Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą Najnowsza wersja pakietu Microsoft Office 2021 Standard Edition oferuje profesjonalnym użytkownikom w...
863,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezastąpiony dla profesjonalistów w biznesie Najnowsza wersja wszechstronnego pakietu biurowego Microsoft Office , który jest używany na całym świecie, oferuje profesjonalnym użytkownikom w...
931,90 zł *

Microsoft Office 2021 - najnowsze oprogramowanie Office dla użytkowników profesjonalnych i prywatnych

Pakiet Office 2021 to najnowsza wersja sprawdzonego pakietu oprogramowania firmy Microsoft, dostępna w różnych edycjach dla użytkowników profesjonalnych i prywatnych. W szczególności Office 2021 Standard i Office 2021 Professional Plus ponownie oferują znaczny wzrost liczby funkcji, a także pojedyncze programy i funkcje rozszerzone, a tym samym szczególnie szeroką podstawę do opanowania typowych zadań biznesowych w nowoczesnych firmach: zarówno w zakresie tworzenia i edycji tekstów oraz obliczeń z kompleksową współpracą nad dokumentami, jak i bezpiecznej wymiany danych dzięki kompleksowym standardom bezpieczeństwa, w tym kompleksowej komunikacji z pracownikami i partnerami biznesowymi. Te pakiety Office 2021 podnoszą również współpracę w chmurze - na przykład w biurze domowym - na nowy poziom, zapewniając jeszcze wyższy standard funkcjonalności i wydajności.

Nowe wersje Office 2021 Standard oraz Office 2021 Professional Plus ponownie zawierają liczne optymalizacje i uzupełnienia w sprawdzonych programach Office: Word, Excel, PowerPoint i Outlook, a także w dodatkowych aplikacjach dostępnych w zależności od edycji, zwłaszcza w zakresie wspólnej edycji dokumentów w czasie rzeczywistym oraz bezpiecznej wymiany danych i informacji w zespołach, a dzięki funkcji zapobiegania utracie danych mają do dyspozycji szczególnie wysoki standard bezpieczeństwa w tym zakresie.

MS Office 2021 jest uzupełniony o cyfrowy notatnik OneNote oraz Microsoft Teams, który zastępuje Skype. Programy pakietu Office mogą być również używane jako aplikacje Office Web Apps. W szczególności w edycji Professional Plus użytkownicy mogą również wykorzystywać nowy MS Access do przeprowadzania różnych analiz danych,

Edycje Microsoft Office 2021 Standard i Professional Pro można znaleźć po oficjalnej premierze w sklepie Wiresoft Software Shop jako oprogramowanie używane - skorzystasz z niższej ceny w porównaniu z odpowiednim nowym produktem - po prostu skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się, kiedy te edycje Office będą dostępne dla Ciebie.

W poniższym przeglądzie przedstawiono znane już funkcje pakietów Office 2021 Standard i Professional Plus, a także dalsze innowacje tej wersji, z których można skorzystać.

Office 2021 - Klasyczne aplikacje Office - jeszcze bardziej rozbudowane w wersji MS Office 2021

Zarówno w wersji Standard, jak i Professional Plus, klasyczne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook ponownie stanowią trzon nowego pakietu MS Office 2021: uzupełniają je notatnik cyfrowy OneNote, MS Publisher oraz narzędzie komunikacyjne Microsoft Teams. Program MS Access 2021 jest również dołączany wyłącznie do edycji Professional Plus.

W poniższym przeglądzie przedstawiono pokrótce te programy pakietu Office wraz z ich cechami szczególnymi. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat dodatkowych funkcji dostępnych w wersjach MS Office 2021 Standard i Professional Plus, należy skontaktować się z członkiem zespołu firmy Wiresoft.

 • Microsoft Word 2021 to jeden z najważniejszych programów we wszystkich edycjach pakietu Office, służący do tworzenia różnorodnych dokumentów tekstowych zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych. W obecnej wersji program do tworzenia tekstów jeszcze lepiej obsługuje korespondencję - nie tylko dzięki licznym opcjom formatowania oraz integracji elementów graficznych i obliczeniowych, ale także dzięki różnym zoptymalizowanym funkcjom, które coraz bardziej ułatwiają te zadania. Obejmują one narzędzie do tłumaczenia zintegrowane z programem Word, funkcję dyktowania oraz korektę pisowni wraz z korektą gramatyczną. Ponadto użytkownicy mogą czytać teksty na głos podczas pisania, a funkcja wprowadzania tekstu za pomocą mowy została jeszcze bardziej ulepszona. Dzięki edytorowi tekstu sugestie dotyczące słów i pisowni można przyjmować bezpośrednio jednym kliknięciem. Ulepszone rozpoznawanie znaków w tekście pisanym piórem cyfrowym również przyspiesza wprowadzanie tekstu. Wprowadzono także ulepszenia w zakresie integracji obrazów i grafiki, takie jak integracja formatu obrazów Apple HEIC bez wcześniejszej konwersji, bardziej złożona grafika SVG może być zintegrowana z dokumentem Worda, a także skalowana i edytowana bez konieczności zwiększania ilości pamięci.
 • Microsoft Excel 2021 w nowej wersji pakietu Office ponownie udostępnia wiele wydajnych funkcji i filtrów - należą do nich tablice dynamiczne oraz zoptymalizowana funkcja XVERWEIS, za pomocą której można wszechstronnie analizować i dalej przetwarzać dane. Można na przykład stosować filtry osi czasu, a różne funkcje zostały zoptymalizowane specjalnie pod kątem obliczeń finansowych. Ponadto Excel ponownie oferuje szeroką kompatybilność z formatem plików CSV (Comma Separated Values).
 • Podobnie jak w poprzedniej wersji, programMicrosoft PowerPoint 2021 ponownie zawiera szeroką gamę opcji projektowania prezentacji informacyjnych i wyczerpujących raportów. Oprócz niesamowitych efektów, takich jak morfing grafiki i obrazów w celu uzyskania dynamicznych przejść, można je również dowolnie skalować w programie PowerPoint 2021 lub animować za pomocą funkcji powiększania. Wszystkie animacje można również wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Ponadto aplikacja Office oferuje widok dokumentów PowerPoint dla prelegentów w opcjach udostępniania, a dzięki narzędziu komunikacyjnemu Microsoft Forms prelegenci mogą rozpocząć ankietę wśród uczestników prezentacji.
 • ProgramMicrosoft Outlook 2021 oferuje wszechstronne narzędzia do komunikacji nie tylko z pracownikami i partnerami biznesowymi znajdującymi się lokalnie w zasięgu ręki, ale także do globalnej wymiany wiadomości i danych. Między innymi automatyczne uwzględnianie różnych stref czasowych lub różnic czasowych ułatwia planowanie wspólnych terminów spotkań. Program Outlook 2021 obsługuje także dowolną liczbę kont e-mail na użytkownika, co ułatwia administrację w przypadku korzystania z wielu kont. Ponadto w programie Outlook 2021 dostępny jest nowy pasek narzędzi dyktowania  , obejmujący rozszerzone polecenia głosowe i automatyczną interpunkcję podczas pisania wiadomości e-mail.

Oprócz tych sprawdzonych aplikacji pakietu Office użytkownicy pakietu Office 2021 Standard lub Professional Plus Edition mogą również korzystać z następujących programów:

 • Publisher 2021 to wszechstronne narzędzie do projektowania prezentacji i wszelkiego rodzaju publikacji, które można również drukować; aktualna wersja oferuje również ulepszone rozpoznawanie pióra i funkcje profesjonalnej edycji grafiki.
 • OneNote 2021 to praktyczny notatnik cyfrowy do spontanicznego zapisywania pomysłów i szkiców. Można go łączyć z innymi programami pakietu Office w celu ich natychmiastowego wdrożenia.
 • Microsoft Teams zastępuje Skype'a. Dzięki niemu można na przykład bezpośrednio udostępniać wiadomości w programie Outlook innym współpracownikom i partnerom.

Wyłącznie w edycji Professional Plus pakietu MS Office 2021 użytkownicy mają również do dyspozycji program Access 2021:

 • Access 2021 oferuje m.in. zoptymalizowane udostępnianie różnych aplikacji bazodanowych: można je uruchamiać bezpośrednio w przeglądarce, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci, a tym samym zwiększyć wydajność. Dane przechowywane w programie Access 2021 można na przykład udostępnić również w postaci zabezpieczonej w bazie danych Microsoft SQL.

Office 2021 - Wszechstronne funkcje zabezpieczeń w pakiecie Office 2021 Standard i Professional Plus

Bezpieczeństwo dokumentów i danych jest po raz kolejny głównym zagadnieniem w wersji MS Office 2021, tym bardziej, że współpraca wielu pracowników nad projektami w chmurze stawia nowe wyzwania w zakresie ochrony przed utratą i ujawnieniem informacji.

W tym celu w pakiecie Office 2021 zostanie prawdopodobnie ponownie udostępniona funkcja Group Policy Object (GPO) do administrowania zasadami grupowymi, które są zabezpieczone plikami ADMX (tzw. ADMinistrative XML Template Files). Można tego również użyć do kontrolowania ustawień zabezpieczeń makr w dokumentach zewnętrznych. Pakiet Office 2021 Standard i Professional Plus może prawdopodobnie być również używany na terminalu lub serwerze pulpitu zdalnego; aby uzyskać więcej szczegółów, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Jedną z wyjątkowych funkcji bezpieczeństwa pakietu MS Office w wersji 2021 jest sprawdzona funkcja zapobiegania utracie danych (Data Loss Prevention, DLP) - zapewniająca kompleksową ochronę poufnych informacji lub danych przed celowym lub niezamierzonym ujawnieniem przez pracownika. Jest to szczególnie przydatne do ochrony danych wrażliwych, takich jak dane osobowe w organizacjach lub firmach. DLP spełnia więc także wymagania DSVGO. Wszystkie przepływy danych są monitorowane za pomocą dynamicznej kontroli opartej na zawartości, a ich przesyłanie za pomocą poczty elektronicznej lub innych aplikacji internetowych jest blokowane, jeśli istnieje ryzyko utraty danych.

Korzystając z funkcji zapobiegania utracie danych, administratorzy mogą tworzyć zróżnicowane wytyczne dotyczące dostępu do danych zdefiniowanych jako wrażliwe, za pomocą których dostęp ten może być częściowo lub całkowicie ograniczony, a także informować użytkowników o potencjalnym ryzyku utraty danych.

W pakietach MS Office 2021 Standard i Professional Plus reguły te można również zdefiniować dla poszczególnych programów: Jakie informacje można umieszczać lub udostępniać w dokumencie itp.

W przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak Microsoft OneDrive, dane nie są więc tracone nawet w przypadku awarii serwera lub wadliwego działania urządzenia końcowego; użytkownicy mają do nich niezależny dostęp i mogą je edytować lokalnie.

Office 2021 - Wiele ogólnych zalet pakietu Microsoft Office 2021

Oprócz tych specjalnych funkcji w poszczególnych aplikacjach pakietu Office, MS Office 2021 Buy w edycjach Standard i Professional Plus przekonuje również wieloma praktycznymi funkcjami o charakterze ogólnym, które na przykład wspierają pracę mobilną i intuicyjną pracę zespołową - zwiększają efektywność tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji, a także ułatwiają komunikację między pracownikami.

Na przykład użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wielu funkcji pakietu Office także w podróży, korzystając ze smartfonu lub tabletu z systemem Windows - w tym przypadku dostęp do nich ułatwiają aplikacje internetowe dostępne w pakiecie Office 2021; przejrzysty układ poszczególnych funkcji i elementów ułatwia edytowanie dokumentów w podróży; pliki można także otwierać i udostępniać w chmurze.

Nowy interfejs MS Office 2021 zachwyca jeszcze bardziej przejrzystą prezentacją i rozmieszczeniem wszystkich elementów; wiele aplikacji można także uruchomić w trybie ciemnym, co szczególnie sprzyja pracy przyjaznej dla oczu. Zmienione menu rozwijane ułatwia wyszukiwanie wiadomości e-mail i dokumentów - w tym celu można za pomocą jednego kliknięcia przełączać się między skrzynką pocztową a otwartym folderem. Menu historii w kliencie stacjonarnym oferuje także możliwość powrotu do ostatnio odwiedzanych miejsc. Numery telefonów można również maskować w celu zapewnienia większej prywatności lub anonimowości.

Ponadto wszystkie programy w pakiecie MS Office 2021 w jeszcze większym stopniu wspierają dostępność, na przykład poprzez stosowanie międzynarodowych standardów i praktycznych sugestii dotyczących ułatwiania zrozumienia dokumentów, co obejmuje również notatki dźwiękowe. Duży wybór dźwięków wspomaga również akustycznie pracę z pakietem MS Office 2021.

Kup Microsoft Office 2021 Standard i Professional Plus w Wiresoft jako sklep z używanym oprogramowaniem

Dwie nowe edycje Microsoft Office 2021 Standard i Professional Plus będą wkrótce dostępne - po oficjalnej premierze - w firmie Wiresoft jako oprogramowanie używane.

Skorzystasz z następujących korzyści

 • Oryginalne oprogramowanie firmy Microsoft z ważnym kluczem licencyjnym - zamiast wersji próbnych z ograniczonym użytkowaniem lub ograniczonych czasowo.
 • Oznaczenie jako "oprogramowanie używane" nie oznacza żadnych ograniczeń w funkcjonalności oprogramowania.
 • Używane oprogramowanie zostało przed odsprzedażą przetestowane przez firmę Wiresoft pod kątem pełnej użyteczności.
 • Handel i korzystanie z używanego oprogramowania firmy Microsoft jest legalne, ponieważ jest dozwolone przez prawo.
 • Kupując używaną licencję od firmy Wiresoft, zawsze nabywasz legalny i oryginalny produkt firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pakietu Microsoft Office 2021 Edition Standard lub Professional Plus, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty e-mail.