Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

2 405,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10118
 • 312-04405
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Szczególne znaczenie dla Twojej firmy ma...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Szczególne znaczenie dla Twojej firmy ma posiadanie przez cały czas elastycznych kanałów komunikacji pomiędzy pracownikami i klientami. Szczególnie ważne są: bezpieczna poczta elektroniczna, koordynacja spotkań, realizacja zadań i niezawodne zarządzanie kontaktami. Dla małych i średnich firm, ale także dla użytkowników domowego biura można w tym przypadku polecić rozwiązanie programowe Microsoft Exchange Server 2019 Standard. Dzięki niemu otrzymujesz wszechstronny pakiet beztroski, który zajmuje się wieloma codziennymi zadaniami w zakresie komunikacji. Poprzednia wersja roku 2016 była już przełomowym sukcesem. Teraz możesz korzystać z aktualnej wersji 2019 z ulepszoną wydajnością.

Jakie zalety oferuje Microsoft Exchange Server 2019 Standard?

Microsoft Exchange jest dostępny od 1996 roku i jest stale dostosowywany do potrzeb firm od wersji 4.0. Podczas gdy wersja Enterprise jest skierowana do większych firm, władz i instytucji publicznych i zapewnia większą liczbę skrzynek pocztowych i baz danych, Standard jest całkowicie wystarczająca dla wielu obszarów biznesowych. W ten sposób w tzw. roli serwera skrzynki pocztowej łączone są najróżniejsze trasy transportowe. Obejmuje to
- Transport wymienny,
- Przesyłka transportowa na skrzynkę pocztową,
- Transport skrzynki pocztowej Dostawa i
- Transport frontendowy.

Dzięki temu pakietowi, wydajność Twojego procesora będzie znacznie łatwiejsza. Microsoft Exchange Server 2019 Standard to oprogramowanie serwerowe, które działa na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, takich jak Google Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer 11 czy Microsoft Edge.

Na każdym serwerze dostępnych jest do pięciu baz, które funkcjonują jako aktywne lub pasywne bazy skrzynek pocztowych. Microsoft Exchange Server 2019 Standard wykorzystywany jest za pomocą sprawdzonego oprogramowania klienckiego Microsoft Outlook. Zakres dostawy obejmuje również aplikację internetową Outlook on the Web. Podczas gdy aktywna baza danych jest używana dla poczty przychodzącej i wychodzącej, istnieje również pasywna baza danych do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. W przypadku mniejszych firm i biur domowych, pięć dostarczonych baz danych jest całkowicie wystarczające.

Co oznacza inteligentna skrzynka odbiorcza?

Zasadniczo, inteligentna skrzynka odbiorcza zapewnia wyższą produktywność w Twojej firmie. Może być nie tylko spersonalizowana, ale również zapewnia skuteczną funkcję wyszukiwania. Możesz nie tylko szybciej wyszukiwać ważne wiadomości e-mail, ale także kontakty, terminy i zadania. Microsoft Exchange Server 2019 Standard łączy te obszary razem, dzięki czemu zawsze mamy przegląd wszystkich ważnych danych. Szczególnie praktyczna jest obsługa za pomocą sprawdzonego programu klienta poczty elektronicznej Microsoft Outlook, który oferuje również sprawdzony interfejs Microsoft Windows. Outlook on the Web został pierwotnie stworzony dla chmury, ale oczywiście może być również w prosty sposób wykorzystywany do normalnego ruchu e-mailowego.

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Exchange Server 2019 Standard?

Microsoft Exchange Server 2019 Standard jest w rzeczywistości dość niewymagający. Potrzebny jest komputer z 64-bitową architekturą i co najmniej 30 GB miejsca na dysku twardym. Większość środowisk biurowych posiada taką podstawową konfigurację. Należy pamiętać, że do zainstalowania pakietu Unified Messaging Voice, w skrócie UF, wymagane jest dodatkowe 500 MB.

Licencję można wykorzystać we własnym centrum danych jako rozwiązanie serwerowe, ale można również korzystać z niej w chmurze. Microsoft oferuje odpowiednie rozwiązanie hostingowe do tego celu. Licencja na Microsoft Exchange Server 2019 Standard jest udzielana za pośrednictwem Licencji Subskrypcyjnej Użytkownika. Pozwala to na korzystanie zarówno z usługi online stworzonej przez firmę Microsoft, jak i z własnego serwera w trakcie pracy. Microsoft Exchange Server 2019 Standard może być w ten sposób bardzo elastycznie wykorzystywany.

Co jest zawarte w cenie zakupu Microsoft Exchange Server 2019?

Czasochłonna instalacja z płyty CD należy już do przeszłości. Otrzymasz praktyczny MLK dla pojedynczego użytkownika bez nośnika danych jako licencję ilościową. Po instalacji wystarczy tylko zarejestrować nowe rozwiązanie programowe. Dostarczymy Państwu wszystkie niezbędne dane. W razie potrzeby, należy również zamówić oprogramowanie klienckie Outlook. W przeciwnym razie, możesz korzystać z programu Outlook na udostępnionej stronie internetowej. Oczywiście będziesz korzystać z regularnych aktualizacji oprogramowania Microsoft. Więc zawsze jesteś na bieżąco. Nie należy zapominać, że licencja na Microsoft Exchange Server 2019 Standard może być używana bez ograniczeń. Harmonogram nie jest podany.

Być może Ty również chciałbyś centralnie zarządzać i wykorzystywać ważne kanały komunikacji w swojej firmie lub biurze domowym. Do poczty elektronicznej, kontaktów, spotkań i zadań polecamy Microsoft Exchange Server 2019 Standard. Klucz licencyjny dla tego produktu można zamówić tutaj w niskich cenach.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany