Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
132,90 zł * 146,90 zł * (9,53% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Yosemite, Mavericks, Mountain Lion


Microsoft Office 2011 jest również nieodzowną częścią codziennej pracy na wielu komputerach Mac. Wraz z wydaniem tej edycji dla użytkowników komputerów Mac skupiono się nie tylko na lepszej kompatybilności systemu macOS z systemem Windows w celu praktycznej współpracy, ale także na ogólnej łatwości obsługi i dodaniu funkcji ułatwiających korzystanie z programów Office online. Użytkownicy komputerów Mac mogą teraz korzystać ze wszystkich zalet oferowanych przez klasyczne programy Office Word, Excel i PowerPoint: do tworzenia profesjonalnych dokumentów w formatach często używanych zarówno zawodowo, jak i prywatnie, do szybkiego formatowania i analizowania obszernych danych oraz do wyświetlania i udostępniania prezentacji informacyjnych, również w Internecie.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - bardziej przyjazny dla użytkownika niż dotychczas

Microsoft Office jest również niezbędnym składnikiem do codziennej pracy na wielu komputerach Mac. W wydaniu dla użytkowników komputerów Mac nacisk położono więc nie tylko na lepszą kompatybilność macOS z Windows w celu praktycznej współpracy, ale także na ogólną przyjazność dla użytkownika i dodanie funkcji ułatwiających korzystanie z programów Office w trybie online.

Użytkownicy komputerów Mac mogą teraz korzystać ze wszystkich zalet klasycznych programów Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint: tworzyć profesjonalne dokumenty w formatach używanych zarówno w pracy zawodowej, jak i prywatnej, szybko formatować i analizować obszerne dane, a także wyświetlać i udostępniać prezentacje informacyjne, nawet w sieci Web.

Zupełnie nowym dodatkiem do Office for Mac jest Outlook, który dzięki wielu praktycznym narzędziom do organizowania poczty elektronicznej, kontaktów i koordynowania spotkań, oferuje znaczące korzyści w porównaniu z wcześniej dołączonym Entourage.

Microsoft Office 2011 for Mac w edycji Standard jest dostępny w Wiresoft Software Shop jako tania pojedyncza licencja do zakupu z możliwością natychmiastowego pobrania. Poniżej znajduje się przegląd wszystkich korzyści, jakie oferuje użytkownikom Office 2011 for Mac.

Ogólne nowości w Office for Mac 2011 Standard

Wizualnie, to Office wersja dla Mac ma nowy wygląd w porównaniu do poprzedniej wersji poprzez przyjęcie Windows typowy wygląd wstążki, więcej szczegółów poniżej. Ponadto wprowadzono szereg optymalizacji i udogodnień, które sprawiają, że praca z Office for Mac 2011 jest jeszcze bardziej wydajna i praktyczna:

Wyświetlanie wstążki teraz także w Office for Mac

Typowy pasek wstążki znany użytkownikom Windows jest teraz dostępny również w tej wersji Office na komputerach Mac. Typowe funkcje są uporządkowane tematycznie w poszczególnych paskach lub wstążkach i są dostępne poprzez różne zakładki. W zależności od aktualnej aktywności w dokumencie programu, użytkownik otrzymuje odpowiedni tematycznie wybór narzędzi i funkcji do edycji, na przykład do formatowania tekstów w programie Word lub edycji obrazów w prezentacji PowerPoint.

Zaletą wyglądu wstążki jest to, że odpowiednie funkcje są teraz bezpośrednio dostępne i użytkownik nie musi już szukać ich w różnych podmenu.

Ponadto, taśmy mogą być również dostosowane do potrzeb klienta.

Jednak ci, którzy nadal chcą korzystać ze znanego z poprzedniej wersji interfejsu użytkownika, mogą również ukryć widok wstążki i uzyskać dostęp do żądanych funkcji za pomocą klasycznego menu, które jest nadal dostępne.

Zintegrowane funkcje edycji zdjęć w programach Word, Excel i PowerPoint

Edycja zdjęć i grafik w programach Word, Excel i PowerPoint została znacznie uproszczona dzięki nowym funkcjom, jak również poprawiona w inny sposób. Aby wstawić obraz do dokumentu, wystarczy teraz po prostu przeciągnąć go z pulpitu lub z folderu do odpowiedniej lokalizacji. Następnie można precyzyjnie dopasować rozmiar lub przyciąć format. Dostępne są dodatkowe funkcje umożliwiające regulację odcieni kolorów i nasycenia oraz dodawanie różnych efektów i filtrów. Możliwe jest również dostosowanie stopnia przezroczystości. Umożliwia to na przykład wykorzystanie zdjęcia jako całostronicowej ilustracji tła.

Przy okazji poprawiono również tworzenie grafiki. W tym celu tzw. SmartArty zawierają szereg elementów graficznych, za pomocą których można wizualizować np. diagramy hierarchii lub przepływy procesów w Excelu zgodnie z własnymi potrzebami.

Rozszerzony katalog szablonów

W wersji 2011 dla komputerów Mac firma Microsoft znacznie rozszerzyła także ofertę szablonów dla programów Word, Excel i PowerPoint. Wybór odpowiedniego szablonu ułatwia fakt, że pierwsza strona każdego z nich jest wyświetlana w przeglądzie formatów. Po najechaniu myszką na konkretny szablon, wszystkie pozostałe strony zostaną wyświetlone jedna po drugiej.

Visual Basic ponownie dostępny w Office 2011 dla Mac

W Office 2011 powraca obsługa Visual Basic, potężnego języka skryptowego, dla komputerów Mac. Pozwala to na tworzenie formatów dokumentów opartych na XML przy jednoczesnym zachowaniu kodu makr VBA. VBA na Macu w szczególności oferuje możliwość dla Office aplikacji takich jak Excel, Word, Access itp. do korzystania z powtarzających się zadań w sposób zautomatyzowany, programując je odpowiednio poprzez makra.

Korzystanie z aplikacji MS Web Apps na komputerze Mac

W pakiecie Office dla Mac, Microsoft połączył różne programy z Web Apps. Dokumenty Word, Excel i PowerPoint można w ten sposób edytować online w przeglądarce, niezależnie od lokalnie zainstalowanej wersji Office lub odpowiedniego systemu operacyjnego. Warunkiem koniecznym jest bezpłatna rejestracja w serwisie Windows-Live.

Usprawniona współpraca nad dokumentami

Gdy wielu użytkowników współpracuje nad tym samym dokumentem w programach Word i PowerPoint, program blokuje akapity, nad którymi aktualnie pracuje dany użytkownik, dla innych współpracowników. Zapobiega to tworzeniu wielu wersji tego samego dokumentu. Jednocześnie użytkownicy zawsze widzą, kto w danej chwili dokonuje jakich zmian.

Microsoft Messenger

Program Microsoft Messenger jest również zintegrowany z aplikacją Office for Mac 2011. Dzięki temu użytkownicy mogą komunikować się bezpośrednio ze współpracownikami bez konieczności korzystania z zewnętrznych funkcji czatu. Messenger oferuje również poprawioną transmisję audio i wideo.

Optymalizacje poszczególnych aplikacji Office dla Mac 2011

Oprócz tych ogólnych uzupełnień i ulepszeń pakietu Office for Mac 2011, standardowe aplikacje oferują również szereg nowych funkcji:

Nowe narzędzia w programie Word 2011

Oprócz nowych szablonów, praca z programem Word jest jeszcze bardziej praktyczna dzięki wielu nowo zintegrowanym opcjom widoku:

 • "Układ publikacji" dotyczy wyłącznie układu dokumentu Word, w którym można zmienić format i położenie tekstu oraz grafiki bez możliwości edycji samego tekstu. Zapobiega to przypadkowym zmianom w tekście.
 • Widok "Notatnik" służy do natychmiastowego notowania słów kluczowych, można również zintegrować notatki głosowe.
 • Tryb "Full Screen" pozwala na lepszą koncentrację na treści dokumentu poprzez ukrycie wszystkich funkcji edycyjnych.
 • Po przesunięciu wskaźnika myszy na górę ekranu, program na krótko wyświetla pasek narzędzi z najważniejszymi funkcjami formatowania.

Usprawnienia w programie Excel 2011 dla komputerów Mac

ProgramExcel dla komputerów Mac 2011 zawiera teraz funkcje, które wcześniej były dostępne tylko w wersji Windows. Umożliwia to również lepszą wymianę danych pomiędzy oboma systemami operacyjnymi. Te nowe funkcje zasługują na szczególne wyróżnienie:

 • Tworzenie tabel przestawnych w programie Excel dla komputerów Mac jest teraz łatwiejsze niż wcześniej.
 • Sparklines - małe grafiki słowne - czynią tabele bardziej przejrzystymi, mogą być umieszczone jako małe diagramy bezpośrednio w pojedynczym polu, na przykład, aby szybko zwizualizować wynik obliczeń w tym miejscu.
 • Funkcje zagnieżdżone mogą być tworzone za pomocą generatora formuł przy użyciu funkcji if. W tym przypadku możliwe jest maksymalnie siedem zagnieżdżonych warunków if.

PowerPoint 2011 dla komputerów Mac

Prezentacje PowerPoint mogą być zaprojektowane jeszcze bardziej praktyczne i zrealizowane dzięki wersji Mac 2011. Następujące funkcje zostały na nowo zintegrowane:

 • Dzięki funkcji "Broadcast" prezentacje mogą być prowadzone na żywo przez Internet. Uczestnicy otrzymują link do strony internetowej i po zalogowaniu mogą śledzić prezentację na dowolnym urządzeniu. Jak zwykle, prezenter ma kontrolę nad przebiegiem prezentacji.
 • W widoku "Prezenter" prezenter widzi na swoim ekranie nie tylko bieżący slajd, ale także podgląd następnego, wraz ze swoimi notatkami i czasem.
 • Przejścia slajdów 3D pomagają śledzić prezentację, wyświetlając każdą warstwę osobno. Ukryte lub nakładające się na siebie elementy można łatwo zmienić za pomocą myszy.

Outlook dostępny w Office Mac 2011

Nowa wersja Office for Mac zawiera teraz program Outlook, który ostatecznie zastępuje poprzedni program Entourage. Program Outlook służy do kompleksowego zarządzania i organizacji

Wiadomości e-mail i terminy spotkań oraz oferuje te same wszechstronne funkcje, co wersja Windows. Przy przejściu z Windows na Mac wszystkie dane można zaimportować bez żadnych problemów. Outlook 2011 oferuje m.in. takie funkcjonalności

 • Lepsza przejrzystość w dłuższych korespondencjach e-mailowych: Wiele e-maili od różnych uczestników na dany temat może być również wyświetlanych w różnych folderach w formie wątków jako spójne rozmowy. Oznacza to, że zawsze masz wgląd we wszystkie ważne wkłady i uczestników.
 • Pliki Personal Store (PST) dla wiadomości e-mail, zadań, notatek i wpisów w kalendarzu można zaimportować z komputera PC na Mac, jeśli użytkownik chce przejść na system macOS.
 • Do organizowania spotkań, podgląd kalendarza może być wygodnie wyświetlany bezpośrednio w Outlooku.

wymagania sprzętowe macOS dla Office for Mac 2011 Standard

Podczas instalacji Office for Mac 2011 należy pamiętać, że MS Office for Mac 2011 nie jest już obsługiwany przez system operacyjny macOS Catalina 10.15 i nowsze wersje! Ponadto, pakiet Office dla komputerów Mac jest dostępny tylko w trybie 32-bitowym.

 • Procesor: Procesor Intel
 • System operacyjny: co najmniej Mac OS X 10.5.8 lub nowszy
 • Uwaga: Office for Mac 2011 Standard nie jest kompatybilny z Catalina i nowszymi!
 • Pamięć: co najmniej 1 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 2,5 GB w formacie HFS+ (także: Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Rozdzielczość monitora: co najmniej 1.280 x 800

MS Office 2011 dla komputerów Mac Standard buy cheap in Wiresoft online shop

Wiresoft oferuje Standard- edycję Office 2011 dla Mac do pobrania - z tymi wbudowanymi aplikacjami:

 • Word 2011 dla Mac - do przetwarzania tekstu
 • Excel 2011 dla Mac - dla arkuszy kalkulacyjnych
 • PowerPoint 2011 dla Mac - do tworzenia prezentacji
 • Outlook 2011 dla Mac - do komunikacji i organizacji

Kupując edycję StandardOffice 2011 dla Mac, oprócz niskich cen za używane oprogramowanie, korzystasz z tych zalet, które oferuje firma Wiresoft:

 • Oprogramowanie MS Office 2011 for Mac Standard jest dostępne do natychmiastowego pobrania jako Medialess Licence Kit, który można zarejestrować na swoje nazwisko.
 • Jest to tania licencja dla pojedynczego użytkownika, która pochodzi z licencji wolumenowej. Oprogramowanie jest w języku niemieckim.
 • Jeśli dołączona licencja była używana przez pierwszego nabywcę, została ona ponownie usunięta wraz ze sprzedażą do Wiresoft, więc jest w 100% wolna i ponownie nadaje się do użytku.
 • Wszystkie pojedyncze licencje na Office for Mac, które pochodzą z licencji wolumenowych, zostały dokładnie przetestowane przez firmę Wiresoft w celu zapewnienia ich pełnej użyteczności.
 • Wiresoft jako poważny dystrybutor oprogramowania nie oferuje takich pojedynczych licencji, które są ważne tylko przez ograniczony okres czasu, lub które są wersjami testowymi z ograniczonymi funkcjami, lub takich licencji Office, które są odblokowywane za pomocą klucza licencyjnego, który może być używany przez osoby trzecie.
 • Przy każdym zakupie oprogramowania w firmie Wiresoft możesz mieć pewność, że zawsze kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft, zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w UE, dzięki czemu ani Ty, ani firma Wiresoft nie znajdziecie się w szarej strefie prawnej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu Microsoft Office 2011 for Mac Standard lub innych produktów oprogramowania Microsoft dostępnych w sklepie Wiresoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie