Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
VMWARE WORKSTATION PRO 16 DLA WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 DLA WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 for Windows to narzędzie niezbędne w każdej firmie. Pozwala pracownikom pracować z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Dzięki VMware Workstation Pro 16 możesz uruchomić wiele systemów operacyjnych na...
598,90 zł *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 DLA WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 DLA WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 for Windows to potężne oprogramowanie do wirtualizacji Desktop, które umożliwia uruchamianie wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze. Jest to idealne rozwiązanie dla programistów, testerów i...
512,90 zł *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 DLA WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 DLA WINDOWS
Jako klient VMware Workstation Pro 14 dla Windows jestem bardzo zadowolony z działania i funkcji tego oprogramowania. Możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu systemów operacyjnych na moim komputerze jest niezwykle przydatna, a...
427,90 zł *
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Jak korzystać z VMware Workstation Pro 17 Każda aplikacja działająca na komputerze Standard może być uruchomiona na maszynie wirtualnej VMware Workstation Pro. VMware Workstation Pro 17 to kompletny komputer z pełnymi możliwościami sieci...
762,90 zł *

Co może zrobić Workstation Pro?

VMware Workstation Pro oferuje szeroki zakres funkcji i narzędzi do projektowania oprogramowania dla dowolnych urządzeń końcowych, a także platform lub chmur oraz do testowania go w najróżniejszych środowiskach. Workstation Pro działa jak centrum danych, które działa na jednym komputerze. W zależności od wersji, na stronie Workstation Pro znajdują się następujące funkcje i cechy:

 • Jednoczesne uruchamianie kilku systemów operacyjnych na jednym komputerze: Dzięki VMware Workstation Pro można tworzyć nie tylko prawdziwe maszyny wirtualne Linux i Windows, ale także inne Desktop-, tablety i środowiska, w tym symulację sieci wirtualnej i warunków sieciowych. Utworzone maszyny wirtualne mogą być również wykorzystywane do tworzenia kodu, architektury rozwiązań i testowania aplikacji.
 • Nawiąż bezpieczne połączenie z vSphere, ESXi i innymi serwerami Workstation: VMware Workstation Pro mogą być używane do uruchamiania i kontrolowania nie tylko maszyn wirtualnych, ale także fizycznych hostów. Można ich używać jako hostów Remote do wykonywania typowych zadań zarządzania, takich jak zamykanie i ponowne uruchamianie, kontrola zasilania, aktywacja trybu konserwacji i tworzenie nowych maszyn wirtualnych.
 • Dzięki sprawdzonemu, zintegrowanemu hiperwizorowi VMware można łatwo przenosić maszyny wirtualne między lokalnymi komputerami, co jeszcze bardziej zwiększa produktywność programistów.
 • Duża liczba funkcji rozwoju i testowania dla praktycznie każdej platformy: Workstation Pro nie tylko obsługuje setki różnych systemów operacyjnych, ale jest też kompatybilny z różnymi Cloud- i technologiami kontenerowymi, takimi jak Docker i Kubernetes.
 • Wysoka ochrona dzięki izolowaniu środowisk: Workstation Pro jest jednym z najbezpieczniejszych hiperwizorów, oferującym zaawansowane funkcje dla specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, w tym tworzenie bezpiecznego drugiego pulpitu w celu wykorzystania różnych ustawień ochrony danych, konfiguracji sieci i narzędzi, a także różnych narzędzi śledczych do identyfikacji luk w systemie operacyjnym.

Inne funkcje strony Workstation Pro

Workstation Pro oferuje znacznie więcej funkcji i możliwości niż odtwarzacz Workstation, w którym nie można uruchomić kilku maszyn wirtualnych jednocześnie. W zależności od wersji Workstation Pro dostępne są również następujące funkcje:

 • Proste logowanie SSH przez kliknięcie myszką, dane połączenia trzeba wprowadzić tylko za pierwszym razem.
 • Dzięki Workstation Pro można szyfrować maszyny wirtualne i uruchamiać zaszyfrowane maszyny wirtualne. Ponadto można ograniczyć prawa użytkowników do konfigurowania maszyn wirtualnych.
 • Wirtualne sieci hostów Windows można zmieniać, włączając w to DHCP, NAT, adresy IP, segmenty LAN, Sambę (Linux) oraz symulację utraty pakietów i opóźnień.
 • Dzięki funkcji migawek testerzy i programiści mogą przywrócić maszynę wirtualną do poprzedniego stanu po wprowadzeniu zmian lub aktualizacji.
 • Klonowanie maszyn wirtualnych jest możliwe w dwóch wariantach: klony połączone to kopie maszyny wirtualnej, które współdzielą wirtualny dysk twardy; z kolei klony pełne to kompletne kopie maszyny wirtualnej lub kopie wirtualnych dysków twardych.
 • Dzięki Workstation Server w VMware Workstation Pro , współdzielone lub Remote maszyny wirtualne mogą być uruchamiane i używane przez inne VMware stacje robocze poprzez sieć.
 • Za pomocą vctl, nowego narzędzia interfejsu wiersza poleceń, można wdrażać lokalne kontenery OCI i klastry Kubernetes, w tym opcje izolowania maszyn wirtualnych, sieci wirtualnych i zasobów wirtualnych; maszyny wirtualne i kontenery mogą być również uruchamiane na jednym komputerze.
 • Workstation Pro pełni funkcję funkcji rozwojowych i testowych dla wszystkich platform, a także wirtualizacji systemów operacyjnych x86.
 • Można tworzyć i konfigurować złożone wirtualne sieci IPv4 i IPv6 dla maszyn wirtualnych, w tym symulować opóźnienia i przepustowość sieci, aby tworzyć rzeczywiste scenariusze.
 • Wydajna grafika 3D nowej wersji Workstation Pro umożliwia płynne działanie aplikacji 3D, w tym obsługę DirectX 11 i OpenGL 4.1 w maszynach wirtualnych i grach.

Ogólne wymagania systemowe

VMware Workstation Pro można uruchomić na sprzęcie x86 Standard z procesorami Intel i AMD (64 bit) oraz na systemach operacyjnych Windows i Linux (64 bit). Należy spełnić następujące minimalne wymagania:

 • Kompatybilny procesor x86/AMD64 z 64 bitami, rocznik 2011 lub nowszy (pojedyncze procesory nie są obsługiwane)
 • Core-Szybkość: 1,3 GHz lub szybsza
 • Pamięć: 2 GB; zalecane 4 GB RAM lub więcej

W zależności od wersji serwisu VMware Workstation Pro mogą obowiązywać inne lub wyższe wymagania.