Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
legal-header

 

CZY WIRESOFT JEST LEGALNY? WYJAŚNIAMY!

 

Ze względu na niewiarygodnie niskie ceny naszych produktów oraz profesjonalną pomoc techniczną, wielokrotnie pytano nas, czy Wiresoft jest legalna. Poniżej opisujemy, dlaczego modelowi biznesowemu Wiresoft można zaufać.

SYTUACJA PRAWNA: LEGALNY MODEL BIZNESOWY FIRMY WIRESOFT

 

Jako firma założona w 2010 roku, Grupa Wiresoft może pochwalić się dwunastoletnim doświadczeniem. Wiresoft jest obecnie międzynarodową firmą zajmującą się handlem elektronicznym, działającą nie tylko w Niemczech, ale także w 26 innych krajach. Ponad 40 kolegów może pochwalić się milionami zadowolonych klientów, którzy ufają nam, naszym produktom i usługom.

Dzięki naszej sprawdzonej koncepcji sprzedaży, we wszystkich sklepach internetowych Wiresoft możemy oferować wyłącznie oryginalne produkty znanych producentów w atrakcyjnych cenach. Oczywiście kanał dystrybucji wybrany przez Wiresoft jest legalny i zgodny ze stanem prawnym.

Aby mieć pewność, że nasze koncepcje dystrybucji są całkowicie zgodne z prawem, poddajemy je regularnym przeglądom przez prawników. Pod koniec 2021 roku przeprowadziliśmy kolejny audyt prawny, aby upewnić się, że nasz model biznesowy jest nadal ważny w obecnej sytuacji prawnej i że Wiresoft jest w związku z tym legalny. W tym celu skontaktowaliśmy się z jedną z najbardziej znanych niemieckich kancelarii prawnych, która przeprowadziła analizę prawną naszego modelu biznesowego. Podczas audytu prawnego badany jest przede wszystkim proces zamówień, kupowane i sprzedawane produkty oraz odpowiednie podstawy prawne. Na tej podstawie prawnik zatrudniony na zlecenie dokonuje ostatecznej klasyfikacji prawnej modelu biznesowego. Wynik tej analizy prawnej jest pozytywny: model biznesowy Wiresoft jest legalny i dopuszczalny w świetle prawa autorskiego.

STARANNE SPRAWDZANIE ŹRÓDEŁ ZAKUPU:

WIRESOFT ZGODZIŁ SIĘ POWAŻNIE

 

Ponadto regularnie i bezkompromisowo sprawdzamy nasze globalne źródła zaopatrzenia, aby mieć pewność, że nabywane przez nas produkty nadają się do odsprzedaży w danym obszarze ekonomicznym i są bez zarzutu pod każdym względem. Ponadto uzyskujemy dodatkowe potwierdzenie, że wszystkie produkty są rzeczywiście zatwierdzone dla danego obszaru gospodarczego. Dlatego nasze źródła zaopatrzenia muszą spełniać najsurowsze standardy. Wiresoft działa poważnie: zaopatrujemy się tylko u oficjalnych dystrybutorów producentów i pierwszych nabywców, którzy w 100% spełniają wszystkie wymagania.

To gwarantuje, że Wiresoft działa poważnie i zgodnie z prawem. We wszystkich sklepach internetowych, bez wyjątku, oferowane są produkty, które mogą być sprzedawane w odpowiednich strefach ekonomicznych i doskonale funkcjonują.

WNIOSEK: WIRESOFT JEST LEGALNA I RENOMOWANA

 

Dzięki konsekwentnej kontroli i zatwierdzaniu przez prawników zapewniamy, że zakupy na stronie Wiresoft są legalne i zgodne z prawem - od ponad 12 lat.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do legalności modelu biznesowego Wiresoft, jako klient końcowy możesz zawsze skontaktować się z naszą profesjonalną obsługą klienta. Jeśli jesteś klientem biznesowym, osoba odpowiedzialna za kontakt z Tobą z przyjemnością udzieli Ci pomocy.

o USA-3

Soheil Hosseini
Dyrektor Zarządzający

legal-mark
 
Kategorie