Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

140,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10075
 • R18-05768
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2019 User-CAL   Microsoft Windows Server był przełomem...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2019 User-CAL

 
Microsoft Windows Server był przełomem dla serwerów, zarówno w środowisku prywatnym, jak i profesjonalnym. Tworzenie i podłączanie sieci jest nie tylko łatwe z tym systemem operacyjnym firmy Microsoft, ale także efektywne i bezpieczne. Dzięki Microsoft Windows Server 2019 User Cal użytkownik ma teraz możliwość zdalnego połączenia się z siecią. Dzięki temu użytkownik jest lepiej i efektywniej związany z siecią firmową podczas pracy w innym miejscu. Ten artykuł wyjaśnia czym jest to oprogramowanie i co należy rozważyć podczas instalacji.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2019 User Cal i do czego może być wykorzystywany?

Oprogramowanie to jest systemem operacyjnym firmy Microsoft, który pozwala użytkownikowi na bezpośrednie połączenie się z siecią firmową. Pozwala to na jeszcze lepszą i efektywniejszą integrację użytkownika z siecią firmową oraz szybkie i bezpieczne wykonywanie jego pracy. Z reguły możliwy jest dostęp do całego serwera, dzięki czemu praca z większymi plikami jest stosunkowo szybka i nieskomplikowana. Licencja ta jest tzw. CAL (Client Access License), która jest związana z użytkownikiem, a nie z urządzeniem. Dzięki temu użytkownik może pracować na kilku urządzeniach i łączyć się z serwerem.
System jest dostępny w różnych językach i może być instalowany i konfigurowany w różnych językach.
Dzięki Windows Server 2019, integralność oprogramowania Linuksa została również znacznie poprawiona. Ponieważ Windows Server 2019 obsługuje teraz narzędzia i programy narzędziowe, takie jak Curl, Tar i Open SSH, łączność między tymi dwoma systemami została znacznie ułatwiona. Pozwala to na równoległe budowanie i testowanie projektów na obu systemach operacyjnych.
Administracja podłączonymi komputerami została uproszczona i obecnie jest oparta na przeglądarce. Pozwala to również na edycję i monitorowanie na tablecie.

Na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji Microsoft Windows Server 2019 User Cal?

Instalacja jest zazwyczaj wykonywana w taki sam sposób, jak normalna Windows. Do każdego serwera można uzyskać dostęp albo przez terminal (linię poleceń) albo przez GUI. Zależy to zazwyczaj od tego, jak skonfigurowany jest sam serwer, z którym użytkownik chce się komunikować. Nie ma znaczenia, z którego urządzenia użytkownik uruchamia system, ponieważ licencja jest związana z użytkownikiem, a nie z urządzeniem.

Jakie są wymagania sprzętowe, aby Kalendarz użytkownika Microsoft Windows Server 2019 działał prawidłowo?

Komputer powinien być wyposażony w procesor o prędkości zegara co najmniej 1,4 GHz. Ponadto, wymagane jest około 512 MB pamięci RAM i około 32 GB pamięci na dysku twardym. Dzięki większej szybkości zegara procesora, większej ilości pamięci RAM lub SSD, funkcjonalność i szybkość systemu może być znacznie przyspieszona. Ponadto, aby umożliwić użytkownikowi połączenie z serwerem lub z Internetem, wymagana jest również karta Ethernet lub karta WLAN. Zazwyczaj adaptery te są już dołączone do sprzętu.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany