Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 2 Core Dodatek
Urządzenia 1x
Maszyny wirtualne Wymaga podstawowej licencji
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Prawo użytkowania


Elastycznie uzupełnij swoje wymagania licencyjne dla Windows Server 2019 Standard  o pakiety 2Core od Wiresoft! Edycja Standard Windows Server 2019 została opracowana specjalnie do użytku w mniejszych centrach danych: dzięki temu oferuje wystarczające możliwości wirtualizacji, w połączeniu z dobrą skalowalnością, dużą wydajnością i skutecznymi poziomami bezpieczeństwa, wymaganymi do niezawodnej ochrony danych i aplikacji w środowiskach z wielomaCloud.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Elastycznie uzupełnij swoje potrzeby licencyjne dla Windows Server 2019 Standard dzięki pakietom 2-Core od Wiresoft! Wersja Standard Edition systemu Windows Server 2019 została opracowana specjalnie do użytku w mniejszych centrach danych: w związku z tym oferuje wystarczające opcje wirtualizacji w połączeniu z dobrą skalowalnością, dużą wydajnością, a także skutecznymi warstwami zabezpieczeń, które są wymagane do niezawodnej ochrony danych i aplikacji w środowiskach wielochmurowych.

Serwerowy system operacyjny Windows Server 2019 Standard łączy sieci fizyczne i wirtualne w celu dostarczania danych i usług za pośrednictwem serwerów w chmurze, dzięki czemu idealnie nadaje się do zaspokojenia potrzeb informatycznych małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki systemowi operacyjnemu Windows 10, wielu optymalizacjom oraz nowym, wydajnym funkcjom, ta edycja jest idealnie przygotowana do wszystkich obciążeń roboczych.

Ważnym czynnikiem decydującym o zakupie wersji Standard Edition systemu Windows Server 2019 są dostępne opcje wirtualizacji - w tym za pomocą kontenerów. Jest to niezbędna funkcja, zwłaszcza dla mniejszych firm, które również chcą zapewnić niezawodną infrastrukturę w tej dziedzinie.

W edycji standardowej system Windows Server 2019 umożliwia firmom ściślejsze połączenie środowisk lokalnych z chmurą, w tym za pośrednictwem usług Microsoft Azure Services, które zapewniają dodatkowe funkcje hybrydowe, a także warstwy zabezpieczeń.

Licencjonowanie systemu Windows Server 2019 Standard Edition jest oparte na rdzeniach, z minimalną liczbą 16 rdzeni na serwer. Serwery z większą liczbą rdzeni można również wygodnie i elastycznie licencjonować za pomocą pakietów 2-rdzeniowych.

Pakiet Windows Server 2019 Standard 2-Core Package można znaleźć w Wiresoft jako oprogramowanie używane - z wielką zaletą w postaci znacznie niższej ceny niż w przypadku odpowiadających mu nowych towarów - i bez różnic we wszystkich typowych cechach, jakie ta edycja oferuje w zakresie funkcji - zwłaszcza w wirtualizacji -, bezpieczeństwa i wydajności. Szczegółowe informacje na temat wszystkich cech i funkcji systemu Windows Server 2019 Standard Edition, a także warunków licencjonowania firmy Microsoft mających zastosowanie do pakietów 2-rdzeniowych przedstawiono w poniższym przeglądzie.

Windows Server 2019 Standard do obsługi środowisk wielochmurowych

Edycja Standard systemu Windows Server 2019 oferuje również pewne opcje wirtualizacji, które wpływają również na bezpieczeństwo danych i aplikacji - na wyższym poziomie niż poprzednia wersja: przyczynia się do tego wiele ulepszeń i dodatków do znanych już tam funkcji, podobnie jak opcje tworzenia definiowanych programowo platform infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI); oferują one jeszcze więcej korzyści dla wirtualizacji serwerów i desktopów dzięki łatwiejszemu wdrażaniu i skalowaniu, a także lepszej łatwości zarządzania.

Porównanie: Jakie funkcje oferuje system Windows Server 2019 Standard?

Na decyzję o zakupie wersji Standard Edition systemu Windows Server 2019 wpływa zwykle fakt, że niektóre funkcje wirtualizacji są niedostępne lub dostępne tylko w ograniczonej wydajności: Na przykład Hyper-V może być używany tylko w bardzo ograniczonym zakresie, to samo dotyczy maszyn wirtualnych z osłoną (Shielded Virtual Machines, VMs), a także Storage Spaces Direct i replikacji pamięci masowej, jak również SDN (Software Defined Networking) i SDS

(Software Defined Storage).

Opcje wirtualizacji w systemie Windows Server 2019 Standard

Zasadniczo system Windows Server 2019 Edition Standard oferuje ograniczoną wirtualizację - jest więc przeznaczony raczej dla tych firm, w których odgrywa ona podrzędną rolę. W związku z tym liczba możliwych do obsłużenia maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V jest tu również ograniczona, przy czym, podobnie jak w bardziej rozbudowanej edycji, limit pamięci RAM wynosi 24 TB. Więcej informacji na ten temat można znaleźć poniżej.

Replika pamięci masowej

W systemie Windows Server 2019 Standard Edition funkcja pamięci masowej Storage Replica jest dostępna z ograniczeniami, natomiast funkcja Storage Spaces Direct nie jest obsługiwana. Replika pamięci masowej obsługuje zarówno synchroniczną, jak i asynchroniczną replikację danych i zapobiega ich utracie na poziomie systemu plików: replikacja synchroniczna odzwierciedla dane w lokalizacjach fizycznych z woluminem odpornym na awarie, a replikacja asynchroniczna realizuje tę funkcję między lokalizacjami za pośrednictwem łączy sieciowych o większym opóźnieniu.

Inne nowe funkcje systemu Windows Server 2019 Standard

W systemie Windows Server 2019 Standard Edition dostępne są również następujące kluczowe funkcje dotyczące analityki, wykorzystania kontenerów i ujednolicania infrastruktury hybrydowej:

System Insights do kompleksowej analizy serwera

W systemie Windows Server 2019 dostępna jest w tym celu funkcja analityki predykcyjnej System Insights, która jest wspierana przez model uczenia maszynowego w celu zapewnienia bardziej efektywnego działania. System Insights zapewnia wszechstronny wgląd w działanie lokalnie wdrożonych serwerów poprzez analizę wskaźników wydajności i zdarzeń w celu tworzenia dokładnych prognoz dotyczących reaktywnego zarządzania instancjami Windows Server, co może zmniejszyć nakład pracy i pomóc organizacjom obniżyć koszty operacyjne.

Obsługa Kubernetes i systemu Linux

System Windows Server 2019 oferuje również kompleksową obsługę kontenerów w wersji Standard Edition. W przypadku korzystania z kontenerów Hyper-V należy jednak zauważyć, że licencja na edycję Standard umożliwia korzystanie tylko z 2 kontenerów, ponieważ w ich przypadku dozwolone są tylko 2 maszyny wirtualne (VM); nie jest również uwzględniona obsługa monitorowania hosta. Z drugiej strony kontenery Windows mogą być używane w nieograniczonej liczbie.

Ponadto Kubernetes i Linux są teraz obsługiwane w bardziej kompleksowy sposób, dzięki czemu kontenery Linux i Windows zarządzane przez Kubernetes mogą być używane równolegle. Specjalnie dla Kubernetes w edycji standardowej dostępne są również nowe funkcje, takie jak tworzenie sieci kontenerów.

Większa ochrona danych i sieci dzięki usługom Azure

Dzięki usłudze Azure funkcje hybrydowe są również dostępne w systemie Windows Server 2019 Standard, aby bezproblemowo działać zarówno w centrum danych w siedzibie firmy, jak i w chmurze. Sama platforma Azure zapewnia chmurę z kompleksową infrastrukturą hybrydową z ujednoliconymi funkcjami bezpieczeństwa, tożsamości i zarządzania:

 • Usługa Azure Active Directory umożliwia uniwersalne zarządzanie tożsamościami i ich ochronę przy użyciu wielu środowisk.
 • Dzięki Azure Arc, zarządzanie Azure i usługi Azure można rozszerzyć na dowolną infrastrukturę.
 • Za pośrednictwem Centrum administratora systemu Windows można szybko i łatwo aktywować usługi Azure, takie jak Azure Backup, Azure Site Recovery i Azure Monitor.

Dzięki temu Usługi Azure w Windows Server 2019 Standard nie tylko zapewniają lepszą ochronę lokalnie działającej usługi Active Directory, ale także łatwiejszą synchronizację i tworzenie kopii zapasowych danych.

Wymagania sprzętowe do instalacji i obsługi systemu Windows Server 2019 Standard

System Windows Server 2019 jest oparty na systemie operacyjnym Windows 10. Aby móc korzystać z systemu Windows Server 2019 Standard w nieograniczony i bezpieczny sposób, sprzęt bazowy musi spełniać wszystkie minimalne wymagania wymienione poniżej. Dalsze wymagania są dodatkowo uzależnione od konfiguracji systemu oraz innych zainstalowanych aplikacji.

 • Miejsce na dysku twardym: 32 GB
 • Pamięć główna (RAM): 512 MB
 • Miejsce na dysku na pulpit serwera: 2 GB
 • Procesor: architektura 64-bitowa
 • Szybkość procesora: 1,4 GHz
 • Karta graficzna: 1 024 x 768 pikseli, obsługa Super VGA
 • Karta sieciowa: Gigabit Ethernet, 1x

Licencjonowanie z pakietem 2-rdzeniowym Windows Server 2019 Standard

Licencjonowanie serwera z systemem Windows Server 2019 Standard Edition odbywa się również dla używanego oprogramowania zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft: Liczba rdzeni jest wykorzystywana jako podstawa do obliczania zapotrzebowania na licencję. Zastosowanie mają następujące przepisy.

Ogólne warunki licencji firmy Microsoft dla systemu Windows Server 2019 Standard

Oprogramowanie serwerowe, takie jak Windows Server 2019 Standard Edition, jest zawsze licencjonowane na podstawie używanego sprzętu fizycznego. Oprócz liczby fizycznych procesorów rdzeniowych brana jest pod uwagę także liczba serwerów wirtualnych. Każda licencja na serwer obejmuje 2 fizyczne rdzenie procesora. Zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft za podstawę przyjmuje się zawsze minimalną liczbę 8 rdzeni na procesor - nawet jeśli istniejący sprzęt ma mniej niż 8 rdzeni. Ponadto na każdy serwer fizyczny przypadają co najmniej 2 procesory, co daje minimalną liczbę 16 rdzeni.

Serwery, które mają większą liczbę rdzeni niż 16, muszą być dodatkowo licencjonowane z pakietami 2-rdzeniowymi dla Windows Server 2019 Standard.

Dodatkowe wymagania licencyjne dla Windows Server 2019 Standard

W środowisku Hyper-V wszystkie procesory muszą być licencjonowane zgodnie z fizycznymi rdzeniami procesora. Edycja Windows Server Standard uprawnia do uruchomienia maksymalnie dwóch instancji Hyper-V na każdą licencję rdzenia. Jeśli w wersji Standard Edition potrzeba więcej instancji Hyper-V, wszystkie aktywne rdzenie muszą być w tym celu ponownie licencjonowane.

Oprócz licencji Windows Server Standard wszyscy klienci - zarówno użytkownicy, jak i urządzenia końcowe - uzyskujący dostęp do systemu Windows Server 2019 muszą być wyposażeni we własną licencję dostępu klienta (CAL). Te kalki User i Device CAL są również dostępne w firmie Wiresoft po rozsądnej cenie z drugiej ręki.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oprogramowania używanego przez firmę Wiresoft, takiego jak Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Funkcjonalność pakietu 2-rdzeniowego Windows Server 2019 Standard oferowanego przez Wiresoft jako oprogramowanie używane zasadniczo nie różni się od porównywalnej nowej, nieużywanej licencji serwerowej - ponieważ oprogramowanie zasadniczo nie ulega zużyciu. Poniżej znajdują się odpowiedzi na inne typowe pytania dotyczące używanych licencji na system Windows Server.

Skąd pochodzi używane oprogramowanie systemu Windows Server 2019 Standard 2-Core?

Używane oprogramowanie w systemie Windows Server 2019 Standard, takie jak Pakiet 2-rdzeniowy, pochodzi od firm, które zazwyczaj najpierw same zakupiły je jako nowe, nie zawsze, ale często również używały, a następnie sprzedały firmie Wiresoft. W przypadku dalszego zakupu w firmie Wiresoft lub oferty w sklepie Wiresoft Shop jest ono określane jako oprogramowanie używane, nawet jeśli może być używane jak nowa licencja.

Czy sprzedaż, jak również zakup i użytkowanie używanego oprogramowania Windows Server 2019 Standard jest legalne?

Tak: Dzięki używanemu oprogramowaniu firmy Wiresoft Ty, jako kupujący, możesz mieć pewność, że zarówno zakup Windows Server 2019 Standard 2-Core, jak i jego regularne użytkowanie nie naruszają żadnych obowiązujących przepisów prawa: określony stan prawny pozwala zarówno na handel używanym oprogramowaniem firmy Microsoft, jak i na jego użytkowanie, o ile pochodzi ono z zapasów licencyjnych firmy. Kilka orzeczeń sądowych wielokrotnie jednoznacznie potwierdziło ten fakt.

Czy używane licencje Standard 2-Core systemu Windows Server 2019 są również objęte ochroną kupującego?

Tak: Pakiet Windows Server 2019 Standard 2-Core oferowany przez firmę Wiresoft jako używane oprogramowanie, podobnie jak inne używane oprogramowanie, oferuje Ci jako kupującemu takie same bezpieczeństwo i korzyści, jak w przypadku nowego oprogramowania serwerowego: masz zatem zwykłe bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu oprogramowania po dokonaniu zakupu oraz natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy oprogramowanie używane przez firmę Wiresoft, takie jak Windows Server 2019 Standard 2-Core, ma jakieś inne zalety?

Dzięki niższej cenie używane oprogramowanie Wiresoft oferuje również naszym klientom duże korzyści ekonomiczne, ponieważ mogą oni wykorzystać je do aktualizacji swoich zasobów oprogramowania w sposób bardziej ekonomiczny niż w przypadku nowych produktów. Oprogramowanie używane przez firmę Microsoft, takie jak oprogramowanie firmy Wiresoft, może zatem również przyczynić się do obniżenia kosztów operacyjnych, ponieważ oferuje ono również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnemu dowodowi zakupu!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz nie tylko edycję Windows Server 2019 Standard 2-Core Package jako niedrogie używane oprogramowanie, ale także pakiet 16-Core Package do podstawowego licencjonowania serwera. W przypadku wyższych wymagań w zakresie wirtualizacji można również znaleźć system Windows Server 2019 Datacenter Edition - a także odpowiednie wersje przedpremierowe systemu Windows Server 2019 - wraz z odpowiednimi wymaganymi licencjami dostępu klienta (CAL). Szeroka oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft obejmuje również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi korzyściami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania Windows Server 2019 Standard, zachęcamy do skorzystania z porad ekspertów za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail bądź telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie