Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10436
 • 381-02250
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
2 667,90 zł * 2 962,90 zł * (9,96% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 25x Device CAL
System  Serwer Exchange
CAL Device CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


Dla wersji Standard- lub Enterprise- oprogramowania Microsoft Exchange Server 2019 wymagana jest oddzielna licencja dostępu klienta oprócz licencji serwera dla każdego urządzenia końcowego używanego do uzyskiwania dostępu do usług serwera: Exchange Server 2019 Device CAL wyposaża konkretny zarejestrowany komputer (PC, laptop itp.) w odpowiednie prawa dostępu do tego celu.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 Pakiet Device CAL dla Microsoft Exchange Server 2019 jak używane oprogramowanie

W przypadku edycji Standard- lub Enterprise- Microsoft Exchange Server 2019, oprócz licencji na serwer, wymagana jest osobna licencja na dostęp klienta dla każdego urządzenia końcowego używanego do uzyskania dostępu do usług Server: Exchange Server 2019 Device CAL wyposaża określony zarejestrowany komputer (PC, laptop itp.) w odpowiednie prawa dostępu.

Zgodnie z postanowieniami Microsoft dotyczącymi zarządzania licencjami, licencja na Exchange Server 2019 Standard lub Enterprise nie obejmuje żadnych innych praw użytkownika, dlatego należy je nabyć oddzielnie, np. w formie Device CAL licencja. Dlatego użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich funkcji Exchange Server tylko za pośrednictwem wyposażonego w nie urządzenia końcowego.

Używane Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise są dostępne na Wiresoft w korzystnej cenie - także pojedynczo zamiast w pakiecie. Te używane Device CALs mają te same funkcje, co licencje dostępu klienta Device na Exchange Server 2019 oferowane w oficjalnym programie licencjonowania woluminów Microsoft.

Wykorzystaj wszystkie nowe możliwości MS Exchange Server 2019 dzięki używanemu Device CAL

Serwis Windows Exchange Server 2019 działa na Windows Server 2019 Core, zapewniając niezawodną platformę dla infrastruktur komunikacyjnych przedsiębiorstw. Edycje Standard i Enterprise jeszcze lepiej je wspierają, przenosząc punkt ciężkości z komunikacji na współpracę. W tym celu dostępne są następujące funkcje i cechy:

 • Meta Cache Database (MCDB) zabezpiecza meta informacje, takie jak struktury folderów w skrzynkach pocztowych, i przyspiesza dostęp oraz wyszukiwanie zawartości.
 • Dynamic Database Cache (DDC) umożliwia dynamiczne dostosowanie pojemności pamięci masowej w celu jej lepszego wykorzystania oraz zwiększa szybkość działania strony Exchange Server .
 • Nowy indeks wyszukiwania znajduje się w bazie danych skrzynki pocztowej, co znacznie upraszcza administrację i zwiększa szybkość wyszukiwania.
 • Strona Windows Server Core umożliwia uproszczone wykonanie standardowej wersji systemu serwerowego. Upraszcza to konfigurację i zapewnia większe bezpieczeństwo przed intruzami.
 • Client Access Reguły zapewniają rozszerzone możliwości ograniczania dostępu do obszaru konfiguracyjnego witryny Exchange Server .
 • Nowe udoskonalenia kalendarza, zwłaszcza w zakresie organizowania spotkań: Domyślna data zakończenia, Nie przekazuj, ulepszone zarządzanie kalendarzem oraz więcej opcji konfigurowania wiadomości spoza biura.
 • Ulepszona współpraca z dokumentami dzięki możliwości wysyłania i zapisywania plików w OneDrive dla Business.

Główne cechy Device CALs dla Exchange Server Standard - i Enterprise-Edycja 2019 jako używane oprogramowanie w skrócie

Device-CALs Wiresoft , które są oferowane jako oprogramowanie używane, mają takie same opcje dostępu jak odpowiadające im nowe licencje, aby móc korzystać z funkcji dostępnych w każdej z dwóch edycji Exchange Server 2019. Używane Device CALs są niedrogą opcją, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji, umożliwiającą wyposażenie odpowiednich urządzeń końcowych w licencję dostępową Exchange Server , również dlatego, że pozwala to na dostosowanie licencji do potrzeb użytkownika.

Ogólne informacje o licencjonowaniu Exchange Server 2019 z CALs

Dla edycji Standard i Enterprise Exchange Server 2019, Microsoft zarządzanie licencjami oferuje licencje z licencją na serwer Plus licencje na dostęp klienta; jak wspomniano, licencja na serwer musi być uzupełniona o licencje na urządzenia końcowe (lub użytkowników), aby pracownicy mieli dostęp do poczty elektronicznej itp. Strona CALs zawarta w licencji serwera jest przeznaczona wyłącznie dla administratorów IT i dlatego nie może być używana przez typowego użytkownika Services. Tylko licencja na dostęp do klienta, taka jak Device CAL daje pracownikowi prawo do korzystania z funkcji Exchange Server na urządzeniu końcowym z obsługą Windows. Strona CAL nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania poza prawami dostępu dla środowiska klient/serwer serweraExchange Server 2019.

Jakie są zalety Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard- i Enterprise-Edycja?

Licencjonowanie oparte na CAL dla Standard- i Enterprise- edycji Exchange Server 2019 umożliwia elastyczne i zorientowane na zapotrzebowanie zarządzanie prawami dostępu do komputerów używanych w tym kontekście. Model licencjonowania Microsoft oferuje łącznie dwa rodzaje CALs dla Exchange Server 2019:

 • Device CAL dla Exchange Server 2019: dotyczy jednego dedykowanego urządzenia końcowego (komputer, laptop, tablet, telefon) dla każdego Server- prawa dostępu
 • User CAL dla Exchange Server 2019: dotyczy po jednym dedykowanym urządzeniu końcowym User

Różne zastosowania Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise

Edycje Standard i Enterprise dla Exchange Server 2019 różnią się przede wszystkim skalowalnością wymagań dotyczących skrzynek pocztowych. Zasadniczo jednak możliwe jest korzystanie z funkcjonalności edycji Enterprise przy użyciu adresu Device CAL uprawnionego do edycji Standard - ale wtedy dostępna jest tylko odpowiednio mniejsza liczba baz skrzynek pocztowych, a także ograniczona funkcjonalność Standard. Z kolei strona Device CALs dla edycji Enterprise ma rozszerzony zakres funkcji.

Dla Device CALs dla Exchange Server 2019, zwróć uwagę na zgodność wersji!

Adres Device CAL dla edycji Exchange Server 2019 nie tylko wyposaża odpowiednie urządzenie końcowe w prawa dostępu do tej wersji, ale także upoważnia do dostępu do starszych wersji Exchange, takich jak 2016 (downgrade). Dzięki temu Device CAL 2019 ma przewagę nad starszymi Device CAL -wersjami, które odnoszą się do odpowiedniej poprzedniej wersji Exchange Server , ale nie można ich użyć do uzyskania dostępu do Exchange Server -wersji 2019 (upgrade).

Chociaż nie ma obecnie bardziej aktualnej wersji Device CALs dla Exchange Server niż wersja 2019, przy zakupie należy zawsze zwracać uwagę na kompatybilność licencji serwerowej i licencji dostępu klienta oraz na zawarte w nich funkcje specyficzne dla danej edycji.

Na co należy zwrócić uwagę przy udzielaniu licencji na Exchange Server 2019 z wykorzystaniem Device CAL ?

Jak już wspomniano, Device CAL wyposaża pojedyncze urządzenie końcowe w prawa dostępu do strony Exchange Server 2019. Po zakończeniu rejestracji komputera nie można już przenieść adresu Device CAL do innego urządzenia końcowego. Nie można też zmienić typu CAL i użyć Device CAL jako User CAL .

Te ograniczenia w zarządzaniu licencją Microsoft mają na celu uniemożliwienie niewłaściwego dostępu do usług Exchange Server 2019. W ten sposób zapewniają większe bezpieczeństwo firmie i jej komunikacji, ponieważ obce lub nielicencjonowane urządzenia końcowe nie mają dostępu do wiadomości e-mail i innych danych z serwera.

Jakie są różnice między Device CALs a User CALs dla Exchange Server 2019?

Zasadniczo Device CAL dla Exchange Server 2019 nie różni się funkcjonalnością od User CAL . Różnica polega na korzyściach, jakie daje dany rodzaj dostępu do strony Exchange Server . User Do tego dochodzi liczba i wyposażenie stacji roboczych w firmie, a także sposób, w jaki użytkownicy uzyskują dostęp do strony Exchange Server . Na przykład w niektórych małych i średnich przedsiębiorstwach różni pracownicy korzystają z jednego urządzenia końcowego, aby na zmianę uzyskiwać dostęp do strony Exchange Server , wywoływać pocztę elektroniczną itp.

Urządzenie uprawnione z Device CAL Windows - urządzenie końcowe, do którego dostęp jest dozwolony, może być uznane za używane przez każdego pracownika, który ma pozwolenie na korzystanie z Exchange-Services. Jeśli licencjonowane urządzenie końcowe jest przenośne, np. laptop lub tablet, dany użytkownik może również korzystać z niego, aby uzyskać dostęp do Exchange Server lokalnie niezależnie - np. w drodze lub na Home-Office - poprzez dostęp do Internetu. Dzięki temu Device CAL oferuje również możliwość korzystania z telefonu komórkowego.

Wnioski na stronie Device CALs

Zatem to, który rodzaj licencji na dostęp klienta do Exchange Server 2019 oferuje więcej korzyści w przypadku stosowania w firmie, może się różnić w zależności od przypadku. Oprócz liczby pracowników, którzy korzystają ze strony Exchange Server do komunikacji, należy również rozważyć dominujący rodzaj dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: Jeśli kilku pracowników regularnie korzysta z jednego urządzenia końcowego - mobilnego lub stacjonarnego - i używa go po kolei do dostępu do strony Exchange Server , np. w pracy zmianowej, strona Device CAL oferuje więcej korzyści.

Czy licencjonowanie z Device CALs dla Exchange Server 2019 jest korzystniejszy niż ten dla User CALs , ponieważ będzie wtedy potrzebna mniejsza liczba licencji, co wynika z typowego przebiegu pracy w firmie. Dlatego wiedza na ten temat powinna stanowić podstawę wyboru strony CAL przy zakupie używanych licencji na dostęp kliencki dla strony Exchange Server 2019.

Device CALs dla Microsoft Exchange Server 2019 już dostępne na jednej licencji w sklepie internetowym Wiresoft

Device CALs dla Exchange Server 2019 jest dostępny w sklepie internetowym Wiresoft już od jednej licencji na dostęp dla klienta - wszelkie postanowienia dotyczące licencji ilościowych zawarte w Microsoft nie mają już zatem zastosowania. Jednocześnie określenie ich jako "używane" nie pociąga za sobą żadnych wad w ich użyteczności - nie tylko dlatego, że oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Informacje o pochodzeniu Device CALs dla Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie od Wiresoft

Wszystkie oferowane licencje są używane na stronie Wiresoft Device CALs dla Exchange Server 2019 są oryginalnymi licencjami oferowanymi w ramach programu licencyjnego Microsoft; w przeciwieństwie do nich, CALs z Wiresoft są dawną częścią Device- tomowej licencji na Exchange Server 2019 zakupionej przez poprzedniego właściciela, firmę. Pojedyncze licencje na dostęp do Device lub kompletne licencje na woluminy Device zostały odsprzedane przez Wiresoft, a licencje na woluminy zostały podzielone na pojedyncze licencje. Te Device CALs są więc oznaczone jako oprogramowanie używane. Jednak pomimo nowego oznaczenia jako licencje używane, mogą one być używane jak nowe licencje na dostęp do strony Exchange Server 2019, ponieważ nie różnią się od nich ani ograniczeniami funkcjonalności, ani okresem użytkowania.

Device CALs dla Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie oferuje bezpieczeństwo kupującego

Device CALs dla Exchange Server 2019 oferowane jako używane oprogramowanie jest nie tylko niedrogą opcją dla Wiresoft klientów do licencjonowania Exchange Server , ale także jego używanie jest bezpieczne i legalne! Serwis Wiresoft Device CALs dla Microsoft Exchange Server 2019 oferuje również Tobie, jako klientowi, zwykłe bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie po zakupie, w tym natychmiastową aktywację licencji za pomocą klucza licencji objętościowej.

Czy można legalnie kupić lub wykorzystać używaną stronę Device CALs na Exchange Server 2019?

Nie tylko Device-CALs dla Exchange Server 2019, które możesz nabyć na stronie Wiresoft, ale także wszystkie inne oferowane licencje dostępu klienta pochodzą z zapasów licencji korporacyjnych. Dlatego każda sprzedaż i każdy zakup CALs opiera się na obowiązującym orzecznictwie, które jednoznacznie zezwala na handel licencjami używanymi przez Microsoft, co zresztą zostało wielokrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Dzięki temu Ty, jako klient, masz pewność prawną przy zakupie używanych Device CALs dla Exchange Server 2019, a także przy ich używaniu, ponieważ ani Wiresoft, ani Ty jako kupujący i użytkownik nie naruszacie w ten sposób żadnych przepisów prawnych.

Kolejna zaleta: używane oprogramowanie ze strony Wiresoft jest również odporne na kontrolę dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Podsumowanie: Twoje korzyści z zakupu Device-CALs dla Exchange Server 2019 jako oprogramowania używanego od Wiresoft

Oprogramowanie używane z Wiresoft na stronie Device CALs dla Exchange Server 2019 stanowi korzystną alternatywę dla konwencjonalnych ofert wielu innych dostawców oprogramowania - dotyczy to także innych licencji dostępu.

Ponadto nie ma ograniczeń co do liczby stron Device CALs , które należy zakupić jako minimum podczas licencjonowania, dzięki czemu można stosować indywidualne i elastyczne licencjonowanie - zamiast sztywnej skali przesuwnej. Wiresoft Klienci mogą również w ten sposób obniżyć koszt licencji na dostęp z Exchange Server , zgodnie z ich rzeczywistym wykorzystaniem usług Server.

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz używane licencje dostępu Device dla Exchange Server 2019 oraz User CALs i odpowiadające im licencje dostępu klienta dla aktualnych poprzednich wersji MS Exchange Server , a także licencje na inne oprogramowanie Microsoft Server , w tym wymagane w każdym przypadku licencje dostępu. Dzięki temu możesz uzupełnić swój zasób oprogramowania o używane licencje ze strony Wiresoft także w innych obszarach biznesowych, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością, które mogłyby być spowodowane używaniem niejednolitych wersji oprogramowania.

Poza licencjami Device CALs i Server, w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz również inne programy Microsoft - ze wszystkimi zaletami, jakie oferuje używane oprogramowanie. Na pytania dotyczące Device CALs dla MS Exchange Server 2019 lub innego produktu Microsoft, zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych porad na czacie, przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie