Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10381
 • 6VC-03222
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
946,90 zł * 1 050,90 zł * (9,9% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 5x Device CAL
System  Serwer Windows
CAL RDS Device CAL
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający 
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Kompatybilny


Aby korzystać z usług pulpitu zdalnego (RDS) serwerów Windows, każdy użytkownik potrzebuje licencji dostępu klienta (CAL), która umożliwia mu dostęp do programów Windows w sieci firmowej - w tym plików - i lokalnie niezależnie. W tym celu istnieją między innymi licencje Device CAL dla usług pulpitu zdalnego, za pośrednictwem których są one udostępniane zarejestrowanemu urządzeniu końcowemu (urządzeniu) do sesji pulpitu zdalnego. Licencje RDS Device CAL jako używane oprogramowanie firmy Wiresoft stanowią niedrogą alternatywę dla konwencjonalnych dostawców licencji, ponieważ oferują tę samą funkcjonalność.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"

5x Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES to Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie

Aby móc korzystać z usług Remote Desktop Services (RDS) serwerów Windows, każdy użytkownik musi posiadać licencję Client Access License (CAL), która umożliwia mu dostęp do programów Windows w sieci korporacyjnej - w tym do plików - oraz lokalnie niezależnie. W tym celu na stronie REMOTE DESKTOP SERVICES znajduje się 5x Device CALs, za pomocą których te pięć zarejestrowanych urządzeń końcowych (Device) jest udostępnianych do sesji zdalnego pulpitu. RDS Device CALs jako używane oprogramowanie od Wiresoft są tanią alternatywą dla konwencjonalnych dostawców licencji, ponieważ oferują taką samą funkcjonalność jak CALs w oficjalnym programie licencjonowania objętościowego Microsoft.

Jakie są korzyści z RDS CALs dla Windows Server 2019?

Strona REMOTE DESKTOP SERVICES - dawniej nazywane Terminal Services - reprezentują dedykowaną rolę serwera w Windows Server 2019 lub jego starszych wersjach. RDS kontroluje dostęp do Windows-programów dostępnych za pośrednictwem odpowiedniego serwera Windows jako hosta, poprzez sesję zdalnego pulpitu. Użytkownicy, którzy posiadają odpowiednią licencję dostępu klienta - w tym przypadku, na przykład, RDS Device CAL - mogą następnie korzystać z nich za pomocą wyposażonego w nie komputera PC, laptopa lub podobnego urządzenia w sieci firmowej lub lokalnie niezależnie (zdalnie) poprzez połączenie internetowe.

Oprócz korzyści płynących z usług Device (i User) CALs dla użytkowników, Windows Remote Desktop Services oferują również wiele korzyści dla administratorów, ponieważ znacznie usprawniają zarządzanie: Oprogramowanie może być wdrażane centralnie w środowisku korporacyjnym, co eliminuje konieczność jego indywidualnej instalacji na każdym punkcie końcowym. Zamiast tego jest on udostępniany w jednym miejscu - na serwerze - i w razie potrzeby aktualizowany.

Dostęp użytkowników autoryzowanych przez RDS CAL jest również kontrolowany, ponieważ każdemu użytkownikowi można przypisać określone prawa. Całkowity wysiłek związany z utrzymaniem i dostarczaniem stacji roboczych jest zatem znacznie zmniejszony dzięki RDS CALs dla serwerów Windows.

Jakie są zalety CAL-ów Device CAL-ów dla użytkowników usługi Remote Desktop Service?

Użytkownicy wyposażeni w RDS Device CAL dla Windows Server 2019 korzystają zatem ze standardowego środowiska pracy Windows, niezależnie od lokalizacji, z której uzyskują do niego dostęp za pomocą zarejestrowanego urządzenia końcowego - i niezależnie od tego, który użytkownik korzysta z REMOTE DESKTOP SERVICES na danym komputerze, laptopie, tablecie itp.

Gdy uprawnione urządzenie końcowe uzyskuje dostęp do określonego programu za pośrednictwem Device CAL podczas sesji zdalnego pulpitu z hostem, jest on wykonywany na serwerze, niezależnie od innych połączeń klienckich. Użytkownik będzie widział tylko swoją własną sesję.

Jeśli starsze urządzenia mają słabszą wydajność lub sprzęt, mogą one skorzystać z REMOTE DESKTOP SERVICES, aby wykorzystać moc serwera Windows, zmniejszając również koszty wdrożenia nowszego sprzętu.

Zgodność wersji dla CAL-ów Remote Desktop Service dla Windows Server

Device CAL dla urządzenia z prawami dostępu (lub User CAL) musi być zawsze zgodny z aktualną wersją serwera Windows, w przeciwnym razie nie można go użyć do ustanowienia zdalnego połączenia dla sesji. A 2019 RDS Device CAL może zatem uzyskać dostęp do Windows Server 2019 lub nawet starszej wersji serwera, takiej jak 2016 (downgrade) - ale nie możliwe wyższe wersje serwera w przyszłości.

Porównanie Device CALs vs. User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES of Windows Server 2019

Zasadniczo: implementacja oprogramowania Microsoft Server jest zawsze niezależna od jego rzeczywistego wykorzystania - do tego wymagana jest odpowiednia licencja dostępowa. Microsoft reguluje te prawa dostępu do korzystania z serwera Windows za pomocą własnego systemu licencjonowania, który opiera się na licencjach dostępu klienta (Client Access Licences lub w skrócie CALs). Jak już opisano powyżej, CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES zapewniają, że tylko uprawnieni pracownicy mają dostęp do serwera Windows, nawet lokalnie i niezależnie. Oprócz możliwości dla administratorów serwera w zakresie zróżnicowanego zarządzania prawami dostępu, system RDS CAL oznacza również dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ obcy użytkownicy lub niezarejestrowane urządzenia końcowe bez licencji dostępowej (Device CAL) nie mają dostępu do usług i danych dostępnych za jego pośrednictwem.

Microsoft oferuje dwa różne rodzaje CAL-ów dostępnych dla REMOTE DESKTOP SERVICES z Windows Server 2019:

 • Device CAL dla RDS, gdy pojedynczy punkt końcowy (PC, Laptop, Table, Mobile) ma przyznane prawa dostępu
 • User CAL dla RDS, kiedy konkretnemu użytkownikowi przyznawane są prawa dostępu

Cechy szczególne programu Device CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2019

Co do zasady, Device CAL ma zastosowanie wyłącznie do pojedynczego, dedykowanego urządzenia końcowego, które jest odpowiednio zarejestrowane. Device CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES reguluje swoje prawa dostępu do serwera Windows lub hosta dla każdej sesji Remote Desktop. REMOTE DESKTOP SERVICES Każdy pracownik, który ma prawo lub możliwość korzystania z danego komputera, laptopa itp. może skorzystać z  . W przypadku laptopów, tabletów lub urządzeń mobilnych, które mogą być używane niezależnie od lokalizacji, użytkownik ma swobodę wyboru, czy chce korzystać z RDS w siedzibie firmy, w drodze czy w domuOffice.

W trybie licencjonowania na urządzenie, przy pierwszym nawiązaniu połączenia między komputerem klienckim, urządzeniu przyznawana jest tymczasowa licencja na dostęp dla tego połączenia. Gdy takie połączenie zostanie nawiązane po raz drugi z serwerem jako hostem dla sesji pulpitu zdalnego, zostanie dla niego wydany stały Device RDS CAL - zakładając, że jest dostępny.

Cechy Device CALs dla RDS z Windows Server 2019 w skrócie

 • Device CALs są zawsze fizycznie przypisane do konkretnego punktu końcowego - nie do pojedynczego użytkownika
 • Każdy RDS Device CAL jest śledzony przez odpowiedni serwer licencyjny, a ten
 • niezależnie od rejestracji w Active Directory
 • Tymczasowo dostępne RDS CALs dla Urządzeń są ważne od 52 do 89 dni
 • Liczba zdefiniowanych Device CALs nie może być przeciążona

Wniosek

To, który rodzaj usługi Remote Desktops Service CAL oferuje więcej korzyści w firmie, zależy zatem od indywidualnego przypadku. Nie jest również możliwa zmiana Device CAL na User CAL i odwrotnie. Decyzja o wyborze określonego typu licencji Client Access Licensing musi być zatem podjęta w momencie zakupu. W przypadku Device CALs zależy to od liczby pracowników i stacji roboczych: Jeśli np. kilku pracowników korzysta z jednego urządzenia końcowego, lub jeśli pracują oni głównie w siedzibie firmy, wówczas Device CAL dla RDS oferuje więcej korzyści.

Informacje techniczne na temat REMOTE DESKTOP SERVICES serwera Windows Server 2019

W przypadku CAL-ów dla RDS z Windows Server 2019, składają się one z kilku komponentów, które ostatecznie pozwalają urządzeniu końcowemu lub użytkownikowi na korzystanie z programów Windows:

 • Licencjonowanie pulpitu zdalnego reguluje wykorzystanie RDS CALs i dostarcza je do urządzenia.
 • Remote Desktop Session Host zarządza wszystkimi pulpitami lub programami udostępnianymi urządzeniu (lub użytkownikowi) w ramach jednej sesji.
 • Remote Desktop Connection Broker zarządza połączeniami RDS i przywraca je w przypadku utraty podczas sesji.
 • W sieci publicznej Remote Desktop Gateway kontroluje dostęp urządzeń końcowych do pulpitu Windows.
 • TheWeb Access for REMOTE DESKTOP SERVICES zapewnia dostęp przez RDS CAL za pośrednictwem portalu internetowego dla określonych użytkowników lub grup.

Kup Microsoft Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 tanio jako pojedyncze licencje w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Device CALs dla RDS serwera Windows Server 2019 są już dostępne jako pojedyncze licencje w Sklepie Internetowym Wiresoft - jako używane oprogramowanie w szczególnie korzystnej cenie, bez żadnych wad dotyczących użyteczności.

Co to są używane Device CALs dla Windows Remote Desktop Services?

Device CALs oferowane w sprzedaży w Wiresoft Online Shop dla REMOTE DESKTOP SERVICES z Windows Server 2019licencjami dostępowymi dla urządzeń końcowych z odpowiadającej im licencji wolumenowej pochodzącej z innej firmy. Wiresoft zakupił od tej firmy niepotrzebne pojedyncze licencje dostępowe dla urządzeń końcowych lub całe licencje wolumenowe, rozwiązał te ostatnie i oferuje te pojedyncze licencje dostępowe dla urządzeń klienckich.

Przy sprzedaży lub ich podziale były one odtąd nazywane używanym oprogramowaniem. Jednakże, to nowe oznaczenie nie oznacza żadnego ograniczenia w użyteczności REMOTE DESKTOP SERVICES nawet przez okres czasu, ani żadnego ogólnego zużycia funkcji urządzenia RDS Device CAL.

Jakie zabezpieczenia oferują REMOTE DESKTOP SERVICES Device CALs jako używane oprogramowanie?

Z firmą Wiresoft kupowanie używanego oprogramowania jest nie tylko tańsze dla Ciebie, ale również bezpieczne! Nawet Single User CAL dla Microsoft REMOTE DESKTOP SERVICES do Windows Server 2019 ma w Wiresoft nie tylko niższą cenę w porównaniu z porównywalnymi nowymi towarami, ale również oferuje już z natychmiastowym pobraniem i aktywacją licencji z dostarczonym ważnym kluczem licencyjnym kupującego bezpieczeństwo.

Microsoft RDS Device CALs for Windows Server 2019 oferowane przez Wiresoft pochodzą wyłącznie z zapasów licencji organizacji lub firm. Dlatego nie tylko zakup CAL-ów dla RDS lub innych licencji dostępowych do programu Microsoft jako używanego oprogramowania, ale również ich użytkowanie nie stanowi dla naszych klientów naruszenia przepisów prawnych, ponieważ zarówno obrót CAL-ami jak i użytkowanie ich jako używanego oprogramowania jest prawnie dozwolone, co zostało wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Twoje korzyści z używanego oprogramowania Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2019

Oferując zakup Device CALs pojedynczo lub w większej liczbie dla REMOTE DESKTOP SERVICES serweraWindows Server 2019 - lub innych licencji dostępu do klienta - jako Oprogramowania Używanego od Wiresoft, Ty jako nasz klient nie tylko masz tańszą alternatywę w porównaniu z porównywalnymi konwencjonalnymi ofertami na licencjonowanie Twojego zdalnego dostępu do usług Windows Server, ale również masz możliwość zakupu RDS CALs dla wcześniejszych wersji Windows Server w sklepie internetowym. Pozwala to również na dodanie licencji na dostęp klienta do istniejącej konstelacji starszych serwerów, w tym programów Microsoft, bez obawy o problemy z kompatybilnością. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty różnych wersji Microsoft RDS CALs dla Windows Server jako używanego oprogramowania!

W Wiresoft Software-Shop można znaleźć Device CALs dla Windows Server 2019, jak również odpowiadające im User CALs i dalsze Client Access Licenses dla REMOTE DESKTOP SERVICES starszych wersji Windows Server, jak również dla innych programów Microsoft Server - jako tanie używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące RDS Device CALs for Windows Server 2019 lub jakiegokolwiek innego produktu Microsoft, po prostu skorzystaj z porady naszych ekspertów na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie