AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 

O nas

Czasami proste pomysły są najlepsze.

W dzisiejszym społeczeństwie usługowym, prawie każda firma jest uzależniona od dostępu do wspólnego oprogramowania. Tym samym ceny wspólnych formatów rosną każdego roku. Nic dziwnego, ponieważ w przeszłości deweloperzy i producenci mogli osiągnąć pozycję monopolisty, w której nie było prawie żadnej konkurencji. Ta pozycja wyjściowa umożliwia dużym korporacjom dostosowywanie cen do swoich potrzeb. My w Wiresoft mamy prosty pomysł, jak przeciwdziałać monopolistycznej pozycji dostawców oprogramowania.

Firmy, które polegają na Standard mogą znacząco obniżyć koszty poprzez zakup i sprzedaż licencji, które zostały już zakupione. Ponadto, praktyka ta wyznacza nowe standardy w liberalizacji rynku oprogramowania i jest wykrzyknikiem przeciwko rosnącym cenom tradycyjnych dostawców.

Ten handel z używanym oprogramowaniem ma nie tylko sens ekonomiczny, ale także zaczyna się od stałego rozwoju firm. Przecież oprogramowanie nie jest standardowym towarem, dla którego istnieje już szybki handel używanym oprogramowaniem. Systemy i programy komputerowe podlegają większej elastyczności, muszą być stale aktualizowane i dostosowywane do potrzeb firmy. 

Od tego chcielibyśmy zacząć. W trakcie przejęć, fuzji lub bankructw, już nabyte licencje często grożą bezczynnością. Nasza firma nabywa niewykorzystane oprogramowanie wraz z licencjami i sprzedaje je innym firmom. W ten sposób zarówno firmy sprzedające, jak i kupujące korzystają z recyklingu używanego oprogramowania.

Ostatnio oglądany