Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10111
 • 9EA-01044
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
11 547,90 zł * 12 829,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 16 Core
Urządzenia 1x
Maszyny wirtualne Nieograniczona
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


System operacyjny serwera Windows Server 2019 Datacenter  oferuje maksymalną wirtualizację poprzez połączenie środowisk lokalnych z Azure - z wieloma funkcjami hybrydowymi, wysoką wydajnością i dodatkowymi warstwami bezpieczeństwa. Dzięki temu idealnie nadaje się do wykorzystania w nowoczesnych centrach danych, ponieważ spełnia aktualne wyzwania współczesnego IT, które coraz częściej odchodzi od lokalnych centrów danych na rzecz Cloud-based Services and applications. 

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Serwerowy system operacyjny Windows Server 2019 Datacenter oferuje maksymalną wirtualizację poprzez połączenie środowisk on-premises z Azure - z wieloma funkcjami hybrydowymi, wysoką wydajnością i dodatkowymi warstwami zabezpieczeń. Dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania w nowoczesnych centrach danych, ponieważ spełnia aktualne wyzwania współczesnego IT, które coraz częściej rezygnuje z lokalnych centrów danych na rzecz usług i aplikacji opartych na chmurze. Ta edycja oprogramowania serwerowego, oparta na systemie Windows 10 Windows, jest do tego idealnie przygotowana: Oprócz wielu ulepszeń istniejących funkcji oferuje również nowe, wydajne funkcje i usługi umożliwiające efektywną pracę w sieci, a także łatwiejsze zarządzanie i kompleksową ochronę poufnych danych.

Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct i Storage Replica: Jednym z najważniejszych powodów zakupu wersji Datacenter Edition jest obsługa Shielded Virtual Machines umożliwiająca tworzenie wysoce bezpiecznych infrastruktur wirtualizacji. Software Defined Networking oraz funkcje pamięci masowej Storage Spaces Direct i Storage Replica również zostały tu uwzględnione wyłącznie lub w całości. Tylko wersja Datacenter Edition obsługuje takie funkcje, jak:

 • Wirtualizacja dla nieograniczonej liczby komputerów wirtualnych
 • Nieograniczona replika pamięci masowej
 • Infrastruktura hiperkonwergentna
 • Osłonięte maszyny wirtualne (VM)
 • Sieć definiowana programowo
 • Pamięć masowa definiowana programowo

Windows Server 2019 ściśle łączy środowiska on-premises z usługami Microsoft Azure, co zapewnia firmom dodatkowe warstwy zabezpieczeń oraz nowe funkcje hybrydowe; usługa migracji pamięci masowej ułatwia zmianę na aktualną wersję serwera, a także migrację serwera wraz z danymi do chmury.

Licencjonowanie Windows Server 2019 Edition Datacenter jest oparte na rdzeniach, a nie na procesorach, przy czym minimalna liczba rdzeni wynosi 16. W pakiecie 16-rdzeniowym użytkownik otrzymuje zatem wszystkie licencje niezbędne do działania odpowiedniego serwera.

W Wiresoft można znaleźć Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core jako używane oprogramowanie w znacznie niższej cenie w porównaniu z nowym oprogramowaniem - ze wszystkimi typowymi cechami dotyczącymi funkcjonalności, wydajności, a także bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje na temat nowych funkcji systemu Windows Server 2019 Datacenter 16-Core, a także odpowiednie warunki licencjonowania tego oprogramowania serwerowego Windows przez firmę Microsoft można znaleźć w poniższym zestawieniu.

Windows Server 2019 Datacenter - najważniejsze nowe funkcje i cechy

W porównaniu z poprzednią wersją, Windows Server 2019 Datacenter zawiera szereg ulepszeń, a także dodatków do istniejących funkcji, które podnoszą możliwości wirtualizacji oraz bezpieczeństwa na nowy poziom: Platformy HCI (hyper-converged infrastructure) oferują wiele korzyści w zakresie wirtualizacji serwerów i desktopów, są nie tylko łatwe do wdrożenia i zarządzania, ale także do skalowania, co znacznie upraszcza złożoność i wdrażanie infrastruktur IT.

Jaka jest wartość dodana systemu Windows Server 2019 Datacenter Edition?

Po pierwsze, system Windows Server Edition Datacenter 2019 oferuje maksymalne możliwości wirtualizacji i dlatego jest szczególnie interesujący dla firm, w których takie i duże obciążenia IT odgrywają ważną rolę. Liczba maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V, które mogą być obsługiwane za jego pomocą, jest w tej edycji nieograniczona, a limit pamięci RAM wynosi 24 TB. Inne ważne funkcje, z których niektóre są dostępne tylko w wersji Datacenter Edition o maksymalnej funkcjonalności, to:

Ekranowane maszyny wirtualne

Shielded Virtual Machines umożliwiają tworzenie wysoce zabezpieczonych infrastruktur wirtualizacji. Osłonięta maszyna wirtualna zamyka serwery wirtualne w taki sposób, że na przykład wrażliwe dane przechowywane w chmurze publicznej są niezawodnie chronione przed nieuprawnionym dostępem lub wykorzystaniem. Usługi serwerowe i ich dane są szyfrowane i chronione za pomocą maszyn wirtualnych Hyper-V. Istnieje również możliwość przekształcenia istniejących maszyn wirtualnych w ekranowane maszyny wirtualne. Oprócz maszyn wirtualnych Windows można tu również tworzyć chronione maszyny wirtualne Linux. Ekranowane maszyny wirtualne instaluje się za pomocą Menedżera serwera, Centrum administracyjnego Windows lub PowerShell.

Sieci definiowane programowo

Funkcja Software Defined Networking (SDN) w systemie Windows Server 2019 umożliwia centralną konfigurację fizycznych urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki, oraz dynamiczne zarządzanie nimi, a także bramami, ponieważ warstwy sieciowe nie są już związane z urządzeniami sieciowymi. Istniejące urządzenia kompatybilne z SDN można również wykorzystać do osiągnięcia większej integracji między sieciami fizycznymi i wirtualnymi. Elementy sieci wirtualnej obejmują przełącznik wirtualny Hyper-V, wirtualizację sieci Hyper-V i bramę RAS.

SDN można wykorzystać na przykład do:

 • Dynamiczne tworzenie, zabezpieczanie i łączenie sieci
 • Definiować zasady kontroli sieci fizycznych i wirtualnych; oraz
 • Skalowanie polityk sieciowych
 • Przyspieszenie dostarczania obciążeń roboczych
 • Minimalizowanie zagrożeń bezpieczeństwa w sieci

Windows Server 2019 Datacenter Edition zawiera również szereg optymalizacji i dodatków do Software Defined Networking, w tym monitorowanie zapory sieciowej oraz możliwość peeringu i płynnego łączenia dwóch sieci. Ponadto funkcja Encrypted Networks umożliwia bezpieczne szyfrowanie sieci wirtualnych za pomocą protokołu DTLS (Datagram Transport Layer Security) w celu uniemożliwienia dostępu osobom nieupoważnionym.

Pamięć masowa definiowana programowo

Software-Defined Storage (SDS) w systemie Windows Server 2019 oferuje architekturę pamięci masowej, w której oprogramowanie jest oddzielone od sprzętu poprzez wirtualizację, aby zminimalizować ich zależność. SDS umożliwia także elastyczne skalowanie pojemności pamięci masowej, co również przyczynia się do obniżenia kosztów.

Replika pamięci masowej

Replika pamięci masowej w Windows Server 2019 Datacenter obsługuje zarówno replikację synchroniczną, jak i asynchroniczną oraz zapobiega utracie danych na poziomie systemu plików. Replikacja synchroniczna odzwierciedla dane w lokalizacjach fizycznych z woluminami odpornymi na awarie, natomiast replikacja asynchroniczna odzwierciedla je między lokalizacjami za pomocą łączy sieciowych o większych opóźnieniach. Gotowość na wypadek katastrofy minimalizuje potencjalne przestoje w procesie. Replika pamięci masowej jest dostępna bez ograniczeń w systemie Windows Server 2019 Datacenter Edition.

Storage Spaces Direct

Funkcja Storage Spaces Direct (S2D) łączy lokalne magazyny danych serwerów w jeden wirtualny klaster. Węzły takiego klastra mogą mieć różne fizyczne nośniki danych lub systemy nośników danych, a komunikacja między nimi odbywa się za pomocą protokołu SMB. Storage Spaces Direct nie tylko upraszcza wdrażanie i zarządzanie systemami SDS (Software-Defined Storage), ale także umożliwia tworzenie skalowalnych, wysoce dostępnych systemów pamięci masowej. Dzięki temu pamięć masowa serwera może być wykorzystywana niezależnie od sprzętu, co zwiększa jego wydajność. Ponadto S2D oferuje zwiększoną odporność na awarie, dzięki czemu przy odpowiednio większej liczbie węzłów klastra może dojść do awarii kilku z nich, co nie ma wpływu na sam klaster.

Inne funkcje systemu Windows Server 2019

Oprócz tych funkcji firmy korzystające z systemu Windows Server 2019 Datacenter Edition mają dostęp do następujących ważnych funkcji:

Obsługa Kubernetes

Windows Server 2019 oferuje teraz jeszcze lepsze wsparcie dla Kubernetes. Kontenery Linux i Windows zarządzane za pomocą Kubernetes mogą być również używane równolegle. W systemie Kubernetes dostępne są nowe funkcje, takie jak tworzenie sieci kontenerów, a poszczególne obrazy zostały ulepszone; dostępny jest także obraz kontenera "windows", który ma większy zakres funkcji.

Funkcje analizy systemu Insights

System Insights for Predictive Analytics w Windows Server 2019, zasilany modelem uczenia maszynowego, umożliwia analizowanie danych dotyczących systemu serwera, takich jak wydajność i zdarzenia, w celu tworzenia dokładnych prognoz, zmniejszając wysiłek wymagany do reaktywnego administrowania instancjami Windows Server.

Zwiększona ochrona danych wrażliwych

Niezawodna ochrona infrastruktury i wrażliwych obciążeń roboczych staje się coraz ważniejsza w firmach. System Windows Server 2019 udostępnia w tym celu różne funkcje, takie jak kontroler domeny i wspomniane już ekranowane maszyny wirtualne. Ponadto program Windows Defender został uzupełniony o nowe funkcje, takie jak Exploit Guard, będący częścią programu Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP), który umożliwia monitorowanie dokumentów i folderów znajdujących się w sieci, a także dostęp do nich. Do ochrony lokalnych Active Directorys dostępne są różne funkcje zabezpieczeń Azure AD, takie jak Azure AD Banned Passwords i Azure AD Password Protection.

Inne usługi Azure dla systemu Windows Server 2019 w skrócie

Funkcje hybrydowe zintegrowane z systemem Windows Server 2019 oferują większą integrację lub łatwiejsze korzystanie z usług Microsoft Azure w centrum danych w siedzibie firmy - w tym z usług takich jak Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management, a także Azure Network Adapter. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość podłączenia lokalnego serwera do wirtualnej sieci Azure w chmurze Azure. Ściślejsza współpraca systemów Windows Server i Microsoft Azure Services umożliwia łatwą synchronizację danych w celu prostego tworzenia kopii zapasowych. Asystent migracji pamięci masowej nie tylko ułatwia przejście na system Windows Server 2019, ale także migrację serwera, w tym danych do chmury. Synchronizacja plików Azure pełni rolę potencjalnego miejsca przechowywania danych.

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows Server 2019 Datacenter

System Windows Server 2019 jest oparty na systemie Windows 10. Aby zapewnić bezpieczne działanie systemu Windows Server 2019 Datacenter, należy spełnić minimalne wymagania wymienione poniżej. Rzeczywiste wymagania zależą również od konfiguracji systemu oraz zainstalowanych aplikacji:

 • Pamięć (RAM): 512 MB, zalecana pamięć ECC lub podobna
 • Miejsce na dysku twardym: 32 GB
 • Pamięć dla wyświetlacza stacjonarnego: 2 GB
 • Architektura procesora: x64
 • Szybkość procesora: 1,4 GHz (64 bit)
 • Karta sieciowa: 1x Ethernet o minimalnej przepustowości GBit/s
 • Karta graficzna z obsługą rozdzielczości Super VGA: 1 024 x 768 pikseli

Licencjonowanie systemu Windows Server 2019 Datacenter 16-Core

Licencjonowanie systemu Windows Server Edition 2019 Datacenter odbywa się również dla używanego oprogramowania zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft wyłącznie na podstawie liczby rdzeni. Zastosowanie mają następujące przepisy:

Ogólne warunki licencjonowania firmy Microsoft dla systemu Windows Server 2019

Licencjonowanie systemu Windows Server 2019 Datacenter jest oparte na sprzęcie fizycznym: wymagana minimalna liczba licencji na serwer jest określana nie tylko na podstawie liczby fizycznych rdzeni procesora hosta, ale także na podstawie liczby serwerów wirtualnych. Jedna licencja obejmuje dwa fizyczne rdzenie procesora. Jeśli firma używa jednego lub więcej serwerów z wieloma procesorami, wymagana jest jedna licencja na każdą parę rdzeni. Zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft za podstawę przyjmuje się minimalną liczbę 8 rdzeni na procesor - niezależnie od rzeczywistej, ewentualnie niższej liczby rdzeni w istniejącym sprzęcie. Wynika z tego, że do licencjonowania serwera z 2 procesorami wymagany jest co najmniej jeden pakiet Windows Server 2019 Datacenter 16-Core.

Dodatkowe wymagania licencyjne dla systemu Windows Server 2019 Datacenter

Licencjonowanie w Hyper-V licencjonuje wszystkie procesory logiczne, które odpowiadają fizycznym rdzeniom procesora. Windows Server Datacenter Edition uprawnia do uruchamiania nieograniczonej liczby instancji Hyper-V na każdą licencję rdzenia. Warunkiem wstępnym jest posiadanie licencji na wszystkie odpowiednie rdzenie procesora serwera.

W przypadku instancji dla systemu Linux nie jest wymagana dodatkowa licencja.

Oprócz licencji serwerowej, wszyscy klienci uzyskujący dostęp do systemu Windows Server 2019 - użytkownicy i urządzenia końcowe - muszą być również wyposażeni w licencję dostępu klienta (CAL). Są one również dostępne z drugiej ręki w firmie Wiresoft.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jako używanego oprogramowania firmy Wiresoft

Pakiet Windows Server 2019 Datacenter 16-Core oferowany jako oprogramowanie używane w firmie Wiresoft nie różni się pod względem użyteczności od nowej licencji serwerowej - nie tylko dlatego, że oprogramowanie z reguły się nie zużywa. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące używanych licencji na system Windows Server.

Skąd pochodzi używane oprogramowanie Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Używane oprogramowanie Windows Server 2019 Datacenter 16-Core oferowane w sklepie Wiresoft Shop pochodzi od firm, które wcześniej zakupiły je jako nowe i odsprzedały firmie Wiresoft. Ze względu na odsprzedaż lub ofertę w sklepie Wiresoft Shop jest to tzw. oprogramowanie używane, ale może być używane jak nowa licencja.

Czy używana licencja Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jest objęta zwykłą ochroną kupującego?

Tak: Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jako używane oprogramowanie Wiresoft oferuje Ci jako klientowi te same korzyści, co zakup porównywalnego nowego oprogramowania serwerowego: z bezpieczeństwem kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po dokonaniu zakupu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy kupowanie lub używanie używanego oprogramowania Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jest legalne?

Tak: Możesz mieć pewność, że w przypadku klientów nie tylko zakup używanego oprogramowania Wiresoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core, ale także jego rzeczywiste użytkowanie nie narusza żadnych obowiązujących przepisów prawa, ponieważ oprogramowanie to pochodzi z zapasów licencjonowanych firmy. W związku z tym zastosowanie ma praktykowane orzecznictwo, które nie tylko zezwala na obrót takim Oprogramowaniem używanym Microsoft, ale także na jego używanie; fakty te zostały wielokrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Jakie inne zalety ma używane oprogramowanie Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft oferuje naszym klientom przede wszystkim korzyści ekonomiczne polegające na możliwości aktualizowania zapasów oprogramowania znacznie taniej niż w przypadku nowych towarów, dzięki czemu są one zawsze aktualne. Używane oprogramowanie firmy Wiresoft nie tylko przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych, ale także zapewnia bezpieczeństwo audytu dzięki pełnej weryfikacji wszystkich nabywców!

W firmie Wiresoft można znaleźć nie tylko niedrogie używane oprogramowanie Windows Server 2019 Datacenter 16-Core edition, ale także odpowiednie pakiety 2-Core oraz Windows Server Standard edition, a także odpowiednie wymagane licencje dostępu klienta (CAL) - jak również poprzednie wersje Windows Server 2019. Bogate portfolio używanego oprogramowania firmy Wiresoft zawiera również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi zaletami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania systemu Windows Server 2019 Datacenter lub dowolnej innej edycji, zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem czatu lub poczty elektronicznej bądź telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie