Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą Najnowsza wersja pakietu Microsoft Office 2021 Standard Edition oferuje profesjonalnym użytkownikom w...
778,90 zł *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezastąpiony dla profesjonalistów w biznesie Najnowsza wersja wszechstronnego pakietu biurowego Microsoft Office , który jest używany na całym świecie, oferuje profesjonalnym użytkownikom w...
839,90 zł *

Microsoft Office 2021 - najnowsze oprogramowanie Office dla użytkowników profesjonalnych i prywatnych

Dzięki Office 2021 najnowsza wersja wypróbowanego i przetestowanego pakietu oprogramowania firmy Microsoft jest dostępna w różnych wersjach zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i prywatnych. W szczególności Office 2021 Standard i Office 2021 Professional Plus ponownie oferują znaczny wzrost funkcji, a także indywidualne programy i rozszerzone funkcje, a tym samym szczególnie szeroką podstawę do obsługi typowych zadań biznesowych w nowoczesnych firmach: zarówno w tworzeniu i edycji tekstów i obliczeń z kompleksową współpracą nad dokumentami, jak i w bezpiecznej wymianie danych poprzez kompleksowe standardy bezpieczeństwa, w tym kompleksową komunikację z pracownikami i partnerami biznesowymi. Te Office 2021 pakiety podnoszą również współpracę w chmurze - na przykład również w biurze domowym - na nowy poziom, zapewniając jeszcze wyższy Standard pod względem funkcjonalności i wydajności.

Nowe wersje Office 2021 Standard oraz Office 2021 Professional Plus ponownie zawierają liczne optymalizacje i dodatki do sprawdzonych programów Office Word, Excel, PowerPoint i Outlook, a także dodatkowe aplikacje dostępne w zależności od edycji, zwłaszcza w zakresie wspólnej edycji dokumentów w czasie rzeczywistym, a także bezpiecznej wymiany danych i informacji w zespołach, a dzięki funkcji Data Loss Prevention dostępny jest w tym celu szczególnie wysoki standard bezpieczeństwa.

Uzupełnieniem MS Office 2021 jest cyfrowy notatnik OneNote oraz Microsoft Teams, który zastępuje Skype. Programy Office mogą być również używane jako Office Web Apps. Zwłaszcza w edycji Professional Plus użytkownicy mogą również korzystać z nowego MS Access do różnych analiz danych,

Edycje Microsoft Office 2021 Standard i Professional Pro można znaleźć po oficjalnej premierze w Wiresoft Software Shop jako używane oprogramowanie - skorzystasz z niższej ceny w porównaniu z odpowiednim nowym produktem - po prostu skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się, kiedy te edycje Office będą dla Ciebie dostępne.

Poniższy przegląd przedstawia funkcje Office 2021 Standard i Professional Plus, które są już znane, a także dalsze innowacje tej wersji, z których możesz skorzystać.

Office 2021 - Klasyczne aplikacje Office - jeszcze potężniejsze w wersji MS Office 2021

Zarówno w edycji Standard, jak i Professional Plus, klasyczne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook ponownie stanowią trzon nowego MS Office 2021: są one uzupełnione o cyfrowy notatnik OneNote, MS Publisher i narzędzie komunikacyjne Microsoft Teams. MS Access 2021 jest również zawarty wyłącznie w edycji Professional Plus.

Poniższy przegląd krótko przedstawia te programy pakietu Office, w tym ich specjalne funkcje. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat dodatkowych funkcji dostępnych w MS Office 2021 Standard i Professional Plus Edition, skontaktuj się z członkiem zespołu Wiresoft.

 • Microsoft Word 2021 jest jednym z najważniejszych programów we wszystkich edycjach pakietu Office do tworzenia różnych dokumentów tekstowych do celów zawodowych i prywatnych. W obecnej wersji program do tworzenia tekstu jeszcze bardziej kompleksowo wspiera korespondencję - nie tylko dzięki wielu opcjom formatowania i integracji elementów graficznych i obliczeniowych, ale także dzięki różnym zoptymalizowanym funkcjom, które coraz bardziej ułatwiają te zadania. Obejmują one narzędzie do tłumaczenia zintegrowane z programem Word, funkcję dyktowania, a także korektę pisowni, w tym korektę gramatyki. Ponadto użytkownicy mogą odczytywać teksty na głos podczas pisania, a funkcja wprowadzania mowy została jeszcze bardziej ulepszona. Dzięki edytorowi Word, sugestie dotyczące słów i pisowni mogą być przyjmowane bezpośrednio za pomocą kliknięcia. Ulepszone rozpoznawanie znaków w tekście napisanym piórem cyfrowym również przyspiesza wprowadzanie tekstu. Wprowadzono również ulepszenia w zakresie integracji obrazów i grafiki, takie jak integracja formatu obrazu Apple HEIC bez wcześniejszej konwersji, bardziej złożona grafika SVG może być zintegrowana z dokumentem Word, a także skalowana i edytowana bez konieczności zwiększania ilości pamięci.
 • Microsoft Excel 2021 w nowej wersji pakietu Office ponownie oferuje wiele zaawansowanych funkcji i filtrów - w tym dynamiczne tablice, a także zoptymalizowaną funkcję XVERWEIS, dzięki której dane mogą być kompleksowo analizowane i dalej przetwarzane. Na przykład można również stosować filtry osi czasu, a różne funkcje zostały zoptymalizowane specjalnie do obliczeń finansowych. Ponadto Excel ponownie oferuje szeroką kompatybilność z formatem pliku CSV (Comma Separated Values).
 • Microsoft PowerPoint 2021 zawiera, podobnie jak poprzednia wersja, wiele opcji projektowania prezentacji informacyjnych i kompleksowych raportów. Oprócz niesamowitych efektów, takich jak morfing grafiki i obrazów do dynamicznych przejść, można je również dowolnie skalować w programie PowerPoint 2021 lub animować za pomocą funkcji powiększania. Wszystkie animacje można również wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Ponadto aplikacja Office oferuje widok dokumentów PowerPoint dla prelegentów w opcjach udostępniania, a dzięki narzędziu komunikacyjnemu Microsoft Forms prelegenci mogą rozpocząć ankietę wśród uczestników prezentacji.
 • Microsoft Outlook 2021 oferuje kompleksowe narzędzia do komunikacji nie tylko z pracownikami i partnerami biznesowymi znajdującymi się lokalnie w zasięgu, ale także do globalnej wymiany wiadomości i danych. Między innymi automatyczne uwzględnianie różnych stref czasowych czy różnicy czasu ułatwia planowanie wspólnych terminów spotkań. Outlook 2021 obsługuje również dowolną liczbę kont e-mail na użytkownika, co ułatwia administrację w przypadku korzystania z wielu kont. Ponadto w programie Outlook 2021 dostępny jest nowy pasek narzędzi do dyktowania  , w tym rozszerzone polecenia głosowe i automatyczna interpunkcja podczas tworzenia wiadomości e-mail.

Oprócz tych sprawdzonych aplikacji Office, użytkownicy Office 2021 Standard lub Professional Plus Edition mogą również korzystać z następujących programów:

 • Office 2021 -Publisher 2021 to wszechstronne narzędzie do projektowania prezentacji i publikacji wszelkiego rodzaju, które można również drukować; aktualna wersja oferuje również ulepszone rozpoznawanie pióra i funkcje profesjonalnej edycji grafiki.
 • Office 2021 -OneNote 2021 to praktyczny cyfrowy notatnik do spontanicznego zapisywania pomysłów i szkiców. Można go połączyć z innymi programami pakietu Office, aby natychmiast je wdrożyć.
 • Office 2021 -Microsoft Teams zastępuje Skype'a. Pozwala to na przykład na udostępnianie wiadomości w Outlooku bezpośrednio innym współpracownikom i partnerom.

Wyłącznie w edycji Professional Plus pakietu MS Office 2021 użytkownicy mają również do dyspozycji Access 2021:

 • Access2021 oferuje między innymi zoptymalizowane udostępnianie różnych aplikacji bazodanowych: można je uruchamiać bezpośrednio w przeglądarce, co oszczędza miejsce na dysku, a tym samym zwiększa wydajność. Dane przechowywane w programie Access 2021 można na przykład udostępniać również w zabezpieczonej bazie danych Microsoft SQL.

Office 2021 - Kup kompleksowe funkcje bezpieczeństwa w Office 2021 Standard i Professional Plus

Bezpieczeństwo dokumentów i danych jest ponownie głównym tematem w wersji MS Office 2021, tym bardziej, że współpraca wielu pracowników nad projektami w chmurze stawia nowe wyzwania w zakresie ochrony przed utratą i ujawnieniem informacji.

W tym celu funkcja Group Policy Object (GPO) będzie prawdopodobnie ponownie dostępna w pakiecie Office 2021 do administrowania zasadami grupowymi, które są zabezpieczone plikami ADMX (tzw. ADMinistrative XML Template Files). Można to również wykorzystać do kontrolowania ustawień zabezpieczeń makr w dokumentach zewnętrznych. Office 2021 Standard & Professional Plus prawdopodobnie może być również używany na terminalu lub serwerze zdalnego pulpitu; aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem Wiresoft.

Jedną z wyjątkowych funkcji bezpieczeństwa pakietu MS Office w wersji 2021 jest sprawdzona funkcja zapobiegania utracie danych (DLP) - zapewniająca kompleksową ochronę poufnych informacji lub danych przed celowym lub niezamierzonym ujawnieniem przez pracownika. Jest to szczególnie przydatne do ochrony wrażliwych danych, takich jak dane osobowe w organizacjach lub firmach. DLP spełnia zatem również wymagania DSVGO. Wszystkie ruchy danych są monitorowane za pomocą dynamicznej kontroli opartej na zawartości, a ich transfer za pośrednictwem poczty e-mail lub innych aplikacji internetowych jest blokowany, jeśli istnieje ryzyko utraty danych.

Korzystając z funkcji zapobiegania utracie danych, administratorzy mogą tworzyć zróżnicowane wytyczne dotyczące dostępu do danych zdefiniowanych jako wrażliwe, za pomocą których można je częściowo lub całkowicie ograniczyć, a także informować użytkowników o potencjalnym ryzyku utraty danych.

W MS Office 2021 Standard iProfessional Plus reguły te można również definiować dla poszczególnych programów: Jakie informacje mogą być zawarte lub udostępnione w dokumencie itp.

W przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak Microsoft OneDrive, dane nie są tracone nawet w przypadku awarii serwera lub wadliwych funkcji urządzenia końcowego; użytkownicy mogą uzyskać do nich dostęp i edytować je lokalnie niezależnie.

Office 2021 - wiele ogólnych zalet pakietu Microsoft Office 2021

Oprócz tych specjalnych funkcji w poszczególnych aplikacjach pakietu Office, MS Office 2021 zakupiony w edycjach Standard i Professional Plus przekonuje również wieloma praktycznymi funkcjami o charakterze ogólnym, które na przykład wspierają pracę mobilną i intuicyjną współpracę zespołową - w celu zwiększenia wydajności tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji, a także w celu ułatwienia komunikacji między pracownikami.

Przykładowo, użytkownicy mogą także mobilnie korzystać z wielu funkcji pakietu Office za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Windows - tutaj dostęp do nich ułatwiają aplikacje webowe dostępne w pakiecie Office 2021; przejrzysty układ poszczególnych funkcji i elementów ułatwia edycję dokumentów w ruchu; pliki można także otwierać i udostępniać za ich pomocą w chmurze.

Nowy interfejs pulpitu MS Office 2021 imponuje jeszcze bardziej przejrzystą prezentacją i rozmieszczeniem wszystkich elementów; wiele aplikacji można również uruchomić w trybie ciemnym, co szczególnie wspiera pracę przyjazną dla oczu. Zmienione menu rozwijane ułatwia wyszukiwanie wiadomości e-mail i dokumentów - w tym celu możliwe jest przełączanie się między skrzynką pocztową a otwartym folderem za pomocą jednego kliknięcia. Menu historii w kliencie desktopowym oferuje również opcję powrotu do ostatnio odwiedzanych miejsc. Numery telefonów można również maskować, aby zapewnić większą prywatność i anonimowość.

Ponadto wszystkie programy w MS Office 2021 buy jeszcze bardziej wspierają dostępność, na przykład poprzez zastosowanie międzynarodowych standardów i praktycznych sugestii ułatwiających zrozumienie dokumentów, które obejmują również instrukcje dźwiękowe. Duży wybór dźwięków również akustycznie wspiera pracę z MS Office 2021.

Kup Microsoft Office 2021 Standard i Professional Plus w Wiresoft jako sklepie z używanym oprogramowaniem

Dwie nowe edycje Microsoft Office 2021 Standard i Professional Plus będą wkrótce dostępne - po oficjalnej premierze - w Wiresoft jako używane oprogramowanie.

Skorzystasz z następujących korzyści

 • Oryginalne oprogramowanie Microsoft z ważnym kluczem licencyjnym - zamiast wersji próbnych o ograniczonym użytkowaniu lub ograniczonych czasowo.
 • Oznaczenie "używane oprogramowanie" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania.
 • Używane oprogramowanie zostało przetestowane przez Wiresoft pod kątem pełnej użyteczności przed odsprzedażą.
 • Handel i korzystanie z używanego oprogramowania Microsoft jest legalne, ponieważ jest dozwolone przez prawo.
 • Kupując używaną licencję od Wiresoft, zawsze nabywasz legalny i oryginalny produkt Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Microsoft Office 2021 Edition Standard lub Professional Plus, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty e-mail.