Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 

header_wiresoft

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

Wiresoft to młoda, międzynarodowa firma zajmująca się handlem elektronicznym, która prowadzi największy w Europie sklep internetowy z oprogramowaniem do pobrania od znanych producentów. Jako początkująca firma założona w 2010 roku, z powodzeniem działamy w Niemczech, oferując profesjonalne usługi i zróżnicowane portfolio produktów. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu działamy w sektorze B2C i B2B. W ramach naszych zewnętrznych i wewnętrznych usług konsultingowych zapewniamy również kompetentne doradztwo w zakresie zbliżających się audytów, modeli licencjonowania, kwestii optymalizacji procesów i innych. W międzyczasie Grupa Wiresoft rozwinęła się w dorosłą firmę i zdobyła pozycję międzynarodową - w ponad 27 krajach. 

 

CO OFERUJEMY?

 
o-us-1

pieniądze

KONKURENCYJNE CENY

Naszym głównym celem jest zawsze oferowanie naszym klientom korzystnych cen zakupu i kompleksowej obsługi. Obsługujemy klientów B2C i B2B.

serwis

SERWIS

Udzielamy fachowych porad naszym klientom przez telefon, czat na żywo, współdzielenie ekranu lub pocztę elektroniczną w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku (od 8:00 do 16:00) - pomagamy również w instalacji oprogramowania zakupionego w Wiresoft.

o-us-2

o-us-3

quote

"Dzięki naszej 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, nasi klienci nie muszą się martwić, że w pewnym momencie zostaną sami ze swoim problemem!"

Dyrektor Generalny - Soheil Hosseini

jakość

JAKOŚĆ

Wiresoft to sprawdzona jakość za rozsądną cenę. Nasz wysoko wykwalifikowany personel sprawdza wcześniej, czy produkty przeznaczone do sprzedaży spełniają nasze wysokie standardy jakości. To gwarantuje, że produkt jest oryginalny i przeznaczony dla danego obszaru gospodarczego. Towary są umieszczane na naszej platformie sprzedażowej dopiero po pomyślnej kontroli. W ten sposób zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów z całego świata. Dzięki oprogramowaniu firmy Wiresoft jesteś po bezpiecznej stronie.

o-us-4
o-us-5

 zrównoważony rozwój

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Zrównoważony rozwój jest priorytetem dla naszej firmy. Dlatego w ostatnich latach podjęliśmy kolejne kroki, aby zapewnić bardziej odpowiedzialne wykorzystanie dostępnych zasobów: aby zrekompensować wysokie zużycie papieru, prawie wszystkie procesy w Wiresoft są kontrolowane cyfrowo. W trosce o środowisko naturalne nasi współpracownicy mają również możliwość ubiegania się o ulgowy bilet na dojazd do pracy środkami transportu publicznego.

b2b

B2B

W naszym sklepie B2B oferujemy szeroki wybór oprogramowania dla sektora komercyjnego i publicznego. Oferujemy dedykowaną obsługę klienta dla klientów B2B. W razie potrzeby zespół biznesowy zapewnia również wsparcie na miejscu przy nadchodzących projektach i oferuje indywidualne doradztwo w zakresie zakupów, a także kompleksowe wsparcie w kwestiach licencyjnych i nadchodzących audytach. Zewnętrznie nasi konsultanci techniczni są odpowiedzialni za audyty wstępne i doradztwo techniczne - np. optymalizację procesów. Wewnętrznie zarządzają środowiskiem testowym, prowadzą wewnętrzne konsultacje, warsztaty i inne. Nawet po zakupie oferujemy ci intensywne, profesjonalne wsparcie i kompleksową obsługę.

o-us-6
 
 

SKĄD POCHODZIMY?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Fundada em Internaciona-lização Aberturade locais adicionais Modelo de negócio examinado por um advogado Activa em mais de 27 países
serce_ikona 1.000.000 zadowoleni klienci
 
users_icon55 Koledzy
 
e_ikona4.8 Opinie TrustedShops
 
 

NASZA WIZJA

Wiresoft jako firma interdyscyplinarna i wielokulturowa

 
wizja-01

W ostatnich latach nasz zespół powiększył się o pracowników działu marketingu, rozwoju, obsługi klienta w językach obcych, zakupów, sprzedaży i sekretariatu. Pozwala nam to na ciągłe doskonalenie naszych obszarów działalności, poszerzanie oferty produktów i zwiększanie liczby klientów.

 
wizja-2

Praca zespołowa i otwarta kultura korporacyjna nie są dla nas pustymi słowami, ale zinternalizowanymi i przeżywanymi wartościami. Postrzegamy siebie jako duży, zróżnicowany i silny zespół: dobra współpraca między naszymi kolegami opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W Wiresoft każdy zasługuje na możliwość odkrywania własnych wyzwań, aby w pełni wykorzystać swój unikalny potencjał w pozytywnej atmosferze pracy.

 
wizja-3

Kosmopolityzm i wielokulturowość są również dla nas szczególnie ważnymi wartościami: jako firma chcemy zawsze zaspokajać różnorodne potrzeby zglobalizowanego świata i nie tolerujemy żadnego rodzaju wykluczenia. Wielokulturowy skład naszego zespołu odzwierciedla międzynarodową orientację Wiresoft: dzięki temu możemy zawsze oferować usługi dostosowane do potrzeb w wielokulturowym świecie.

 
wizja-4

Staramy się zawsze zapewniać wygodne zakupy na całym świecie dzięki naszym najlepszym ofertom i obsłudze dostosowanej do potrzeb. Dzięki temu, że zawsze gwarantujemy szeroki wybór wydajnego, markowego oprogramowania, a także bezkonkurencyjnie niskie ceny i dużą przyjazność dla klienta, rozwijamy się jako międzynarodowa firma i każdego dnia przybliżamy się do naszych celów.

 
Kategorie