożliwiają szybkie i łatwe wykonywanie zadań. Niezależnie od tego, czy chcesz przejrzyście projektować dokumenty, tworzyć arkusze kalkulacyjne lub prezentacje, zarządzać wiadomościami e-mail, wpisami w kalendarzu i kontaktami - wszystko to jest możliwe.

Te programy są dołączone:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Jak zainstalować pakiet Office 2007 w systemie Windows 10?

Office 2007 nie jest już wspierany przez główny nurt, ale nadal możesz go zainstalować i używać w systemie Windows 10. Pokażemy ci krok po kroku, jak najlepiej postępować:

Zainstaluj Microsoft Office 2007

 1. Włóż płytę CD do napędu. Jeśli kreator instalacji nie uruchomi się automatycznie, przejdź do napędu CD i wybierz "SETUP.EXE".
 2. Zostaniesz poproszony o podanie klucza produktu. Wprowadź go. Klucz produktu zazwyczaj znajduje się na naklejce na opakowaniu płyty CD.
 3. Przeczytaj warunki licencji oprogramowania Microsoft i zaakceptuj je. Teraz kliknij "Dalej".
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami. Po zainstalowaniu pakietu Office 2007 możesz zamknąć okno.

Aktywuj pakiet Microsoft Office 2007

Aby mieć pewność, że wszystkie programy pakietu Office będą nadal działać bez problemów, musisz aktywować pakiet Office.

 1. Kliknij przycisk Microsoft Office. Następnie kliknij "Opcje" i "Aktywuj Microsoft Office".

Powinieneś również wiedzieć, co następuje

Dla pakietu Microsoft Office 2007 nie są już dostępne żadne aktualizacje zabezpieczeń, opcje pomocy technicznej ani aktualizacje wydajności i kompatybilności. Dostawca Microsoft zaprzestał świadczenia tych usług w październiku 2017 roku. Nadal możliwe jest korzystanie ze wszystkich programów pakietu Office 2007. Mogą jednak wystąpić luki w zabezpieczeniach. Dlatego odkryj nowsze pakiety oprogramowania, takie jak Office 2013, Office 2016, a także Office 2019.

Dla posiadaczy produktów Apple dostępny jest również Office dla Mac. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem prywatnym, studentem czy firmą - znajdziesz odpowiednią edycję dla każdego obszaru zastosowań.

Zamów MS Office w Wiresoft® - szybko i bez komplikacji

Zamów Office 2007 z łatwością w sklepie internetowym Wiresoft®! Z nami korzystasz nie tylko z przystępnych cen, ale także z produktów najwyższej klasy. Zastanawiasz się, dlaczego licencje na oprogramowanie są u nas tak tanie w porównaniu z innymi dostawcami? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Pozyskujemy używane licencje w ramach przejęć, fuzji lub upadłości i oferujemy je po obniżonej cenie. Zasada recyklingu używanego oprogramowania jest opłacalna zarówno dla firm sprzedających, jak i kupujących. Wielka korzyść dla Ciebie: Wszystkie aplikacje Microsoft Office 2007 mogą być używane bez ograniczeń!

Ponieważ dostawa towarów odbywa się wyłącznie drogą cyfrową, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Pakiet MS Office jest dostępny dla Ciebie po maksymalnie 24 godzinach. Zapłać wygodnie wybraną przez siebie metodą płatności. Oferujemy przedpłatę, PayPal, kartę kredytową, natychmiastowy przelew bankowy i zakup na konto.