Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE

9 077,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10108
 • 9EA-00122
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Prawdopodobnie najbardziej znany system...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core

Prawdopodobnie najbardziej znany system operacyjny na świecie, Microsoft Windows, jest używany nie tylko w sektorze prywatnym i pozwala jego użytkownikom na przeglądanie, edycję dokumentów i pracę z różnymi danymi. Oprogramowanie to jest wykorzystywane również w profesjonalnych i dużych firmach i oferuje możliwość przechowywania dużych ilości danych i administrowania nimi na serwerze. Microsoft Windows Server 2016 Datacenter został stworzony do obsługi zadań serwerów. Ten artykuł wyjaśnia dokładnie o co chodzi z tym oprogramowaniem.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core i do czego może służyć to oprogramowanie?

Oprogramowanie to jest systemem operacyjnym, który ułatwia i umożliwia administrację serwerami. Użytkownik może zarządzać i dostosowywać swoje serwery, a także tworzyć chmurę, do której użytkownicy mają dostęp. System jest zoptymalizowany do pracy z serwerami i zapewnia szybką i płynną wymianę danych. Z reguły Microsoft Windows Server 2016 Datacenter może być zainstalowany jako system z interfejsem graficznym lub w postaci terminala, czyli wiersza poleceń. System jest tworzony raz, a następnie wykonuje swoje zadania samodzielnie; bezpośrednia interakcja zazwyczaj nie jest konieczna. W przypadku Microsoft Windows Server 2016 Datacenter, komputer musi być uruchamiany ponownie bardzo rzadko, co gwarantuje płynną pracę. Użytkownicy mogą następnie wymieniać dane za pośrednictwem serwera lub korzystać z serwera do różnych obliczeń. Jednak prędkość serwera zależy od sprzętu i wyposażenia komputera.
Tak zwane ekranowane maszyny wirtualne pozwalają również na tworzenie ekranowanych maszyn wirtualnych, czyli systemów operacyjnych, które mogą zabezpieczyć szczególnie wrażliwe i ważne dane. W systemie operacyjnym Datacenter nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wirtualizacji.

Jak jest zainstalowany Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Do instalacji Microsoft Windows Server 2016 Datacenter wymagany jest komputer, czyli serwer. Windows Server może być wtedy zainstalowany z płyty CD lub pamięci USB. Odpowiedni nośnik jest wkładany do komputera i powinien być rozpoznany przez BIOS, tak aby instalacja rozpoczęła się automatycznie. Jeżeli serwer nie jest podłączony do monitora, można przeprowadzić instalację interfejsu graficznego lub wiersza poleceń. Kreator prowadzi użytkownika przez instalację w obu przypadkach. Po instalacji serwer jest gotowy do użycia i może być używany do zamierzonych zadań. W większości przypadków taki serwer działa bez ekranu, więc dostęp do centrum danych Microsoft Windows Server 2016 Datacenter można uzyskać za pomocą wiersza poleceń z wykorzystaniem bezpiecznego połączenia (SSH).

Na ilu komputerach może być zainstalowany Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Możliwe jest zainstalowanie i używanie Microsoft Windows Server na komputerze dwurdzeniowym z procesorami.

Jakie są wymagania sprzętowe komputera do zainstalowania Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Komputer powinien być wyposażony w procesor o prędkości zegara co najmniej 1,4 GHz i obsługiwać operacje 64-bitowe. Ponadto, komputer musi posiadać co najmniej 512 MB pamięci, a do zainstalowania serwera Microsoft Windows wymagane jest 32 GB miejsca na dysku twardym. Wyższa pamięć RAM lub SSD może znacznie zwiększyć wydajność serwera. Ponadto, do prawidłowego funkcjonowania serwera niezbędna jest karta Ethernet, która zazwyczaj jest już zainstalowana w sprzęcie.        

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany