Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10593
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
192,90 zł * 212,90 zł * (9,39% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x
System  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


Wydanie Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL zapewnia firmom znajome środowisko z intuicyjną obsługą, a także szereg nowych funkcji. Oprogramowanie do współpracy obejmuje kilka obszarów zastosowań dzięki swoim funkcjom, które sprawiają, że współpraca międzypoziomowa i międzydziałowa jest bardziej wydajna i łatwiejsza.

Oprócz usprawnienia współpracy za pomocą specjalnych funkcji do zarządzania i koordynowania zadań i projektów, MS Sharepoint 2016 Server Standard umożliwia tworzenie portali intranetowych, witryn zespołów, grup dyskusyjnych i blogów. Ponadto dostępne jest kompleksowe zarządzanie treścią za pośrednictwem zaawansowanych funkcji zarządzania dokumentami, funkcji wyszukiwania dostosowanej do użytkownika, a także zmienionego zarządzania treścią.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"

Kup Microsoft SharePoint Server 2016 Standard z Device CAL - Rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta

Wydanie Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL przynosi firmom wiele innowacji oprócz znanego środowiska z intuicyjną obsługą. Oprogramowanie do współpracy obejmuje kilka obszarów zastosowań dzięki swoim funkcjom, które sprawiają, że współpraca na różnych szczeblach i w różnych działach jest bardziej wydajna i łatwiejsza.


Oprócz usprawnienia współpracy dzięki specjalnym funkcjom do zarządzania i koordynowania zadań i projektów, MS Sharepoint 2016 Server Standard umożliwia tworzenie portali intranetowych, stron internetowych zespołów, grup dyskusyjnych i blogów. Ponadto dostępne jest kompleksowe zarządzanie treścią dzięki wydajnym funkcjom zarządzania dokumentami, funkcji wyszukiwania dostosowanej do potrzeb użytkowników oraz zmienionemu zarządzaniu treścią.


Najważniejsze nowości w Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL

Jak w przypadku każdej nowej wersji, firma programistyczna z Redmond nie ogranicza się do wizualnej metamorfozy. Firmy, które kupują Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL korzystają również z wielu funkcjonalnych innowacji, które sprawiają, że współpraca jest tak wygodna i prosta, jak to tylko możliwe.

  • Nowoczesne środowisko OneDrive: Płynna integracja ze środowiskiem OneDrive firmy Microsoft sprawia, że przesyłanie i zarządzanie treścią jest znacznie łatwiejsze niż dotychczas. Dotyczy to zarówno bezpośredniego dostępu przez SharePoint, jak i dostępu przez przeglądarkę Edge, Chrome i Firefox. Ponadto kompatybilne obrazy i filmy można teraz oglądać w trybie podglądu, co zauważalnie przyspiesza przeglądanie większych zestawów obrazów.
  • Optymalizacja dla ekranów dotykowych i urządzeń mobilnych: Dzięki kompleksowej optymalizacji, SharePoint Server 2016 może być teraz obsługiwany równie intuicyjnie na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, jak na komputerach stacjonarnych i notebookach.
  • Nowe Centrum Zgodności: Korzystając z Centrum Utrzymywania Zasad In-Place i Centrum Zgodności, firmy mogą błyskawicznie wdrażać zgodność z przepisami wewnętrznymi i prawnymi. Na przykład automatyczne usuwanie dokumentów z OneDrive for Business można szybko zdefiniować dzięki nowemu Centrum Zgodności.
  • Większe rozmiary przesyłanych plików: Czasy ograniczonego do 2 GB rozmiaru przesyłanych plików skończyły się dzięki SharePoint Server 2016. Firmy, które zakupią usługę Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , mogą teraz korzystać z zalecanego przez Microsoft maksymalnego rozmiaru przesyłanych plików wynoszącego 10 GB.
  • Zerowy czas przestoju: Mniejsza liczba pakietów oraz zmniejszenie ich rozmiaru zapewniają rewolucję w dotychczasowych, czasochłonnych procedurach wprowadzania poprawek w SharePoint Server 2016. Od teraz przestoje należą do przeszłości.

Optymalne wykorzystanie Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CALs i User CALs

Każdy, kto chce korzystać z zalet Microsoft Sharepoint Standard, potrzebuje najpierw licencji na serwer. Do ostatecznego dostępu potrzebne są kolejne licencje dla użytkowników. Microsoft oferuje dwa modele tych tzw. licencji dostępu klienta (CAL). Z jednej strony User CALs, a z drugiej Device CALs.

Licencje użytkownika CAL to licencje, które są przypisane do konkretnego użytkownika. Po uzyskaniu licencji użytkownik ten może uzyskać dostęp do udostępnionych mu treści i funkcji z różnych urządzeń, niezależnie od lokalizacji.

Z kolei firmy, które kupują Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , licencjonują Sharepointa dla konkretnej stacji roboczej. Niezależnie od tego, czy jest to notebook czy komputer stacjonarny - dostęp za pośrednictwem licencjonowanego urządzenia jest możliwy dla dowolnej liczby użytkowników. Device CALs są więc optymalnym rozwiązaniem, jeśli z tej samej stacji roboczej często korzysta kilku pracowników.

Oba typy licencji można łatwo łączyć ze sobą, co umożliwia zaprojektowanie indywidualnego rozwiązania licencyjnego. Firmy chcące zakupić Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami ds. licencjonowania w przypadku pytań dotyczących optymalnego licencjonowania.

Platforma Windows
System operacyjny Windows Server 2012 R2 (Standard lub Data Center), Windows Server 2016 (Standard lub Data Center), Windows Server 2019 (Standard lub Data Center)
Procesor 64-bitowy procesor czterordzeniowy (minimum)
Pamięć 16 GB (minimum dla roli pojedynczego serwera), 12 GB (minimum dla roli farmy serwerów), 24 GB (lub więcej - zalecane)
Karta graficzna nie dotyczy
Karta dźwiękowa nIE DOTYCZY
Dysk twardy 80 GB (minimum dla dysku systemowego), 100 GB (minimum dla drugiego i każdego kolejnego dysku)
Ekran n.d.
Napęd optyczny Tylko do instalacji DVD
Linki przekierowujące do "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie