Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - dla wszystkich profesjonalistów biznesowych Obecny Office Suite w wersji 2019 oferuje profesjonalnym użytkownikom (oprócz Home & Business, Professional i Standard) Professional Plus poziom...
609,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Standard Microsoft Office 2019 - edycja dla użytkowników profesjonalnych Microsoft Office 2019 to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania do tworzenia i projektowania tekstów i obliczeń, łącznie z ich ilustracyjną prezentacją i...
559,90 zł *

Microsoft Office 2019 dla Windows

W porównaniu do swojego poprzednika, nowa Office 2019 firmy Microsoft oferuje szereg nowych funkcji, które sprawiają, że praca nad dokumentami - samodzielnie lub w zespole - jest jeszcze bardziej elastyczna. Sprawdzony OneDrive umożliwia łatwe udostępnianie danych i dokumentów w chmurze - do współpracy między zespołami nad dokumentami.

Microsoft dodał również kolejne funkcje do sprawdzonych Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, które oferują rozszerzone opcje dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji: Word zawiera funkcję dyktowania Microsoft Dictate oraz narzędzie do tłumaczenia; na przykład Excel zawiera rozwiązanie analityczne "Publish in Power BI" jako nowy punkt menu; a nowe animacje, takie jak morph i zoom, są dostępne w programie PowerPoint.

Ponadto w programach tych dostępne są również motywy tła w kolorze białym, ciemnoszarym i czarnym, przy czym te ostatnie kolory są szczególnie przyjazne dla oczu i sprawiają, że praca na ekranie jest jeszcze bardziej relaksująca.

Nowa Office ma nieco inny wygląd w porównaniu z wersją na rok 2016: na stronie startowej programów wyświetlane są teraz również te Office, które zostały udostępnione przez użytkowników za pośrednictwem chmury. W przeciwnym razie, użytkownicy znajdą znane, intuicyjne menu nawigacyjne. Microsoft OneNote nie jest już dołączony, ale może być używany w Windows 10 za pośrednictwem aplikacji Universal Windows App.

Office MS Office 2019 dostępny również w wersji offline

Nowa wersja pakietu Microsoft Office jest dostępna jako wersja offline do instalacji oprócz subskrypcji oprogramowania. Oznacza to, że użytkownicy, którzy wolą pracować z Windows w środowisku lokalnym, mogą korzystać z pakietu oprogramowania Office 2019 na stałe bez połączenia z chmurą.

W firmie Wiresoft dwie edycje Office 2019 Standard oraz Professional Plus dostępny w wersji wolnostojącej. Oferują one jeszcze bardziej wszechstronne funkcje w porównaniu z innymi edycjami i są szczególnie odpowiednie dla osób pracujących na własny rachunek lub freelancerów oraz mniejszych i większych firm.  

Office 2019 - Instalacja przez kliknięcie w celu uruchomienia

W porównaniu z Office 2016, wersja 2019 wykorzystuje technologię instalacji click-to-run (click-and-go). C2R oferuje comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń i zmniejsza wymagania sieciowe dzięki technologii optymalizacji pobierania.

Wszystkie aplikacje lub aplikacje Office są instalowane automatycznie. Za pomocą narzędzia wdrożeniowego Office można jednak zainstalować tylko pojedyncze aplikacje.

MS Office 2019 obsługuje tylko komputery PC z Windows 10, komputery Mac powinny mieć zainstalowaną jedną z trzech ostatnich aktualnych wersji MacO.

Wszystkie wersje Office 2019 są dostępne zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Wersja 64-bitowa wymaga co najmniej 4 GB pamięci.

Office 2019 - Nowe funkcje ogólne w programach Office 2019

Office 2019 zawiera kilka nowych funkcji dla wszystkich wersji, które są dostępne dla różnych programów, takich jak Word, Excel i PowerPoint; ponadto istnieją rozszerzone możliwości obróbki tekstu, analizy i projektowania szablonów itp. w poszczególnych programach. Najważniejsze z nich zostały pokrótce omówione poniżej.

Office 2019 - Funkcja tłumaczenia

W aktualnych wersjach programów Word, Excel i PowerPoint jest teraz funkcja tłumaczenia; w Outlooku można ją zainstalować później za pomocą Office AddIn Translator for Outlook. Jego zaletą jest to, że nie trzeba już wywoływać strony internetowej przez przeglądarkę, aby przetłumaczyć tekst lub sekcję, ale można to zrobić od razu za pomocą menu Check > Translate.

Office 2019 - Rysunek niezależny

Narzędzie to pozwala na tworzenie i wstawianie szkiców, kształtów, a nawet reprezentacji matematycznych z odręcznego rysunku; jest to możliwe nawet bez ekranu dotykowego, ponieważ aplikacja działa również za pomocą myszy.

Kup Office 2019 - Obsługa korekty błędów w zakresie dostępności

Pomocna korekta błędów zawiera sugestie dotyczące stworzenia dokumentu bez barier, tak aby mógł być łatwo czytany i edytowany przez osoby niepełnosprawne. Podstawą są tu wiążące normy międzynarodowe dotyczące dostępności.

Office 2019 - Sprzężenie zwrotne audio

Powiadomienia dźwiękowe, jeśli są aktywowane, są odtwarzane z dźwiękiem po wysłaniu wiadomości e-mail lub po usunięciu obiektów lub dodaniu treści. Po zmianie opcji ekranu pojawia się również komunikat dźwiękowy.

Office 2019 - Ulepszona obsługa piór dla urządzeń dotykowych

Użytkownicy, którzy korzystają z Office 2019 również na urządzeniu z ekranem dotykowym za pomocą pióra, skorzystają ze zoptymalizowanego wsparcia tej metody pracy. W tym celu nie tylko poprawiono intensywność nacisku, ale także zintegrowano nowe efekty pochylenia. Krzywe linie mogą być teraz rysowane z różnym natężeniem nacisku, przy czym szerokość lub natężenie linii można zmieniać poprzez odchylenie pióra.

Office 2019 - Nowe funkcje w poszczególnych programach Office 2019

Ponadto, Office 2019 oferuje kilka nowych funkcji w każdym programie, w tym

Word 2019: wstawić piktogramy wektorowe

Aktualna wersja programu Word zawiera teraz możliwość wstawiania do tekstu grafiki wektorowej lub ikon. Wybór Piktogramy zawiera różne skalowalne grafiki, które można wstawić do dokumentu Word za pomocą jednego kliknięcia i powiększyć bez utraty jakości.

Ponadto można teraz ukryć paski edycyjne i wyświetlać tekst na pełnym ekranie, co pomaga w koncentracji podczas czytania.

Excel 2019: Nowe funkcje analizy danych i typy wykresów

Oprócz nowych funkcji analizy danych, program Excel został wzbogacony o inne rodzaje wykresów, np. czytelne wykresy lejków do wyświetlania rurociągów i lejków sprzedażowych oraz mapy 2D do prezentacji danych geograficznych jako precyzyjne wizualizacje.

PowerPoint 2019: Animacje dla obiektów 3D

Office 2019 oferuje teraz możliwość wstawiania i edycji obiektów 3D z galerii online lub z pulpitu w Office. Zwłaszcza w programie PowerPoint dostępne są funkcje takie jak morfing i powiększanie, które pozwalają na ich animację, np. w celu obrócenia widoku.

Outlook 2019: Koncentracja na sprawach zasadniczych

Nowa funkcja Clutter jest inteligentną funkcją, która pomaga użytkownikom radzić sobie z codziennym zalewem poczty elektronicznej. Bałagan automatycznie identyfikuje, które wiadomości e-mail są ważne i przekazuje je do skrzynki odbiorczej. Funkcja tłumaczenia jest również dostępna po instalacji poprzez Office Add-In Translator for Outlook.

Office 2019 Editions w firmie Wiresoft

Office 2019 jest dostępny w sumie w pięciu wersjach - z czego Office 2019 Standard i Office 2019 Professional Plus są oferowane przez Wiresoft. Te dwa mają bardziej wszechstronne funkcje i programy niż wersje Home & Student, Home & Business oraz Professional, przy czym Professional Pro zawiera wszystkie funkcje wersji Standard.

Microsoft Office 2019 Standard

Standard oprogramowanie Office 2019 jest szczególnie przydatne dla firm i osób prywatnych, które codziennie mają do czynienia z bardziej złożonymi procesami i zadaniami w biznesie.

W tym celu dostępne są dalsze praktyczne funkcje, takie jak kontrola aktualizacji lub aplikacja Telemetry App, ale także Group Policy, a także Terminal Services lub RDS i Microsoft Publisher.

Office 2019 - Aplikacja Telemetryczna

Aplikacja Telemetry App w Windows Office 2019 Standard with the Telemetry Dashboard jest narzędziem w postaci książki roboczej w formacie Excel. Jest on skonfigurowany na potrzeby korporacyjnej bazy danych i służy do gromadzenia danych na temat wykorzystania, inwentaryzacji i integralności Office. Można go używać do sprawdzania zgodności dodatków specyficznych dla danej firmy w celu optymalizacji ich wykorzystania.

Office 2019 - Remote Desktop Services

Remote Desktop Services (RDS) dla Office Standard udostępniają programy takie jak Word, Excel i PowerPoint jako aplikacje internetowe do użytku online. Główny użytkownik licencjonowanego urządzenia końcowego może korzystać z tych programów na drugim, przenośnym urządzeniu.

Office 2019 - Publisher dla publikacji

MS Publisher, który jest dostępny tylko w wersji dla Windows, jest potężnym narzędziem, które może być wykorzystane do projektowania nie tylko prezentacji, ale także materiałów drukowanych w przekonujący sposób. Za pomocą funkcji "przeciągnij i upuść" obrazy i grafiki są importowane bezpośrednio do obszaru rysowania Wydawcy i tam edytowane.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Pakiet Professional Plus zapewnia użytkownikom wszystkie funkcje i usługi programu, które oferuje program 2019 Office. Należą do nich funkcje dostępu, Skype dla firm, zatrzymywanie poczty elektronicznej, zapobieganie utracie danych, skrzynki pocztowe w witrynach internetowych, archiwizacja, narzędzia arkuszy kalkulacyjnych i Enterprise Voice. Szczególnie warte wspomnienia są

Office 2019 - Dostęp dla wymagających profesjonalistów biznesowych

Access to potężne narzędzie w wersji Professional Plus, które pozwala użytkownikom nie tylko tworzyć bazy danych dla elastycznych aplikacji biznesowych, ale także kompleksowo nimi zarządzać. Do opracowywania dostosowanych do potrzeb systemów gromadzenia i analizy danych, np. do sporządzania raportów o stanie, dostępne są wszechstronne narzędzia projektowe, które mogą być wykorzystywane intuicyjnie.

Office 2019 - Zapobieganie utracie danych (DLP) w celu zapobiegania utracie danych

Zabezpieczanie poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych lub kart zdrowia, które coraz częściej są przechowywane w chmurze, jest dla wielu firm istotnym zadaniem. Zapobieganie utracie danych w pakiecie MS Office Professional Plus 2019 zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym dostępem lub kradzieżą danych wrażliwych, które są dostępne np. poprzez Exchange Online, SharePoint Online lub OneDrive for Business, ale także lokalnie w plikach Word, Excel i PowerPoint. W związku z tym DLP może być stosowany do identyfikacji i monitorowania takich danych oraz zapewnienia zgodności.

Office 2019 - Enterprise Voice do kompleksowej komunikacji

To rozwiązanie Skype for Business oferuje wszechstronne funkcje do ujednoliconej komunikacji. Enterprise Voice może być podłączony do istniejących systemów telefonicznych i oferuje praktyczne funkcje, takie jak grupy reakcji, parkowanie połączeń oraz przyjmowanie i zarządzanie połączeniami zespołowymi.

Wymagania systemowe dla Office 2019

Aby w pełni wykorzystać możliwości pakietu Office 2019 na komputerze, powinien on spełniać następujące wymagania: Zalecany procesor dla PC: 1,6 GHz, procesor 2-rdzeniowy: dla Mac: MacO (jedna z 3 aktualnych wersji) z procesorem Intel.

Pamięć dla PC: 2 GB w wersji 32-bitowej, 4 GB w wersji 64-bitowej: Mac: 4 GB.

Wolne miejsce na dysku twardym dla PC: 4 GB, dla Mac: 10 GB. Dla zapewnienia optymalnego wyświetlania, ekran powinien mieć rozdzielczość 1 280 x 768 pikseli (PC) lub 1 280 x 800 pikseli (Mac).

Kup pakiet Microsoft Office 2919 Editions w rozsądnej cenie od firmy Wiresoft

W Wiresoft znajdziesz MS Office 2019 w wersji Standard oraz Professional Plus w wersji offline bez abonamentu w specjalnej cenie. Oba produkty są pełnymi wersjami z pełną obsługą Microsoftu, bez wersji OEM. Wiresoft sprzedaje tylko oryginalne oprogramowanie Microsoftu, są to niewykorzystane, a więc wolne licencje, które pochodzą od firm europejskich i zostały przez Wiresoft przetestowane pod kątem autentyczności i funkcjonalności. Potwierdza to wielu naszych zadowolonych klientów, którzy ufają produktom firmy Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, która wersjaOffice 2019 najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami.