Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

340,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core Elastycznie uzupełnij swoje potrzeby licencyjne...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core

Elastycznie uzupełnij swoje potrzeby licencyjne dla Windows Server 2019 Standard dzięki pakietom 2-Core od Wiresoft! Edycja Standard systemu Windows Server 2019 została opracowana specjalnie do użytku w mniejszych centrach danych: odpowiednio oferuje wystarczające możliwości wirtualizacji w połączeniu z dobrą skalowalnością, dużą wydajnością, a także skutecznymi warstwami zabezpieczeń, wymaganymi do niezawodnej ochrony danych i aplikacji w środowiskach wielochmurowych.

Serwerowy system operacyjny Windows Server 2019 Standard łączy sieci fizyczne i wirtualne w celu dostarczania danych i usług za pośrednictwem serwerów opartych na chmurze, dzięki czemu idealnie nadaje się do zaspokojenia potrzeb informatycznych małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki systemowi operacyjnemu Windows 10, wielu optymalizacjom oraz nowym, wydajnym funkcjom, ta edycja jest idealnie przygotowana do wszystkich zadań.

Ważnym czynnikiem decyzyjnym przy zakupie Standard Edition systemu Windows Server 2019 są dostępne opcje wirtualizacji - w tym za pomocą kontenerów. Stanowi to niezbędną funkcję, szczególnie dla mniejszych firm, które również chcą zapewnić niezawodną infrastrukturę w tym zakresie.

W edycji standardowej system Windows Server 2019 umożliwia firmom ściślejsze połączenie środowisk on-premises z chmurą, w tym za pośrednictwem usług Microsoft Azure Services, które zapewniają dodatkowe funkcje hybrydowe, a także warstwy zabezpieczeń.

Licencjonowanie Windows Server 2019 Standard Edition jest oparte na rdzeniach, z minimalną liczbą 16 rdzeni na serwer. Serwery z większą liczbą rdzeni mogą być również wygodnie i elastycznie licencjonowane za pomocą pakietów 2-rdzeniowych.

Pakiet Windows Server 2019 Standard 2-Core Package można znaleźć w Wiresoft jako oprogramowanie używane - z wielką zaletą w postaci znacznie niższej ceny niż za odpowiadający mu nowy towar - i bez różnic we wszystkich typowych cechach, które ta edycja oferuje w zakresie funkcji - zwłaszcza w wirtualizacji -, bezpieczeństwa i wydajności. Szczegółowe informacje na temat wszystkich cech i funkcji systemu Windows Server 2019 Standard Edition, a także warunków licencjonowania firmy Microsoft mających zastosowanie do pakietów 2-rdzeniowych znajdują się w poniższym zestawieniu.

Windows Server 2019 Standard do obsługi środowisk wielochmurowych

Edycja Windows Server 2019 Standard oferuje również pewne opcje wirtualizacji, które wpływają również na bezpieczeństwo danych i aplikacji - na wyższym poziomie niż poprzednia wersja: przyczynia się do tego wiele ulepszeń i dodatków do znanych już tam funkcji, podobnie jak opcje tworzenia definiowanych programowo platform infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI); oferują one jeszcze więcej korzyści dla wirtualizacji serwerów i desktopów dzięki łatwiejszemu wdrażaniu i skalowaniu, a także lepszej łatwości zarządzania.

Porównanie: Jakie funkcje oferuje system Windows Server 2019 Standard?

Na decyzję o zakupie Standard Edition systemu Windows Server 2019 wpływa zwykle fakt, że niektóre funkcje wirtualizacji są niedostępne lub dostępne tylko w ograniczonej wydajności: Hyper-V, na przykład, może być używany tylko w bardzo ograniczonym zakresie, to samo dotyczy Shielded Virtual Machines (VMs), jak również Storage Spaces Direct i replikacji pamięci masowej, jak również SDN (Software Defined Networking) i SDS

(Software Defined Storage).

Opcje wirtualizacji w systemie Windows Server 2019 Standard

Zasadniczo Windows Server 2019 Edition Standard oferuje ograniczoną wirtualizację - jest więc przeznaczony raczej dla tych firm, w których odgrywa ona podrzędną rolę. W związku z tym ograniczona jest tu również liczba obsługiwanych maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V, przy czym podobnie jak w bardziej rozbudowanej edycji limit pamięci RAM wynosi 24 TB. Więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej.

Repliki magazynowe

W systemie Windows Server 2019 Standard Edition funkcja pamięci masowej Storage Replica jest dostępna z ograniczeniami, natomiast funkcja Storage Spaces Direct nie jest obsługiwana. Storage Replica obsługuje zarówno synchroniczną, jak i asynchroniczną replikację danych i zapobiega ich utracie na poziomie systemu plików: replikacja synchroniczna odzwierciedla dane w fizycznych lokalizacjach z woluminem odpornym na awarie, a replikacja asynchroniczna realizuje tę funkcję między lokalizacjami za pośrednictwem łączy sieciowych o większym opóźnieniu.

Inne nowe funkcje systemu Windows Server 2019 Standard

W Windows Server 2019 Standard Edition dostępne są również następujące kluczowe funkcje dla analityki, wykorzystania kontenerów i ujednolicenia infrastruktury hybrydowej:

System Insights do kompleksowej analizy serwera

W systemie Windows Server 2019 dostępna jest w tym celu funkcja analityki predykcyjnej System Insights, która jest wspierana przez model uczenia maszynowego w celu wydajniejszego działania. System Insights zapewnia wszechstronny wgląd w działanie lokalnie wdrożonych serwerów poprzez analizę wskaźników wydajności i zdarzeń w celu tworzenia dokładnych prognoz dla reaktywnego zarządzania instancjami Windows Server, co może zmniejszyć nakład pracy i pomóc organizacjom w obniżeniu kosztów operacyjnych.

Wsparcie dla Kubernetes i Linux

Windows Server 2019 oferuje również kompleksową obsługę kontenerów w wersji Standard Edition. W przypadku korzystania z kontenerów Hyper-V należy jednak pamiętać, że licencja na wersję Standard Edition pozwala tylko na 2 kontenery, ponieważ w ich przypadku dozwolone są tylko 2 maszyny wirtualne (VM); nie jest również uwzględnione wsparcie dla monitorowania hostów. Z kolei kontenery Windows mogą być eksploatowane w nieograniczonej liczbie.

Ponadto, Kubernetes i Linux są teraz obsługiwane w bardziej kompleksowy sposób, dzięki czemu kontenery Linux i Windows zarządzane przez Kubernetes mogą być używane równolegle. Specjalnie dla Kubernetes, nowe funkcje, takie jak sieciowanie kontenerów, są również dostępne w edycji standardowej.

Wyższa ochrona danych i sieci dzięki usługom Azure

Dzięki Azure funkcje hybrydowe są również dostępne w Windows Server 2019 Standard, aby bezproblemowo działać zarówno w centrum danych on-premises, jak i w chmurze. Sama platforma Azure zapewnia chmurę z hybrydową infrastrukturą typu end-to-end z ujednoliconymi funkcjami bezpieczeństwa, tożsamości i zarządzania:

 • Azure Active Directory umożliwia uniwersalne zarządzanie i ochronę tożsamości z wykorzystaniem wielu środowisk.
 • Dzięki Azure Arc, zarządzanie Azure i usługi Azure mogą być rozszerzone na dowolną infrastrukturę.
 • Za pośrednictwem Centrum administratora systemu Windows można szybko i łatwo aktywować usługi Azure, takie jak Azure Backup, Azure Site Recovery i Azure Monitor.

Usługi Azure w Windows Server 2019 Standard zapewniają więc nie tylko lepszą ochronę on-premises Active Directory, ale także łatwiejszą synchronizację i backup danych.

Wymagania sprzętowe do instalacji i obsługi systemu Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 jest oparty na systemie operacyjnym Windows 10. Aby móc korzystać z systemu Windows Server 2019 Standard w sposób nieograniczony i bezpieczny, sprzęt bazowy musi spełniać wszystkie minimalne wymagania wymienione poniżej. Dalsze wymagania są dodatkowo uzależnione od konfiguracji systemu oraz innych zainstalowanych aplikacji.

 • Miejsce na dysku twardym: 32 GB
 • Pamięć główna (RAM): 512 MB
 • Miejsce na dysku dla monitora serwera: 2 GB
 • Procesor: architektura 64-bitowa
 • Prędkość procesora: 1,4 GHz
 • Karta graficzna: 1,024 x 768 pikseli, wsparcie dla Super VGA
 • Karta sieciowa: Gigabit Ethernet, 1x

Licencjonowanie z pakietem 2-rdzeniowym Windows Server 2019 Standard

Licencjonowanie serwera z systemem Windows Server 2019 Standard Edition odbywa się również dla używanego oprogramowania zgodnie z regulaminem licencjonowania Microsoft: Liczba rdzeni jest wykorzystywana jako podstawa do obliczania zapotrzebowania na licencję. Stosuje się następujące przepisy.

Ogólne warunki licencji Microsoft dla Windows Server 2019 Standard

Oprogramowanie serwerowe, takie jak Windows Server 2019 Standard Edition, jest zawsze licencjonowane na podstawie wykorzystywanego sprzętu fizycznego. Oprócz liczby fizycznych procesorów rdzeniowych brana jest pod uwagę również liczba serwerów wirtualnych. Każda licencja serwerowa obejmuje 2 fizyczne rdzenie procesora. Zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft, jako podstawę przyjmuje się zawsze minimalną liczbę 8 rdzeni na procesor - nawet jeśli istniejący sprzęt posiada mniej niż 8 rdzeni. Ponadto na każdy serwer fizyczny przypadają co najmniej 2 procesory, co daje minimalną liczbę 16 rdzeni.

Serwery, które posiadają większą liczbę rdzeni niż 16 muszą być dodatkowo licencjonowane pakietami 2-rdzeniowymi dla Windows Server 2019 Standard.

Dodatkowe wymagania licencyjne dla Windows Server 2019 Standard

W środowisku Hyper-V wszystkie procesory muszą być licencjonowane zgodnie z fizycznymi rdzeniami procesora. Edycja Windows Server Standard uprawnia do uruchomienia maksymalnie dwóch instancji Hyper-V na każdą licencję rdzenia. Jeśli w wersji Standard Edition wymagana jest większa liczba instancji Hyper-V, wszystkie aktywne rdzenie muszą być w tym celu ponownie licencjonowane.

Oprócz licencji Windows Server Standard, wszyscy klienci - zarówno użytkownicy, jak i urządzenia końcowe - uzyskujący dostęp do systemu Windows Server 2019 muszą być również wyposażeni we własną licencję dostępu klienta (CAL). Te User i Device CALs są również dostępne w firmie Wiresoft w rozsądnej cenie z drugiej ręki.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oprogramowania używanego przez firmę Wiresoft, takiego jak Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Funkcjonalność pakietu 2-rdzeniowego Windows Server 2019 Standard oferowanego przez Wiresoft jako oprogramowanie używane zasadniczo nie odbiega od porównywalnej nowej, nieużywanej licencji serwerowej - ponieważ oprogramowanie zasadniczo nie ulega zużyciu. Poniżej znajdują się odpowiedzi na inne typowe pytania dotyczące używanych licencji Windows Server.

Skąd pochodzi używane oprogramowanie Windows Server 2019 Standard 2-Core?

Używane oprogramowanie na Windows Server 2019 Standard takie jak Pakiet 2-rdzeniowy pochodzi od firm, które zazwyczaj najpierw same zakupiły je nowe, nie zawsze, ale często również używały, a później sprzedały firmie Wiresoft. Poprzez dalszy zakup do Wiresoft lub ofertę w Wiresoft Shop, jest ono określane jako oprogramowanie używane, nawet jeśli może być używane jak nowa licencja.

Czy sprzedaż, jak również zakup i użytkowanie używanego oprogramowania Windows Server 2019 Standard są legalne?

Tak: Dzięki używanemu oprogramowaniu firmy Wiresoft jako kupujący możesz mieć pewność, że zarówno zakup Windows Server 2019 Standard 2-Core, jak i regularne użytkowanie nie naruszają żadnych obowiązujących przepisów prawa: decydująca sytuacja prawna dopuszcza zarówno handel używanym oprogramowaniem firmy Microsoft, jak i jego użytkowanie, o ile pochodzi ono z zapasów licencyjnych firmy. Kilka orzeczeń sądowych raz po raz wyraźnie potwierdzało ten fakt.

Czy używane licencje Windows Server 2019 Standard 2-Core są również objęte ochroną kupującego?

Tak: Pakiet Windows Server 2019 Standard 2-Core oferowany przez Wiresoft jako używane oprogramowanie, podobnie jak inne używane oprogramowanie, oferuje Państwu jako kupującemu takie same bezpieczeństwo i zalety jak nowe oprogramowanie serwerowe: dzięki temu mają Państwo zwykłe bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie oprogramowania po dokonanym zakupie oraz natychmiastową aktywację licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy Wiresoft Used Software jak Windows Server 2019 Standard 2-Core ma jakieś inne zalety?

Wiresoft Used Software oferuje również naszym klientom duże korzyści ekonomiczne dzięki niższej cenie, ponieważ mogą oni wykorzystać je do aktualizacji swoich zapasów oprogramowania w sposób bardziej ekonomiczny niż w przypadku nowych towarów. Używane przez Microsoft oprogramowanie, takie jak to firmy Wiresoft, może więc przyczynić się do obniżenia kosztów operacyjnych, ponieważ oferuje również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnemu dowodowi zakupu!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz nie tylko edycję Windows Server 2019 Standard 2-Core Package jako niedrogie używane oprogramowanie, ale także pakiet 16-Core Package dla podstawowego licencjonowania serwera. Jeśli masz większe wymagania w zakresie wirtualizacji, znajdziesz również Windows Server 2019 Datacenter Edition - jak również odpowiednie wersje przedpremierowe Windows Server 2019 - wraz z odpowiednimi wymaganymi licencjami dostępu klienta (CAL). Szeroka oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft obejmuje również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi korzyściami. W przypadku pytań dotyczących licencjonowania Windows Server 2019 Standard, zachęcamy do skorzystania z porad ekspertów poprzez czat lub kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany