Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
3 346,90 zł * 3 717,90 zł * (9,98% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacje o produkcie "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

Przegląd VMware vSphere 7 Standard

Witamy w nowej erze wirtualizacji i przetwarzania w chmurze dzięki VMware vSphere 7 Standard, wiodącemu w branży oprogramowaniu do wirtualizacji serwerów. vSphere 7 Standard opiera się na solidnych podstawach poprzednich wersji i wprowadza szereg nowych funkcji i ulepszeń zaprojektowanych w celu uproszczenia zarządzania infrastrukturą IT i zmniejszenia kosztów operacyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu niezawodności i wydajności.

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą szukającą sposobów na optymalizację infrastruktury IT, czy dużym przedsiębiorstwem, które musi sprostać wymaganiom rozwijającej się firmy, vSphere 7 Standard ma potencjał, aby zasadniczo przekształcić Twoje operacje IT.

Kolejny poziom wirtualizacji serwerów

vSphere 7 Standard daje Ci możliwość konsolidacji wielu systemów operacyjnych i aplikacji na jednym serwerze fizycznym. Prowadzi to do lepszego wykorzystania zasobów, niższych kosztów sprzętu i łatwiejszego zarządzania infrastrukturą IT.

Ponadto vSphere 7 Standard zawiera ulepszenia w zakresie planowania procesora, zarządzania pamięcią i możliwości sieciowych, które pomagają zmaksymalizować wydajność maszyn wirtualnych i zmniejszyć zapotrzebowanie na sprzęt fizyczny.

Zoptymalizuj operacje

Dzięki vSphere 7 Standard możesz zautomatyzować operacje, ograniczyć ręczną interwencję i zwiększyć wydajność. Automatyzując rutynowe zadania, takie jak dostarczanie maszyn wirtualnych, równoważenie obciążenia i planowanie pojemności, możesz zoptymalizować działanie swojego środowiska IT i zwiększyć produktywność.

Popraw bezpieczeństwo i zmniejsz ryzyko

Bezpieczeństwo Twoich danych i aplikacji jest najważniejsze, a vSphere 7 Standard zapewnia solidny zestaw funkcji bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę Twojego środowiska wirtualnego przed zagrożeniami.

Zwiększ bezpieczeństwo danych

vSphere 7 Standard oferuje kilka ulepszeń bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie maszyn wirtualnych, bezpieczny rozruch maszyn wirtualnych i hostów oraz ulepszone funkcje ścieżki audytu. Funkcje te zapewniają, że Twoje dane są bezpieczne, niezależnie od tego, czy są w spoczynku, czy w ruchu, i zapewniają narzędzia potrzebne do spełnienia wymagań zgodności.

Zmniejsz ryzyko

Zapewniając dostępność Twoich aplikacji i danych, vSphere 7 Standard pomaga zminimalizować ryzyko zakłóceń biznesowych. Oferuje szereg funkcji dostępności, w tym vSphere High Availability (HA), Fault Tolerance i vMotion, aby pomóc zminimalizować przestoje i zapewnić ciągłość biznesową.

VMware vSphere 7 Standard to więcej niż tylko platforma wirtualizacji. To potężne narzędzie, które umożliwia optymalizację środowiska IT, obniżenie kosztów operacyjnych, ochronę danych i aplikacji oraz maksymalizację wartości inwestycji w IT. Dzięki kompleksowemu zestawowi funkcji oraz sprawdzonej niezawodności i wydajności, vSphere 7 Standard jest doskonałym wyborem dla firm każdej wielkości.

Uproszczone zarządzanie i kontrola

Dzięki vSphere 7 Standard zawsze masz kontrolę nad swoim środowiskiem IT. Platforma zapewnia scentralizowany i spójny interfejs zarządzania, który płynnie integruje się z istniejącymi narzędziami do zarządzania. Ułatwia to zarządzanie infrastrukturą, niezależnie od tego, czy znajduje się ona we własnym centrum danych, czy w chmurze.

Intuicyjny interfejs

Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs vSphere 7 Standard umożliwia administratorom tworzenie, konfigurowanie i zarządzanie maszynami wirtualnymi i innymi zasobami za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ponadto interfejs zarządzania vCenter Server zapewnia ujednolicony widok całej infrastruktury vSphere, znacznie ułatwiając zarządzanie i monitorowanie zasobów.

Wbudowane elementy sterujące

vSphere 7 Standard zawiera szereg mechanizmów kontrolnych, w tym Policy-Based Management, który pozwala przydzielać i regulować zasoby w oparciu o konkretne potrzeby Twoich aplikacji. Ponadto funkcje takie jak Role-Based Access Control i vSphere Single Sign-On pozwalają precyzyjnie kontrolować dostęp i ustawienia uprawnień, pomagając wzmocnić bezpieczeństwo Twojego środowiska wirtualnego.

Przyszłość z VMware vSphere 7 Standard

W czasach, gdy krajobraz technologiczny nieustannie ewoluuje, niezwykle ważne jest, aby Twoja platforma wirtualizacji dotrzymywała kroku najnowszym technologiom i standardom. Platforma VMware vSphere 7 Standard została zaprojektowana tak, aby spełniać zmieniające się potrzeby nowoczesnych środowisk IT, jednocześnie zabezpieczając Twoją inwestycję na przyszłość.

Obsługa najnowszych technologii

vSphere 7 Standard obsługuje najnowsze generacje sprzętu x86, systemów operacyjnych i aplikacji. Oferuje również zoptymalizowaną obsługę nowoczesnych struktur aplikacji i języków programowania, dzięki czemu jest idealną platformą do opracowywania i wdrażania nowoczesnych aplikacji.

Przygotowany na przyszłość

Dzięki zaawansowanej architekturze i obsłudze nowych technologii, takich jak Kubernetes i konteneryzacja, vSphere 7 Standard jest dobrze wyposażony, aby sprostać wymaganiom przyszłych środowisk IT. Niezależnie od tego, czy planujesz zbudować środowisko chmury hybrydowej, opracować nowoczesne aplikacje, czy też wykorzystać sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, vSphere 7 Standard jest gotowy, aby pomóc Ci w tej drodze.

Dzięki VMware vSphere 7 Standard możesz w pełni wykorzystać potencjał swojego środowiska IT. Dzięki kompleksowemu zestawowi zaawansowanych funkcji i ulepszeń, vSphere 7 Standard pomaga zmniejszyć złożoność IT, zwiększyć wydajność operacyjną, wzmocnić bezpieczeństwo i zwiększyć zwinność - a wszystko to za pomocą jednej, spójnej platformy. Wykorzystaj moc i elastyczność vSphere 7 Standard, aby osiągnąć swoje cele IT i rozwijać swoją firmę.

Linki przekierowujące do "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Oceny klientów dla "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie