Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10118
 • 312-04405
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 615,90 zł * 1 794,90 zł * (9,97% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja CU Aktualne
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Dodatkowe informacje Do 5 baz danych skrzynek pocztowych


Microsoft Exchange 2019 to nowa wersja sprawdzonej, potężnej platformy do obsługi wiadomości, używanej do scentralizowanego zarządzania ruchem e-mailowym, kontaktami i zadaniami, a także do tworzenia harmonogramów w małych firmach i przedsiębiorstwach. Server Standard Exchange Server Standard Edycja ta oferuje obszerny zestaw nowych narzędzi oraz optymalizację istniejących funkcji w celu zaprojektowania zdefiniowanej przez użytkownika, a tym samym wydajnej komunikacji i współpracy z elastycznie wykorzystywanymi aplikacjami.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Microsoft Exchange Server 2019 Standard to nowa wersja sprawdzonej, wydajnej platformy do obsługi wiadomości, wykorzystywanej do scentralizowanego zarządzania ruchem poczty elektronicznej, kontaktami i zadaniami, a także harmonogramami w mniejszych firmach i przedsiębiorstwach. Exchange Server Standard Edition udostępnia wszechstronny zestaw nowych narzędzi oraz optymalizuje istniejące funkcje, aby komunikacja i współpraca były definiowane przez użytkownika, a tym samym wydajne dzięki elastycznie wykorzystywanym aplikacjom.

Wersja Standard Edition programu Exchange Server 2019 obsługuje do 5 baz skrzynek pocztowych na serwer i dlatego jest przeznaczona dla mniejszych firm lub organizacji z odpowiednio niewielką liczbą pracowników, a jednocześnie oferuje optymalne możliwości zwiększenia produktywności dzięki efektywnej organizacji ruchu poczty elektronicznej, a także zarządzania terminami i zadaniami. Dla każdego serwera należy zakupić oddzielną licencję na program Exchange, a także licencje na dostęp klientów, dzięki czemu serwer Exchange może rosnąć wraz z firmą.

Firma Wiresoft oferuje Exchange Server 2019 Standard Edition jako oprogramowanie używane - po obniżonej, a tym samym korzystniejszej cenie w porównaniu z nowym oprogramowaniem - dzięki czemu oferta ta jest szczególnie atrakcyjna dla tych firm i organizacji zatrudniających mniej pracowników, które chcą korzystać z wydajnego oprogramowania serwerowego, takiego jak Exchange 2019 Standard, i szukają rozwiązania, które jest jak najbardziej ekonomiczne. Exchange Server 2019 jest również w pełni użyteczny jako oprogramowanie używane i oferuje maksymalną możliwą skalowalność aplikacji, a także wydajność i bezpieczeństwo w tej edycji.

Exchange Server 2019 Standard jest również licencjonowany jako oprogramowanie używane zgodnie z oficjalnymi warunkami zarządzania licencjami firmy Microsoft. W poniższej sekcji znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat wszystkich nowych funkcji i ulepszeń Exchange Server 2019 Standard, a także na temat optymalnego licencjonowania.

Jakie są korzyści z Microsoft Exchange Server 2019 Standard?

Głównym usprawnieniem wersji 2019 serwera Exchange Standard jest poprawa wydajności. Osiągnięto to między innymi dzięki następującym optymalizacjom i uzupełnieniom:

 • Nowa rola serwera skrzynek pocztowych łączy teraz w sobie funkcje Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery oraz Frontend Transport, co zwiększyło wydajność procesora.
 • Inteligentna skrzynka odbiorcza została wzbogacona o różne funkcje, które przyczyniają się do bardziej efektywnego przepływu pracy, a tym samym zwiększają wydajność pracowników - dostępne za pomocą znanego interfejsu systemu Windows klienta poczty elektronicznej Microsoft Outlook: Nowe opcje personalizacji skrzynek pocztowych i funkcje wyszukiwania nie tylko ułatwiają znajdowanie wiadomości e-mail i ważnych treści, ale także porządkowanie kontaktów, terminów i zadań - dzięki temu jeszcze łatwiej jest śledzić wszystkie ważne informacje.
 • Co nie mniej ważne, Windows Server Exchange 2019 oferuje również wyższy niż dotychczas poziom bezpieczeństwa: Exchange działa teraz na Windows Server 2019 Core, zapewniając użytkownikom niezawodną platformę dla infrastruktur przesyłania wiadomości, a najnowsze techniki szyfrowania i algorytmy haszowania są wykorzystywane do ochrony wszystkich danych, a jednocześnie ułatwiają zarządzanie rutynowymi zadaniami, efektywniej wykorzystując istniejące zasoby systemowe - takie jak rdzenie procesora i pamięć.
 • Program Outlook Mobile z usługą Exchange Online zapewnia także bezpieczny dostęp do wszystkich wiadomości e-mail, kontaktów itp. podczas podróży.

Więcej szczegółów w następnym rozdziale.

Najważniejsze nowości w Microsoft Exchange Server 2019 Standard w szczegółach

Dzięki Exchange Server 2019 Standard Edition również mniejsze firmy mogą korzystać z ulepszonych istniejących oraz nowych funkcji i usług, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o przeniesieniu punktu ciężkości z komunikacji na współpracę między pracownikami. Obejmuje to również świadczenie usług serwera Exchange w chmurze, a także rozszerzoną funkcjonalność dla administratorów, dzięki której serwer Exchange 2019 w znacznym stopniu przyczynia się do obniżenia całkowitego kosztu posiadania - np. dzięki następującym funkcjom:

Zwiększona wydajność serwera Exchange

W programie Exchange Server 2019 wprowadzono odnowioną infrastrukturę wyszukiwania, w tym w Exchange Online do skalowania w chmurze, umożliwiającą indeksowanie większych plików z lepszą wydajnością wyszukiwania i łatwiejszym zarządzaniem. Dzięki temu przełączanie awaryjne między serwerami pozwala uzyskać znacznie szybsze i bardziej wiarygodne wyniki w przypadku zmian w architekturze wyszukiwania. Dzięki obsłudze do 256 GB pamięci i 48 rdzeni procesora ta wersja Exchange oferuje imponujące wsparcie sprzętowe - dzięki dynamicznemu przydzielaniu pamięci podręcznej jeszcze bardziej optymalizowane jest wykorzystanie pamięci na potrzeby aktywnego korzystania z bazy danych w procesie przechowywania informacji. Do poszczególnych komponentów stosuje się także różne dodatki:

 • Dynamic Database Cache (DDC) umożliwia dynamiczne dostosowywanie pojemności pamięci w zależności od sytuacji, a także zwiększa szybkość działania serwera Exchange, dzięki czemu jest on lepiej wykorzystywany, gdy zmienia się liczba aktywnych baz danych.
 • Meta Cache Database (MCDB) może być używana do obsługi serwera fizycznego z dyskami SSD. MCDB zapisuje między innymi meta informacje, takie jak struktury folderów skrzynek pocztowych, aby przyspieszyć dostęp i wyszukiwanie. Administratorzy mogą tworzyć miejsca dla dodatkowych użytkowników w instancji serwera za pomocą skryptu automatyzacji, co również przyczynia się do obniżenia kosztów.
 • Nowy indeks wyszukiwania w programie Exchange Server 2019 nie jest już oddzielony od bazy danych skrzynki pocztowej, ale znajduje się bezpośrednio w niej, co nie tylko zwiększa szybkość wyszukiwania, ale także upraszcza administrowanie skrzynkami pocztowymi.
 • Za pośrednictwem usługi OneDrive dla Firm można przechowywać i udostępniać dane itp.

Nowe zasady dostępu klientów

Dzięki nowym regułom dostępu klienta Exchange Server 2019 Standard oferuje administratorom kolejne opcje indywidualnego ograniczania dostępu do obszaru konfiguracji serwerów - dotyczy to zarówno samego Centrum Administracyjnego, jak i PowerShella, który jest wykorzystywany do konfiguracji, administracji i automatyzacji systemów. W tym procesie połączenia z serwerem Exchange można kontrolować i w razie potrzeby blokować za pomocą reguł dostępu klienta w zależności od adresu IP, typu uwierzytelniania lub właściwości użytkownika, nie tylko w zależności od kraju, ale także od regionu, bez użycia zapory. Ponadto okresy czasu można również definiować za pomocą PowerShell.

Windows Server Core dla Exchange Server 2019 Standard

Dzięki systemowi Windows Server Core for Exchange Server 2019 Version administratorzy mogą teraz uruchamiać uproszczoną wersję systemu serwerowego. System Windows Server Core ułatwia konfigurację dzięki prostszej i bardziej przejrzystej konstrukcji - ponadto usługi, które nie są wymagane, ale zużywają zasoby, można wyłączyć. System Windows Server Core ma także mniej punktów ataku dla intruzów i zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów, co oznacza, że tryb ten zapewnia także większe bezpieczeństwo.

Nowe ulepszenia kalendarza

Exchange Server 2019 Standard ma wiele nowych praktycznych funkcji kalendarza, które przede wszystkim ułatwiają organizację spotkań:

 • Funkcja Domyślna data zakończenia w szczególny sposób ogranicza organizację regularnie zaplanowanych spotkań do rozsądnej liczby.
 • Dzięki funkcji Nie przekazuj dalej organizator może ograniczyć lub uniemożliwić uczestnikom zaproszonym na spotkanie przekazywanie tej wiadomości innym odbiorcom.
 • Wiadomości wysyłane poza biurem można skonfigurować za pomocą dodatkowych opcji, np.: własny kalendarz może zostać zablokowany na określony czas; wszystkie prośby o spotkanie wysłane w określonym czasie mogą być automatycznie odrzucane.
 • Za pomocą polecenia cmdlet Remove-CalendarEvents administrator może specjalnie anulować spotkania zorganizowane przez pracownika, który jest na urlopie lub już opuścił firmę.
 • Za pomocą PowerShell administrator może upoważnić innych pracowników do zastępowania.
 • Dzięki internacjonalizacji adresów e-mail (EAI) można przekazywać także adresy e-mail zawierające znaki inne niż angielskie.

Informacje techniczne dotyczące serwera Exchange 2019 Standard

Poniższe informacje zawierają ważne szczegóły dotyczące scenariuszy obsługiwanych przez program Exchange Server 2019, a także minimalne wymagania dotyczące serwerów, sprzętu i oprogramowania w celu zapewnienia optymalnego działania oprogramowania.

Scenariusze współistnienia obsługiwane przez serwer Exchange 2019 Standard

Firma Microsoft określiła następujące minimalne wymagania dotyczące obsługi poprzednich wersji do programu Exchange Server 2019:

 • Exchange 2016: Exchange 2016 (z KU11) lub nowszy na wszystkich wdrożonych serwerach Exchange, w tym na serwerach Edge Transport
 • Środowiska mieszane Exchange 2016 i Exchange 2013: jeśli wszystkie serwery Exchange spełniają powyższe wymagania.
 • Exchange 2013: Exchange 2013 (z KU21) lub nowszy, w tym serwery Edge Transport
 • Uwaga: Exchange 2010, a nawet starsze wersje nie są już wspierane!

Exchange Server 2019 Standardowe wymagania dla serwerów sieciowych i katalogowych

W zależności od komponentu programu Exchange Server 2019 minimalne wymagania wymienione poniżej dotyczą serwerów sieciowych i katalogowych:

 • Na kontrolerach domeny musi być zainstalowana jedna z następujących wersji systemu Windows Server: Windows Server 2019 Standard lub Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter, lub Windows Server 2016 Standard lub Datacenter
 • Struktura Active Directory: Windows Server 2012 R2 lub nowszy
 • Lokalizacja Active Directory: kontroler domeny z możliwością zapisu, pełniący tym samym funkcję serwera katalogu globalnego - po zainstalowaniu serwera Exchange 2019 nie ma możliwości usunięcia kontrolera domeny z lokalizacji Active Directory!
 • Obsługiwane przestrzenie nazw DNS: Przyległe, Nieprzystające, Jednoczęściowe domeny oraz Oddzielne.
 • IPv6: protokół IPv4 musi być już zainstalowany i włączony na serwerze Exchange.
 • W przypadku serwerów katalogowych użycie sprzętu 64-bitowego zwiększy wydajność usługi katalogowej.
 • Uwaga: Ze względów bezpieczeństwa oraz wydajności nie zaleca się instalowania Exchange 2019 na serwerach katalogowych Active Directory, a jedynie na serwerach członkowskich.

Minimalne wymagania sprzętowe i programowe serwera Exchange 2019

 • Procesory: 64-bitowe, np. procesor Intel obsługujący architekturę Intel 64 (Intel EM64T) lub procesor AMD obsługujący platformę AMD64
 • Uwaga: Procesory Intel Itanium IA64 nie są obsługiwane!
 • Pamięć główna Skrzynka pocztowa: 128 GB
 • Pamięć główna Transport Edge: 64 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 30 GB na dysku używanym podczas instalacji, dysk systemowy 200 MB, 500 MB wolnego miejsca na dysku przeznaczonym na bazę danych kolejki komunikatów
 • Rozdzielczość ekranu: 1 024 x 768 pikseli (XGA)
 • NTFS: w przypadku partycji dla partycji systemowej, plików binarnych programu Exchange, plików dziennika diagnostycznego programu Exchange i bazy danych transportu
 • ReFS: w przypadku partycji dla baz danych skrzynek pocztowych lub dzienników transakcji

Obsługiwane systemy operacyjne/klienty dla poszczególnych składników Exchange 2019 Standard

W zależności od składnika programu Exchange Server 2019 obowiązują następujące warunki lub wymagania wstępne:

 • Rola serwera Mailbox lub Edge Transport: Windows Server 2019 Standard, Datacenter
 • Narzędzia administracyjne: Windows Server 2019 Standard, Datacenter; Windows 10 edycja 64-bitowa
 • framework .NET dla Exchange 2019
 • Obsługiwani klienci: Outlook 2019 do wersji 2013, Outlook 2016 dla Mac, Outlook dla Mac dla Office 365; Microsoft 365 Apps for Standard

Licencjonowanie serwera Exchange 2019 Standard

Dla każdej uruchomionej instancji serwera Exchange Server 2019 Standard wymagana jest oddzielna licencja na serwer - niezależnie od tego, czy instancja ta działa w fizycznym czy wirtualnym środowisku systemu operacyjnego. Instancja jest uważana za uruchomioną, gdy tylko oprogramowanie serwera Exchange zostanie załadowane do pamięci głównej lub gdy zostaną wykonane jego instrukcje.

Edycja Standard programu Microsoft Exchange Server jest przeznaczona do zaspokajania potrzeb małych i średnich firm w zakresie skrzynek pocztowych i obsługuje maksymalnie pięć baz danych skrzynek pocztowych. Jest on również odpowiedni dla tych ról serwera w większych wdrożeniach programu Exchange, w których nie ma odniesienia do skrzynek pocztowych.

Często zadawane pytania dotyczące używanego oprogramowania Wiresoft dla Exchange Server 2019 Standard Edition

Dzięki firmie Wiresoft jako dostawcy używanego oprogramowania Exchange Server 2019 Standard możesz mieć pewność, że ten zakup jest legalny i że ta licencja na serwer oferuje takie same możliwości wykorzystania, jak odpowiadające jej nowe oprogramowanie z licencją na serwer - nie tylko dlatego, że oprogramowanie nie może się zużyć, ale przede wszystkim także pod względem funkcjonalności i wykorzystania. Poniżej znajdziesz wszystkie odpowiedzi na typowe pytania dotyczące zakupu używanego oprogramowania, takiego jak Exchange Server 2019.

Skąd pochodzi oprogramowanie używane przez firmę Wiresoft, takie jak Exchange Server 2019 Standard Edition?

Exchange Server 2019 Standard Edition oferowany jako używane oprogramowanie w Wiresoft Software Shop zazwyczaj pochodzi od firm, które zakupiły oprogramowanie po raz pierwszy, a następnie odsprzedały je firmie Wiresoft. Powodem takiej odsprzedaży jest często fakt, że oprogramowanie zawiera nadwyżki lub niewykorzystane licencje albo zostało zastąpione innym typem lub edycją i dlatego nie jest już używane. Wiresoft oznacza takie raz wykorzystane licencje jako używane oprogramowanie przy ich odsprzedaży, dzięki czemu - jak wspomniano - można je w zasadzie wykorzystywać jak nową licencję serwerową.

Czy firma Wiresoft oferuje ochronę kupującego w przypadku używanego oprogramowania, takiego jak Exchange Server 2019 Standard?

Tak: Zakup używanego oprogramowania firmy Wiresoft, takiego jak licencja Exchange Server 2019 Standard, oferuje klientom te same korzyści, co zakup nowego oprogramowania serwerowego: z bezpieczeństwem kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy zakup i użytkowanie Exchange Server 2019 Standard jako oprogramowania używanego są legalne?

Tak: Handel używanym oprogramowaniem, jak również jego faktyczne użytkowanie, podlega zwykłemu sądownictwu, które określa oba te zjawiska jako legalne - zostało to również kilkakrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych. Używane oprogramowanie oferowane przez firmę Wiresoft pochodzi z zapasów licencyjnych firm.

Czy oprogramowanie używane przez firmę Wiresoft ma inne zalety?

Tak: Dzięki ofercie oprogramowania używanego firmy Wiresoft wiele firm i innych instytucji ma możliwość uzupełnienia lub uaktualnienia posiadanych zasobów oprogramowania po korzystnej cenie, ponieważ cena oprogramowania używanego jest niższa od ceny oprogramowania nowego.

Sklep z oprogramowaniem Wiresoft oferuje również starsze wersje licencji serwera Exchange, które nie są już dostępne jako nowe, co pozwala uniknąć droższych aktualizacji. Oprogramowanie Wiresoft pre-owned oferuje również pełny dowód wszystkich kupujących, a tym samym dodatkową korzyść w postaci bezpieczeństwa audytu!

Oferta Wiresoft w zakresie używanego oprogramowania obejmuje nie tylko Exchange Server 2019 Standard Edition, ale także Enterprise Edition - jak również odpowiednie wymagane licencje dostępu klienta. Znajdziesz tu również korzystne oferty na wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi zaletami wymienionymi powyżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania Exchange Server 2019 Standard, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie