Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10591
  • VS8-ESSL-KIT-C
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
2 209,90 zł *

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacje o produkcie "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Kit dla małych firm

VMware vSphere 8 Essentials Kit to zestaw startowy, który umożliwia małym firmom wirtualizację i centralne zarządzanie serwerami fizycznymi. Rezultatem są niższe koszty sprzętu, większa wydajność operacyjna i mniejsze inwestycje początkowe. Zestaw zawiera sześć licencji na procesor dla vSphere Essentials (dla trzech serwerów, do dwóch procesorów na serwer) oraz jedną licencję na vCenter Server Essentials.

VMware włożyło wiele pracy w usunięcie fizycznych ograniczeń darmowego hypervisora vSphere. Na przykład limit pamięci w vSphere 5 nadal wynosi 32 GB. W ESXi 6.5 nie ma już żadnych ograniczeń sprzętowych poza maksymalnym limitem dwóch fizycznych procesorów i ośmiu vCPU na maszynę wirtualną. Uruchomienie dwóch sześciordzeniowych procesorów Xeon z 128 GB RAM i konfiguracją RAID na jednej maszynie nie jest już problemem. Tak skonfigurowana maszyna jest bardzo potężnym hostem wirtualizacji i nie wymaga żadnych płatnych licencji.

Zestaw vSphere 8 Essentials Kit jest przeznaczony dla małych firm, które do konsolidacji serwerów potrzebują maksymalnie 3 hostów i 2 procesorów każdy. Zawiera vSphere (tylko ESXi) i vCenter Server do scentralizowanego zarządzania hostami i maszynami wirtualnymi. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, takich jak wysoka dostępność, powinieneś zwrócić uwagę na zestaw vSphere Essentials Plus Kit (znak plusa w nazwie jest różny).

vSphere 8 Essentials Kit w skrócie

Oczywiście, płatne oprogramowanie oferuje więcej funkcji niż produkty darmowe. W takim przypadku w bezpłatnej edycji vSphere brakuje pewnych narzędzi i funkcji, takich jak vMotion, Fault Tolerance czy vSAN. Wszystkie te funkcje wymagają co najmniej trzech węzłów serwera. Ograniczenia związane z darmowymi edycjami vSphere można podzielić na dwa obszary: Sprzęt i zestaw funkcji.

Przyszłe maszyny wirtualne wykorzystujące DirectPath I/O będą mogły korzystać z większej liczby funkcji wirtualizacji, takich jak vMotion, zamiast być przywiązane do oryginalnego hosta. Ta funkcja wymaga nowej wersji sprzętu wirtualnego 20.

vSphere 8 Essentials Kit Grupy skalujące

VMware zaprezentowało kolejne duże wydania vSphere i vSAN na targach Explore 2022 (dawniej VMworld). Kluczowe nowe funkcje to rozszerzenia wirtualizacji urządzeń (DVX), większa skalowalność vHardware 20, polityki konfiguracyjne dla grup urządzeń, vTPM i zestawów danych vSphere.

Linki przekierowujące do "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Oceny klientów dla "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".