Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10001
  • 021-09110
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
59,90 zł * 65,90 zł * (9,1% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Microsoft Office 2007 Standard  jest dostępny od czerwca 2007 roku i umożliwia ciągłą produktywną pracę na komputerach PC, telefonach komórkowych i przeglądarkach internetowych. Microsoft Office 2007 możesz kupić tutaj w formie licencji na oprogramowanie w korzystnej cenie jako licencję zbiorczą. Twój komputer musi spełniać określone wymagania, abyś mógł bezproblemowo korzystać z programów.Proces pobierania wymaga procesora 500 MHz, 256 MB pamięci RAM i 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Aby zainstalować oprogramowanie, potrzebujesz systemu operacyjnego Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista lub Microsoft Windows XP SP3.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD"

Oto kilka informacji o Microsoft Office 2007 Standard jako MLK online do pobrania w języku niemieckim i wielu innych językach:

Informacje o produkcie: Microsoft Office 2007 Standard  jest dostępny od czerwca 2007 roku i umożliwia ciągłą produktywną pracę na komputerach, telefonach komórkowych i przeglądarkach internetowych. Microsoft Office 2007 można kupić tutaj w formie licencji na oprogramowanie po niskiej cenie jako licencję zbiorczą. W tym pakiecie oprogramowania znajdują się następujące aplikacje:

Ponieważ licencja pochodzi z licencji ilościowej, możemy zaoferować Państwu szczególnie korzystne warunki pobrania oprogramowania. Otrzymasz pełną wersję jako licencję dla jednego użytkownika z prawem do drugiego użycia. Pakiet oprogramowania zawiera następujące programy:

  • Microsoft Word 2007
  • Microsoft Excel 2007
  • Microsoft PowerPoint 2007
  • Microsoft Outlook 2007

Zalecane wymagania do korzystania z witryny Microsoft Office 2007 Standard.

Twój komputer musi spełniać pewne wymagania, abyś mógł bez problemów korzystać z programów. Proces pobierania wymaga procesora 500 MHz, 256 MB pamięci RAM oraz 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Do zainstalowania oprogramowania wymagany jest system operacyjny Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista lub Microsoft Windows XP SP3. Chętnie
odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pobierania Microsoft Office 2007 Standard przed dokonaniem zakupu. Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Ponadto, jeśli chciałbyś kupić oprogramowanie biurowe firmy Microsoft Office, ale nie jesteś pewien, jak przebiega instalacja, pomożemy Ci.

Kupuj oprogramowanie tanio i oszczędzaj - instalacja na następujących systemach operacyjnych:

Microsoft Office 2007 Standard jest kompatybilny z Windows XP (SP3, 32-bit), Windows Server 2003 SP2 (32-bit), Windows Vista (SP1, 32-bit/64-bit), Windows Server 2008 (SP1, 32-bit/64-bit), Windows 7 (SP1, 32-bit/64-bit) oraz Windows 8 (SP1, 32-bit/64-bit), Windows 8.1 (SP1, 32-bit/64-bit), Windows 10 (SP1, 32-bit/64-bit). Oprogramowanie można zainstalować, jeśli na dysku twardym znajduje się co najmniej 3,5 gigabajta (GB) wolnego miejsca. Optymalna funkcjonalność oprogramowania i wszelkie specjalne wymagania zależą od systemu operacyjnego i konfiguracji systemu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencji i użytkowania oprogramowania, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto kupić licencję Microsoft Office Standard 2007?

Wykonuj swoją pracę w najlepszy możliwy sposób, bez względu na to, gdzie jesteś. Korzystaj z tego wszechstronnego oprogramowania w pracy lub w domu. Nie ma znaczenia, czy korzystają z komputera, telefonu czy przeglądarki internetowej. Od wnikliwych aktualizacji programów Excel, PowerPoint i Word po przejrzysty widok poczty elektronicznej w programie Outlook - Office 2007 Standard pozwala zachować produktywność. Zachwyć atrakcyjnym tekstem w programie Word, twórz skomplikowane obliczenia w programie Excel lub imponuj ciekawymi prezentacjami w programie PowerPoint. Kupując Microsoft Office 2007 Standard, odkrywasz możliwości, które na Ciebie czekają.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie