Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x
System  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


Zakup Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL   oznacza przyznanie określonemu urządzeniu dostępu do platformy Sharepoint. W ten sposób firmowy komputer   lub nawet notebook może być używany przez dowolną liczbę użytkowników do udostępniania treści za pośrednictwem Sharepoint lub do ich wyszukiwania i edytowania. Ogólnie rzecz biorąc, licencje Device CAL są przydatne, jeśli pracownicy pracują wyłącznie na własnych komputerach lub jeśli komputery są współdzielone przez kilku pracowników. Oferta tutaj odnosi się do edycji Standard . Jeśli Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL ma również możliwość korzystania z Enterprise funkcji , wymagany jest dodatkowy Enterprise-CAL .

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Zakup Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL oznacza przyznanie konkretnemu urządzeniu dostępu do platformy Sharepoint. W ten sposób firmowy komputer lub nawet notebook może być używany przez dowolną liczbę użytkowników do udostępniania treści za pośrednictwem Sharepoint lub do wyszukiwania i edytowania ich tam. Ogólnie rzecz biorąc, program Device CALs jest przydatny, jeśli pracownicy pracują wyłącznie na swoich własnych komputerach lub jeśli komputery są współdzielone przez kilku pracowników. Oferta dotyczy wersji Standard Edition. Jeśli Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL ma również korzystać z Enterprise features, wymagana jest dodatkowa Enterprise CAL.

Pracujcie lepiej razem dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu

Sharepoint 2019 oferuje liczne i wszechstronne opcje współpracy dla pracowników firmy. Celem jest wspólne zarządzanie projektami i zadaniami oraz praca nad nimi. W tym celu Sharepoint oferuje liczne funkcje zarządzania dokumentami i wyszukiwania, ale także różne opcje zarządzania treścią. Na przykład program działa jako portal intranetowy i pełni rolę sieci społecznościowej dla wewnętrznych firmowych grup dyskusyjnych. Użytkownicy mogą sami ustalać, jakie treści powinny pojawiać się na stronach zespołu i blogach lub co powinno być widoczne tylko dla poszczególnych działów lub grup projektowych, a co dla całej firmy. A Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL jest wariantem podłączenia firmowego komputera do komunikacji międzydziałowej. 

Unowocześnione menu i opcje obsługi

Wersja 2019 Sharepoint skupia się między innymi na bardziej przejrzystym interfejsie użytkownika, który działa dobrze na różnych ekranach. Uwzględnia to coraz bardziej mobilne korzystanie z komputera. Oprogramowanie społecznościowe Sharepoint może być obsługiwane prawie tak samo dobrze z tabletów, smartfonów, notebooków i urządzeń stacjonarnych. Użytkownicy mogą w intuicyjny sposób uzyskać dostęp do często używanych aplikacji i ważnych treści oraz szybko dotrzeć do odpowiednich kontaktów na stronie. Dzięki Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL Buy użytkownicy licencjonowanego urządzenia będą mogli korzystać z interfejsu użytkownika podobnego do SharePoint Online. Biblioteki dokumentów i Struktury nawigacji zostały dostosowane do struktur Office 365. 

Ułatwiona komunikacja i udostępnianie dokumentów

Ulepszenia w SharePoint 2019 w stosunku do poprzedniej wersji obejmują nowe strony komunikacyjne oraz funkcję Team News. Aby dać innemu urządzeniu firmowemu dostęp do tych materiałów, możesz kupić Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL bezpośrednio od nas. Obecna wersja Team Sites w Sharepoint zawiera również listy i biblioteki. Ponadto chodzi tu o zaawansowane wykorzystanie danych w telefonie komórkowym. Tak zwany Next Generation Sync Client (NGSC) zapewnia upoważnionym osobom niezawodny dostęp do dokumentów firmowych - w dowolnym czasie i miejscu, w którym dostępny jest internet. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz zakupić Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL dla laptopa lub tabletu. 

Licencje Sharepointa na każdą potrzebę

Do efektywnej pracy z Sharepoint w firmie potrzeba kilku licencji. Na przykład każda instancja serwera potrzebuje własnej licencji, ale także każda instancja systemu operacyjnego. Do pewnego stopnia możliwe jest mieszanie licencji. Oznacza to, że nowo zakupiona licencja dostępu 2019 może uzyskać dostęp do serwera, na którym nadal działa Sharepoint2016. Ma to sens na przykład wtedy, gdy planowana jest długoterminowa aktualizacja serwera, ale nowy pracownik lub nowy komputer ma otrzymać nową licencję w krótkim czasie. Ponadto w ramach firmy można udostępnić dowolną liczbę użytkowników i urządzeń CALs. Wszystkie te licencje możesz kupić u nas. 

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie