Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE

8 624,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10108
 • 9EA-00122
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Prawdopodobnie najbardziej znany system...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core

Prawdopodobnie najbardziej znany system operacyjny na świecie, czyli Microsoft Windows, jest wykorzystywany nie tylko w sektorze prywatnym i pozwala swoim użytkownikom na surfowanie, edytowanie dokumentów i pracę z różnymi danymi. Oprogramowanie znajduje zastosowanie również w profesjonalnych i dużych firmach, oferując m.in. możliwość przechowywania dużych ilości danych i zarządzania nimi na serwerze. Aby sprostać zadaniom serwerów powstał Microsoft Windows Server 2016 Datacenter. Ten artykuł wyjaśnia, o co dokładnie chodzi w tym oprogramowaniu.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core i do czego może posłużyć to oprogramowanie?

Oprogramowanie to jest systemem operacyjnym, który ułatwia i umożliwia administrowanie serwerami. W ten sposób użytkownik może zarządzać swoimi serwerami, konfigurować je, a także tworzyć chmurę, do której użytkownicy mają dostęp. System jest zoptymalizowany do pracy z serwerami i zapewnia szybką i płynną wymianę danych. Co do zasady Microsoft Windows Server 2016 Datacenter może być instalowany zarówno jako system z GUI, jak i w formie terminala, czyli wiersza poleceń. W tym przypadku system jest raz konfigurowany, a następnie samodzielnie wykonuje swoje zadania; bezpośrednia interakcja nie jest zazwyczaj konieczna. Komputer bardzo rzadko wymaga też ponownego uruchomienia dzięki Microsoft Windows Server 2016 Datacenter, więc płynna praca jest gwarantowana. Użytkownicy mogą następnie wymieniać dane za pośrednictwem serwera lub wykorzystywać serwer do różnych obliczeń. Szybkość serwera zależy jednak od sprzętu i wyposażenia komputera.
Tak zwane Shielded Virtual Machines umożliwiają również tworzenie chronionych maszyn wirtualnych, czyli systemów operacyjnych, które mogą zabezpieczyć szczególnie wrażliwe i ważne dane. W systemie operacyjnym data center nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wirtualizacji.

Jak zainstalować Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Do instalacji Microsoft Windows Server 2016 Datacenter wymagany jest komputer, czyli serwer. Windows Server może być zainstalowany z płyty CD lub z pamięci USB. Odpowiedni nośnik jest wkładany do komputera i powinien zostać rozpoznany przez BIOS, dzięki czemu instalacja rozpocznie się automatycznie. Może to być instalacja GUI lub instalacja z wiersza poleceń, jeśli serwer nie jest podłączony do ekranu. W obu przypadkach przez instalację prowadzi użytkownika kreator. Po instalacji serwer jest gotowy do pracy i może być wykorzystywany do zamierzonych zadań. W większości przypadków taki serwer działa bez ekranu, dlatego dostęp do Microsoft Windows Server 2016 Datacenter można uzyskać przez linię poleceń za pomocą bezpiecznego połączenia (SSH).

Na ilu komputerach może być zainstalowany Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Możliwe jest zainstalowanie i używanie Microsoft Windows Server na komputerze z procesorami dwurdzeniowymi.

Jakie są wymagania sprzętowe komputera do instalacji Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Komputer powinien być wyposażony w procesor o częstotliwości taktowania co najmniej 1,4 GHz i obsługiwać operacje 64-bitowe. Ponadto wymagane jest minimum 512 MB pamięci RAM, a do instalacji Microsoft Windows Server wymagane jest 32 GB miejsca na dysku twardym. Większa ilość pamięci RAM lub dysk SSD może znacząco zwiększyć wydajność serwera. Ponadto do prawidłowego funkcjonowania serwera niezbędna jest karta Ethernet, która zazwyczaj jest już zainstalowana w sprzęcie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany