Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10075
 • R18-05768
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
94,90 zł * 103,90 zł * (8,66% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x Użytkownik CAL
System  Windows Server 
CAL Użytkownik CAL
Zakres dostawy Prawo użytkowania
Czas trwania Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Terminal Server nie jest kompatybilny(zobacz RDS CAL )


W przypadku licencjonowania edycji standardowej lub edycji dla centrów danych systemu Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na serwer bazowy, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego użytkownika: np. Windows Server 2019 User CAL; daje ona odpowiedniemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do tego serwera Windows.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"

Kupuj licencje User CALs dla Microsoft Windows Server 2019 jako licencje używane

W przypadku licencjonowania serwera Standard- lub Datacenter-Edition of Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na serwer bazujący na rdzeniu dla każdego użytkownika, wymagana jest również licencja na dostęp klienta: np. Windows Server 2019 User CAL; daje ona danemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do tego serwera Windows.

Licencje podstawowe dla Standard- lub Datacenter-Edition of Windows 2019 Server nie zawierają żadnych dalszych praw użytkownika, tak więc muszą one być zakupione oddzielnie jako User CAL, aby określony użytkownik był osobiście upoważniony do dostępu do Windows Server tylko poprzez - dowolnie wybrane - urządzenie końcowe.

Używany User CAL dla Windows Server 2019 od Wiresoft nie tylko ma niższą cenę w porównaniu z innymi licencjami dostępu klienta oferowanymi jako nowe w handlu oprogramowaniem, ale są one również dostępne pojedynczo zamiast w pakiecie. Niemniej jednak, używane CAL mają taką samą funkcjonalność jak licencje User Client Access Licenses dla Windows Server 2019 dostępne poprzez oficjalny program Microsoft Volume Licensing Program.

Uzyskaj wszystkie korzyści płynące z MS Windows Server 2019 za pomocą CAL (User Pre-owned)

Standard- lub Datacenter Edition of Windows Server 2019 oferuje wiele nowych funkcji, szczególnie do wykorzystania w aplikacjach chmurowych, opartych na Windows 10. Na przykład Software Defined Networking (SDN) umożliwia nie tylko centralną konfigurację fizycznych urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki, ale także wirtualnych urządzeń sieciowych - np. bramek - oraz ich dynamiczne zarządzanie. W tym celu Windows Server 2019 daje możliwość peeringu dwóch sieci, aby połączyć je niemal bezproblemowo. Inne funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy posiadający używany program User CAL, to m.in:

 • Bezpieczne szyfrowanie sieci wirtualnych dzięki funkcjom Encrypted Networks i Datagram Transport Layer Security (DTLS)
 • Nowe funkcje Hyper-Converged Infrastructure (HCI) zmniejszają złożoność i upraszczają wdrażanie infrastruktury ITV
 • Ulepszona integracja systemu Linux z osłoniętymi maszynami wirtualnymi
 • Wykorzystanie kontenerów Kubernetes
 • Advanced Threat Protection zapewnia ochronę wrażliwych danych i wczesne wykrywanie ataków
 • Storage Spaces Direct do łączenia lokalnych serwerowych magazynów danych w wirtualny klaster
 • Replika pamięci masowej zapobiega utracie danych na poziomie systemu plików i minimalizuje czas przestoju dzięki gotowości na wypadek awarii

Ważne informacje o używanych User CALs dla Windows Server Standard- i Datacenter-Edition 2019

Używane oprogramowanie od Wiresoft jak User CAL również posiada te same opcje, aby wykorzystać wszystkie zintegrowane funkcje danego Windows Server 2019 Edition: Oferuje to zwłaszcza mniejszym i średnim firmom oraz organizacjom ekonomiczną alternatywę w zakresie licencjonowania serwerów, ponieważ może być również dopasowane do potrzeb:

Informacje na temat licencjonowania CAL dla Windows Server 2019

Warunki licencyjne Microsoft oferują dla edycji Standard i Datacenter licencjonowanie Windows Server 2019 według rdzeni/procesorów, przy czym musi to być uzupełnione o licencjonowanie użytkowników lub urządzeń końcowych; wszelkie CAL zawarte w licencji serwera są wyposażone wyłącznie w uprawnienia administratora, tak więc do korzystania z rzeczywistych usług Windows serwera każdy dedykowany użytkownik wymaga licencji dostępowej (User CAL); musi ona również odpowiadać identycznej lub wyższej wersji Windows serwera - więcej szczegółów poniżej.

Tylko ta osobista licencja na dostęp do klienta uprawnia użytkownika do korzystania z funkcji serwera Windows w wersji 2019, zawiera czyste prawa dostępu do środowiska klient/serwer serwera Windows 2019 i żadnego innego oprogramowania, które musi być jeszcze zainstalowane.

Jakie są korzyści z licencjonowania Windows Server 2019 Standard- lub Datacenter edition z User CALs?

Licencjonowanie CAL w Windows Server 2019 umożliwia elastyczne i oparte na potrzebach zarządzanie prawami użytkowników. Korzystanie z używanych licencji dostępowych dla użytkowników stanowi bardziej ekonomiczną opcję, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, do korzystania z usług serwera Windows, ponieważ w tym przypadku licencje dostępowe dla klientów należy zakupić tylko dla takiej liczby pracowników, jaka jest rzeczywiście potrzebna. Model licencjonowania Microsoft oferuje dwa rodzaje CAL-ów dla Windows Server 2019:

 • Windows Server 2019 User CAL: daje prawa dostępu do serwera dla dedykowanego użytkownika
 • Windows Server 2019 User CAL: daje dedykowanemu urządzeniu końcowemu (PC, Laptop, Tablet, Telefon) prawa dostępu do serwera

Numery CAL użytkownika można również łączyć z numerami CAL urządzenia.

Uwaga zgodność wersji CALs z Windows Server 2019!

User CAL dla Windows Server 2019 nie tylko przyznaje danemu użytkownikowi prawa dostępu do serwera Windows w wersji 2019, ale również do starszych wersji, takich jak 2014 (downgrade). Daje to przewagę nad CAL-ami, które są zdecydowanie przeznaczone tylko dla poprzedniej wersji Windows Server 2019, ponieważ nie można ich użyć do uzyskania dostępu do Windows Server w wersji 2019 (upgrade). Dlatego przy zakupie User CALs dla Windows Server 2019 należy zwrócić uwagę, aby licencja serwera i licencja dostępu klienta były kompatybilne.

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę przy licencjonowaniu Windows Server 2019 z używanym User CAL?

Jak już wspomniano, tylko określony zarejestrowany pracownik otrzymuje osobiste prawa dostępu do Windows Server 2019 z User CAL, przy czym ważne jest, aby odpowiednie urządzenie końcowe Windows-capable można było dowolnie wybrać. Po zakończeniu rejestracji użytkownika nie można już tego zmienić. W zasadzie nie jest również możliwa zmiana typu CAL z User na Device CAL lub odwrotnie. Możliwe jest jednak łączenie User CALs z Device CALs dla Windows Server 2019.

Te postanowienia firmy Microsoft w licencjonowaniu CAL mają na celu zapobieganie niewłaściwemu dostępowi do Windows Server 2019. Co więcej, zapewniają one również bezpieczeństwo firmie i jej danym poprzez wykluczenie nieuprawnionych lub obcych użytkowników z korzystania z usług.

Czym różni się User CAL dla Windows Server 2019 od Device CAL?

W zasadzie używany User CAL dla Windows Server 2019 nie różni się funkcjonalnością od licencji Device-based Client Access License - zwanej Device CAL. Ich zalety ujawniają się tylko w typowym sposobie dostępu do serwera Windows w organizacji:

Licencja User Access License dla Windows Server 2019 jest związana wyłącznie z konkretnym pracownikiem, ale dzięki temu oferuje swobodny wybór urządzenia końcowego, które ma dostęp do Windows Server, bez względu na to, gdzie się znajduje. W porównaniu z licencją na dostęp do urządzenia końcowego, licencja User CAL oferuje zatem inny zakres korzystania, ponieważ licencjonowany użytkownik nie jest związany w odniesieniu do używanego komputera lub podobnego urządzenia - zawsze pod warunkiem, że używane urządzenie końcowe ma dostęp do Internetu. Oznacza to, że użytkownik może uzyskać dostęp do serwera Windows nie tylko z komputera stacjonarnego na stanowisku pracy w firmie, ale również zewnętrznie: np. za pomocą prywatnego laptopa, tabletu lub smartfona - podczas podróży służbowej lub w domuOffice.

User CALs dla Windows Server 2019 oferują zatem takim pracownikom bardziej elastyczne korzystanie z funkcji serwera Windows, którzy często zmieniają środowisko pracy i korzystają z odpowiedniego istniejącego urządzenia końcowego, aby za jego pośrednictwem połączyć się z serwerem, ponieważ dzięki User CAL zawsze używają do tego celu swojego osobistego konta.

Wniosek

Tak więc, który typ licencji dostępu do klienta dla Windows Server 2019 oferuje więcej korzyści w użyciu w firmie różni się w zależności od przypadku. Tutaj przede wszystkim rolę odgrywa liczba pracowników korzystających z serwera Windows w stosunku do dominującego sposobu dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: jeśli większość korzysta na przemian z mobilnych urządzeń końcowych lub różnych urządzeń samodzielnych, a tym samym z różnych stacji roboczych, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, osobisty użytkownik CAL oferuje więcej korzyści. Jak wspomniano powyżej, decyzja dotycząca odpowiedniego typu licencjonowania dostępu klienta musi zostać podjęta przed zakupem, ponieważ User CAL dla Windows Server 2019 nie może zostać przeklasyfikowany na Device CAL lub odwrotnie. Możliwe jest jednak łączenie lub równoległe korzystanie z User CALs i Device CALs dla Windows Server 2019.

Używane User CALs dla Microsoft Windows Server 2019 już dostępne od pojedynczej licencji w sklepie internetowym firmy Wiresoft

Used User CALs dla MS Windows Server 2019 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już jako licencja pojedynczego użytkownika - nie mają tu zastosowania żadne zapisy dotyczące licencji wolumenowych Microsoft. Oznaczenie jako "używane" nie oznacza żadnych ogólnych wad w użyteczności CAL-i użytkownika, ponieważ oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Informacje o używanych User CALs dla Windows Server 2019 od Wiresoft

Used User CALs for Windows Server 2019 są typowymi licencjami dostępowymi dla pracowników, ponieważ są one w inny sposób dostępne w ramach programu licencjonowania Microsoft; w przeciwieństwie do nich były one kiedyś częścią licencji User Volume License for Windows Server 2019 jako Oprogramowanie Używane, zakupione przez poprzedniego nabywcę, zazwyczaj firmę. Niepotrzebne tym ostatnim licencje User Access, a nawet całe licencje wolumenowe, były odsprzedawane firmie Wiresoft. W procesie tym licencja wolumenowa została rozwiązana i zamieniona na licencje indywidualne, a powstałe w ten sposób licencje indywidualne z dostępem dla użytkowników zostały oznaczone jako oprogramowanie używane. Pomimo oznaczenia ich jako "używane", takie User CALs dla Windows Server 2019 są w pełni użyteczne, ponieważ nie różnią się od nowej licencji żadnym ograniczeniem w funkcjonalności lub okresie użytkowania.

Bezpieczeństwo nabywców używanego oprogramowania dla User CALs dla Windows Server 2019

Used User CALs for Windows Server to nie tylko tańsza alternatywa dla licencji serwerowych Windows dla klientów firmy Wiresoft, ale również bezpieczeństwo! Jako klient otrzymujesz już od nas pojedynczy CAL użytkownika dla Microsoft Windows Server 2019 po obniżonej cenie w porównaniu z "nieużywanymi" nowymi CAL-ami, poza tym masz zwykłe bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego klucza licencji objętościowej.

Czy kupowanie i używanie używanych CAL-ów dla Windows Server 2019 jest legalne?

Wszystkie licencje użytkowników i inne licencje dostępowe dla Windows Server 2019, które kupujesz od Wiresoft, pochodzą z zapasów licencyjnych firm lub organizacji. Dlatego zarówno sprzedaż, jak i zakup podlegają obowiązującej jurysdykcji, która wyraźnie zezwala na handel używanym oprogramowaniem; różne orzeczenia sądowe wyraźnie potwierdziły legalność.

Dlatego dla klientów zakup User CALs dla Windows Server 2019 lub innych licencji dostępowych dla klientów oferowanych w Wiresoft jako oprogramowanie używane, jak również ich użytkowanie, zapewnia bezpieczeństwo prawne, gdyż ani Wiresoft, ani Ty jako klient nie naruszacie żadnych przepisów prawa. Ponadto, używane certyfikaty CAL firmy Wiresoft są również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Korzyści dla Wiresoft przy zakupie używanych CAL-ów użytkownika dla Windows Server 2019

Podsumowanie: Używane oprogramowanie od Wiresoft oferuje naszym klientom przystępną cenowo alternatywę dla wielu ofert innych dostawców oprogramowania, nie tylko dla User CALs dla Windows Server 2019, ale także dla innych licencji dostępowych.Ponadto, jak już wskazano, nie ma ograniczeń dotyczących minimalnej liczby User CALs, które muszą być zakupione w momencie zakupu, w przeciwieństwie do nieelastycznego tieringu dla licencji dostępowych dla klientów, więc firmy i inni klienci mogą obniżyć koszty licencjonowania serwera, będąc w stanie dokładnie licencjonować rzeczywiste wykorzystanie usług serwerowych Windows.

W sklepie internetowym Wiresoft, oprócz licencji dostępowych Used Software dla User CALs, można znaleźć Device CALs dla Windows Server 2019 - a także licencje dla innych wersji Windows Server lub innego oprogramowania serwerowego, wraz z odpowiednimi licencjami dostępowymi. W ten sposób można również uzupełnić lub zaktualizować istniejący zasób oprogramowania w innych obszarach za pomocą używanych licencji w rozsądnej cenie, a także uniknąć kosztów nabycia nowego sprzętu, jak również problemów z kompatybilnością ze względu na niejednolite wersje oprogramowania.

Oprócz CAL-ów i oprogramowania serwerowego w Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne produkty oprogramowania Microsoft - ze wszystkimi zaletami używanego oprogramowania Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące User CALs for Windows Server 2019 lub dowolnego innego produktu Microsoft, prosimy o kontakt poprzez czat, email lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie