Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10465
  • R18-01853
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
3 397,90 zł * 3 774,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 25x User CAL
System  Windows Server 
CAL User CAL
Zakres dostawy Prawo użytkowania
Czas trwania Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Terminalserver nie jest kompatybilny(RDS CAL  view)


Każdy użytkownik, który chce uzyskać dostęp do usług Server z Microsoft Windows Server 2022 w edycji Standard- lub Datacenter- za pomocą dowolnego urządzenia z obsługą Windows, wymaga oddzielnej licencji na dostęp klienta dla użytkowników (User CAL), która nie jest zawarta w licencji Server. Jest to jedyna licencja, która zapewnia poszczególnym stronom User odpowiednie prawa dostępu do strony Server. Nie ma znaczenia, czy upoważniony User CAL korzysta z komputera Desktop, notebooka, smartfona czy tabletu z systemem operacyjnym Windows. Nabywca User CAL może swobodnie decydować, z którego urządzenia końcowego z obsługą Windows chce korzystać, aby uzyskać dostęp do strony Windows Server 2022.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 25 pakietów CAL użytkowników

Każdy użytkownik, który chce uzyskać dostęp do usług serwerowych systemu Microsoft Windows Server 2022 w wersji Standard lub Datacenter Edition za pomocą dowolnego urządzenia z obsługą systemu Windows, wymaga oddzielnej licencji klienckiej na dostęp dla użytkowników (User CAL), która nie jest zawarta w licencji na serwer. Tylko w ten sposób poszczególni użytkownicy uzyskują odpowiednie prawa dostępu do serwera. Nie ma znaczenia, czy upoważniony Użytkownik CAL korzysta z komputera stacjonarnego, notebooka, smartfona czy tabletu z systemem operacyjnym Windows. Nabywca usługi User CAL może zatem swobodnie decydować, za pomocą jakiego urządzenia końcowego obsługującego system Windows chce uzyskać dostęp do serwera Windows 2022.

W firmie Wiresoft można już znaleźć używane konta User CAL dla nowego systemu Windows Server 2022! Korzystaj z niższej ceny niż w przypadku licencji klienckich na dostęp dla użytkowników oferowanych jako nowość w handlu oprogramowaniem, a także z korzyści płynących z możliwości samodzielnego określenia dokładnej liczby numerów User CALs potrzebnych do uzyskania dostępu do oprogramowania Windows Server!

Nieograniczone korzystanie z systemu Windows Server 2022 z używaną usługą User CAL

Nowe oprogramowanie firmy Microsoft Windows Server 2022 jest oparte na systemie operacyjnym Windows 10 - już w edycji standardowej ma wiele nowych funkcji, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo, zwłaszcza w przypadku złożonych sieci, a także dodatkowe opcje dotyczące udostępniania danych, aplikacji i usług innym podmiotom - a w bardziej rozbudowanej wersji Datacenter Edition można korzystać z rozszerzonej funkcjonalności. Dzięki tym edycjom Windows Server 2022 użytkownicy posiadający User CAL mogą również korzystać z wielu możliwości i ulepszeń wydajności w scenariuszach hybrydowych, zwłaszcza w odniesieniu do wirtualizacji i korzystania z kontenerów Windows.

Wyższy poziom bezpieczeństwa sieci dzięki systemowi Windows Server 2022

Czynnik bezpieczeństwa jest nadal najważniejszym zagadnieniem przy tworzeniu sieci i administrowaniu nimi. W nowej wersji systemu Windows Server 2022 użytkownicy korzystający z User CAL mają do dyspozycji wiele nowych funkcji, które poprawiają ochronę danych i usług. Oprócz TLS 1.3 - najnowszej wersji Transport Layer Security - obejmują one integralność kodu zgodnie z VBS (virtualisation-based security), funkcję TPM 2.0 (Trusted Platform Module) oraz zabezpieczenia oparte na hypervisorze (HVCI). Do szyfrowania sieci RDMA przez SMB (Server Message Block) można wykorzystać standardy AES-128 i AES-256, a także, między innymi, Virtual OSE (Operating System Environment).

Usługa User CAL umożliwia również korzystanie z innych funkcji, takich jak Hyper-V, SDN (Software-Defined Networking), SSD (Storage Spaces Direct), a także SVM (Shielded Virtual Machines ) i Storage Replica w celu tworzenia wysoce bezpiecznych infrastruktur wirtualizacji, które są dostępne dla użytkowników w zależności od wersji Server 2022 Edition.

Zarządzanie platformami kontenerowymi w systemie Windows Server 2022

Licencjonowani użytkownicy mają również dostęp do ulepszonych funkcji kompatybilności aplikacji podczas korzystania z Windows Containers w systemie Windows Server 2022, a także do ulepszeń interfejsu użytkownika Windows Container z Kubernetes, co oznacza również szerszą obsługę i większą poprawę wydajności. Tworzenie kontenerów zostało również zoptymalizowane pod kątem aplikacji .NET.

Nowe usługi pamięci masowej i migracji dla systemu Windows Server 2022

Windows Server 2022 zawiera także dodatkowe funkcje w ramach usług migracji pamięci masowej, które dotyczą możliwości migracji danych i usług: User CAL oferuje różne dodatki i ulepszenia, w zależności od edycji, takie jak migracja użytkowników lub grup lokalnych, a także pamięci masowej, oraz migracja samodzielnych serwerów - zwłaszcza serwerów Linus - i klastrów awaryjnych.

Posiadając licencję User Client Access, można również korzystać z wielu innych ulepszeń wydajności w systemie Windows Server 2022, w tym standardowego korzystania z Microsoft Edge, a także ulepszeń protokołu TCP (Transmission Control Protocol), funkcji Receive Segment Coalescing (RSC) i Recent ACKnowledgment (RACK) oraz obsługi wirtualizacji zagnieżdżonej z procesorami AMD.

Aby uzyskać więcej szczegółów na temat wydajności Windows Server 2022 , wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Jak działa licencjonowanie w przypadku Oprogramowania używanego dla użytkowników CALs dla Windows Server 2022?

Zasadniczo, w przypadku używanego oprogramowania firmy Wiresoft należy zauważyć, że w przypadku User CALs for Windows Server 2022 zawiera on taki sam zakres opcji dostępu do niego, jak nowy produkt - zawsze w odniesieniu do funkcji dostępnych w danej edycji. Kolejną zaletą zakupu używanych licencji User CAL jest możliwość indywidualnego określenia liczby licencji na dostęp do klienta, jaką chce się zakupić. W przypadku używanego oprogramowania firmy Wiresoft nie ma ograniczeń wynikających ze zwykłego rozłożeniaCAL-ów użytkownika , zgodnie z zaleceniami firmy Microsoft. Oznacza to, że zwłaszcza osoby samozatrudnione i mniejsze firmy mogą zaoszczędzić na zakupie oprogramowania, ponieważ Wiresoft umożliwia im indywidualne obliczanie zapotrzebowania na licencje.

W jaki sposób licencjonuje się Windows Server 2022 za pomocą User CAL?

Zarządzanie licencjami firmy Microsoft nakazuje między innymi licencjonowanie każdego indywidualnego użytkownika za pomocą oddzielnej licencji na dostęp kliencki do jednej z edycji systemu Windows Server 2022 - Standard lub Datacenter. Podobnie jak w przypadku licencjonowania wcześniejszych wersji serwera, wersja User CAL musi być co najmniej równa lub wyższa od identycznej wersji serwera Windows, aby można było korzystać z jego funkcji na urządzeniu końcowym z systemem Windows. Ten program User CAL zawiera jedynie prawa dostępu do środowiska klient/serwer systemu Windows Server 2022 - i nie zawiera oprogramowania, które należy najpierw zainstalować.

Model licencyjny firmy Microsoft oferuje dwa rodzaje CAL-ów dla systemu Windows Server 2022:

  • User CAL dla Windows Server 2022: umożliwia przyznanie praw dostępu do serwera dedykowanemu użytkownikowi, niezależnie od urządzenia końcowego
  • Device CAL dla Windows Server 2022: przyznaje prawa dostępu do serwera dedykowanemu urządzeniu końcowemu (komputerowi PC, laptopowi, tabletowi, telefonowi komórkowemu)

Możliwe jest również równoległe licencjonowanie User CALs i Device CALs.

Jakie są zalety licencjonowania z wykorzystaniem licencji dostępu klienta dla systemu Windows Server 2022?

Licencjonowanie oparte na CAL dla Windows Server 2022 oraz starszych wersji oferuje, w porównaniu z licencjonowaniem opartym na rdzeniu, przede wszystkim możliwość bardziej elastycznego, a tym samym bardziej dostosowanego do potrzeb zarządzania prawami dla wszystkich użytkowników. Przy zakupie używanych licencji na dostęp użytkownika w firmie Wiresoft nie obowiązuje już sztywna skala licencjonowania - kupujesz od nas dokładnie taką liczbę CAL-ów użytkownika, jaka jest Ci rzeczywiście potrzebna - i nie więcej - a ponadto w każdej chwili możesz dokupić dodatkowe indywidualne CAL-iużytkownika  .

Korzystaj z kompatybilności wersji z User CALs dla Windows Server 2022!

User CAL for Windows Server 2022 to obecnie najnowocześniejsza licencja na dostęp klienta oferowana przez firmę Microsoft. Oznacza to, że nie tylko zapewnia danemu użytkownikowi prawa dostępu do bieżącego systemu Windows Server 2022, ale także obejmuje prawa dostępu do starszych wersji serwera, takich jak 2019 (downgrade). W ten sposób User CAL oferuje zdecydowaną przewagę nad starszymi wersjami User CAL, które w zależności od wersji są ważne tylko dla danego oprogramowania Windows Server, jak również dla poprzednich wersji, ale nie mogą być używane dla aktualnej wersji Windows Server 2022 (upgrade).

Na co należy zwrócić uwagę przy licencjonowaniu Windows Server 2022 z usługą User CAL?

Jak już wspomniano powyżej, dzięki User CAL tylko jeden użytkownik otrzymuje prawa dostępu do systemu Windows Server 2022. Nie ma znaczenia, czy User CAL jest oprogramowaniem używanym, czy nowym.

Po zakończeniu rejestracji użytkownika w CAL, licencji nie można przenieść na innego użytkownika. Zasadniczo nie jest również możliwa zmiana typu CAL, tzn. użycie CAL użytkownika jako CAL urządzenia. Możliwe jest jednak równoległe korzystanie z usług User CALs i Device CALs w celu uzyskania dostępu do systemu Windows Server 2022.

Te przepisy firmy Microsoft dotyczące zarządzania licencjami na dostęp klienta służą również między innymi zapobieganiu nieuprawnionemu dostępowi osób trzecich do systemu Windows Server 2022. Usługa User CALs oznacza zatem większe bezpieczeństwo firmy i jej danych, ponieważ użytkownicy, którzy nie posiadają odpowiedniej licencji, nie mogą uzyskać dostępu do serwera.

Jakie są konkretne korzyści wynikające z posiadania User CAL dla systemu Windows Server 2022?

Pod względem funkcjonalności zapewnianych przez usługi Windows Server 2022 , User CAL nie różni się od Device CAL. Osobista licencja Client Access Licence (User CAL) oferuje jednak inne korzyści w zakresie możliwości dostępu do serwera Windows: każdy użytkownik uprawniony do tego za pomocą User CAL for Windows Server 2022 może korzystać z dowolnego licencjonowanego urządzenia końcowego obsługującego system Windows, np. w firmie, w celu uzyskania dostępu do serwera. Zwłaszcza jeśli pracownik często uzyskuje dostęp do serwera Windows na różnych stacjach roboczych i w różnych lokalizacjach oraz korzysta z bardzo różnych urządzeń końcowych, które są dostępne lokalnie, ma on większą elastyczność niż w przypadku CAL związanego z urządzeniem. Serwis User CAL jest zatem bardzo korzystny, jeśli licencjonowany użytkownik nie zawsze chce lub nie może korzystać z jednego i tego samego urządzenia końcowego.

Bezpieczeństwo Twoich kupujących dzięki używanym User CALs dla Microsoft Windows Server 2022 od Wiresoft

Licencje User CALs dla Windows Server 2022 są dostępne w sklepie internetowym Wiresoft jako używane oprogramowanie już od licencji na dostęp pojedynczego klienta. Skorzystaj nie tylko z niższej ceny używanego oprogramowania w porównaniu z nowymi CAL-ami, ale także z bezpieczeństwa nabywcy i innych korzyści:

  • Kupując w firmie Wiresoft używany program User CAL , klient nabywa oryginalną pojedynczą licencję, która została wcześniej zakupiona przez firmę, a następnie sprzedana firmie Wiresoft.
  • Podstawą prawną obrotu używanymi licencjami na dostęp klienta do systemu Microsoft Windows Server 2022 jest obowiązujące prawo, które zezwala zarówno na sprzedaż klientom końcowym, jak i na zakup i użytkowanie.
  • Jeśli oferowany program User CAL został już aktywowany przez poprzedniego właściciela, licencja ta została ponownie usunięta przed sprzedażą firmie Wiresoft i można z niej ponownie korzystać w 100% bez ograniczeń.
Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".