Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10400
 • 359-06322
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
9 708,90 zł * 10 786,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 25x User CAL
System  SQL Server 
CAL User CAL
Zakres dostawy ID licencji + Kod uwierzytelniający 
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki


Microsoft W przypadku licencjonowania edycji Standard SQL Server 2016 oprócz licencji na serwer wymagana jest licencja na dostęp klienta dla każdego User: SQL Server 2016 User CAL przyznaje pojedynczemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do odpowiadającego mu SQL . Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do licencji dla edycji , w przypadku licencji serwerowej/CAL dla serwera SQL 2016, licencja serwerowa nie zawiera żadnych praw użytkownika, więc muszą one być zakupione oddzielnie jako Server Core Standard User CAL aby konkretny użytkownik miał osobiste uprawnienia do dostępu do SQL Server za pośrednictwem dowolnego urządzenia końcowego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"

Kup 25x User CAL dla Microsoft SQL Server 2016 jako licencja używana

W przypadku licencjonowania edycji Standard Microsoft SQL Server 2016, oprócz licencji serwerowej dla każdego użytkownika, wymagana jest również licencja dostępowa dla klienta: SQL Server 2016 User CAL; przyznaje ona pojedynczemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do odpowiedniego serwera SQL. Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do licencjonowania core dla edycji Standard, licencjonowanie server/CAL dla serwera SQL 2016 nie zawiera uprawnień użytkownika, więc te muszą być zakupione oddzielnie jako User CAL, aby konkretny użytkownik mógł osobiście uzyskać uprawnienia do dostępu do serwera SQL za pośrednictwem dowolnego urządzenia końcowego, jednakże.

5x User CALs for SQL Server 2016 jako używane oprogramowanie od Wiresoft nie tylko mają korzystną cenę w porównaniu z typowymi ofertami CAL w handlu oprogramowaniem, ale także są dostępne w pakiecie 25 sztuk. Mają one taką samą funkcjonalność jak zwykłe licencje User Client Access Licenses for SQL Server 2016 z oficjalnego programu Microsoft Volume Licensing Program.

Korzystaj z wszystkich zalet MS SQL Server 2016 z używanymi kontami User CALs

Edycja StandardSQL Server 2016 zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia i zarządzania skalowalnymi hybrydowymi platformami bazodanowymi. Ponadto, wersja ta zawiera również narzędzia wspierające typowe inteligentne aplikacje krytyczne w obszarze BI. Użytkownicy posiadający User CAL mogą również korzystać z frameworka Apache Hadoop i integracji z chmurą, a także z analizy R i dodatkowych możliwości zapytań. SQL Server 2016 oferuje również ulepszone funkcje bezpieczeństwa, które wspierają wydajne i bezpieczne operacje korporacyjne. Inne nowe funkcje i optymalizacje w oprogramowaniu obejmują:

 • In-memory column store, query store, jak również Temporal Tables do historyzacji danych, dla zwiększenia wydajności serwera
 • Przyspieszone wykonywanie skryptów R poprzez SQL Server R Services z językiem statystycznym R bezpośrednio na serwerze SQL
 • Usługi Master Data Services umożliwiają sprawne zarządzanie i dostarczanie zbiorów danych podstawowych
 • Funkcje Row-Level Security (RLS), Always Encrypted (Zawsze szyfrowane) i Dynamic Data Masking (Dynamiczne maskowanie danych) zapewniają zwiększone bezpieczeństwo
 • Integracja Stretch Databases rozszerza wsparcie dla chmury
 • Obsługiwane są konwencjonalne rozwiązania OLAP (Online Analytical Processing)
 • Usługi raportowania SQL Server pozwalają na tworzenie raportów paginowanych i mobilnych
 • Usługi analityczne dostarczają danych analitycznych do raportów biznesowych i raportów usług sprawozdawczych
 • Wykorzystanie PolyBase do zapytań Transact-SQL z zewnętrznych źródeł danych
 • Transact-SQL maksymalizuje wydajność serwera SQL

Informacje o używanych User CALs dla SQL Server Standard-Edycja 2016

Jako oprogramowanie używane, User CAL firmy Wiresoft ma takie same prawa do korzystania z funkcji edycji SQL Server 2016 Standard jak "nowa" licencja Client Access License: Jest to szczególnie korzystne dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale także dla większych firm, które chcą obsługiwać swój SQL Server z licencjonowaniem Server/CAL, gdzie wymagane są licencje Client Access Licenses dla użytkowników.

Informacje dotyczące licencjonowania Server/CAL dla SQL Server 2016 Standard

W zależności od edycji, warunki licencjonowania Microsoft oferują również alternatywną możliwość licencjonowania SQL Server 2016 z licencją serwerową plus User CALs - zwaną licencjonowaniem Server/CAL. Łączy to w sobie podstawowe licencjonowanie serwera SQL z licencjonowaniem poszczególnych użytkowników lub urządzeń końcowych. W wariancie Server/CAL Licensing dla edycji Standard wymagana jest więc najpierw licencja Server License 2016 dla każdego pojedynczego serwera, na którym ma być uruchomiona instancja SQL Server; zawarte w niej CAL-i posiadają jedynie uprawnienia administratora, tak że do korzystania z usług SQL Server każdy dedykowany użytkownik wymaga osobnej osobistej licencji dostępowej(User CAL), która również musi odpowiadać co najmniej takiej samej lub wyższej wersji SQL Server.

Tylko ten User CAL uprawnia go do korzystania z funkcji SQL Server w wersji 2016, nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania, które trzeba jeszcze zainstalować, a jedynie prawa dostępu do środowiska klient/serwer SQL Server 2016.

Zalety licencjonowania SQL Server 2016 Standard edycja z User CALs

Wybierając pomiędzy licencjonowaniem rdzeniowym a licencjonowaniem użytkowników (lub urządzeń końcowych) opartym na serwerze/CAL dla edycji Standard SQL Server 2016, Microsoft bierze pod uwagę te firmy i organizacje, których SQL Server ma mniejszą wydajność. Dodatkowe licencje CAL dla użytkowników stanowią dla tych klientów bardziej ekonomiczną opcję korzystania z usług SQL Server, ponieważ w tym przypadku licencja na dostęp klienta musi być zakupiona tylko dla takiej liczby pracowników, jaka jest rzeczywiście potrzebna. Model licencjonowania Microsoft oferuje dwa rodzaje CAL-ów dla SQL Server 2016:

 • SQL Server 2016 User CAL: nadaje uprawnienia dostępu do serwera dedykowanemu użytkownikowi
 • SQL Server 2016 User CAL: to nadanie praw dostępu do serwera na dedykowane urządzenie końcowe (PC, laptop, tablet, telefon)

Uwaga kompatybilność wersji User CALs z SQL Server 2016!

User CAL dla SQL Server 2016 pozwala użytkownikowi nie tylko na dostęp do SQL Server 2016, ale również do starszych wersji, takich jak 2014 (downgrade). I odwrotnie, ten User CAL dla SQL Server 2016 nie może być użyty do uzyskania dostępu do wyższej wersji SQL Server, takiej jak 2019 (upgrade). Dlatego przy zakupie User CALs dla SQL Server 2016 należy rozważyć kompatybilność pomiędzy licencją serwera a licencją dostępu klienta.

Co należy wziąć pod uwagę przy licencjonowaniu SQL Server 2016 z User CALs?

Jak już wspomniano, konkretny pracownik otrzymuje osobiste prawa dostępu do SQL Server 2016 na dowolnie wybranym urządzeniu końcowym Windows-capable poprzez User CAL. Po zakończeniu rejestracji użytkownika nie można jej już zmienić. Nie jest również możliwa zmiana typu CAL z User na User CAL lub odwrotnie. Te ograniczenia dotyczące CAL-ów mają na celu uniemożliwienie niewłaściwego dostępu do serwera SQL. W ten sposób licencjonowanie Server/CAL zapewnia również bezpieczeństwo dla firmy i jej danych, ponieważ wykluczeni są nieuprawnieni lub obcy użytkownicy.

Jakie są zalety User CAL dla SQL Server 2016?

Licencja User CAL dla SQL Server nie różni się zasadniczo w swoich funkcjach od licencji na dostęp klienta opartej na urządzeniach. O ich zaletach świadczyć może rodzaj dostępu do serwera SQL, jaki jest typowy w firmie, w której wykorzystywany jest serwer SQL.

Chociaż licencja użytkownika SQL Server 2016 jest związana wyłącznie z jedną osobą, to w każdym przypadku oferuje swobodny wybór urządzenia końcowego, za pośrednictwem którego można uzyskać dostęp, nawet jeśli jest to możliwe tylko z jednego komputera PC lub podobnego.

W porównaniu do związanego z urządzeniem końcowym Device CAL, User CAL dla SQL Server oferuje zatem inny zakres zastosowania, ponieważ licencjonowany użytkownik jest w mniejszym stopniu związany lokalnie - pod warunkiem, że używane urządzenie końcowe ma dostęp do Internetu. Oznacza to, że użytkownik ma dostęp do serwera SQL zarówno w miejscu pracy w firmie, jak i na zewnątrz za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona - niezależnie od tego, czy jest w podróży służbowej, czy w domuOffice.

Używane User CALs dla SQL Server 2016 oferują tym samym bardziej elastyczne korzystanie z funkcji SQL Server, szczególnie dla tych pracowników, którzy regularnie przebywają w różnych lokalizacjach i regularnie łączą się z serwerem za pomocą swoich komputerów, ponieważ dzięki User CAL korzystają zawsze ze swojego osobistego konta.

Wniosek

Tak więc to, który typ licencji na dostęp klienta do SQL Server 2016 oferuje więcej korzyści w środowisku pracy, różni się w zależności od przypadku. Decyzja o zakupie zależy od liczby pracowników korzystających z SQL Server w stosunku do dominującego sposobu korzystania z odpowiednich urządzeń końcowych: Jeśli większość pracowników korzysta z mobilnego laptopa lub tabletu albo z różnych komputerów znajdujących się na różnych stanowiskach pracy, aby uzyskać dostęp do SQL Server, wówczas CALs użytkownika oferują więcej korzyści. Jednak, jak wskazano powyżej, decyzja o właściwym typie licencjonowania dostępu do klienta musi być podjęta przed zakupem, ponieważ nie można przekwalifikować User CAL dla SQL Server 2016 na Device CAL lub odwrotnie.

Used User CALs dla Microsoft SQL Server 2016 są dostępne od pojedynczej licencji w Sklepie Internetowym Wiresoft

User CALs dla MS SQL Server 2016 są dostępne jako używane oprogramowanie w sklepie internetowym Wiresoft już jako licencja pojedynczego użytkownika - ponieważ w tym przypadku nie obowiązują zwykłe zasady licencjonowania objętościowego. Oznaczenie "Używane" nie oznacza żadnych wad w użyteczności CAL-i Użytkownika, ponieważ oprogramowanie z zasady nie może ulec zużyciu.

Informacje o używanych numerach User CALs dla SQL Server 2016

Używane licencje User CALs for SQL Server 2016 firmy Wiresoft to typowe licencje dostępowe dla użytkowników, jakie są dostępne w ramach programu licencyjnego Microsoft; jedyna różnica w ich przypadku polega na tym, że były one kiedyś częścią licencji wolumenowej użytkownika dla SQL Server 2016; pierwszy nabywca, zazwyczaj firma, odsprzedawał niepotrzebne licencje dostępowe pojedynczego użytkownika lub nawet kompletną licencję wolumenową firmie Wiresoft. Licencja wolumenowa została rozwiązana i zamieniona na licencje indywidualne, przy czym powstałe w ten sposób indywidualne licencje User CALs były odtąd oznaczane jako oprogramowanie używane. Pomimo oznaczenia jako "używane", te User CALs są w pełni użyteczne dla SQL Server 2016, ponieważ nie powstały żadne ograniczenia w ich funkcjonalności ani okresie użytkowania.

Jakie zabezpieczenia kupującego oferuje używane oprogramowanie dla User CALs for SQL Server 2016?

Licencje User CALs dla SQL Server jako używane oprogramowanie od Wiresoft nie tylko oferują naszym klientom tanią alternatywę dla licencjonowania SQL Server, ale są również bezpieczne! Jako klient otrzymujesz już teraz pojedynczy User CAL dla Microsoft SQL Server 2016 nie tylko po obniżonej cenie w porównaniu z "nieużywanym" nowym oprogramowaniem, ale możesz również skorzystać z typowego dla kupujących bezpieczeństwa poprzez natychmiastowe pobranie i natychmiastową aktywację licencji za pomocą dołączonego klucza licencji wolumenowej.

Czy używane CAL dla SQL Server 2016 są legalne?

Licencje dostępowe dla użytkowników SQL Server 2016, które możesz kupić w Wiresoft pochodzą z zapasów licencji organizacji i firm. W związku z tym sprzedaż lub kupno podlega również obowiązującej jurysdykcji, która wyraźnie zezwala na handel używanym oprogramowaniem; zostało to wyraźnie potwierdzone w wielu orzeczeniach sądowych.

Dla klientów firmy Wiresoft zakup licencji User CALs dla SQL Server 2016, jak również innych oferowanych licencji dostępowych dla klientów, jako oprogramowania używanego, w tym ich użytkowanie, zapewnia również bezpieczeństwo prawne, gdyż ani firma Wiresoft, ani Ty jako klient nie naruszacie przepisów prawa. Dodatkowo, używane CAL są również odporne na audyt dzięki kompletnemu potwierdzeniu wszystkich poprzednich nabywców ze strony firmy Wiresoft!

Korzyści przy zakupie używanych licencji User CALs dla SQL Server 2016

Używane oprogramowanie od Wiresoft oferuje naszym klientom tanią alternatywę dla większości ofert innych dostawców - nie tylko dla User CALs dla SQL Server 2016, ale także dla innych licencji dostępowych. Przede wszystkim nie ma ograniczeń co do liczby wymaganych User CALs w porównaniu z nieelastycznym tieringiem dla klienckich licencji dostępowych, co oznacza, że można obniżyć koszty licencjonowania serwera, ponieważ rzeczywiste wykorzystanie usług SQL Server może być dokładnie licencjonowane.

W sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz w dziale Używane licencje dostępowe do oprogramowania nie tylko User CALs, ale również Device CALs dla SQL Server 2016 - w tym również dla innych wersji klienckich licencji dostępowych dla SQL, jak również dla innych serwerów Microsoft, wraz z odpowiednimi licencjami serwerowymi. Pozwala to na licencjonowanie istniejących zasobów oprogramowania przy niskich kosztach, ponieważ unika się zarówno kosztów nabycia nowego sprzętu, jak i problemów z kompatybilnością wynikających z niespójnych wersji oprogramowania.

Oprócz User CALs w Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne produkty oprogramowania Microsoft - z zaletami oprogramowania używanego Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące User CALs for SQL Server 2016 lub dowolnego innego produktu Microsoft, prosimy o kontakt poprzez czat, email lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie